Keresés

Részletes keresés

Alfrédi Creative Commons License 2015.10.12 0 0 1162

Gyere már, most van egy kis időm, 1 órám...  Élőben a legjobb beszélgetni, azonnali kérdések és válaszok...  :)

Előzmény: NagyB3300 (1159)
Alfrédi Creative Commons License 2015.10.12 0 0 1161

Most sikerült hazaérni + bejelentkezni. Remélem még nem késő.

És te?

Előzmény: NagyB3300 (1159)
Alfrédi Creative Commons License 2015.10.12 0 0 1160

Én este 8 körül érek haza, vagy talán kicsit előbb, és olyan fél 10-ig tudok maradni. Ha jössz, beszélünk majd a hasleszorításról is..  :)  Nekem kb  addigra kell majd pisilni ahogy számolom, de direkt nem megyek már el, mert akkor több jó tanács jut úgy eszembe. Ha neked is úgy jön ki és gondolod, te se menj már el és akkor azt is meg tudjuk beszélni, hogyan érzed magad per pillanat...? A hasleszorítást is ki lehetne próbálni.... :)

Akkor gyere, ha tudsz!  :)

Előzmény: NagyB3300 (1159)


NagyB3300 Creative Commons License 2015.10.12 0 0 1159

Szia!

 

Nagyon szépen köszönöm az eddigi tanácsaidat. Magam részéről szorgalmasan igyekszem betartani, amit a szakember javasolt😉 A vörös boros ötlet nagyon érdekel, igérem azt is ki fogom próbálni. A pisi Visszatartás terén szerintem egész jól állok majdnem minden nap feszegetem a határaimat persze be iktatok egy egy pihenő napot is . Mostanába arra kaptam rá, hogy szépen fokozatosan iszogatok, nem döntök magamba egyszerre rengeteg vizet, hanem kicsiket de folyamatosan fogyasztom a kedvenc italaimat és élvezem ahogy teleik az idő és a hólyag:)) és még mindig nagyon izgalmas hogy nem mutatom a jelét az egyre növekvő pisilhetnékemnek, és persze egy egy lélektani pisit is beiktatok , de csak szigorúan olyan módon ahogy azt leírtam . Egyébként a hasleszoritós ötlet lesz a másik amit ki fogok próbálni, mert nem fogom engedni hogy látható legyen a dudorkám😉 Szép laposnak kell lennie nem számít hogy ha nem azért nagy mert dagi vagyok, hanem a bennem lévő pisike feszíti és ingerli egyre jobban. 

 

Egyébként én is itt leszek :)) 

 

ha gondolod 

 

 

Alfrédi Creative Commons License 2015.10.11 0 0 1158

Most én vagyok itt.  :)  Figyelek, ma este ráérek.

Előzmény: NagyB3300 (1151)
Alfrédi Creative Commons License 2015.10.08 0 0 1157

 

Megyek aludni. A telómon figyelem írsz-e, és tudsz-e este jönni?..   Ha tudsz, 9 körül itthonról és is tudok írni, és cseveghetünk bármiről, pl a piramisok titkáról, vagy az ősrobbanásról.......

Hogy a pisi tartogatásról......? - Na jó, arról is.......   :)

Csak gyere, várlak!  

Előzmény: Alfrédi (1156)
Alfrédi Creative Commons License 2015.10.08 0 0 1156

Különben egyik nap éjszaka jöttem haza, kicsit kellett pisilnem, de nem mentem, inkább megittam azt a 2dl régi vörösbort, amit találtam és ittam rá fél liter vizet, majd lefeküdtem, 6-7 órát simán aludtam és mikor felkeltem olyan jóérzésű, izgalmas és kellemes hólyagteltség érzésem volt, hogy valami csoda!  :) Ittam rá még 1 litert, erősen kezdett telődni a hólyagom, akkorára nőtt a hasam, mint egy 5 hónapos terhesnek, de nem fájt egyáltalán, és az inger sem volt erős, csak a legeslegvégére.......  

Próbáld ki te is a vörösbor kedvező élettani hatásait egyszer!  - Megbeszéltük?!  :)

Dédanyáink is ezt iszogatták, nem véletlenül. Szájról szájra adták egymás között, hogy a cservas tartalmú bor fogyasztása segíti a pisi visszatartását, hogy reggeltől estig ne kelljen, hiszen abban az időben nem lehetett egy nőnek csak úgy pisilni, mint manapság, mert nem is volt annyi helyen illemhely, azoknak a bonyolult szoknyáknak a levétele, felvétele macerás feladat volt és egy nőnek nem is illett nagyon a mellékhelyiségbe vonulnia, legfeljebb mások tudta nélkül. Azt hallottam, hogy nemesi körökben, vendégség alkalmával, a vendég hölgynek nem volt szabad használni a vendéglátók árnyékszékét, toalettjét. Ez súlyos illetlenség lett volna. Igen, szegény hölgynek vissza kellett tartania, amíg vendégségben volt, esetleg 1-2 napig is!  Ezt tanították is a lányoknak, még a 19. század vége felé is, mint alapvető illemszabályt, pl a leánynevelő intézetekben is. Tulajdonképpen ők is gyakorolták a pisivisszatartást. Hogy soká vissza tudják tartani keveset is ittak (ami nem egészséges, neked nem is javaslom) és olyan praktikákat vetettek be, mint a száraz vörösbor iszogatása.

Ha léteztek korabeli Alfrédik, ők nyilván szemfülesen kiszúrták a hölgyek kezében szemérmesen megbúvó kecses borospoharakat.  :)

Előzmény: NagyB3300 (1151)
Alfrédi Creative Commons License 2015.10.08 0 0 1155

Majd ki is kérdezlek a tananyagból és lesz néhány meglepi dolgozat, tehát készülni kell nem vitás!  :) Vizsgázni is kell a végén.  Hűűűű, az lesz ám a nehéz! Addigra mindent kell betéve tudni.  .... Elmélet, gyakorlat......   :)

Előzmény: Alfrédi (1154)
Alfrédi Creative Commons License 2015.10.08 0 0 1154

Jut eszembe, hogy áll a házi, elvégezted?  Jó kislány voltál és gyakoroltad a pisivisszatartást? :) 

Mert azt nem szabad elhanyagolni, ugye tudod? Sokat kell gyakorolni, szorgalmasan és meg lesz az eredménye! 

Előzmény: NagyB3300 (1151)
Alfrédi Creative Commons License 2015.10.08 0 0 1153

Amint már tudod, szólj ha jó a holnap!  :)

Előzmény: Alfrédi (1152)
Alfrédi Creative Commons License 2015.10.08 0 0 1152

Hú, most látom.. Én a tegnap estére gondoltam. Ha netán itt vagy még, tudunk beszélgetni kicsit. Azért kicsit, mert 3-kor kelnem kell. :( Kicsit még figyelek, ha nem leszel ma este, akkor holnap este 9-től is rá tudok érni.   

 

Előzmény: NagyB3300 (1151)
NagyB3300 Creative Commons License 2015.10.08 0 0 1151

Itt , vagyok :) 

Alfrédi Creative Commons License 2015.10.07 0 0 1150

Szia!

Ma este tudok időt szakítani és ha te is itt tudsz esetleg lenni, akkor beszélgethetnénk itt élőben.  :)

 

Előzmény: NagyB3300 (1148)
Alfrédi Creative Commons License 2015.10.04 0 0 1149

Szia!

