Keresés

Részletes keresés

zilah Creative Commons License 2009.08.13 0 0 7612

 

Tenksz kedves leveledet. :O)

Hej,  kedves  Teve! Felcser elrendezett, kezemet helyretette,

de kecsemet elfeledheted, mert ferde lett fejem,

menetszerkezetem meg egyenetlen.

Elmerengtem: esetleg Lexentebb nem csesztetne engem,

bezzeg remek helyem lehetne Teve-telephelyen, de csesztet.

Megyek, s felcservegyszer helyett hegylevelet vedelek,

fejem meg leplekbe teszem, mert ☺-es lett. :O))

 

 

Előzmény: PuPu (7611)
PuPu Creative Commons License 2009.08.13 0 0 7611

Keress egy lelkesebb tevecset, - jelenleg sebedet esetleg kezelgethetem, kenegethetem, megkereshetem testeden helyeket, melyek szerterepedtek s rendbetehetem...

Jelenleg rengeteg cejttel rendelkezem, mert Lepke elfeledett, - felcser helyett remek leszek!

:O))))

Előzmény: zilah (7605)
PuPu Creative Commons License 2009.08.12 0 0 7610

Elmerengtem, jegyzeted nem lett terjedelmes, - lehet ennek megette szerelem elveszte?

Mert lekented jegyzeted sebesen, - lehet menned kellett esetleg sebesen egy pecseshez?

Jejj, jejj, - better lenne pettyes egyednek lennem, melynek feje fent lebeg levelesek felett, - ez esetben esetleg meg lehetne lesnem, melyeket teszel when engem elfeledsz.

Lehet, s szerencsevesztett teve belebetegedne...

Deellenben jelenleg nem tehetek ellene, - be kell lgelnem, mellyel etetsz...

Szeretsz engem?

Lehet lejegyezned: egyetlenem?

S ezen nem kell esetleg nevetned?

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7608)
PuPu Creative Commons License 2009.08.12 0 0 7609

Ne verdesd csepp tested terephez, te Lepke, szeretlek s petty.

Ellenben meglett lettem s egy meglett teve ne heveskedjen, nem gyermek.

Keressen egy keblest, mely kedves, helyes s kellemes, (megleltem...) s ne ellenkezzen, when ennek szex kell, - szedje egybe eme elnyekket testet s tegyen eleget elrendelteknek!

Te meg ne veszekedj velem, ellenben szeress, mert ezzel serkentesz hevesebb tettekre, s rendesen nexeretgetsz, kettesezertenben megveregetheted fejnyelem mellett testem: rendben Teve, ez kell nekem!

Deellenben jegyzetedben feltetteket, melyre feleletet kellene jegyezned cselesen elfeledted, - nyekerg s keserv helyett ez legyen centerben!

S szeress, meg teszegessed tested elejbem, - nem teheted ezt eleget!

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7608)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.12 0 0 7608

Nem, nem, nem, cseppet sem tetszett jegyzeted, melyben ezt emlegeted, engedsz nekem! Melyet sejtet ez? Sejtet?! Szememet nembever!

Erre kellett felserkennem e fekete reggelen?

Helyette hevernem, szenderegnem kellene, elkereteselve egy szerelmes pecsest, mely testemre eped, erre egyszer-egyszer engedek ennek, s nem cseveg be nekem, ne teszegessem egyre entestem elejbe.

De rendben, nem teszegetem. Kedvem szegett.

Előzmény: PuPu (7607)
PuPu Creative Commons License 2009.08.11 0 0 7607

Ne fürgyél le!... :O))))))Szerelemvegyszert szerelem termel.

Ketten szembemennek, kebles teste szerelemsmellt permetez, erre pecses fejeleje ezt jelezve heves szerelmet gerjeszt, mely smellt termel.

Szerelmet nem veres szervben leled, ellenben fejelejedben, s nem jelent egyebet: vegyszerek keverednek egybe, s kellemes elegy lesz, melyet belehelve eszedet veszted.

Ezzel egybevetve persze egy meglett teve never nem heves, legfeljebb enged keblesnek, melyet szeret.

Jelenleg es ez pereg fenn, - legyen, melyet tervezel s engedek neked...

Melyet teszel te ebtelepen?

