Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.12 0 0 1583
Szép jó éjszakát Neked (is) :)
Előzmény: Tücsi*** (1582)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.12 0 0 1582

Sziasztok!

Úgy látom fantasztikus képekkel gazdagodott a topik, gratula a gazdinak, szuper jól sikerültek, de persze könnyű ilyen profi modellel dolgozni!

Mindenkinek további kellemes napot kívánok!

Zsolt! Nagyon-nagyon örülök a jó hírnek, remélem most már Te és Frigyeske is hamarosan otthon lehettek és teljes lesz a csapat!

Sziasztok és szép álmokat, betegek gyorsan gyógyujanak és a cicókáknak sok-sok simike!

Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.12 0 0 1581

Szép estét! :)

Nszethi: gyönyörű nagy már ez a cica :)))

Előzmény: nszethi (1580)
nszethi Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1580

na még, ha belekezdtem. Mint látszik imádja az alvás nevü extrémsportot, persze ha lehet patátmasziroztatni, esetleg rajtunk lógni, na meg enni, akkor azaz első. :-))

nszethi Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1579
Azon. Túl kényelmes nem lehetett, mert baromira csúszik a müanyag, szőr kombináció, de ha már eldöntötte hogy most ott fog szunyálni, azért se jött le róla. Mi remekül szórakoztunk. :-)
Előzmény: gumimacy67 (1573)
nszethi Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1578

Miért? Hetekkel ezelőtt a párommal voltak kettesben itthon, aztán aznap többedszer nyirta ki idegileg. Hazaértem Turmix sündörgött, mikor megjelenet a párom, és idézem: Remélem nem simogattad meg a dögöt? Büntetésben van!

Előzmény: Zsolt 0128 (1569)
nszethi Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1577
hehe. A teljes méret akkora, amit az Index szeretne. :-))
Előzmény: nszethi (1575)
Xexis Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1576
:))))D
Előzmény: gumimacy67 (1571)
Xexis Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1574
Nagyon szép cica....:))
Előzmény: nszethi (1568)
nszethi Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1575

Ezt a képet meg a szemek miatt teljes méretben.

gumimacy67 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1573

Csodaszép macsek !

 

Az utsón a kenyérsütő gépen ül ? 

Előzmény: nszethi (1568)
Xexis Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1572
Tudommmmm:) Jégbefagyott Xexis a padon....:)))
Szép jó éjszakát Neked is....Pihizzél... Álmodjál szépeket :)))
Előzmény: Zsolt 0128 (1567)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1571
Ilyen szépen megfogalmazni, hogy odafagyna :)
Előzmény: Zsolt 0128 (1567)
Xexis Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1570
Szép jó éjszakát Pici:))
Holnap isi, aludj jól, hogy kipihenten mehess és nyugodtan...:))
Előzmény: Pici gazdi (1566)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1569
Szép cica! De mért dög?
Előzmény: nszethi (1568)
nszethi Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1568

Hoztam pár képet a Dögről (alias Turmix), hogy lássátok milyen mostoha sorsa van. :-))

 

 

 

Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1567
Igen szép kép! Helyes hogy nem ülnél sokáig ott, a végén téged is megörökitenek a padon ;-)
Előzmény: Xexis (1563)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1566

:))

Jó éjt mára, Neked is Xexis! :)

Előzmény: Xexis (1565)
Xexis Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1565
Szia Pici , egyetlen másodperccel jöttél később, mint én... :)))
Reméljük a legjobbakat... Nagyon szeretném, ha már semmi rossz hírt nem kellene hallanunk... Csak a jókat... :)))
Előzmény: Pici gazdi (1564)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1564

Szép estét!

Cicóknak gyógyulást! És persze gazdiknak is :)

Cirmi remélem hazatalál...

Előzmény: Xexis (1561)
Xexis Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1563
A tavaszt és őszt utálom, a nyarat elviselem, és telet imádom.... Egészen pontosan:))DDD

Azért ezen a padon mégsem ülnék sokáig:)DDDD
De nagyon szép, ugye ?
Előzmény: Zsolt 0128 (1562)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1562
Szia Xexis! Tudjuk hogy szereted a havat, de azt is tudjuk hogy a nyarat meg utálod ;-)
Előzmény: Xexis (1561)
Xexis Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1561
Én is szeretem a havat, de hisze ezt már mondtam... :))DD
Előzmény: Pici gazdi (1559)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1560

Szép estét mindenkinek! Tücsi: Köszönöm megkaptam az emailt, majd fogok rá válaszolni. Csak most elég lusta korszakomat élem.

Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1559

Sziasztok :))

Valamerre esik a hó, ez jó nagyon :)D

Előzmény: Xexis (1558)
Xexis Creative Commons License 2007.11.11 0 0 1558
Sziasztok, szép napot kivánok Nektek.
Pici, tudod, hogy minden elmúlik.... Nyugodj meg...Tudod a rossz után csak jó jöhet...és fog is jönni... csak türelem... és bizzál benne..:))
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.10 0 0 1557

Sziasztok!

Sajnálom hogy mostanában nem jövök. De nagyon rossz hetem van :S :(((

Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 1556
Szép estét mindenkinek! Tücsi: Az adatlapodon él az email címed? Mert ha igen, akkor holnap írnék neked. Most elégé nincs kedvem semihez.
Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.08 0 0 1555

Sziasztok!

Mindenkinek jóéjt kívánok, megyek mert nem tudok gépezni, ugyanis Tücsikém eddig csak idefeküdt elém, rám de most folyamatosan monitorozik vadássza a katicabogarakat és semmit nem látok tőle. Nem akarok vele összeveszni, a szépszó nem használ így okos engedet játszunk és én feladom. Mindenkinek jóéjt, szép álmokat kívánok és a betegeknek gyógyulást, cicóknak sok-sok simi!!!!

Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.08 0 0 1554

Szia Xexis!

Köszi szépen, aránylag jól telt a napom, bár egyre jobban aggaszt, hogy költözünk munkahelyileg és itt a mostani telepen vannak a cicókáim anyukájai és őket is nagyon-nagyon szeretem. A Nagyika szinte egész nap bent van nálam és már előre félek mi lesz vele, mert itt nagy átépítés van már most is és hát félnek, riadtak és nagyon sajnálom őket, mert kevesen szeretik, pedig tényleg semmi gondot nem okoznak,de sajnos vannak alapból kik nem szeretik őket. Szóval most ez azért nagyon aggaszt, de remélem szerencsésen megusszuk ezt a felfordulást!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!