 

Bocs, hogy soká jöttem, sajnos zsúfoltak mostanában a napjaim....

 

Most a hét elején kipróbáltam a tippedet, a ráivásos technikát és felemás eredménnyel jártam vele.

A véletlen úgy hozta, hogy valahonnan hazafele jövet szokatlanul gyorsan és meglepetésszerűen elkapott a pisilési inger. Tudtam, hogy még nincs itt az ideje, a hólyagom egyáltalán nincs is még tele annyira, de mégis elég hamar küzdenem kellett, hogy jól el tudjam nyomni az ingereket.  Nem tudtam mire vélni a dolgot, elég ritkán szokott előfordulni velem ez a hirtelen és korán keletkező inger, talán a hideg este és a lenge öltözék volt az okozója, nem tudom. Egyedül voltam, volt a kocsiban 1,5 l ásványviz, gondoltam nem sietek haza, úgyis vásárolni kell, inkább kipróbálom a módszeredet. A vizet megittam 10 perc alatt és 20 perc múlva értem a tescohoz. Mikor kiszálltam a kocsiból már pisitánc mozdulatokat kellett lejtenem, de még nem az ivás miatt, az még nem ért le, inkább a korai inger tovább erősödése miatt. Nagyon nehéz az effajta ingereket visszatartani, igazából én nem is szeretem az ilyen ingereket, nagyon kell vele küzdeni és nincs az a kellemes inger és feszülés, ami a telt hólyagnál szokott lenni, és ott sem éreztem semmi teltséget és feszülést, mégis majdnem bepisiltem. Biztos voltam benne, hogy a hólyagomban 500-600ml-nél nincs is több pisi, márpedig normális körülmények között biztonsággal tudom az 1500ml-t is tartani, a rekordom egyébként 1680ml.  :) (gyakran méregetem is kíváncsiságból, ezért nagyjából azt is tudom mikor mennyi van épp bennem:) 

Szóval éppen mentem be a tescoba, abban a biztos tudatban, hogy érdekes dolgok fognak odabent történni, amikor elindul a kiválasztás. Vajon működik-e a ráivásos módszer nálam, és könnyebb lesz visszatartani ahogy megtelik a hólyagom? - mindjárt kiderül, gondoltam....  :)

Az áruházban sétálgattam, megálltam mindig valahol, nézelődtem, betettem valamit a kosárba, majd elindultam, mert menni jobb volt, mint izegni mozogni, amit talán mások is észrevettek. Sokat gyalogoltam, az ingerek miatt el is felejtettem pontosan mit is kell vásárolni, ezért vissza kellett mindig fordulni és a bolyongás során érzékelni kezdtem bizonyos változásokat, hogy a hólyagom telni kezd egyre jobban, viszont az inger szerencsére nem erősödött, de nem is gyengült és így is alig tudtam visszatartani, végig közel voltam a bepisiléshez, nem volt veszélytelen a szituáció. Gondoltam is, hogy sietni kellene, és kb fél óra múlva berámoltam a kosárba amit akartam és közeledtem a pénztárhoz, mikor megint változott valami, mivel kicsit könnyebb lett a visszatartás. Az ingerek kicsit enyhültek (de csak kicsit) és nem voltak olyan élesek, a hólyagom viszont érezhetően feszülni kezdett, még nem nagyon csak olyan kellemesen, de ez az a pont, amikor már felgyorsulnak az események, ha az ember ennyi vizet ivott.  :) Mivel elviselhetőbbé vált a helyzetem és az érezhetően  feszülő hólyagom még élvezetes is volt, gondoltam nem megyek még fizetni, mászkálok még odabent kicsit.  Egy 10-15 percig jó is volt, aztán megint azt éreztem, hogy egyre erősebbek az ingerek, az a fajta, amit nem szeretek és nagyon nehéz visszatartani, úgyhogy beálltam a pénztárhoz fizetni. Miközben pakoltam a szalagra, az inger párszor olyan határértékig szökött fel, hogy majdnem bepisiltem, nagyon mozgolódnom kellett, illetve a lábamat összeszorítani, biztos nem maradtam észrevétlen. A pénztárat megúsztam és rohantam a kocsihoz. Beszálltam és a nadrágomat kigomboltam, hátha segít, de nem sokat segített, a hólyagomban amúgy sem volt még az a szétrepedek érzés, csak határozott feszülés, amelyek enyhültek a kigombolással, de az a huncut erős inger nem akart csökkenni, talán még erősödött a kinti hideg miatt. Nem laktam messze, legfeljebb 5-6 percnyire, de tudtam, nem biztos, hogy kibírom hazáig. Lábaimat összeverdestem, kezemmel is szorítottam, mindent bevetettem. Valahogy hazaértem, beálltam a ház elé. Szálltam volna ki, de látom a szomszéd is épp akkor ért haza. Nem kockáztathattam meg, hogy összefutok vele egy lépcsőházban, ráadásul akkor már éreztem valószínűleg ha kicsit is, de be fogok pisilni. Vártam amíg elmegy a szomszéd, ami 1 perc volt, de akkor óráknak tűnt. Közben be is csurgott már az első pár csepp. Kiszálltam, ekkor kicsit több is.....Próbáltam fal mellett sietni, közben nadrágom majdnem leesett, kapualj előtt megindult, de sikerült megállítani. Bejutottam, majd lépcsőn fel, még egy ajtó, szorítom, bejutok, fürdőszoba, ott kicsi még csurog, szerencsére kevés, majd mérőedény elő (nem hagyhattam ki, hogy ne mérjem meg) és kicsi mellé, aztán nagy sugárral bele az edénybe, sóhaj, hosszú pisi, de tudom, hogy nem olyan sok mégse és leolvas..: 1270ml.  Hiába pisiltem be, ez nem sok. Kb 1dl-t szívott fel az alsógatya és a nadrág, de így is csak kb 1370ml, amit máskor simán tudok tartani úgy, hogy még ingerem sincs erős, és inkább csak a hólyag kellemes, izgató feszítését szoktam érezni.

 

Hát ez történt, kisérleteztem egy kicsit és így jártam, de nem bánom. Izgalmas és érdekes volt. Régen pisiltem már be, furcsa volt, hogy most nem tudtam visszatartani. Nyilván az inger miatt volt, az ilyenfajta ingert nagyon nehéz visszatartani sokáig, mert a folytonos erős szorítás előbb utóbb kifárasztja az akaratlagosan működtethető külső záróizmot. Ezért is érdemes edzeni intim tornával, mert kitartóbb lesz az izom. Nekem elég jók az izmaim, de ha rendszeresen edzettem volna, biztos vissza tudtam volna tartani. Eldöntöttem, hogy fogom is, és ezt tanácsolom neked is!  :)

 

Érdekes, hogy mitől tör rá az emberre néha az ilyen fajta túlságosan korai pisilési inger? Én ritkán tapasztalom, de olyankor nem tudom sokáig visszatartani. Ha már egyszer kialakult, akkor én sem tudok tenni igazából semmit ellene. Csak ritkítani lehet és kicsit megelőzni azzal, ha az ember rendszeresen visszatartja a pisilést és azt sokat gyakorolja.

