Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.31 0 0 1545

 

Szia Pepita Zebra!

 

Szerintem a fórum elérhetőségét nyugodtan add meg, sőt akár az én mailcímemet is, akkor is, ha közülünk nics senki személyesen jelen!

 

Van egy tájékoztató anyag, aminek volt egy kiskártyának is használt rövid bevezetője, de egy papíron is jó.

 

Ha gondolod, átküldöm mailben!

 

Előzmény: Pepita Zebra (1544)
Pepita Zebra Creative Commons License 2011.05.31 0 0 1544

Sziasztok!

A hétvégén (4-5) lesz a Városligetben az Egészségliget program. Lesz mindenféle tanácsadás, gyerekprogramok. Az endokrin sátornál szombat délelőtt én is ott leszek. Szeretnék kivinni szórólapot a szülőcsoportokról, betegcsoportokról, akikkel dolgozunk, Tőletek is nagyon szívesen kivinnék valamit, pl. a fórum elérhetőségével!!!!! Ez szerintem jó lehetőség, hogy még többen megtaláljanak Titeket.

Ha van valami anyag korábbról, légyszi, küldjétel át, én kinyomtatom és kiviszek pár példányt szívesen, ha gondoljátok. És természetesen akinek kedve van jönni / tud jönni, azokat is szeretettel látjuk!!!!

Sziasztok!

 

andiano Creative Commons License 2011.05.31 0 0 1543

Sziasztok lányok! Hogy vagytok? Mi a helyzet? Köszönöm Anna a születésnapi jókívánságot! Szép napot mindenkinek!

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.26 0 0 1542

Andiano és Cockneygirl!

 

Boldog szülinapot kívánok!

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.26 0 0 1541

Szia Bea!

 

Örülök, hogy nem találtak semmi komolyat!

Továbbra is drukk!

Mekkora adag szteroidot szedsz? Már kiváncsi lettem, hogy mekkorának lehet olyan durva mellékhatása. Nem muszáj válaszolni, vagy privátban is lehet!

 

Többiekkel mi van?

 

Andiano, akkor Te hogy érkezel szombaton Pestre? Láthatod, nem érdemes túl korán.

Előzmény: TBea79 (1540)
TBea79 Creative Commons License 2011.05.25 0 0 1540

Sziasztok lányok!

 

Van egy jó hírem, meg van a szövettan eredménye, és negatív lett, semmit nem találtak a májba, igy drog hepatitisre gyanakodnak, azt jelenti hogy gyógyszert a szteroidot nem szereti a máj, és ma voltam kontrollon és végre csökkentették a szteroidot, nagyon örülök neki, sajnos még a mellékhatások megvannak,  most már kezdek egyenesbe jönni, augusztus vége és szeptember elejére már úgy néz ki akkor ha lesz találkozó arra már valószínű el tudok menni, köszönöm szépen hogy így szurkoltatok nekem, aranyosak vagytok

 

További szép estét kívánok

 

Bea

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.25 0 0 1539

Sziasztok!

 

Monte és April még mindig mindenkit szívesen vár 28.-án szombaton 13:30-15.30 között a VIII. kerületi Krúdy Gyula utca 14-ben, földszint 8-as ajtó. Ki lesz írva hogy fórum.

Tömegközlekedéssel a 4-es v. 6-os villamossal közelíthető meg.

 

Szép napot,

Anna

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.20 0 0 1538

Szia Csilla!

 

Ne szégyelld, igazán nem gond! De jó hogy írsz!

Nem valószínű, hogy nyaralni fogok, úgyhogy augusztusban találkozzunk!

Majd írd vagy mondd el telefonon, hol leszel pontosan :-)

 

Többiekkel mi újság?

28-án jönne még valaki Andiano-n kívül? (ha nem, akkor is megyek, főleg mert lehetnek ott új emberek is akiket Monte ismer).