Menyem egyre ebeket ment, kebles felmenetele sem tesz egyebet, - jelenleg kettes meg kettes ebet mentett meg, egyet meg vett, s ezek bent esznek, s tesznek retteneteseket telephelyen, - nekem ezen nevetnem kell.

Menyemnek egy ketjelleges ebe sem kertben, - bent telepedett meg, - rettenetes.

Jeleztem, better lenne egy emse, esetleg egy kecske lenne bent, - de lehetne tehenet neveljen, lenne tej esetleg...

Ebnek kertben helye.

S nem feledlek el sem szeptemberre, sem decemberre, ellenben kellemes helyzeteket tervezek, melyekben befejezve szextettet kellemesen elernyedve lehelheted fejlebernyegembe: szeretlek Tevecs!

Hetet befejezve tervezem, megyek nedvekhez s centekkel fedett egyedeket keresek benne, - ehhez nem kell hegynek fel menetelnem s esetleg nemlelek egyet sem, ez sem lesz egy rettenetes eset, - lesz velem jegyzet, - lehet, befejezem...

Sejted, mely lehet ez?

Te beszerezted jegyzetet, melyet el kell szemelgetned?

Jelezd befejezted, - teszt megy!

Nem cselezhetsz nembe, - legkevesebb egy besztzeller kell neked, ne legyen szellemed eldesertesedve!

Szeretlek, ne felejcs el!

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7606)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.11 0 0 7606

Követelem a dopaminadagomat! Boldogsághormont akarok!Felelet fele tetszett: lehet +egy esztendeje szerelemnek.

De keveslem epedelmet, nem lelem hevedet.

Bezzeg en reggelre kelve es mely kellemeseket kereteseltem el! Nem csevegve, este melyek mentek szemem megett, melyekben veled szerepeltem szerelmes helyzetekben, s e helyzetekben teljesen hevesen tetted, melyet kellett.

Le kellett csendesednem, erre elmentem telephelyperemre egy ebtelepre. E helyre tesznek be lelketlen emberek nembevert ebeket, de legel e helyen kecske, pej, kese s deres gebe, meg emse s vegyes reppencsek. Persze teve egy sem.

 

Dedede nekem Teve kellene! Ellenben reszketek, lehet, jelenleg cseppet kedvelsz, de nem feledsz-e el szeptemberre? Decembert nem es emlegetem, mert ez rettenetesen messze.

Kezedben lenne remek, erre epedek, mert persze szeretlek.

Előzmény: PuPu (7602)
zilah Creative Commons License 2009.08.11 0 0 7605

 

 

 

Sebesebben? Felnyergeltem egy tevecset,

de renyhe, kedvetlen, esetlen lett, levetett.

Fejemet, kezemet bevertem, mehetek felcserhez,

elnyekkentem. :O)))

Előzmény: PuPu (7604)
PuPu Creative Commons License 2009.08.11 0 0 7604

Sebesebben nem lehetne?

S keretesed, melyben tested cseppet fedetlenebb, better tetszett...

:O))))

Előzmény: zilah (7600)
PuPu Creative Commons License 2009.08.11 0 0 7603

Kellemes reggelt, Lepkem!

Errefele egen fellegek menetelnek, egy keveset esett, de jelenleg befejezte.

Nem szeretem e nemteljesenfekete reggeleket, - kellemesebb, when fent nevet kerek gelb stern...

Melyet teszel e kedden?

Nekem csevegnem kell egy emberrel, mely centkeresdehelyeket tervez, e tervekben lehetne tennem-vennem, - meglesem, nem legekbe fest e keretest.

Emellett egy helyet szemeltem nembe, ennek kell nemelejbe mennem, s elterveznem, melyet tehetek benne...

Spersze teljes gyeny merengenem kell, - mely kellemes lenne veled.

Szeretlek.

De te szerecc e, te Lepke?

:O)))))

PuPu Creative Commons License 2009.08.10 0 0 7602

Brekeke, brekeke, megdeglesz!E pecses esze elment.

Egy neves mester, mely sejteket elemez lejegyezte: legkevesebb kettes meg kettes esztendeje kell legyen egy szerelemnek, de when ez eltelt, sem lesz befejezve.

Fe lett fedezve, elmegy rengeteg cejt, de szerelemnek teret enged Lexentebb, s egyre terjedelmesebb lesz e szerelem, - szemelgesd el e jegyzetet...

