Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.02.02 0 0 408
alminar Creative Commons License 2007.01.30 0 0 407

Kiira a péntek reggeli edzés után..jan. 26, Varsó

 

 

 

Előzmény: alminar (406)
alminar Creative Commons License 2007.01.29 0 0 406
én is :)) edzésen sem volt vmi jókedve, de mikor az autogramot kértem, arra elmosolyodott....:))
Előzmény: fodrika (405)
fodrika Creative Commons License 2007.01.29 0 0 405
Le volt döbbenve, nagyon örült neki! A verseny után nyilatkozta is, hogy erre igazán nem számított, mert karácsony után 3 hétig beteg volt és nagyon érezte, hogy ez a 3 hét kimaradt az edzésekből. De nagyon boldog az eredmény miatt! Úgy örültem neki!
Előzmény: alminar (404)
alminar Creative Commons License 2007.01.29 0 0 404

rendesen le volt döbbenve nem???

 

Én inkább az ő arcát néztem volna Caroé helyett, mikor megtudja hogy 3ik...

 

Hyva, Kiira !!!

Előzmény: fodrika (403)
fodrika Creative Commons License 2007.01.29 0 0 403
Itt egy kép Kiira-ról, az eredmény hirdetés után:
Wác Creative Commons License 2007.01.29 0 0 402
Bár sajnos a gálából nem sokat látttam, de tényleg ügyes volt! Szerecsére biztos helye lesz a VB-n, de ott elég nehéz dolga lesz!
Előzmény: alminar (401)
alminar Creative Commons License 2007.01.29 0 0 401

Kiira nagyon szép és ügyes volt...:))

 

 

 

fridzsimen Creative Commons License 2007.01.28 0 0 400

Blues volt!!!! ;D Bájos volt Kiira nagyon és kicsit meg volt hatva!!! :)

 

Előzmény: alminar (399)
alminar Creative Commons License 2007.01.28 0 0 399

a ruhából ítélve a blues lesz..

 

www.isu.org -ról... :))))

 

Korpi still seemed stunned by what had happened. “I still can’t believe it, I never would have expected this after my performance. I could have done better but I’m happy with anyway. The first jump was a double, the flip was not clean and then there was the Axel… but otherwise it was OK. I can’t believe my marks, I didn’t expect them to be so good, especially as I know what I could be capable of, there is still room for improvement. I have had a nice feeling all week, I have been enjoying the buzz.”

 

Előzmény: fridzsimen (398)
fridzsimen Creative Commons License 2007.01.28 0 0 398

Ezek közül valamelyik? ;D Taaalááánn.....

 

2005-2006 season
Short Program:
"
Hello" by Lionel Richie
Free Skate Program: Blues Collection ("Fever" by Elvis Presley, "Blues Boys Tune", "Shake It Up And Go" by B.B. Kings

Előzmény: alminar (397)
alminar Creative Commons License 2007.01.28 0 0 397

Vajon mi lesz Kiira gálaszáma??

Már nagyon várom !!! :))

 

ma egy csomó új arc lesz a gálán, akik eddig még sose voltak ott, és ez tökjó...

 

 

fridzsimen Creative Commons License 2007.01.28 0 0 396

:)

 

Előzmény: Wác (395)
Wác Creative Commons License 2007.01.28 0 0 395
Ez a kép még nem volt! Múltkor láttam Kiira testvérét, ő is elég szép lány :)
Előzmény: fridzsimen (392)
Wác Creative Commons License 2007.01.28 0 0 394
Láttam már, szerintem is jó oldal, de nekem jobban tetszik a kiira-korpi.net :)
Előzmény: fridzsimen (393)
fridzsimen Creative Commons License 2007.01.28 0 0 393

Ezt láttad Wác? Az orosz Kiira Korpi weboldalon a linkeknél fennt van ez a fórum is!;)

"Hungarian Forum"-nál!!!! Töökyóóó!!!!! ;D

 

http://kiira.ru/li.html 

 

Egyébként az egyik legjobb Kiira oldal szerintem rengeteg video, kép meg minden!!!! :)  

 

Előzmény: Wác (372)
fridzsimen Creative Commons License 2007.01.28 0 0 392

Köszi! :)  Kinnt vagy Finnországban? De jó neked!!! :) Hááát...igen az északi

fejlett országokban valahogy a téli sportok valahogy a mindennapok részévé

váltak....Kanadában is a jégkorong szülőhazájában annyi jégpálya van szinte

minden iskolának....és ott az a természetes ha hogy a gyerekek jégkorongoznak

suli után...mint ahogy itt fociznak vagy kosaraznak!!! :)

 

Találtam megint egy jó Kiira képet ha volt már bocs.....   

