Keresés

Részletes keresés

Sileo Creative Commons License 2019.02.20 0 0 1557

Sziasztok!

 

Az utóbbi időben komoly hiányzik egy olyan barát, aki ténylegesen jelen tud és akar lenni az életemben, akit érdekel mi van velem, akivel le lehet ülni (akár személyesen, akár virtuálisan) beszélgetni bármiről, akire számíthatok ha tanácsra, támaszra van szükségem, és akinek én lehetek az, aki először az eszébe jut, ha úgy érzi kell valaki, aki mellette áll. 32 éves férfi vagyok, pályázati ügyintézőként dolgozom a közszférában, emellett egyetemen tanulok. Vannak ambícióim, de mostanra jobbára csak az ambíciók maradtak az életemben. Behatóan ismerem a magány minden formáját, és bár elég jól megtanultam és megszoktam magamban ellenni, az ember alapvetően társas lény, és a más emberekkel való érintkezés szükségletét levetni nem tudja sosem. Nekem sem megy. Fontosnak tartom megjegyezni viszont, hogy nem vagyok ideális barátnak: nehezen nyitok mások felé, másrészt talán túlságosan is hozzászoktam az egyedül léthez - évek óta gyakorlom - így minden bizonnyal újra kell tanulnom a barátságot. Hívő keresztény vagyok, csendes, türelmes és kedves, de a maga módján humoros embernek írnak le azok, akik ismernek. Szeretek olvasni, filmeket, sorozatokat nézni, illetve mindennél jobban vezetni és utazni. Emellett blogot is írok, mely a http://sileo.blog.hu címen érhető el. Ha akad köztetek olyan, első sorban korombeli lány (nem társat keresek, de az ellenkező nem tagjaival általában könnyebben találom meg a közös hangot), aki hozzám hasonlóan igaz-barátra vágyik, és hajlandó megküzdeni azokkal a nehézségekkel, melyeket a velem való barátkozás támaszt, az kérem írjon nekem email-t az fpeetya@gmail.com címre. 

kuoleva Creative Commons License 2019.02.20 0 0 1556

Szia! Köszönöm a válaszod! Az e-mail címem neobliviscaris37@gmail.com. 

Előzmény: G11 (1552)
gigyi Creative Commons License 2019.02.19 0 0 1555

Én egy 43 éves házasságban élő nő vagyok, akinek régóta nincs olyan barátnője, akivel eljárhatna különböző programokra (pl. előadásokra, koncertre, jógára...stb.), vagy akivel kötetlenül lehet beszélgetni. Szerintem a házastárs nem minden, barátokra is szüksége van az embernek. Kecskemét környékéről szeretnék barátnőt. Bátran írjatok!

Marika31 Creative Commons License 2019.02.19 0 0 1554

Sziasztok Marika vagyok 31 éves zala megyéből. Barátokat levelező társakat keresek elsősorban mert nincsenek barátaim!Erre a címre írhattok nyugodtan: h.marika31@freemail.hu

Christa78 Creative Commons License 2019.02.19 0 0 1553

Sziasztok!

 

40 éves nő vagyok Szolnokról, barátokat, barátnőket, szabadidőpartnereket keresek Szolnokon és környékén (JNSZ megye) akikkel lehet közös programokat szervezni, rendezvényekre, koncertekre járni, vagy bármilyen jó programot összehozni (akár házibulikat is! ;) vagy csak beülni valahová, és egy ital mellett megvitatni az élet nagy dolgait. :) A lényeg, hogy kellemesen el tudjuk tölteni az időt, élményeket gyűjteni és nagyokat nevetni együtt! És persze ne csak a jóban, a rosszban, a bajban is kitartsunk egymás mellett, támogassuk egymást! (y) Igazi mély, tartós barátságokat szeretnék kiépíteni, hiszem, hogy ez negyven felett is lehetséges, nem csak fiatal korban! ;)

Aki szintén így gondolja, és felkeltettem az érdeklődését, szeretne közelebből megismerni, írjon a kriszta0509@gmail.com címre! 

 

Előzmény: kuoleva (1551)
G11 Creative Commons License 2019.02.19 0 0 1552

Szia!

Tudsz adni egy email-es elérhetőséget, ahol lehet érdeklődni a részletekkel kapcsolatban?

Köszi!