S te melyet fedezel fel?

Hehe!

Melyet eszedbe veszel, s mellyel engem terelgetsz egy kenderrel, melyet fejelejemre tekersz!

Emellett epedezhetek, de nem lellek s ez helytelen!

Epedelemmel, mely nem teljesedett be tevecsed beteg lesz, - kell ez neked?

Brekkencs meg el lesz nyekkentve, te ne legelgess egyebeket, legelgess engem!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7601)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.10 0 0 7601

Egyszer megjegyezte nekem egy pecses - mely tereshelyekben kedvvel cseveg -, egy szerelemnek legfeljebb kettes meg egyes esztendeje lehet, emegett lecseng.

Jej! Lehet, e csevejnek lett veleje, s elejbe jelezte, mely lesz szerelem befejezte?

Nem ezt kell-e felfedeznem levelekben jelenleg, melyeket nekem jegyzel?

Nem erre veszek-e jeleket, heved elcsendesedett, nem megyek fejedben, s cseppet sem epedsz?

S mely esetben egy lepke lebben szemed elejbe, elhessegeted?

Jej, s megen jej!

 

Leste kettes gyerekem szememben keservet, s szerkesztett nekem egy kedves brekkencsrexet, kedvem felkerekedjen.

Lehet, brekkencset kellene nemresten legelgetnem, s egyszerre brekkencsjelmezt levedlene, s lenne nekem egy helyes Tevecsem, mely lehet cseppet vedlett es, de szeressen hevesen.

Legelde megkezdve!

Előzmény: PuPu (7599)
zilah Creative Commons License 2009.08.10 0 0 7600

 

 

Megyek ........:O)))

Előzmény: PuPu (7598)
PuPu Creative Commons License 2009.08.09 0 0 7599

Veled lehetek, nem kell enyhhelyet keresnem, mert nekem teljesen megfelelne melletted egy hely.

S rendben, ne fedezd fel bennem Lexentebbet,  - legyen.

De esetleg erste helyettese nem e lehetek e?

Jelenleg ment el kebles gyermekem, - este errefele lelt eledelt, mert egy hetet evezett lefele nedveken, - rendes veres lett, s nevetett rengeteget, mert szerkezet, melyben evezett cseppet elnyekkent, egy este meg esett s zelt belseje nedves lett.

Szeretlek s nem feledlek, - keblesfrended helyesen tette, tevekereteseket vett fel, - leshetted tevecsed helyett, de te sem feledhetted szerelmed!

Deellenben reggel mehetek centkeresdehelyre, s ez rettenetes, - nem lelem helyem...

Csepp gyerek velem menetelgetett, - lehet, gyermekkertbe kellene mennem, s csepp gyermekeket terelgetnem - esetleg.

De szemem sem les rendesen, - lehet, kebleseket kellene kenegetnem meg kezemmel nyektetnem, - melyet tegyek?

Egyremegy, - te szeress s ne feledj!

:O)))

 

Előzmény: ejropalepke (7597)
PuPu Creative Commons License 2009.08.09 0 0 7598

Persze, gyere!

Szerfelett kellemesen festesz e lepelben, s lepletlen meglehet szebben...

:O))))

Előzmény: zilah (7596)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.09 0 0 7597

Elkeverted, mert neked ez nem enyhhely, nevezetes elmefelcser nembecsevegett fejeden. Ez szerfelett veres szerven vert.

Heh, s benned Legszentebbet kellene felesmernem?

Ezzel rettenetesen megkeverted lelkem, mert nekem elvem: ember teremtette Legszentebbet, s ezzel egyben  terhet levette, ne kelljen rengeteget menjen esze, megfejtse, melyek esnek szerte, mert Legszentebbre terhelhet megetteseket.

Mely legyen velem?

Mert beesmerem, Teve-Legszentebb elve tetszett, fel sem kell kelnem, helyette szertevetett menetszerkezetekkel vesztegelhetek... hm... Lejegyezhetetlen! De kellemes lehet.

 

Kebles frendem nemzethelyre reppent, s este felkerestem, meglestem rengeteg keretest, ezeret s ezeret, melyet felvett Nemmessze-Keleten.

