Keresés

Részletes keresés

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011.10.21 0 0 7081

Én vigyáztam egy gyomor-beteg cicára: minden reggel 2 nagyobb tabletta gyogyszert kellett beadni neki: a cica szinte várta a beadást, nagyon kicsit tiltakozott, utána nagyon megdicsértem aminek örült.

Gondolom Filemon is hozzá fog szokni. Az állatpszihologus azt mondta hogy pontosan tudják hogy öértük teszitek és megértik a helyzetet...

További javulást kivánunk.

Előzmény: nohabrok (7078)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011.10.21 0 0 7080

Szia,

nagyon sok simit küldök a nagyfiunak :DDDDD

(akkorát mosolyogtam a muslincáson, szégyellném is magunkat ha Szuli beengedne egeret...)

Folyamatban van az ügy, nem történt eddig semmi.

 

A tojás csapatommal kivánunk szép napot Mindenkinek

Előzmény: exiefo (7068)
mnetimi Creative Commons License 2011.10.20 0 0 7079

Szia,

 

Köszönöm a választ ,időközben felhívtam a gazdit is azt mondja a mama is csinál ilyet de most megvettem azt a fajta almot amit ők használnak és láss csodát bekaparja a pisit és a kakit is!:))))))Tiszta Boldog vagyok!

A kis bundája olyan vatta puha és fehér hosszú szőrszárak vannak benne mintha pöttyös lenne !Írtó helyes...de ahogy nő majd teszek fel róla képeket!

A te cicáid nagyon csodálatosak egyik szebb mint a másik!Gratulálok hozzájuk!Látszik a képeken ,milyen nyugodtak és elégedettek!

 

Legyetek jók!

Timy

Előzmény: Lumiere du Soleil (7066)
nohabrok Creative Commons License 2011.10.20 0 0 7078

Köszönöm az érdeklődést.

Kis Filemon otthon van. Megtanultam, hogy kell inzulin injekciót beadni, speciális kajával tubusból etetni, stb. (A kajálás még nem nagyon megy) Mégis úgy érzem sokat javult a helyzet egy hét alatt. A fél szemem mindíg rajta van. A vizsgálatok miatt a kis hasa le van borotválva, és kilátszik a kis pocakja, és van valami szomorúság a kis pofáján. Azért tudja, hogy a párommal mindent megteszünk érte, és ezt honorálja is. Nyugodtabb vagyok. Köszönöm az együttérzést.

Előzmény: NoComment1' (7076)
NoComment1' Creative Commons License 2011.10.19 0 0 7077

Ilyenkor borzasztóan nehezen bírom ki, hogy ne gyömöszkéljem meg a napsütötte pocakjukat!:-)))))

Előzmény: _nyunyuka (7064)
NoComment1' Creative Commons License 2011.10.19 0 0 7076

Remélem nincs gond....

Előzmény: nohabrok (7054)
NoComment1' Creative Commons License 2011.10.19 0 0 7075

Hogy vagytok? Mielőbbi jobbulást!:-)

Előzmény: nohabrok (7052)
NoComment1' Creative Commons License 2011.10.19 0 0 7074

Jaj de sok simit küldök neki, elképzelhetetlenül sokat!:-)

Előzmény: nohabrok (7047)
NoComment1' Creative Commons License 2011.10.19 0 0 7073

Hú de elgondolkodik!:-))))

Előzmény: Lumiere du Soleil (7045)
NoComment1' Creative Commons License 2011.10.19 0 0 7072

Jaj de gyömöszke szisza.:-)

Előzmény: exiefo (7044)
NoComment1' Creative Commons License 2011.10.19 0 0 7071

Első lépésként Önkormányzat Hatósági Iroda - Szabálysértési Hatóság.

Előzmény: Dszabi2 (7038)
exiefo Creative Commons License 2011.10.19 0 0 7070

-:))

Nálunk is van igazi, mindennap nézem a fogót, de szerencsére ez az udvar hátuljában lévő

kis házban van , kerti dolgok és kinti eszközök között.