 

A ráivásos technikádban látok még fantáziát. Most nekem nem sikerült azt elérnem, hogy sok ivással és a hólyagom megtelésével az ingert csökkentsem (illetve egy kicsit, mert mikor a pénztárhoz akartam menni, egy kicsit csökkent) viszont az az érzésem, hogy ha nem iszok rá, akkor sem tudtam volna tovább visszatartani az inger miatt, vagyis jóval kevesebb pisit tudtam volna csak visszatartani a hólyagomban, ha nem ittam volna rá. Vagyis bizonyos szempontból mégis eredményes volt. :)

Szóval még próbálgatom a módszert, lehetőleg úgy, hogy ne pisiljek be legközelebb.  :))

 

 

Miután most nem rég pisiltem be, talán mókásnak tűnik, hogy még én akarok tippeket adni neked arra, hogy hogyan tartsd minél tovább vissza a pisilést, és hogy azt mások ne vegyék észre...?...   

(A hólyagdudorról később, most a visszatartásról, annak se jutok a végére most, de jusson legközelebbre is, nem igaz...?  :)

A példámból is látszik, hogy a hosszú és élvezetes tartogatásnak (és annak, hogy mások semmit ne vegyenek észre) a legfőbb ellensége nem más, mint a meglepetésszerűen rád törő, heves, csillapíthatatlan pisilési inger.  Ezt, ha kialakult, már nehéz elmulasztani, annyit tudsz inkább tenni, hogy majd ha egyszer vissza fogod tartani, akkor se törjön rád, vagy legalábbis ne olyan erősen.

Hogyan érheted el ezt?

 

Első tipp: Gyakorold sokszor a pisi visszatartását! Igyál naponta legalább 3 litert, és pisilj minél ritkábban. Ha nem kell, sose pisilj, és ha nyugis a szitu, akkor ne menj még akkor sem, ha kell. Néha, mikor alkalmad van rá, tartsd vissza a legvégsőkig a pisit, ilyenkor a hólyag izomzata és kollagén rostjai az előzőnél mindig egy kicsit jobban megnyúlnak, a hólyag tágulékonysága és befogadóképessége egyre nő, egyre tovább tudod majd tartani, egyre kisebb és később jelentkező, könnyebben visszatartható ingerrel és egyre kellemesebb és izgatóbb feszülő érzéssel, mert minél teltebb a hólyag és minél jobban viseli a tágulást, annál jobb érzés mikor tele van. Rendszeresen tágítani kell a hólyagot és gyakorolni a visszatartást, mert ha nem, akkor idővel a hólyag elszokik tőle és visszatérnek az ingerek és a kevésbé kitágulni tudó hólyag.

(Lehet ezért is jön rám néha az az inger, ami most is volt, mert az utóbbi egy évben nem szoktam annyiszor visszatartani, mint régen, a mostani életvitelem miatt,Szóval nekem is vissza kellene térnem a sok visszatartásra és a ritkább pisilésre.  Max napi 2, néha 1, ahogy a régi szép időkben :)

Ha gyakorlod a visszatartást és néha megméred, látod, mennyivel több pisit tud tárolni a hólyagod. Nekem régen, még az elején 500ml-t tudott, most meg több mint 1600ml-t.  És most már tudom, hogy 5-6-700ml-t tárolni még nem annyira izgató érzés, míg 900-1000ml már jól kitölti a hasüregemet, kezd nyomást gyakorolni a környező szervekre, ami már elég felvillanyozó érzés és akkor ott van még magának a hólyagnak a jelzése, hogy:tele vagyok. :) 1200-nál ennek már külső jelei is vannak, mivel nem tudom már leplezni a hólyagdudort, a hasbehúzás itt már nem segít és belül még jobban nyom már mindent, és a hólyag feszít, de még nem fáj egyáltalán, ezt nagyon élvezem, a fájdalom csak később kezdődik...  :)

 

Második tipp: Amikor kilátás van arra, hogy lehet egy sok ember jelenléte előtti visszatartásos kalandod, akkor úgy időzíts, hogy órákkal előtte kelljen már pisilned, de csak közepes mennyiségű folyadékot igyál, vagy kicsit többet, hogy lassan teljen meg a hólyagod, ilyenkor elkerülheted a csúnya ingereket, amelyek keresztbe tennének az egésznek. Ha a hólyag lassan telik, tovább is tud tágulni.

Ha tudod, hogy délben vagy kora délután lehetőséged van egy akcióra, akkor tervezheted úgy a dolgot, hogy előző nap este 7-8 körül pisilsz utoljára és rögtön utána megiszol fél liter száraz vörösbort, aminek magas a csersav tartalma. (A csersavról tudni kell, hogy pár órán belül hólyagösszehúzó később pedig lazító hatása van.) Iszol utána mellé kevés vizet, fél litert is és másnap reggel is így, egyenletesen és közepesen, vizet, teát, de nem sokat..  Reggelre valószínűleg pisilned kell valamennyire mikor felkelsz. Természetesen nem mész el.  :) A vízivást finoman ahhoz kell igazítani, hogy hány órakor is lesz az akció, persze ez nem könnyű és elsőre nem is könnyű eltalálni. Amit érezni fogsz, hogy a csersav miatt sokkal könnyebben fogod tudni visszatartani a pisit, úgy elzsibbasztja kicsit a hólyagot, az ingerek nem kellemetlenkednek, egy statikus, izgalmas, lassan növekvő terhet, nyomást, feszítést fogsz érezni, ami kellemes, izgató és jó sokáig

könnyen visszatartható, és ezután sem ér hirtelen meglepetés, szóval ha már megismerted ezt a módszert, akkor jól ki tudod azt centizni, hogy már majdnem bepisilsz, de mégsem pisilsz be még éppen, mert jól érzed a határaidat, tartalékodat.

 

Mára ennyi. Remélem tetszett. Ha igen, jön még folytatás.  :)

 

Egyszer jó lenne itt élőben chatelni, amikor éppen otthoni nyugodt körülmények között visszatartod a pisilést.  :)))  Érdekelne mit érzel közben és olyankor lehetne többet is inni.....

A szerda esti órákban úgy tűnik itt tudnék lenni, ha neked is jó..

 

Kíváncsi vagyok és elmesélhetnéd, hogy volt-e neked hasonló "élményed", mint a múltkor nekem, hogy tartogatás miatt bepisiltem kicsit?

 

És addig is gyakorold a tartogatást!  :)

 

Szia!

Előzmény: NagyB3300 (1148)
NagyB3300 Creative Commons License 2015.09.23 0 0 1148

Szia!!

 

Várom a tanácsokat :) :) 

 

Otthon is szoktam tartogatni, persze ott megnyugtat, hogy a wc ott van biztonságos közelben...

 

szivesen részt vennék egy ilyen közös programban ;) 

 

 

Alfrédi Creative Commons License 2015.09.22 0 0 1147

Köszi szépen az elismerő szavakat!  :)

 

Én is inkább úgy tervezem, hogy nem szólok semmit a vizsgálat előtt és közben. Esetleg annyit fogok csinálni, hogy amikor a nő (remélem nem férfi, mert akkor be se megyek) hasamra nyomja az ultrahangos vizsgálófejet, akkor felszisszenek kicsit (nagyon kicsit) aztán kíváncsian várom a nő reakcióját. Szerintem tudni fogja miért szisszenek, de kérdés, szóvá teszi-e? Én annak örülnék, ha némi tétovázás után tenne valami megjegyzést a keményre fúvódott hólyagomra.