 

Sziasztok, szép napot,

Anna

Előzmény: csillaadri (1537)
csillaadri Creative Commons License 2011.05.19 0 0 1537

 Sziasztok lányok!

 

Annyira széggyellem,hogy mostanában egy találkozóra sem tudok ellmenni,de higgyétek el,hogy minden héten hat napot dolgozom és örülök,hogy a vasárnapom szabad amit Adrival és a párommal tölthetek.Azért remélem,hogy egyszer eljutok és találkozhatok veletek.Nekem is jó lenne már a kikapcsolódás,mert nagyon fáradt vagyok.

Egyébként Mindenki jól van?

Bea veled miújság,meg van már a szövettani eredményed?

Anna veled augusztusban biztos talizunk,ha otthon leszel mivel oda megyünk nyaralni. Remélem nem akkor fogsz te is valahol nyaralni és egy este akkor találkozunk.

Szép napot mindenkinek.

Előzmény: Törölt nick (1536)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.17 0 0 1536

Dear Monte!

 

Thank you for the information and I hope the meeting on Saturday was very good!

I will come definitiely on 28th.

 

Anways, I hope you do not get problems because of personal data on an open forum.

Luckily, this topik is not likely to be visited of anyone who is not a patient or a relative of a patient.

Even they do not find us very often... :-)

 

Have a nice day,

Anna

 

Előzmény: Monteapril (1533)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.17 0 0 1535

Sziasztok!

 

Remélem jó volt a találkozó!

 

Igen, 28-án megyek!

 

Szép napot mindenkinek,

Anna

Előzmény: andiano (1534)
andiano Creative Commons License 2011.05.17 0 0 1534

Sziasztok lányok! Milyen volt a találkozó? Anna jössz velem akkor 28.-án talira?

Monteapril Creative Commons License 2011.05.14 0 0 1533

Hello, Sziasztok!

We are excited about today's meeting! 

Here is our phone number - 06 30 994 9255, and the flat is named the "Forum" on the bell. 

(Itt van a mobile szamlam, es a lakas neve, a Forum)

 

Monte

andiano Creative Commons License 2011.05.12 0 0 1532

Változott a menetrend, nem megyek szombaton, hanem 28.-án.

andiano Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1531

Köszi!

 

Előzmény: desesz (1530)
desesz Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1530

a VIII. kerületről van szó Andiano!

Előzmény: andiano (1529)
andiano Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1529

A VIII. vagy a XVIII. kerületbe kell menni?Mind a két kerületben van Krúdy Gyula utca.

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1528

Dear April, Monte,

 

How many will be there on 28th who are NOT in this forum?

If I could getting know many new patients, parents, than I would come rather on 28th, in other case I have to switch back to 14th.

 

Thank you very much in advance,

Anna

 

Sziasztok!

 

Látom, hogy nagyon a 14-ére tendáltok.

Viszont ha 28-án sok új embert megismerhetnék akik nincsenek itt a fórumban, akkor mégis inkább 28-án mennék.

Ellenkező esetben én is 14-én.

 

Üdv, Anna

 

Előzmény: Monteapril (1522)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1527

Ajaj, a sors nagyon kegyetlen.

A végén kénytelen leszek én is 14-én menni, pedig most hétvégén nagyon nem hiányzott.

Vagy van még aki jönne 28-án? LÉGYSZ-LÉGYSZI!!!

Előzmény: andiano (1525)
andiano Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1526

Lányok! Hányadik kerületbe kell menni? Két kerülteben is van Krúdy Gyula utca.

andiano Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1525

Nővérem kislányát kell vinnem szombaton Pestre kórházba, úgyhogy én is 14.-én megyek.

hanga19 Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1524

Sziasztok!

Montéval én 14-ét beszéltem meg,mível 28.-a nem jó.

Szép napot

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1523

Hello Mindenkinek.