Előzmény: kuoleva (1551)
kuoleva Creative Commons License 2019.02.18 0 0 1551

Sziasztok! Elsősorban koncertre járás céljából keresek barátokat, rock/metál zene műfajban. 

Shallow2018 Creative Commons License 2019.02.17 0 0 1549

Sziasztok! Elgondolkodtatott a topic, de én is próbát teszek. 

 

Kapcsolatban élő pár vagyunk (30-40), 12 éves fiú gyermekkel, aki nagyon szívesen barátkozna más csemetékkel. 

 

Az értékrend számomra nagyon fontos, pl taszít a túl liberális a gyereknek mindent szabad, csak nehogy sírjon nevelési elv. Nem tolerálom a primitívséget és rosszindulatot. 

 

Elérhető távolság a XVIII - XIX kerület, levelezgetni nem szeretnék. Mivel dolgozunk, suliba, különböző elfoglaltságokra járunk, logisztikai kihívás megszervezni a dolgokat :)  

 

A teljesség igénye nélkül: szeretünk kirándulni, színházba, salsázni, biliárdozni járni.Vagy csak igyunk egy kávét és élvezzük a napsütést. 

 

evanna2@gmail.com

Levikemio Creative Commons License 2019.02.17 0 0 1548

talált itt valaki barátra????

Szilvi027 Creative Commons License 2019.02.16 0 0 1547

Sziasztok!

 

Én egy 27 éves nő vagyok, barátkozni, levelezni szeretnék hasonló korú lányokkal. Nincsenek barátaim, és eléggé egyedül érzem magam a mindennapok során. Hiányzik egy barát, akivel jól megértjük egymást, akivel megtudnánk beszélni az élet dolgait.

Elsősorban levelezőtársat keresek, akivel napi szinten tudnánk levelezni.

Szabadidőmben szeretek zenét hallgatni, filmet sorozatot nézni, olvasni, vásárolni, természetben sétálni. Introvertált vagyok, ezért nehezen barátkozom, de ahogy jobban megismerem a másikat megtudok nyilni.

Ha Te is hasonló vagy, és barátkoznál írj! E-mail: sunrise8613@gmail.com

Szofi 46 Creative Commons License 2019.02.12 0 0 1546

Sziasztok keresem barátnőmet Budapesten akivel néha jó lenne találkozni egy jót beszélgetni. 48 éves vagyok, email:karicsszofia @citromail.hu.

Krisztixxx Creative Commons License 2019.02.11 0 1 1545

Sziasztok

 

Egy ideje csendes figyelője vagyok a fórumnak de sajnos így nem találtam rá arra akit keresek így most regisztráltam hátha így könnyeben elér ahoz az üzenetem akihez kell :)

 

36 éves vagyok és Budapesten élek,és mint itt mindenki barátot pontosabban barátnőt keresek (férjnél vagyok,magánéletem ezen része maximálisan rendben van kérem Urak ne írjanak).

 

Most itt írhatnám a sablonos szöveget szeretek színházba moziba stb stb járni DE! nem szabadidő partnert keresek akivel együtt megyünk mondjuk egy moziba és a következő programig nem lehet összefutni,telefonon beszélni az illetővel,hanem BARÁTNŐT tehát olyan személyt akit be tudok engedni a mindennapjaimba az életembe,gondolataimba és persze az érdeklődés kölcsönös.

 

Tudom hogy ez nem könnyű főleg az én korosztályomba hiszen a legtöbben többgyermekes család anyák és sokan bele esnek abba a hibába hogy csak a gyerek férj munka körforgásban élnek és önmagukra nem figyelnek pedig mindenkinek szüksége van egy barátnőre akire számíthat aki meghallgatja akivel együtt sírhat-nevethet 😍.Hát én ilyen személyt keresek,nekem nem gond ha kis gyermeked van én szuperül elbeszélgetek gyerekzsivajban is és ráadásul nagyon szeretem is a gyerekeket tehát ha közben elmegyünk játszóterezni akkor én is szívesen hintázom akár ez nem lehet akadály 😅,de persze ha singli vagy akkor is írj..ezzel csak azt akartam kifejezni hogy mindegy hogy gyermekkel vagy anélkül ha igazi barátnőt keresel akkor irj bátran :)

 

Egy dolgot nem szeretek csak a hosszú levelezgetést :/ szívesebben beszélek telefonon vagy találkozok személyesen persze az első pár levél váltás elkerülhetetlen és a kép csere :)

Email címem:krisztixxx849@gmail.com 

 

Remélem így végre sikerül egymásra találni egy hasonlóan gondolkodó barátnővel.