 

Te egyébként nem kaptál kedvet ilyen vizsgálathoz?  :)

 

Másik dolog amire kíváncsi vagyok, hogy szoktad-e otthon is visszatartani a pisilést? - Remélem igen és élvezed azt is, ráadásul szükség is lesz az otthoni gyakorlásra, hogy a sok sok ember között is jól vissza tudd majd tartani és ne látszódjék a pisilhetnék. (Ahogy írtam is.. )  :)

 

Amikor visszatartod és van kedved, akkor közben összejöhetünk itt a fórumon úgy, hogy előre megbeszélünk egy időpontot és akkor élőben tudom követni, ahogyan visszatartod.  Persze, ha gondolod..... Nekem nagy élmény lenne....   :)

 

A felkészítést hamarosan folytatom...

 

Szia!  :)

Előzmény: NagyB3300 (1146)
NagyB3300 Creative Commons License 2015.09.22 0 0 1146

Szia!

 

köszi a választ:))) 

 

Nagyon felcsigáztál,  és a kimaradt részekre minnél előbb térj ki.!!!

 

 

Részemről nagyon szeretem olvasni amiket írsz, tényleg nagyon nagy a tudásod ilyen téren. Én magam személye szerint tényleg arra tudlak bíztatni, ha már ilyen vizsgálatra adod a fejed, hogy csak szépen mosolyogva feküdj fel arra a vizsgáló asztalra, és vesd alá magadat a vizsgálatnak... Esetleg olyat csinálhatsz, hogy egy kicsit fészkelődsz, aztán halkan, de jól hallhatóan mondod magadnak, hogy "fejezd be a mocorgást légy jó fiú ... Attól hogy pisilned kell, nem kell látványossá tenni... Aztán bocsánatot kérsz a vizsgáló nénitől , akár megpróbálhatod eljátszani azt, hogy behúzott hassal próbálsz feküdni, hátha rákérdez, és akkor kifejtheted neki az álláspontod....:)  egyébként tényleg jó ötletnek tartom, a záró izom edzését, az az egyetlen, amit úgy tudok szorítani, ahogy én akarom, és senki nem látja ... Közben tudok mosolyogni, és csak én tudom mennyire is feszűlt a helyzet oda lenn :)))))) és a feladat csak annyi, hogy mindenképp szárazon tartani a bugyim, pisi nélkül nem számít mennyire fesziti a pisi a hólyagomat.... 

 

Tehát csak hajrá.....!!!!!

 

 

És tényleg várom a tapasztalattal teli írásod mindenről, ami kimaradt a mostaniból... :))))

 

 

 

Alfrédi Creative Commons License 2015.09.22 0 0 1145

Szia!

 

Bocsi, csak most tudtam jönni. Ez a rohanó élet hátulütője, hogy az embernek még pisilni sincs ideje elmenni.  :) Na ezzel még nem volna semmi baj, :) de az a baj, hogy az olyan fontos dolgokra sincs idő, mint a fórumozás.....  :)  Most éppen van időm és nem tudok aludni, úgyhogy kihasználom...

 

Az izgő-mozgó pisiinger általad leírt kezelésével kapcsolatban először az jutott eszembe, hogy a ráivás nem biztos, hogy jó ötlet, mivel a huncut pisiingereket a ilyenkor még jó erőben lévő hólyagizomnak az összehúzódásai okozzák, és ha gyorsan telik meg a hólyag, akkor nem lesz idő arra, hogy kifáradjanak ezek az izmok, és azok egyre erősebb ingereket okoznak majd, ahogy telik a hólyag. Emlékeimet felidézve meg is történt már velem többször is, hogy mikor nem volt tele a hólyagom, de mégis korai pisiinger éreztem és ráérős volt az alkalom, akkor kalandvágyból teleittam magam, mondván már kevéssé telt hólyagnál is eléggé kell, akkor mi lesz, ha igazán megtelik a hólyagom. Arra emlékszem, hogy túl gyorsan kezdett nőni az inger, bár a vége felé már nem olyan meredeken, de végül is rákényszerültem arra, hogy nem túl soká keressek egy vécét...  De most eszembe jut olyan is volt, hogy egy darabig még nőtt az inger, kicsit később viszont, ha nem is fordult vissza, de megállt egy szinten, ami még kibírható volt, és a hólyag további telődésével már inkább csak a nyomás lett erősebb, vagyis az, amit én a leginkább szeretek. :) 

Azért is nincs túl sok tapasztalatom a korai pisiinger + ráivásos módszerben, mert nálam ritkán szokott lenni korai pisiinger, ami azért lehet így, mert a sok visszatartással hozzászoktattam a hólyagomat a sok pisi befogadására annyira, hogy már nagyon tele hólyagnál sem mindig van olyan erős inger, csak a kellemes teltségérzés és feszítő érzés van. És ez az érzés a legjobb, én pont így szeretem.  :) Viszont bogarat tettél a fülembe, és alkalomadtán, ha a szitu úgy hozza, ki fogom alaposan még próbálni a korai inger + ráivásos technikádat.   :)

 

És akkor az ígért felkészítés.  :)

Kérdezted, hogy mit lehet annak érdekében tenni, hogy a körülötted levő külső szemlélők semmit se vegyenek észre (semmit? - erre még kitérek, ha ma nem lesz időm, akkor később) abból, hogy neked nagyon kell pisilned és hogyan rejthetnéd el a hólyagdudort...? (hólyagdudor - ha ma nem, legközelebb kitérek erre is.) 

Szóval hogyan lehet jól leplezni a pisilhetnéket?

A múltkor egy érdekes ötletet hallottam tőled megoldásnak erre a kérdésre, a "lélektani pisilést".  :) Nekem ez még nem jutott eszembe.  Majd ezt is ki fogom próbálni.  Ez vitathatatlanul egy pszichikai módszer, ami nálad bevált és biztosan sokaknál is működne. 

A pisilhetnék leplezésére nekem eddig inkább fizikai módszereket sikerült találnom. A módszer lényege, hogy az embernek testileg jó előre fel kell készítenie magát arra, hogy a legnagyobb fokban telt hólyag esetén is, amikor már csak 5 perc választ el a bepisiléstől, akkor se vegyenek észre semmit az egészből. 

(Kérdés: Tényleg lehetséges ez?

Válasz: Igen, de előfordulhatnak olykor kivételek is.  Én általában 5 perccel a bepisilés előtt még tudok teljesen "észrevétlen"  maradni, igaz néhány esetben volt rá példa, hogy nem tudtam 100%-osan kontrollálni a mozdulataimat és a szemfülesebbek előtt talán elárulhattam magam, vagy legalábbis fennállt a veszélye, hogy elárulom magam, de csak egészen kis mozdulatokra gondolok, nem volt azért egyáltalán feltűnő. )

 

De vissza a "felkészítésre".....   :)  Ha feltűnésmentességnek feltételei tapasztalatom szerint: 

Az első és a legfontosabb, hogy még a totál tele és feszülő hólyag se váltson ki a közepesnél sokkal erősebb pisiingert, vagyis olyat, aminél már mozogni vagy pisitáncolni kellene. Mert a hólyag bármennyire feszül és fáj, az még önmagában nem késztet a pisitáncra és mozgásra, ilyenkor elég az összébb zárt láb, mozgás nélkül és a záróizmok összeszorítása.  Erre viszont szükség van, mivel, ha nincs is inger, de odabent nagy a nyomás. :)

Második fontos dolog és nagy segítség, az erős záróizom.  Senki nem veszi észre, ha a záróizmoddal tartod vissza a pisilést. Minél jobban tudsz vele szorítani, annál kevésbé kell mozgolódással besegítened.