 

Mindkét találkozó du. 1:30 - 3:30 ig tart, és szeretettel várjuk a gyermekeiket is.

A fő témák:

1) Hogyan szervezzünk meg egy hivatalos magyar Turner Szindróma társaságot, és

2) elosztani az újonnan lefordított családok számára készült útmutatót a Turner Szinndrómáról

Egyenek valami ebédet előtte, de lesz tea és desszert. Lesz néhány elfoglaltság 5 éves és idősebb gyerekek számára, de nem lesz felügyelet ennél fiatalabb gyerekekre. (fiatalabb gyerekeket is szívesen várunk, de kérem, hozzanak nekik valamit, ami lefoglalja őket).

Várjuk a találkozást!

 

April és Monte Baker

Előzmény: Monteapril (1522)
Monteapril Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1522

Hello everyone. Both meetings will be from 1:30 - 3:30 PM, and your children are welcome to come with you. The main topics of the meeting: 1) how to organize an official Hungarian Turner Syndrome society, and 2) to distribute the newly translated Turner Syndrome Guide for Families. Please eat lunch before coming, but we will serve tea and desserts. There will be a few activities for kids ages 5 and older, but there will not be childcare for younger children. (Younger children are welcome to come, but please plan on bringing something for them to do.)  We look forward to seeing you.   April and Monte Baker

Monteapril Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1521

Tram 4 and 6, and the flat number is 8. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (1519)
desesz Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1520

Dear Monte and April, thank you very much for the organizing, we could come this week on 14th of May with my daughter Anna, we are happy to meet you!

 

Matanna! A 4/6 az a 4-es, 6-os villamost jelenti, ezen a szakaszon a két vonal azonos, csak az egyik végállomásuk különbözik, ezért gyakran így jelölik. Szóval pesti szleng:).

Előzmény: Monteapril (1516)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1519

 

Dear Monte!

 

Thank you for writing here. I am very glad that it succeed.

  

Now I started two lists for the two days.

 

I have some questions:

 

Unit 8 means the no. of the staircase or the no. of the flat itself? (is the number on the flat door or on the outer gate?)

  

Is 4/6 the number of the tram/troli?

  

Thanks, have a nice day

 

Anna

 

Előzmény: Monteapril (1516)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1518

Bocsánat, a címből kimaradt, hogy 8-as "egység" (lépcsőház?), földszinti lakás

Előzmény: Törölt nick (1517)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1517

Sziasztok!

 

Segítségül, aki nem tud angolul: „Monte és April Baker vagyunk, Diósdon élünk és a kislányunk Turner-szindrómás. Próbálunk szervezni egy találkozót, az eddigi segítségeket köszönjük!

Elnézést kérünk a dátummal kapcsolatos keveredésért, úgy döntöttünk, hogy mindkét napon szívesen várunk titeket, (úgyhogy lehet mindkettőre külön jelentkezni).

A pontos cím: Krúdy Gyula u. 14.

Tömegközlekedéssel a Baross utcában kell leszállni. Fogok még jelentkezni további információkkal.”

 

A 4/6 nem tudom mi. Villamos/ troli száma?

 

Akkor légyszi jelezzetek vissza ki melyik napon jönne:

 

Május 14.

 

 

Május 28

Matanna

...

 

 

Sziasztok, szép napot

Anna

Előzmény: Monteapril (1516)
Monteapril Creative Commons License 2011.05.10 0 0 1516

Sziasztok! Finally, we are able to write on this forum! This is Monte and April Baker. We are from America, live in Diosd,  and our daughter has Turner Syndrome. We have been trying to organize a meeting, and thank you to Anna for helping us!! We are sorry for any confusion about the meeting dates. We have decided that we will meet on both May 14 and May 28, in the afternoon, at Krudy Gyula  utca 14.  Our flat is unit #8 on the ground floor.  If you are coming by public it is the Baross utca stop on the 4/6. I will post more information about the meeting later. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!