 

Légyen szép napotok,Kriszti

 

Forroha Creative Commons License 2019.02.06 0 0 1544

Egy kedves Párral ismerkednénk hosszú távú barátság céljából. Budapesti 44/34 éves férfi/női pár vagyunk. Kor nem számít, csak a szimpátia. Budapesten van saját lakás és fogadni is tudunk titeket. Közös wellness, kirándulás is lehetséges, fürdőkbe is sokat járunk. Email: hajnibabareka@gmail.com

Enterprise1975 Creative Commons License 2019.02.05 -1 0 1543

Üdv! 43 éves Nyíregyházán élő, egyedülálló, nagyon magányos férfi vagyok. Barátok, és sajna társ hiányában Szabolcs megyéből ismerkednék hölgyekkel baráti kapcsolatra. Szükségem van Valakire, aki igazi lelki társ lehet. Akivel megbeszélhetünk mindent. Legyen az öröm, vagy bánat, vagy az élet nagy dolgai. Szeretek kirándulni, színházba,koncertre járni, táncolni és imádok sportolni! Ehhez keresek barátot, akivel jól érzem magam, és Ő is kedveli ugyanezeket az elfoglaltságokat, akivel egy hullámhosszon lennénk. Nem távbarátot,levelezőtársat keresek hanem élő személyes barátot. Ha szívesen megismernél egy Vidám sportos férfit, erre az e-mail címre írj: silverblue@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.04 0 0 1542

Üdvözöllek kedves Marika!

Szeretném megkérdezni tőled, lenne e kedved énvelem beszélgetni?
Tudom, nem a citromailre írtam így elsőre, de remélem a rákérdezést elfogadod így tőlem. :)
Kérlek üzenj rám, ha van kedved társalogni! :)

Előzmény: Marika31 (1536)
Gödöllői Faszi Creative Commons License 2019.02.03 0 0 1541

Sziasztok mi egy Pest megyei pár vagyunk,a hölgy 32 vékony formás szőke,fiú 40 éves sportos fekete,keresünk barátokat pár személyében akikkel tudunk beszélgetni bulizni szaunázni,stb!zozo.pizsi@yahoo.com

Mari Zsovák Creative Commons License 2019.02.03 0 0 1540

Szép napot Mindenkinek aki  itt van.                                                                                                                                             Szerintetek lehet itt találni barátokat barátnöket,akikkel lehet beszélgetni.korosztályom a hatvanévesek

Reni016 Creative Commons License 2019.02.02 0 0 1539

Sziasztok! Bács-Kiskun megyében keresek barátnőket, leginkább Baja környékéről. 32 éves vagyok, hiányzik az életemből egy barátnő, akivel meg tudom beszélni az élet "nagy" dolgait, közös programokat szervezni és ilyen hasonló dolgok. Az e-mail címem: juhaszrenata16@gmail.com

Candi1228 Creative Commons License 2019.02.02 0 0 1538

Sziasztok!

 

35 éves nő vagyok, Budán élek a párommal és a cicámmal. Szeretek a természetben sétálni, moziba menni, sütizni, önfejlesztő dolgokkal foglalkozni. Nagyon szeretem a kisállatokat.

Szeretnék olyan nőkkel ismerkedni barátság céljából, akikkel lehet önfejlesztő dolgokról és az élet történéseiről beszélgetni, és akik szintén szeretnek naponta levelezni / beszélgetni messengeren, ahogy az időnk engedi pedig találkozgatni :)

Ha Te ilyen vagy, és szívesen megismernél, ide írj: andrea.csikos83@gmail.com

Írnivolnajó Creative Commons License 2019.02.01 0 0 1537

Barátokat keresek. De már eggyel is beérném.

Kommunikálni szeretnék. Néha ironizálni, néha simán csak viccelődni, legtöbbször pedig végeláthatatlanul írni az érzelmeimről, gondolataimról. Csak semmi erőltetettség! 

25 éves vagyok. Hogy lehetne a nememet jól megfogalmazni, lány vagy nő? Erről is írhatnánk, hogy vajon melyik a preferált ennyi évesen? Csupán a kor árnyalja a lány és a nő közötti különbséget vagy a tapasztalat, szubjektív megítélés is? Párkapcsolatban élek. 