A harmadik dolog, hogy jól tudd kontrollálni a mozdulataidat, lényeg, hogy csak "semmi hirtelen mozdulat!" - Vagy meggondolatlan....  Nem kell túlmozogni!..  Ami már feltűnő lenne, helyette van olyan mozdulat is, ami még nem az, csak be kell gyakorolni ezeket!   :)

 

De hogyan érhetjük el az első feltételt, a full tele hólyagot nagyobb inger nélkül? - Egyszerűen növelni kell a hólyag toleranciáját a a felgyűlő pisivel szemben. Növelni kell a befogadóképességét fokról fokra, szép lassan. Ha pisilni kell és a szitu megfelelő, tartsuk vissza, és egyre tovább tartsuk... Sikerülni is fog, a hólyag alkalmazkodik, hogy ritkábban pisilhet, az ingerek is később jelentkeznek, könnyebben elnyomhatók lesznek. Időnként be kell iktatni totális blokádot, vagyis addig tartsuk, ameddig bírjuk, egy perccel sem rövidebb ideig! Persze ezt otthon kell gyakorolni és akkor le is lehet mérni, hogy "hol tart" a hólyagunk a fejlődésben, vagyis mennyi pisit tud már visszatartani. Egyik alkalommal meg is mérhetnéd ezt, engem is érdekelne. Ez a mennyiség gyorsan tud emelkedni, ezt tapasztalatból tudom, főleg, ha sok ilyen "blokádot" iktatunk be. Ne ijedj meg, nem lesz baja a hólyagnak ettől, biztosan tudom. De egyre nagyobb élvezet lesz visszatartani, mert minél jobban meg tud telni a hólyag, annál fantasztikusabb érzést okoz belül, miközben azt is érzed, hogy tudod még biztonsággal tartani, az inger sem olyan erős, hogy zavarna és érzed pontosan mennyi tartalékod van még a tartogatásban.  :) 

A hólyaggal kapcsolatban még sok mindent tudnék mondani, de inkább legközelebb, most túl hosszúra nyúlna... 

 

A második feltételről, a záróizomról is most csak annyit, hogy kettő van belőle. Az egyik a harántcsíkolt külső izom, a másik a belső simaizom. A külső az, ami erősíthető intim tornával, a belső sajnos nem. A belső autómatikusan zár, mi nem is tudjuk mozgatni A külsőt tudjuk mozgatni, viszont 1-2 percig tudunk vele erősen zárni, aztán kifárad. Inkább a rövid, erős ingerek elnyomására jó.  A belső izom gyengébb, de kitartóbb. Ha az állandóan és erősen feszülő hólyagnál ő feladja, a külső izomnak kell beszállni, de még nem teljes erővel, így nem fárad ki olyan gyorsan, pláne, ha edzve van, érdemes tehát edzeni....

 

Lenne még mit mondanom, folytatom is legközelebb....  :)

 

Kérdezted, hogy megfordul-e az emberek fejében, ha látnak sokat inni és nem mész ki a mosdóba, hogy nem-e kell, vagy nem-e kell majd később......    :)

Szerintem többféle ember van. Van akinek ezzel kapcsolatban semmi nem jutna eszébe, még ha 5 korsó sört innál is meg és ott maradnál ülve 3 órán keresztül (ami ugyebár lehetetlen, legalábbis szárazon...)  :) (5 korsó sör...  most van az Oktoberfest, mi jut eszedbe ezzel kapcs?  Én még nem voltam, de gondolkodom.... :) Aztán van akinek feltűnne, de hamar túllendülne a kérdésen, nem filózna rajta sokat. Szerintem egyébként a nőknek inkább feltűnnek ilyen dolgok, jobban észben tartják a saját és mások testi szükségleteit. Aztán vannak az olyan egyedek, mint én is, akik még akkor is ilyesmire gondolnak, ha semmit nem is ittál..... hát még ha elkezdesz vedelni, és ücsörögsz ott 1,5- 2 órát...  :)

 

De melyiket szeretnéd jobban, ha észrevennék és elgondolkoznának rajta, vagy ha nem? 

 

Ahhoz mit szólnál, ha elgondolkoznának azon, hogy ez a lány mennyit ivott itt rövid idő alatt, aztán megint kért, és talán várt valakit, mert sokáig maradt itt, de hogy lehet az, hogy nem kellett pisilni mennie ennyi lötty után?  Én biztosan nem bírtam volna ki ennyi ideig, mint ő... - gondolná a melletted ülő. - És a végén csak elsétált..... Talán kellett is már neki, csak szégyellte megkérdezni...?   :)

 

Én egyébként csináltam már olyat, hogy sejttettem egyszer egy nővel, hogy wc-re kell mennem és figyeltem, hogy reagál erre.... 

 

Tényleg mennem kell.

 

Tervezel egyébként mostanában valami "kalandot"?  Van valami ötleted?

Én kitaláltam, hogy majd egyszer megyek belgyógyászati kivizsgálásra. Tudod, oda telt hólyag kell. A szonográfus nő látni fogja milyen tele is van a hólyagom.  Mert tele lesz, az tuti!  :)  Látni is fogja, szemének se fog hinni.  :) Mit fog szólni, vagy gondolni?  Vajon mutassam, hogy bizony nekem mennyire kell, vagy tegyek úgy, hogy nekem még ilyen telt hólyag mellett sem kell?  És látni is fogja a hólyagdudoromat, arra fogja kenni a zselét és ráNYOMNI a vizsgálófejet. Na, meg pláne ki is kell bírni.   Szóval mondjam majd, hogy "szszszszszsz" és júj, pisilnem kell, bár akkor lehet elküld wc-re, vagy inkább csendben tűrjem és tegyek úgy, hogy minden rendben, nem is kell, amit persze nem fog érteni, hisz látja. érzi a kemény hólyagomat, tudja milyen extrém tele van, valószínű kérdi is majd, hogy nem érzem, hogy pisilnem kell, és miért van ennyire tele a hólyagom?   

 

Ennyi. Ami kimaradt, legközelebb.

Bármi legyen, ami eszedbe jut, mondd el!

 

Szia!  :)

 

Előzmény: NagyB3300 (1143)
Alfrédi Creative Commons License 2015.09.17 0 0 1144

Sajnos nem tudok válaszolni ma már.  :(  Legközelebb holnap vagy holnapután...  Nagyon tetszett amit olvastam.  :) Egy rugóra jár az agyunk, ez tuti.  Amint tudok, azonnal jövök.

Szia!