A lábszomszédunk gazdátlan erdő, onnét költöznek be.

 

A játék egerek azok a szőrös gyereké :-) Nem hiszem hogy az igazi sokáig élne Szulitól ha bemerészkedne. Toppon van a cica fiú, muslincára is rámozdul :-)

 

Jó egerészést :-))

Előzmény: _nyunyuka (7069)
_nyunyuka Creative Commons License 2011.10.19 0 0 7069

vagy 15 játék egér van szanaszét

 

Nálunk is kb. ennyi, csak igazi, megdögölve-kinyuvasztva, naponta. Jön az ősz, húzódnának be.

Előzmény: exiefo (7068)
exiefo Creative Commons License 2011.10.19 0 0 7068

Szia Lumi !

Jó olvasni a soraidat.

Van valami fejlemény szomszéd ügyben ?

 

Szuli köszöni  jól van ( szokás szerint 7 ördög ) ! Készülünk a születésnapjára :-)

Élvezi radiátorokat, lépcsőn le és fel, csak úgy porzik utána , vagy 15 játék egér van szanaszét,

és éjszaka végig horkol mellettem :-))

 

 

Szépek a nagy bundás cicák is, mindnek és a gazdiknak is jó egészséget és szép napot !

Előzmény: Lumiere du Soleil (7066)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011.10.19 0 0 7067

Igazi kistigris :D

Előzmény: _nyunyuka (7064)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011.10.19 0 0 7066

Szia,

nagyon aranyos kiscica Medál, gratulálok :)

Ha jól tudom, mindkét szülönek hosszu a bundája ugyhogy a kicsinek is annak kéne lennie majd.

De ha megengedett a rövid bunda is és van is az ösök között, akkor lehet neki is rövid, az arca nagyon perzsa-babás. Nekem Sziszi (örökölt cicám ugymond) anyja perzsa, apja ismeretlen, Sziszi karaktere perzsa, bundája rövid, de sokkal tömöttebb.

Tán a perzsások többet tudnának erröl a fórumon.

És érdekes, mert Boszorka (eredeti 10 éves perzsa, szinén "örökölt") ugyanugy a tetején hagyja...ha többen élnek együtt, ez egy jelzés a többiek felé: "én vagyok a fönök" (legalábbis szerinte).

Az is lehet, hogy még tul kicsi, és majd belejön hamarosan.

Minden jót kivánunk!

Előzmény: mnetimi (7062)
bocsorina Creative Commons License 2011.10.18 0 0 7065

szeretnék elajándékozni két kiscicát, mindegyik fiú. az egyik fekete-fehér, a másik szürke szinű, nagyon barátságosak, és aranyosak.

_nyunyuka Creative Commons License 2011.10.17 0 0 7064

Cirmi a napfényben:

Dirty Diana Creative Commons License 2011.10.17 0 0 7063

Szia!

Mi lett a cicával? Találtatok gazdit?

Előzmény: Haeschen (7060)
mnetimi Creative Commons License 2011.10.17 0 0 7062

Bocsánat a kép lemaradt az előbb!:)

mnetimi Creative Commons License 2011.10.17 0 0 7061

Kedves Fórumozók !

 

Nekünk most van egy perzsa kisciccánk(8 hetes)Meddálnak hívják. Himalája az anya és hófehér perzsa az apja!Szerintetek hosszú lesz a szőre?Van valakinek ilyen kersztezésben cicája?..és még:

..azzal a problémával fordulok hozzátok ,hogy a kakiját az alaom tetején hagyja!:(Ilyenkor mi a teendő?

 

Köszönöm ha valaki ír!

Haeschen Creative Commons License 2011.10.12 0 0 7060

Nagyon aranyos kiscica keresi eddigi vagy új gazdáját! A XX. kerületben a Gubacsi hídtól nem messze, a Duna parton találtuk lefogyva. Ott nem volt gazdája, információk szerint egy ideje ott kóborol.

