Keresés

Részletes keresés

Okos Mikulás Creative Commons License 2006.04.05 0 0 961
:DDD
Előzmény: Törölt nick (950)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.05 0 0 960
"Nekem úgy tűnt, mintha az egyik fia "nyomott" lenne egy kicsit. Mondta is a srác, hogy valami "alapítványi" iskolába jár."



Na vazze...
Mindjárt kisütöd hogy a Lauder Javne a retardáltak gyűjtöhelye és akkor még az 1000. elött abbahagyom e toipic látogatását..:)))
Előzmény: Törölt nick (956)
UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.05 0 0 958
Nyilván nem a hely/oltó, hanem az oltandók összekeverésének esete forgott fenn...

:-DDDDD
Előzmény: Törölt nick (936)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.05 0 0 956
Nemrég láttam egy tv-riportot a Gyurcsány családról. Nekem úgy tűnt, mintha az egyik fia "nyomott" lenne egy kicsit. Mondta is a srác, hogy valami "alapítványi" iskolába jár.

Ha róla van szó, akkor nem olyan meglepő a dolog, és valóban nem érdemel közfigyelmet. Gondolom, egy ilyen gyerek nagyon sok gondot tud okozni a szüleinek, és néha nagyobbakat is, mint amikor néhány csokit fizetés nélkül a zsebébe töm.
UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.05 0 0 955
Ahol törvénytelenül túlhajtaná a melósokat.
Előzmény: Törölt nick (950)
UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.05 0 0 954
Hoppá... affenébe, az önkéntelen igazmondás, hogy a Devla.....

:-DDDDDD
Előzmény: Nagulnov (932)
-2006- Creative Commons License 2006.04.05 0 0 953

:-DDDDDDDDDDDDDDDDD

még csak a 130. hozzászólásnál tartok

 

kááár, hogy nem voltam itthon :-(

UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.05 0 0 951
Az indexeseknek csupán annyiban van közük, hogy (a Simicskához képest igencsak késleltetetten), de végülis megírták a dolgot; és annyira hülyék voltak, hogy egy tipoikusan bumfordi Gyurcsány-mosogatást is beletettek. V. ö. pár hete <-> legfrissebb. Én tudom értékelni a szándékolt seggnyalás véletlen túlkapásából eredő humort.
Előzmény: renegade (926)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.05 0 0 950
Na ja, a papa nem csokit lopna, hanem a gyárat ahol csinálják.
Előzmény: jasu (941)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.05 0 0 949
"gy tudom, ilyen típusú szakértelmet az SZDSZ-klánban lehet igénybe venni. :)"



Ott láthatod, genetikailag/történelmileg úgy alakult hogy inkább a gyertya a divat..:))



Nahát:)
Előzmény: Okos Mikulás (945)
renegade Creative Commons License 2006.04.05 0 0 948
3. Gyurcsány fia nem szorul rá, hogy lopjon és ebben a kampányhelyzetben főleg nem tenné.

Hát ez igen harmatos érvelés.

4. A márc.21-én történtekről miért most jelent meg a hír (véletlenül a simlicska/kupper rokonok lebukása után és a me.jelölti vita napján?

Na vajon? :-)

5. Miért nem tettek feljelentést?

Messze a feljelentési értékhatár alatt van.
Előzmény: Törölt nick (934)
UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.05 0 0 947
Természetesen. Így jártál. Ez van.
Előzmény: sashimi (928)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.05 0 0 946
"bezzeg a simicska ivadék :))"


Már melyik?:))
A négy, nyolc vagy a legnagyobb, a 14 éves a "plakátszaggató", "országosan ismewrt fideszes politikus" fia?:))))))))



Mert ezzel az Index és tsai pontosan akkorát hazudott, mint a Szabad Nép Szabadság mikor "leleplezte" néhány hete doktor Puczidár Benőné zuglói nyugdíjast és "lakáskiadót"':)))))))


Nyihihi:))))
Előzmény: E jelzésű szimpatizáns (939)
Okos Mikulás Creative Commons License 2006.04.05 0 0 945

"Vagy mégis inkább a körmös."