Előzmény: NagyB3300 (1143)
NagyB3300 Creative Commons License 2015.09.16 0 0 1143

Hello:))

 

Rendben van várom a felkészítést.....:))

 

Egyébként nagyon tetszik amit írtál sok igazság van benne :) Én is észrevettem már magamon, és tapasztaltam, hogy ha nincs az ingadozó pisi inger, szóval nem tör rád a semmiből nagyon erősen, és nem késztet azonnal odanyúlásra, vagy mocorgásra, esetleg táncikára, azt jobban élvezem, és szeretem. Amikor már nagyon nagyon tele van a hólyag,és csak a feszítő érzés és a kipukkadok a pisitől   érzés van, az sokkal jobban kontrolálható, a feszítő inger, és a hólyag dudor jobban kiismerhető. Szerintem ezt a fajta pisilhetnéket, könyebb leplezni, és a hólyagdudorra nehezedő extra nyomást

( farmer gomb öv ) könyebb csendben elviselni. Olyankor persze fáj feszül, egyértelmű , legalábbis számodra, hogy nagyon sokat ittál, és "elfelejtetted használni a mosdót" , de csak szépen tűrni kell, hogy feszegeti a határokat az a huncot hólyag. Ellenben, ha az a fajta pisilhetnék tör rád, ami kibírhatatlanul arra késztet, hogy ízegj- mozogj, és te is tudod, hogy amúgy a hólyagod sokkal többet tud tárolni, meg nincs is annyira tele, hiába próbálsz ennél is nyugton lenni higgadtan tűrni, de ez a pisilhetnék nem igazán hagyja. ( ilyen pl a felfázás is) .... Itt szerintem egyetlen dolgot tehetsz, megpróbálod megváltoztatni, a pisilhetnéket. Úgy értem, hogy ilyenkor szépen ráiszol, amit a legjobban szeretsz, (víz, sör, tea, stb....) és  addig vársz, amíg a hólyag ki nem tágul, meg nem jelenik a hólyagdudor, az első görcsök, és megpróbálod ebből a nem kedvelt pisi ingerből, felépíteni azt, amit könnyebben tudsz irányítani. Szépen beülni valahova, azzal a pisi ingerrel amit nem szeretsz, hogy emberek közt légy és rálegyél utalva, hogy "viselkedj":))))) rendelni magadnak a kedvenc teádból, koktélodból, és addig iszogatni, amíg el nem jön a jól ismert állapot. Ha ez megvan, akkor szépen felállni, és elhagyni a helyet ahol voltál, persze WC használat nélkül.

( szerinted az emberek fejében vagy annak a fejében aki kiszolgál megfordulhat az, hogy úr isten, megittál három teát, egy ásványvizet, egy kis ezt, és azt, legalább ott vagy már egy órája vagy több, aztán egyszer csak megköszönöd, és elmész úgy , hogy a mosdó közelében sem voltál???).

 

Várlak.... Szia :)))) 

Alfrédi Creative Commons License 2015.09.15 0 0 1142

Szia!

 

Nagyon egyetértek azzal amit írtál, hogy a "hólyag dolga az, hogy befogadja a pisit, legyen az bármekkora mennyiség, és magában tartsa,ameddig nem kap engedélyt a kiürülésre". 

- Bizony, ezért van a hólyag, ez az ő evolúciós funkciója, meg ma már a civilizációs kötelessége is, mert hát a mai ember nem pisilhet csak úgy bárhol és bármikor, ezért a hólyagnak a wc helységig tartani kell a pisit, sosem mondhat csődöt.  Aztán ott vannak még a visszatartósak is, mint mi, akik néha nem adnak engedélyt a kiürülésre és azt parancsolják szegény hólyagnak, hogy tűrjön, tűrjön és tűrjön....  :)

Érdekes volt amit a pisivisszatartás pszichikai megsegítéséről, a figyelemelterelésről és önámításról írtál. Nekem ebben nincsen annyi tapasztalatom, mint neked, biztos kipróbálgatom majd alkalomadtán. Azt észrevettem azért, hogy pisiingernél  a pisitánc segít is kicsit, de elő is csalogatja az újabb pisi ingereket. Nehéz ilyenkor nyugton maradni, de pisiingereket enyhítheti. És talán ez itt a lényeg, hogy ezek a lélektani módszerek a pisiingerre hatnak főleg, a teltségérzetre, feszülésérzetre már nem nagyon. Ez azért lehet így, mert a pisilési vagy vizelési inger akkor, amikor a hólyag még nincs a maximális teltsége közelében, akkor az még egy reflexfolyamat eredménye. Amikor elégggé telt a hólyag, akkor az izomzata reflexesen összehúzódik, és a nyomásemelkedés a falában levő érző idegvégződésekre hat, ami az agyban vizelési ingert vált ki. Hideg időben, vagy stressz alatt hamarabb, melegben és nyugalomban, vagy alvás közben később jelentkezik az inger. Vagyis az inger kiváltódása lelkiállapot függő is és itt jön az amit írtál, hogy ha tudod befolyásolni a lelki állapotodat, akkor ezzel tudod késleltetni a pisiingeredet is.  Én ebben talán azért is nem vagyok olyan járatos mint te, mert nekem (talán furcsa, de van ilyen és másoknál is hallottam) szinte nincs, vagy csak ritkán van ez a normál fajta reflexes vizelési inger. Ezt úgy kell érteni, hogy közepes teltségnél, amikor már természetes lenne, nekem nem jelentkeznek azok a hólyag összehúzódások, amik a legtöbb embernél szoktak lenni. Én csak akkor kezdek ingert érezni, mikor már 80-90% ig tele a hólyagom, és nagyon feszül, és az idegvégződéseket eléggé nyomja a sok vizelet, de ez nem reflex izom összehúzódás, hanem a kinyúlt hólyagfal feszítőerejének hatása miatt van, mint mikor egy lufiban megnő a levegő nyomása, ha már pukkadásig tele van fújva. Ez az inger is tud olyan erős lenni, mint a reflex inger, de abban különbözik tőle, hogy míg a reflex inger ingadozik, és egyszer még nem is érzed, majd, "júj, bepisilek" érzésed van, és olyankor szorítani kell, és nagy a kisértés a pisitáncra, majd mikor sikerült elnyomni az inger, akkor el is múlik rövid időre, addig ez a túlfeszülő hólyag kiváltotta inger állandó, nem ingadozik (vagy csak kicsit) lassan nő, ahogyan még jobban telik a hólyag. Azért is statikus ez az inger, mert a kinyúlt hólyagfal izomzata már nem képeserősebben összehúzódni, valamint matematikai oka is van, mivel egy rugalmas tartály térfogatának nővekedésekor a fali feszültségnek (izomösszehúzódás) hatványozottan kellene növekednie ahhoz, hogy a benne levő folyadék nyomása lineárisan növekedjen. Szegény elgyötört izomzat ekkor erre nyílván képtelen, csak a hólyagfal elasztikus nyúlása hat és fokozza a nyomást és a pisilési ingert. 

Már megint nem fogom tudni elmondani ötleteimet azzal kapcsolatban, hogy hogyan tudnád minél tovább visszatartani a pisit, úgy hogy mások ne vegyék észre - nagyon késő van és nem érnék a végére..  :(   De az előző tudományosas gondolatot továbbszőve: - ha nincs hirtelen, reflexes olyan "júúj!" pisilési inger, akkor nincs hirtelen pisilnem kell testtartás vagy pisitánc, ami feltűnőséget okozna mások szemében.  Csak  ...  "csak" a pisilési ingert kell megszüntetni, ami nem egyszerű, de gyakorlással sikerülhet. A nagyon feszülő hólyag okozta később jelentkező pisiinger elnyomásához már nincs szükség hirtelen feltűnő mozdulatokra, mivel nem ingadozik, ezért nagyon kiszámítható, nem érhet meglepetés annyira, pontosabban érzed, mennyi ideig tudod még visszatartani. (Csak zárójelben: vannak többen, akik szeretik a hirtelen pisiingerekkel küzdő lányok látványát és nem értik miért akarok olyan tippeket adni, amivel meg lehet szüntetni a pisiingert? Az igazság az, hogy én is imádom ezt a mai napig, viszont felfedeztem, hogy létezik olyan is, amikor egy lány főleg nem az ingerektől, hanem a feszülő hólyag érzésétől "szenved" és ez a testbeszéd engem még inkább felvillanyoz és nem tudok másra gondolni, mint hogy mit érezhet most, vajon azt, amit én is ilyen helyzetben szoktam..? :)  )

Tényleg, írd meg légyszi, hogy te hányadán is állsz magával a pisiingerrel!   - És a hólyagfeszüléssel, teltségérzettel, nyomással...  hogy is nevezzük...  ?  Melyik a jobb, melyiket szereted jobban?