Egyszer-egyszer rejtve mennyezetre meredtem, mely esetben desertek szerepeltek kereteseken, melyet tejjel-sweettel tele helynek festettek le egyes beteg szemes szerencsevesztettek. Ezeknek nem kellett rengeteg, kellemesnek lessenek helyet.

Ellenben menten felneszeltem, mely esetben keretesen kedves teve szerepelt.

Nene rengeteg kehely  keleten beszerzett cserjeleveles nedvet nyeletett velem.

Estedelet vert vekker, melyre termemben lettem, de cserjeleveles nedv nem engedett elszenderednem, helyette fekete mennyre meredtem, s egymegegyeztem sterneket.

Ezret leltem, de e pettyen elmerengtem, egyszer megszeretsz-e?

Előzmény: PuPu (7592)
zilah Creative Commons License 2009.08.09 0 0 7596

 

 

Persze, persze, Lepke kell Neked. Helyeslem.:))

De ne feledd: rendbe kell tennem Teve-telephelyen teve nyerget,

kertet kell egyengetnem, meg kell szednem e keretesben lelt levelest, stb.

Kevernem kell remek eledeleket s leveket, s persze geldeket szedek be, melyet emberek teszenek le, mert lesekednek tevecsekre, s lejtenem kell leplekben , nem kell szerelmeskednem tevecsekkel.

Menjek, ne menjek?

:O)))

Előzmény: PuPu (7591)
PuPu Creative Commons License 2009.08.09 0 0 7595

Tehenecske, ne kellemetlenkeggy, mert rettenetes leszek!

Melyet nem kereteselsz te el?

Keressed fel Selejtteve telephelyet s vele enyelegj, ellenesetben le leszel eresztve s beleteszlek szemetescseberbe!

Elszemtelenedett cemende!

:O))))

Előzmény: Törölt nick (7594)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.09 0 0 7594

Te Teve! TE merre tekeregsz esmeg?

 

Megest egy lepke, melyet kergetsz? Teljesen elment eszed? Fejezd be, s gyere telephelyedre, mert megen megverlek!

Előzmény: PuPu (7593)
PuPu Creative Commons License 2009.08.09 0 0 7593

Lepke!

Merre tekerex?

:O))))

PuPu Creative Commons License 2009.08.08 0 0 7592

Elkevertem, elkevertem!

De sebesen felfedeztem s rendbetettem, - nemde?

Egyesek jelekkel hebrencskedtek, s nekem le kellett nyelnem, - nemde?

S persze kedveskedj, - kenegesd testem-lelkem tejfettel...

Egyebekre:

Leveleseket egyen egy kecske, rendes ember eledele csepp wejsz szemeket eierrel meg nedvvel lett kevergetve, meleg levekbe belevetve s teteje veres szemekkel kevert, perkelt fleisch-elemekkel megkereknemeselemezve, - ezt nevezem eledelnek!

Este ezt legeltem, mert egy frendem s neje keresett fel, + sert vedeltem egy cseppet...

Kebles, mely veszekedett veled esetleg nem szenvedhette feje felett elmet cejtet, ez nem teszhetett, s ezzel hergelted fel. Szerencsevesztettje, - kellemetlen lehet, nehezen lesz meglett.

Ellenben e "Nyeregbe nemzet!" - ez egy helyes tett, - lehetne esetleg elmenned egy helyre, melyben Pferde legel s tenned ezt, - nem kellene menetszerkezeted terhelned, s Mecsekben rengeteg helyet felkereshetne veled kedvenc kettes+kettesmenetszerkezetesed!

Letzte ember meg helyteleneket csevegett, mert Lexentebbet nem benne, - bennem fedezheted fel, depersze neked nem jegyzem meg: "Emelkedj fel s menetelj!" ellenben elcseveghetem neked: "Fekve better, tedd szerte menetszerkezetedet!"

Egyebekben helyesen lested meg: emberek szerte e nemzetben egyre eszetlenebbek, better lenne fegyverrel zsebedben menetelned, mert never nem sejtheted, nem egy eszementtel kell e megverekedned...

S jegyzet, melyet emlegetsz...

Nem pereg sebesen cselekedet, melyet lejegyeztek benne, nyekeregnek, keserveskednek, de befejezem, ne legyen nevem teve, mely esetben nem.

Depersze fejemen pemete erre megy, ezt sejtem...