 

Úgy tudom, ilyen típusú szakértelmet az SZDSZ-klánban lehet igénybe venni. :)

Előzmény: Törölt nick (937)
UtherPendragon Creative Commons License 2006.04.05 0 0 943
Ja. Ezért mondtam kb. 700 hozzászólással ezelőtt a süllyedő hajós-mentőövleszedős párhuzamot, Buuciiqncogi meg annyira bepörgött, hogy többször is behozta ugyanezt az anyja és fia (!!!) szöveget anélkül, hogy felfogná, hogy ez mit is jelent Gyurcsány érzelmi életére és kötődésére vonatkozóan (márha ő szerkeszti/cenzúrázza azt a baromságot).
Előzmény: Okos Mikulás (921)
jasu Creative Commons License 2006.04.05 0 0 941

Ha el is lopott a srác pár csokit, nem tartom olyan nagy dologna. A gyerekek (kamaszok) nagy része elcsór egy-egy csokit a boltból.

A papa az igen, az tudja hogyan kell ezt csinálni......

renegade Creative Commons License 2006.04.05 0 0 940
Hát mindig mindent azonnal megír izé ezzel szokta etetni a rajongóit.:)

Tehát te bezzeg azonnal megírtad volna. Neked vagy nincs gyereked, vagy nem vagy jó szülő.

Egyébként akkor szerinted is lopás volt?:)

Erről elég hosszan értekeztem. Nem olvastad el?
Előzmény: Nagulnov (932)
E jelzésű szimpatizáns Creative Commons License 2006.04.05 0 0 939
bezzeg a simicska ivadék :)))
Előzmény: Törölt nick (937)
cserép virág Creative Commons License 2006.04.05 0 0 938

Egyébként nem olvasom, így erre nem tudok válaszolni.

Előzmény: feketeleves (752)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.05 0 0 937
" Ez az "anya és fia"."




Gyurcsányo Ui, ha már fia:

1. áruházi lopásra adta fejét


és/vagy


2. úgy megszeppent hogy ezt anyástól, jegyzőkönyvileg elismerte



Mindeképpen elgondolkodhat.
Vagy Ranschburg Jenő vagy mégis inkább a körmös...:))))))))))



Nahát:)
Előzmény: Okos Mikulás (921)
Lokneszi Szépség Creative Commons License 2006.04.05 0 0 935
Két hülye szóvivő, de csak az egyik járatja le a pártját. Tenyerest, az nem fáj annyira.
Előzmény: Törölt nick (933)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.05 0 0 934

Ha itt a politikán topic nyílna róla, őt is védeném. (MInt ahogy anno soha nem cigányoztam az idolotokat (sőt most igen megvetem a cigányok alaptalan riogatásáért) és soha nem írtam egy szót se amikor a gyerekei otthagyásával vagy mivel vádolták).

 

No, akkor az indexen is megjelent hír ismeretében:

 

A. Apróságok:
1. Ha valaki beleiszik egy üdítőbe, akkor utána a maradékot el akarja lopni?
2. Az egész üzlet nincs bekamerázva ? (akkor ugyanis lenne bizonyíték.)
3. Gyurcsány fia nem szorul rá, hogy lopjon és ebben a kampányhelyzetben főleg nem tenné.
4. A márc.21-én történtekről miért most jelent meg a hír (véletlenül a simlicska/kupper rokonok lebukása után és a me.jelölti vita napján?
5. Miért nem tettek feljelentést?
6. Természetesen az "ügy" politikai vonatkozásai érthetőek, ugyanezt tenné a baloldal is.