Sokan a pisiingert szeretik inkább. - Avagy mindkettőt egyformán. Én teljesen meg tudom érteni őket.

De én inkább úgy szeretem, ha a feszülésből és 1mindjárt szétrepedek érzésből" van sok és a pisiingerből kevés.  Egy kevés azért kell, az ételt is úgy szeretem, ha csíp, de csak egy kicsit...  :) A nyomás, feszítés viszont nekem nagyon jó, nagyon izgató, félig kellemes belülről, félig fájdalmas (ha már nagyon tele vagyok) És izgalmas, izgató, szuper jó!  :)

 

Tényleg megyek, de a pisitartogatásra felkészítővel jövök valószínűleg kedd vagy csütörtök este.

Remélem tetszett amit idáig is írtam.

Én azt szeretném kérni, hogy addig meséld el, hogy az incselkedő ingereket, avagy a duzzadt hólyag fájdalmas jelzéseit szereted-e jobban.  -  És mondd el légyszi azt is, hogy mennyi ideig tudod visszatartani a pisit onnantól, hogy már kell?  Mennyi volt eddig a leghosszabb idő?  - Mert ez igencsak érdekelne...  :)

 

Na tényleg megyek.

 

Szia!  :)

Előzmény: NagyB3300 (1141)
NagyB3300 Creative Commons License 2015.09.13 0 0 1141

Sziasztok!

 

Nagyon szépen köszönöm a tippeket, izgatottan várom a fojtatást kérlek mesélj még :) 

 

igazábol a helyzetre való felkészülés valóban hatásos, ha már előre tudatod a hólyagoddal, hogy az ő dolga az, hogy befogadja a pisit, legyen az bármekkora mennyiség, és magában tartsa,ameddig nem kap engedélyt a kiürülésre. Az is igaz, hogy a figyelem elterelés az hatásos, de csak egy bizonyos fokig, addig amíg a hólyagban  lévő pisi, nem kezd el annyira feszíteni, és ingerelni, hogy már nem tudsz másra öszpontosítani, vagy figyelni. Ilyenkor még mindig elő lehet venni a b megoldást, az önámítást. Szépen végig gondolod , hogy mennyi és milyen folyadékot ittál meg addig, és még miket fogsz. Aztán elkezdek mantrálni, hogy a hólyagod nincs is tele pisivel, hisz csak egy kis ezt, meg azt töltöttél bele 😉 szóval van még hely benne a többi innivalónak is. Nyugtázásképpen megsimized, a telt hólyagot, 

És próbálsz minnél nyugodtabb maradni, miközben igyekszel elviselni a nyomást, és a feszítést és próbálod elnyomni a fészkelődést, és a pisitáncot. Ez szerintem azért fontos, mert ha ringatózni kezd a test, vagy pisi táncolsz, vagy jelzed a testeddel hogy tényleg pisilni kell, és te ez ellen küzdesz, az agy és a hólyag, minnél inkább azon lesz, hogy olyan ingereket küldjön, amit már nem bírsz ki, és így vagy úgy, de pisilni fogsz. Ha pedig a kínzó ingerek ellenére is próbálsz nyugiba lenni, akkor az agy úgy vélheti, hogy neked még nem kell pisilni annyira, vagy hogy magabiztosan tudod még tartani, ezért nem sűrget. A harmadik dolog pedig a lélektani pisilés, amiről már írtam. Szóval tényleg kíváncsi vagyok még részletesen, hogy milyen lehetőségek vannak :)'szóval oszd meg velünk :))))))

 

Alfrédi Creative Commons License 2015.09.12 0 0 1140

Szia!

 

A nagyon kell pisilni érzést leplezni szerintem leginkább úgy lehet, ha sok-sok gyakorlással készülümk előre arra, hogy ha eljő az idő és majd egyszer nagyon kell majd pisilnünk, akkor ne legyen annyira mások számára feltünő és könnyebben valamint tovább tudjuk visszatartani.

A helyi gyorssegély, vagyis ha nem készültünk régóta a nagy alkalomra és már csak pisilnünk kell és az a kérdés, hogy akkor és ott mit tehetünk, akkor jól fel van adva a lecke és igazából kevés dolgot tanácsolhatok, elmondom azért, ami nálam bevállt.  Először is nem nagyon vált be, az önámítás, hogy nem is kell nagyon pisilnem, vagy más dologra gondolás. Talán kicsit múködik, ha valami nagyon elvonja a figyelmemet, de rövid ideig, aztán visszazökkenek. De hallottam másoktól, hogy a figyelemelterelés náluk bevállt Nála,m e pánikhelyzetben nem pszichikai, hanem fizikai trükk segít sokkal inkább, ami a hólyaggal van összefüggésben. Észrevettem, hogyha a htelt hólyagra erős nyomást gyakorolok tenyérrel vagyököllel két kézzel legalább fél percig olyan erősen, hogy még éppen ne pisiljek bemiközben a záróizmomat is persze tiszta erőből szoritom, akkor a tenyérszorítás fokozatos! -ez fontos- kiengedése után az inger, nyomás és minden egyéb sokat enyhül, hisz megynyúlt átmenetileg a hólyag fala, és elengedéskor hólyag úgy hiszi kicsit kiürült, szoval galádul be lett csapva szegény, de nyugton hagy majd kicsit...........

 

Sajnos mennem kell dolgozni ennyit írtam gyorsan,este holnap szeretném folytatni és rátérni a 2. nagy lehetőséggel, hogy mit tehetünk még a pisi visszatartás leplezéséért .Röviden annyit, hogy szoktatni kell hólyagot vészhelyzethez, edzeni, valamint intímtornát beiktatni életmódba. És egyéb.....De erről holnap részletesen......

Rohanok dolgozni   :(

 

Szia!  :)

 

Előzmény: NagyB3300 (1132)
Alfrédi Creative Commons License 2015.09.11 0 0 1139

Hú, nagyon nagy kalandba keverted magadat!  :)  Én úgy izgultam mi fog történni veled. :) Olyan jól és részletesen mesélted el írtad, hogy jól bele tudtam élni magam a helyzetedbe.  Mikor olvastam, veszélyérzetem volt, mintha velem történne, és már nekem is feszült a hólyagom, de kitartásra utasítottam magamat, hogy még nem lehet itt pisilni, tudni kell még tartani, muszáj.....

Úgy sejtem, hogy másfél óra eltelhetett nagyjából a másfél liter megivása után, és mikor megittad, már akkor is félig tele lehetett a hólyagod. A másfél lityi pedig gyorsan átszalad az emberen. Nem tudok másra gondolni, minthogy a pisivisszatartási képességeid csodálatraméltóak lehetnek. :)

Most nincs lehetőségem, hogy bővebben írjak, de lesz bőven mondandóm és nem felejtkeztem el a kérdésedről sem.