 

Előzmény: zinaida (387)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.27 0 0 391
alminar Creative Commons License 2007.01.27 0 0 390

én tavaly az ebn, vagy az olimpián fedeztem fel, azóta szorítok neki...:))

 

 

Berci27 Creative Commons License 2007.01.27 0 0 389
Üdv! Már én is a Kiira Korpi rajongók táborát gyarapítom! :) Látom wác te is NAGY rajongója vagy! utólag is gratula a bronzhoz Kiira!
alminar Creative Commons License 2007.01.27 0 0 388

Kiira kűrje most van újra az eurosporton !!! :)))

 

ő az egyetlen korizó, akinek jól áll a zöld ruha szeirntem...

 

 

zinaida Creative Commons License 2007.01.27 0 0 387
Egyszer lent koriztam közönségjégen (mondanom se kell itt ingyen lehet fedett csarnokban korizni, nem ugy mint otthon ahol néha 600 Ft is elkérnek egy alkalomért..) és odajött hozzám egy idősebb nő, elbeszélgettem vele, mondta, hogy ismeri az edzőmet és ajánlott nekem egy jégtánc kurzust, mondtam, hogy hát én a finnekhez képest nudli vagyok, mert hihetetlen, hogy mennyire jol koriznak, szinte mindenki idősek gyerekek, mosolygova csak ennyit mondot rá, hogy mit csináljanak itt hosszuak a telek... Szoval a Finnek szeretnek és tudnak is korcsolyázni. Ami nagyon tetszik, hogy országos szinten bárhol is él az ember korcsolyázhat (nem ugy mint otthon, hoyg csak Pesten van igazán jo edzési lehetősége egy gyereknek), Kiira pl. tamperei, Suski Oului, Alisa Helsinki régioba lakik, és edz, Nurmankari helsinkii, LAura espooi. Regenteg korcsolyázó van, csak a klub ahol én vagyok, van a vagy 400 gyerek. Ja és van még a városban vagy 4 ilyen klub... Szinkronkorcsolya csoportból is több mint 100 van. Igyekeznek minél több versenyt rendezni (pl. Finlandia kupa) és ezeken a versenyeken telt ház is van, ugy, hogy azért nem olcso a jegy. Remélem egyszer MAgyarországon is ennyire népszerű lesz a korcsolyázás.
Előzmény: fridzsimen (383)
alminar Creative Commons License 2007.01.27 0 0 386

Köszi szépen !! :))

 

 

Előzmény: zinaida (384)
alminar Creative Commons License 2007.01.27 0 0 385
Tényleg az...:)))
Előzmény: fridzsimen (383)
zinaida Creative Commons License 2007.01.27 0 0 384

Hajrá Finnország

Köszönöm Kiira, Suska, és Alisa

Előzmény: alminar (381)
fridzsimen Creative Commons License 2007.01.27 0 0 383

Ez szép szerintem:

 

".....Az északi népek mondái szerint a korcsolya is az ősidőkből és az istenektől származik....."

 

:)

fridzsimen Creative Commons License 2007.01.27 0 0 382
;D őőőőőő szabadfordításban...."Hív Finnország.....Kiira te is kérsz Cheetost szusival? "  ;D :D :o)     
Előzmény: alminar (381)
alminar Creative Commons License 2007.01.27 0 0 381

és ez mit jelent szó szeint ?? :))

 

 

Előzmény: zinaida (380)
zinaida Creative Commons License 2007.01.27 0 0 380

Hyvää Suomi !

Kiitos Kiira, Suski, ja Alisa !

 

Előzmény: alminar (376)
fridzsimen Creative Commons License 2007.01.27 0 0 379

Örülök én is hogy 3. lett  megérdemli nagyon.....látszik rajta hogy komolyan veszi

nagyon a korcsolyázást...és hogy nagyon szereti!!!! :)  

Előzmény: Wác (372)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!