Bestzellernek meg ezt szemelgesd el: "Fene meleg veres nyelvekkel fedett tengerpereme" - jegyezte egy ember, melynek neve: Ember, mely Fe-szerkezetet ver pferde-menetszerkezetre...

:O)))

 

 

Előzmény: ejropalepke (7589)
PuPu Creative Commons License 2009.08.08 0 0 7591

Szeme elfedve lesem, megjelensz e?

Persze nem  lelkesedek, mert nekem Lepke kell, egyebek nem!

Persze leshetek, mert szemetlennek nem kell lennem, - nem?

:O))))

Előzmény: zilah (7590)
zilah Creative Commons License 2009.08.08 0 0 7590
Megyek, meglesem tevecseket, tejet, sert, hegylevet vedeltetek velek, mert elnyekkenhettek e fertelmes melegben :O))
Előzmény: PuPu (7586)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.08 0 0 7589

De Tevecs! Elkeverted, e hely neked nem teve-enyhhely?

E jegyzettel nembefentet nyested bele veres szervembe.

S ezek megett kedveskedjem neked?

Persze megteszem, de sejtem, helyesebb lenne nem tennem.

 

Este termemben lettem, de egyszerre elernyedtem, s sebesen le kellett heverednem.

Pesten elmentem tekercses terembe, melyben nemnemeseknek szerkesztett tekercsest lestem.

Nem keveset csellengtem hegyen, mely kellemesen esett.

Gyerek remek leveles elegyeket kevert nekem, melyeket kedvelek.

 

Emellett persze megleltem, melyet kerestem...

 

Te Tevecs, Pest tele lett elmebetegekkel, melyek berekesztetlen kerengenek!

Egy-kettes perc nemfelett ezek estek meg velem:

Kerekes szerkezeten egy meglett keblesnek helyemet keresztbeengedtem, kedvesen csevegtem ennek, telepedjen le, erre rettenetesen leteremtett, nemcsendesen perelt velem, mely elvetemedett lettem, kevesen lett, nem esett nekem, nem vert meg. Reszkettem. Persze emberek, melyek velem egyetemben kerekes szerkezeten egybesereglettek, nembelestek fensteren, egy sem segedelmezett, szerencse, elcsendesedett elmevesztett nene.

Egyszerre meg megettem egy ember egyre ezt csevegte: nyeregbe, nemzet, nyeregbe, nemzet!

Ernyedten lekecmergek, erre meg felneszelek, egy ember mereven szemembe lesve leszegezte, benne Legszentebbet lelhetem meg, ne menjek wejter.

Neeee!

Reszketve elszeleltem, nem elmefelcser lettem.

Lehet, elmebetegeknek delejes erejem megtetszett, de egyszerre kettes meg egy eset betett nekem, nemkeveseltem.

 

Ellenben te fel sem veszed delejem, melletted nesztelen ellebben.

Lehet, nem es egy nyelvet csevegek veled?

Teszem, vegyem emlegetett jegyzetet, mely nekem tetszett, Teve meg esetleg bele sem kezdett, esetleg belekezdett, de kedveszegetten elvetette.

Jej, rendelsz nekem bestsellert, melyet el kell szemelgetnem? De keskeny legyen!

Előzmény: PuPu (7587)
PuPu Creative Commons License 2009.08.07 0 0 7588

Rettenetes Lepkementesen lennem!!!

When lesel be erre, when?

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7576)
PuPu Creative Commons License 2009.08.06 0 0 7587

Jejjjjj!

Elkevertem helyeket, ez nem teve-enyhhely...

Ez lesz emberrel, when Lepkementesen kell ellegyen...

:O)))))

Előzmény: PuPu (7586)
PuPu Creative Commons License 2009.08.06 0 0 7586

Úgyis kellene egy kedélykarbantartó az oázisba!

:O))))

Előzmény: zilah (7584)
PuPu Creative Commons License 2009.08.06 0 0 7585

:O)))))

MLted...

:O)))

Előzmény: zilah (7583)
zilah Creative Commons License 2009.08.06 0 0 7584

 

 

Emelem :O)))

Előzmény: zilah (7583)
zilah Creative Commons License 2009.08.06 0 0 7583

 

 

Emeljem?......

Előzmény: PuPu (7582)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!