Szeretnék egyszer jól írni. Egyelőre még kigondolom magam.

Azt mondják, beszédes vagyok. Főleg olyanok mondják, akik nem azok. 

Szeretek eszmét cserélni, új embereket, s velük együtt új nézőpontokat, véleményeket, élethelyzeteket megismerni. 

Szóval várom azok jelentkezését, akik nem keresnek pár a személyemben, de beszélgetőpartnerként, levelezőtársként legalább egyszer kipróbálnának. 

Fontos számomra az értelem. 

Jelenleg ingázom. Néha a fővárosban vagyok, néha Debrecenben, néha Heves megyében, néha bezárkózom a saját kis világomba. A jövőben nem zárkózom el a találkozástól sem (a levelezés próbája után). 

E-mail címem: irnivolnajo@gmail.com

 

Marika31 Creative Commons License 2019.01.30 0 0 1536

Sziasztok Marika vagyok 31 éves egy kicsit lelkileg sérült lány. Barátokat keresek levelező társakat fiúk és lányok is írhatnak. Nagyon magányos vagyok és szükségem van a társaságra. Írjatok bátran erre a címre: h.marika31@citromail.hu

Anything0105 Creative Commons License 2019.01.28 0 0 1535

Szia kedved olvasó!:)
23 éves Budapesti srác vagyok ismerkedni szeretnék beszélgető partnert egymás társaságát élvező partnert szeretnék.

Bármiről tudnánk beszélgetni személy találkozáskor bármibe benne vagyok legyen ő is :) jelentkezéseket várom 18-60 éves korig.
Én benne vagyok a 100% diszkrécióba anonimitásba.

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.27 0 1 1534

Szia :)

Pilisvörösvári lakos vagyok 7. ève.. Barátnöim (1,2) sajnos nem közelemben èlnek..nagyon ritkán adódik mód arra hogy közös programokat szervezzünk.Már règi vágyam.hogy itt helyben ne csak megismerjek embereket hanem kialakuljon egy kèt olyan emberi kapcsolatom is ami több egy egyszerű szia hogy vagynál...Tudom hogy a mi korunkban már nehèz úgy barátnőt találni illetve olyan baráti kapcsolatot kialakítani mint ami gyerekkortól elkisèr ...ès nem mindenkinek van olyan szerencsèje hogy adódik egy èlethelyzet vagy esemèny amiből hirtelen kèt idegen ember egymásra tud hangolódni szimpatikus ès tudnak tenni is azèrt hogy egy szimpátiára alapozva akár közös baráti beszèlgetèsre egy egy programra is befogadóvá válik....aztán hogy mennyire tud elmèlyülni ez a barátság ahhoz nyilván kell egyfajta közös hullámhossz ami.mentènt el lehet egyaltalán indulni..Ennek remènyèben írok leveledre..annak örülve hogy helybeli vagy s így a távolság sem lehet akadály...röviden magamról annyit,hogy nagy állatbarát vagyok,szinhaz mozi sèták kirándulás beülni kávèzni beszèlgetni szeretek...egèszsèges èletmód híve vagyok èn is de sajnos egy rossz szokásomnak.mèg rabja vagyok andohányzás:(..de ezt ellensúlyozva próbalok èn is egèszsègesen èlni..èrdekel règóta foglalkozom is asztrológiával..ès az ezoterikus látásmód jellemez..de nem a fanatikus mindenben hiszek módon..gyermekem.nincs.cicáim vannak.fèrjemmel.pedig sajátos módon nem èlünk együtt..de működünk..ebből kifolyólag marad elèg időm arra hogy más programokat is megèlhessek..ha úgy gondolod van kedved akkor jelezz vissza vagy a 06703105754 szamon akár smsben akár telefonon beszèljünk..nemntudom ha ide írnál látnám e ezèrt utóbbit javaslom addig is üdvözlettel: Judit Pilisvörösvárról:))

Előzmény: laguna0 (1531)
SanKris7776 Creative Commons License 2019.01.26 0 0 1533

Sziasztok!