Valószínűleg holnap este tudok majd jönni. Addig, ha van lehetőséged, légyszi írd meg, hogy reggel hány órakor keltél, amikor már érezted, hogy kicsit pisilned kell? Mikor ittad meg a munkahelyeden az 1,5 litert, a megivás előtt mennyire kellett pisilned (1-10-ig skálán) és végül mikor volt a hatalmas pisilés? :) Mire tippelsz, ha nem lett volna se ott wc, se sehol, vajon meddig bírtad volna még? Vállalkoznál rá, hogy megtippeled?   :)

Tudod NagyB3300 :) ........    Figyi, a B betü legyen mondjuk Barbara, mit szólsz? Ha nem tetszik, nem mondom legközelebb.  Szóval....  tudod Barbara, engem mániákusan foglalkoztatnak az olyan csip-csup részletek, mint hogy mióta kell, mennyire kell, meddig tudod visszatartani???????  -  És stb, stb..  Mindet még el sem merem mondani...  :)

Igyekszem holnap jönni.

 

Szia Barbara!  :)

Előzmény: NagyB3300 (1132)
pee she Creative Commons License 2015.09.10 0 0 1138
Ez számomra meglehetősen izgató...
A fantáziám elindult és lehúny szemmel látni vélek egy fantasztikus közös játékot.
Az egyik, hogy azt a simizést, nyomkodást nem te csinálnád magadnak, hanem én. De úgy, hogy neked a legjobb legyen. Be kell vallanom, hogy előbb- utóbb olyan módon csinálnám, hogy az ugyan kellemes legyen neked, de a célom az lenne, hogy ne tudd visszatartani... magamnak ez szokott sikerülni.
A másik (na most kezdek nagyon felizgulni), hogy az én teli hólyagomat mondjuk te kényeztetnéd, nyomkodnád, én pedig minden igyekezetemmel próbálnám visszatartani ameddig tudom.
Persze nagy kérdés, hogy te csak magaddal vagy hajlandó játszadozni, vagy szívesen kipróbálnád a dolgok még inkább izgalmas, társas formájat... amikor te és én is nem pontosan azt érezzük, amit a saját kezünk művelne. Így ugyan is a mozdulatainkat kontrollálják saját érzéseink. Az igazán király az lenne, ha mondjuk az én feszülő hólyagomat egy ,,független" kéz dögönyözni, érzékien, élvezhetően, de néha gonosz szándékoktól vezéreltetve (bepisiltetés!).
Előzmény: NagyB3300 (1137)
NagyB3300 Creative Commons License 2015.09.10 0 0 1137

A hólyag nyomkodása engem is fel izgat. Mikor már nagyon kell pisilnem, és nagyra duzzadt a hólyagom néha szoktam magamnak nyomkodni  simogatni, ki tapintani, hogy hol a legérzékenyebb, esetleg a köldököm felé nőtt e már szeretem érezni, mikor nagyon kemény, és szinte benyomhatatlan, ilyenkor nincs más csak a nagyon nagy inger, és a tudat a fejemben, hogy ellen kell állnom  az ingerlésnek , és nem engedhetem meg magamnak, hogy elengedjem a pisit . 

pee she Creative Commons License 2015.09.10 0 0 1136
A telt hólyag nyomkodással kapcs eszembe jutott, hogy régebben volt 1 csajom, aki észrevette, hogy nagyon kell pisilnem, már fogdostam magamat és mondtam is neki, hogy nagyon kell. Ő azonnal elkezdte böködni, finoman ütögetni az alhasamat a kezével.
Akkor még én sajnos nem tudtam erről a létező fétisről és nem mertem neki bevallani, hogy ez nagyon jó és felitgat. De bizonyára titokban őt is totál felizgatta az én meglehetősen látványos pisilhetnékem.
Előzmény: pee she (1135)
pee she Creative Commons License 2015.09.08 0 0 1135

Kissé (vagyis abszolút) szadista vagyok pisis ügyek tekintetében. Abban a helyzetedben finoman bár, de megnyomkodtam, megböködtem volna a hólyagodat, szépen ritmusosan. (Na jó, nem vagyunk annyira bizalmas viszonyban, de tegyük fel...) Nálam, ha nagyon kell pisilnem tuti bepisilést idéz elő. Van egyfajta ritmusérzékem és nagyon el tudom találni a hólyagnyomkodás mikéntjét, hogy ne legyen kellemetlen, sőt, totálisan élvezhető legyen.

Ezt eddig sajna csak magamon gyakoroltam, de jó lenne, ha valaki máson is kipróbálhatnám, szerintem csúcs érzést lehet előidézni.

A lélektani pisiléssel nálam bajok vannak. Fiú létemre gyakran a WCn ülve szoktam pisilni (úgy kényelmesebb) és szoktam azzal játszani, hogy nem engedem el a pisit azonnal, hanem próbálom visszatartani ameddig csak lehet. Még akkor is, ha nem kell pisilnem borzasztóan, ott ülve akkor is fél percen belül annyira felerősödik a pisiinger, hogy nem tudom visszatartani. Ha nagyon kell, akkor még inkább elindul a folyam és a következő fokozatban már a nacimba megy.
Mindenesetre majd gyakorolok az általad megadottak szerint.. mennie kell ennek. :)))

Tegnap egyszer nyilvánosan majdnem, kétszer pedig itthon igaziból bepisiltem. A második a ház körül az utcán történt sötétben és legalább 1 percig folyott, guggolva, hogy a cipőm ne legyen pisis. (aki sokszor bepisil tudja, hogy ilyenkor célszerű leguggolni. Láttam véletlen balesetet lányoknál és ők rutinosan guggolva pisiltek be.)
Ma pedig azt játszottam,. hogy rengeteget ittam és nagyon sokszor voltam WCn, legalább 10szer. Este egyet a szabadban is pisiltem, mert nagyon kellett és előtte sokat ittam, nem bírtam volna sokáig.

Történetedben a reggeli nem pisilés, a több mint másfél liter víz és az eltelt idő összefüggésében én magamról nem tudnám elképzelni, hogy addig bírtam volna, ameddig te bírtad... de ezt majd ki fogom próbálni. Szerintem nagyságrendekkel előbb összepisilném magamat, mint amikor te elmentél a lélektani pisilés kísérletét megtenni. Na meglássuk... :)))))))

Előzmény: NagyB3300 (1134)
NagyB3300 Creative Commons License 2015.09.08 0 0 1134

Ha közbe jött volna valami, és nem mehettem volna el akkor, és abban az időben tuti erőnek erejével küzdöttem volna, hogy szárazon tartsam, a bugyim, és a nadrágom. .... Viszont így is próbáltam csak lélektani pisilni, és bent tartani a felgyülemlett pisit, viszont annyi inger érte már a hólyagomat, és valljuk be, hogy a WC látványa sem segített. Hogy nem bírtam tovább magamban tartani, és amikor megindult, megállíthatatlanul mind kijött.

pee she Creative Commons License 2015.09.08 0 0 1133
Hős vagy!!!! Nekem nagyon tetszik és felizgat..
Mi lett volna, ha közbe jön valami és még legalább fél óráig nem mehetsz WC- re? Bepisiltél volna? Ha akkor láttam volna rajtad mi a szitu, biztosan nem engedtelek volna WC- re menni, kitaláltam volna valami nagyon fontos feladatot. Ha szóltál volna, hogy menned kell, mert... akkor én is mondtam volna, hogy rögtön bepisilek, de ez most fontosabb...
Előzmény: NagyB3300 (1132)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!