Személyleírása: Tinédzser korosztály, szürke, szépszemű.

Jól nevelt, nem nyávogós, nyugodt, emberhez ragaszkodó, játékos, mindenevő.

Nem nagyon értek a szőrös állatkákhoz, de szerintem nincs betegsége.

Sajnos nem tudjuk megtartani, és maximum péntek délelőttig lehet nálunk. Utána sorsára kell hagynunk.

Az első jelentkező viheti. Jelentkezni lehet érte a 06 20 915 22 12 telefonszámon

 

Dirty Diana Creative Commons License 2011.10.11 0 0 7059

Mielőbbi gyógyulást kívánunk! Mi lélekben veletek vagyunk, és szorítunk nektek.

Előzmény: nohabrok (7047)
PanniF1 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 7058

a Fressnapf áruházakban aki most 1,5 vagy 2 kg-os Friskies szárazeledelt vásárol, kap egy ajándék falinaptárt. :-)

ma voltam venni, indoor, ez most bejön nekik. megvan a naptár is. :-)

 

akciós újság pdf-ben:

http://static.fressnapf.hu/media/1/9/7/0/1970.pdf

exiefo Creative Commons License 2011.10.11 0 0 7057

Jobbulást kívánok!

Tudod mikor az ember megtudja hogy ez egy visszafordíthatatlan dolog , nagyon nehezen veszi tudomásul.

De egy kis állat nem is tudja mi történik vele, körülötte .

Kiszolgáltatott, sajnálatra méltó.

Remélem holnap hazaviheted.

 

A mondatod másik felére nem tudok én sem magyarázatot.

Elgondolni is rossz mennyi kivert kutya lesz a kutyaadó bevezetése után .

A cicák meg ahogy esik úgy puffan (szaporodik) jelleggel vannak egyre többen.

Illetve a szomszédban már el ültették az őszi "macskafát" is :-(

Hallottam mikor hangosan nyaúztak szegények  !

Ezt egyáltalán nem értem meg.

 

Minden tiszteletem az állatmentőké.

Nyafkamacska blogján szoktam olvasni szívmelengető és elborzasztó történeteket a cicákról.

 

Mi három éve ilyen helyre adjuk az 1% -ot. nem sok nem sok, de.............

Előzmény: nohabrok (7054)
PanniF1 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 7056

nem szeretném. :-(

sosem felejtem, mikor Sissyt műtötték. még egynapos műtét volt, az ölemben fogtam, míg hatott az altató. :-(

Előzmény: nohabrok (7052)
PanniF1 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 7055

:-(((

Előzmény: nohabrok (7054)
nohabrok Creative Commons License 2011.10.11 0 0 7054

Még egy nap a klinikán. Ma már el akartam hozni.... haza. Hajnalban automatikusan lépkedtem az előszobaszőnyegen, azt hittem ott fekszik. De nem volt ott. Ketrecben van. nem akar enni, várja a gazdit.  Most állítják be az inzulinszintjét. Bármit megteszek érte. Egyre nehezebben értem meg azokat, akik kegyetlenek az állatokkal szemben. Elég beenézni a szemükbe. Jaj de borzalmas világan élünk!

Előzmény: exiefo (7051)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011.10.11 0 0 7053

Javulást kivánunk, Veletek vagyunk !!

Előzmény: nohabrok (7052)
nohabrok Creative Commons License 2011.10.11 0 0 7052

Egyik percről a másikra levertté vált, szaporán szedte a levegőt. Ezt az oldalán, alhas tájon nagyon jól kitapasztalható, és persze ez ekkor már magas lázzal jár. Étvágytalanság, pedieg egyébként a vsszöget is megenné. Soha ne tapsztald meg.

Előzmény: PanniF1 (7050)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!