 

Mi Fejér megyében élő. 43, illetve 42 éves pár vagyunk. Barátokat, beszélgető- levelező társakat, keresek, keresünk, 35-40 éves kortól,valamint nemtől távolságtól függetlenül. Mert valahogy az élet úgy hozta, hogy az eddig igaznak hitt barátok lemorzsolódtak, ezért teszünk próbát ilyen formában új emberek megismerésére. Ha van kedved, kedvetek nyitni, barátkozni akkor várjuk, várom leveled!

Elektronikus címünk: alos@freemail.hu

par45 Creative Commons License 2019.01.26 0 0 1532

Sziasztok ! Komárom megyei házaspár vagyunk és barátokat keresünk (kizárólag barátokat !!) a 40/50-es korosztályból.Mi 47/49 évesek vagyunk nagyon sok érdeklődési körrel.Valahogy kezdenek elfogyni körülöttünk a párok vagy elválnak vagy külföldre mennek vagy gyereket/unokát nevelnek.Teljesen véletlenül találtuk ezt a topikot és egy próbát megér úgy döntöttünk,remélhetőleg sikerül és vannak még hasonló elképzeléssel itt valakik.Távolság nem akadály.

emailünk: kiprichjanos@citromail.hu

laguna0 Creative Commons License 2019.01.24 0 0 1531

l 

Barátnőt keresek pilisvörösvár környékéről közös csajos programokhoz.Szeretem 70-80 évek zenéit,színházba járni,
sétálni,utazni,kirándulni,moziba járni vagy csak beülni valahová és mindent megbeszélni .54évesen szeretném az egészséges életmódot követni .

Nyusz2000 Creative Commons License 2019.01.24 0 0 1530

Udv mindenkinek!

Eloszor jarok ezen a helyen. Veletlenul olvasgattam amit irtatok es kivalasztotram egy valakit akinek irtam aki jo beszelgetopartner. Aztan ugy gondoltam beregizek minden konkret cel nelkul. Az elet ugyis hozza amit hoznia kell, most egyebkent is csak ugy logok a levegoben. Aki hisz a no-ferfi haversagban es baratkozna irjon nyugodtan 🙂 Amit tudni kell rolam : 43 eves no vagyok.

László540 Creative Commons License 2019.01.24 0 0 1529



Mindkét nemből barátokat keresek a saját korosztályomból,  56 éves diplomás  bp-i  férfi vagyok. Csakis és kizárólag barátokat keresek, nem szexet. Azt, hogy miért nem keresek párkapcsolatot, e-mailben szívesen megírom, de itt nem szeretném részletezni. Amúgy is azt vettem észre, hogy manapság mindenki a párkapcsolatot hajszolja, a barátság kezd kimenni a divatból. Én nagyon komolyan gondolom a barátságot, és fontos a kölcsönöség is. Vagyis jólesik, ha engem is keres a másik fél és nem mindig nekem kell őt hívnom. Én sok mindent megteszek a másikért egy barátságban és úgy gondolom, hogy a barátság lényege, hogy lelkileg egy nehéz helyzetben számíthassunk is a másik félre. Fontos persze a szabadidő közös eltöltése is, de ezen túlmenően számomra a személyesség, az elmélyült beszélgetések is éppannyira hozzátartoznak a barátsághoz. Persze, én is dolgozom és tudom, hogy nem mindig egyszerű ezekre időt szakítani, de egy telefonbeszélgetés (hetente, vagy ha ez nem megy, másfél-kéthetente) egyszer szerintem egy dolgozó ember programjába is belefér. Levelezőtársat nem keresek, a személyes kapcsolatfelvételben gondolkodom, bár előtte persze válthatunk egy-két e-mailt és beszélhetünk telefonon is.   Ha te is hasonlóan gondolkodsz, írj légyszíves  írj légyszíves a laszlovarga540@gmail.com e-mail címre, adok telefonszámot is. 

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.24 0 0 1528

Sziasztok!

25 éves újdonsült dél-pest megyei lakos lettem nemrégiben, és ismerkednék elsősorban erről a környékről, nőkkel, férfiakkal egyaránt illetve párokkal, anyukákkal.

Nincs feltétel, sem elvárás.Nem kapcsolatot keresek, az már van!

Sőt gyerekem is van! ;)

 

Ha felkeltettem érdeklődésed, írj: evi199404@gmail.com

nyuggerfarhát68 Creative Commons License 2019.01.24 0 0 1527

Nagyobb diopria kéne.

Előzmény: Pharmalady (1517)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!