 

B. A lényeg:

1. ... Gyurcsány Péter távozásuk előtt aláírta a jegyzőkönyvet, amely szerint elismeri a cselekmény elkövetését.  (Napi Ász)

 

2. ... Nyakó István azt mondta, lopás gyanújával valóban megvádolták a fiút, aki azonban nem ismerte el azt... (Napi Ász)

 

3. Az esetről a biztonsági őrök jegyzőkönyvet vettek fel, a fiú édesanyja pedig "az eljárás ellen tiltakozva ugyan, de kifizette az áruház követelését". Gyurcsányék szerint "a csokik nem a boltból származnak. A jegyzőkönyv aláírásával csak azt ismerték el, hogy Pétert átvizsgálták, és nála mit találtak, de a jegyzőkönyv minősítést nem tartalmazott. (Gyurcsány blog, Index)

 

4..Az Index szerette volna megszólaltatni az üzletlánc vezetőit, biztonsági őreit, de eddig ez nem sikerült. (Index)

 

Egyelőre itt Nyakó és Gyurcsány(ék) állítása áll szemben az Ászban (MN-ben, hírtv-n)  megjelentekkel, elismerték-e vagy nem. Miért kellene látatlanban hinni, hogy melyikük mond igazat?

 

a. Ha van kamera felvétel magáról a lopásról - egyértelmű.

 

Azért kell a jegyzőkönyv (ha már a kamerás felvételt kiadták az Ásznak vagy a Hírnek és nyílván megvan), mert: 

 

b. Ha elismerték a jegyzőkönyvben a lopást (azaz Gyurcsányékkal és Nyakóval szemben a Napi ász (MN,hír) igazat állított), akkor nincs mit rágni - egyértelmű.

 

c. Ha eddig nem igaz, akkor lehet folytatni a vonalkódosdit (ha ez a jegyzőkönyvben rögzítve van) - ha ez bizonyíték, azaz egyedi azonosítóval rendelkeznek az árucikkek és a sorozatszámok alapján beleillenek a készletbe - lopott a srác.

 

d. Ha eddig egyik se  - marad a hit (és az ártatlanság vélelme).

 

Előzmény: UtherPendragon (916)
Nagulnov Creative Commons License 2006.04.05 0 0 932

Csak nem képzeled, hogy Gyurcsány a lopás napján megírja a blognak

 

Hát mindig mindent azonnal megír izé ezzel szokta etetni a rajongóit.:)

 

Egyébként akkor szerinted is lopás volt?:)

Előzmény: renegade (926)
jasu Creative Commons License 2006.04.05 0 0 930

Szinte biztos vagyok benne, hogy tegnap még nem tudtad, hogy elmész-e és kire fogsz szavazni.

Engem mindjárt megöl a kétségbeesés......egy ilyen kalibert elveszteni........

Előzmény: bányász-béka (130)
Lokneszi Szépség Creative Commons License 2006.04.05 0 0 929
Már csak egy? Az előbb még két pártról beszéltél.
Előzmény: Törölt nick (920)
sashimi Creative Commons License 2006.04.05 0 0 928
Koszonom valaszod, bar be kell vallanom, hogy ertelmet a legnagyobb erofeszitesek aran sem tudtam szavaidnak tulajdonitani.

sashimi
Előzmény: UtherPendragon (916)
renegade Creative Commons License 2006.04.05 0 0 926
Azé' ezeknek az indexeseknek, ha késleltetetten is, van humorérzékük.....
'Péter pár hete bajba került" - kezdi legfrissebb blogbejegyzését Gyurcsány Ferenc kormányfő."


Mi köze ehhez az Indexnek? Csak nem képzeled, hogy Gyurcsány a lopás napján megírja a blognak? Nyilván most írta meg!
Előzmény: UtherPendragon (890)
E jelzésű szimpatizáns Creative Commons License 2006.04.05 0 0 924
és te mi vagy ?
Előzmény: Törölt nick (905)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.05 0 0 923
soltika galambom, nem értem, niért pánikolsz. Lopott egy csöppet a gyerök. Olvassad házigenetikusotokat, Ceizel doktort, ő is megmondta két embrió eladási szünetében, hogy az alma nem esik messze a fájától. Ő a "genetikai determináció" teminus technicust használja.
E tárgyba, ajánlom Szondi Lipót sorsanalízisét is...
Előzmény: Törölt nick (917)
E jelzésű szimpatizáns Creative Commons License 2006.04.05 0 0 922

nem vágja el a torkát ?

:)))

Előzmény: UtherPendragon (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!