Adrienn írta - A kiállításon támadt ötletemet szeretném megosztani Veletek: szerintem jó lenne egy olyan közös email címet és fórumot létrehozni, amilyen a BDCC-nek vagy a TICA EN-nek is van a PMCE tagok (és akár a kiállításra rendszeresen járók részére) Íme.
Sziasztok. Hátha.......Ma egy idős néni 16 éves thai cicáját kellett elaltatnia a dokinak. Ő kérdezi, tudna e valaki Neki segíteni, hogy a néni részére kaphasson/vehessen egy fiatal/kölyök Thai cicát emberi áron. Köszi, Gabinet
Első ránézésre nem olyan egyszerű, de ha jöbban megnézi őket az ember, akkor látja, hogy teljesen különbözőek... Az egyik pl. fiú. A két lány közül pedig az egyik tiszta apja, a másik meg tiszta anyja...:)
Az a vicc, hogy ebből a párosításból több mint 20 féle sziámi és orientális színvariáció születhetett volna, erre így jött össze...
Nem, korán sem ismeri az anyajegyeimet mert a hsz-a alapján fogalma sincs róla hogy nem a macskázásból élek , és hogy miként is "tengetik" nálam a cicáink a mindennapjaikat:-) Sztem ő csak unatkozó megkeseredett ember aki a kötözködésben leli örömét....
Szükségesnek látom,hogy beírjak a topikba. Szabad országban a szabad polgárok azt teszik amit szabad. Szabad a szabad polgárnak nicket regisztránia és az itteni szabályok szerint legálisan fórumoznia. Akit most kihajítottam a topikból és nemsokára a fórumból is, az nem így tett. IRL adatot kiadni péládul nem szabad. Mivel számítok a visszatérésére, ezúton jelzem, hogy a topikot bekedvenceltem és a többi moderátor figyelmét is felhívtam a topikra. Egy ideig el kell majd viselni a reflektorfényt.
A fórumozók általában nem foglalkoznak a szabályzatokkal. A képernyő baloldalán látható menüsroban a Tudnivalók tartalmazzák ezeket. A Moderálás, TechHelp viszonylag új szabálya pont az ilyen nickekről rendelkezik. Azt idemásolom.
Kérem a topiklakókat, hogy figyelmesen olvassák el és az itt leírtak szerint járjanak el. Mi is azt fogjuk tenni. További kellemes fórumozást.
A fórum több részén rendszeresen fel szoktak tűnni olyen nickek, melyeknek célja a tartalmi rombolás, személyre szóló provokálás, zaklatás, ordas eszmék szajkózása az anonimitás boldog tudatában.. Az ilyen esetekben a usereknek ajánlott követendő eljárás:
- az ilyen nickek hozzászólásainak ignorálása - helyi szintű ámokfutó esetén (általában ideológiai vagy egyéb rögeszmei alapokon működőek) az adott fórumcsoport moderációs topikjában jelezni az esetet - amennyiben ezek a nickek rendszeresen a fórum több helyén fejtik ki tevékenységüket (pl. "utánamegy" valakinek fórumokon keresztül), olyankor NEM a helyi moderációs topikban, hanem a Moderátor segíts! topikban kérjük az ilyen tevékenységet jelezni.
Ezen eljárás betartása esetén az ilyen topikromboló hozzászólások minimális munkával eltakaríthatóak, a topikokban pedig az élet nyugodtan folyhat tovább. Ha azonban valaki flémbe kereveredik az ilyen nickekkel, akkor a topikokat külön is ki kell takarítani. Az ilyen topikrombolások visszaszorítása érdekében NYOMATÉKOSAN kérünk mindenkit, hogy a fentieket tartsa be. Aki ugyanis beszáll a flémbe, az ugyanolyan elbírálás alá fog esni mint a kezdeményező.
Szia Szöszi......Valamelyik kikosarazott hódolóddal társalogsz? Lehet az anyajegyeiddel is tisztában van, melyik hol található? Neked barátok nem is kellenek, ha ilyenek az ellenségeid. További jó csevejt.
Kérdem én: hogyhogy nem lehet az idiótákat letörölni valami moderátor segítségével?
Szabadország, igen, a nevem Andrea, én legalább vállalom a nevem.
Innentől kezdve részemről NO COMMENT a provokációkra, aki ismer úgy is tudja hogy hogyan élek és hogy hogyan tartom a cicáimat, aki meg nem ismer annak nem is érdekel a véleménye.
Miért nem tűnsz már el innen a bús fenébe, ki a fene kíváncsi rád????? Kérdezett valaki egyáltalán?????? Ha ennyire lekezelsz és útálsz minket akkor nem kell idejönnöd!!!!!!
És egyébként is ki a fenének képzeled te magad hogy olyanok felett ítélkezz akiket csak látásból ismersz?????????!!!!!!!!!!!!!!!!
Nehéz úgy rászólni a bunkó látogatókra (tisztelet a kivételnek) aki felrántva a fóliát, könyékig bennt van a ketrecben miközben húsz centis betűkkel van kiírva hogy "kérem ne nyúljanak be"...
Meg arra is jó, hogy ne lásd, mit csinál a macskád és ne tudj kontaktust teremteni a látogatókkal, akik kérdezni akarnak valamit. Eleinte én is teljesen befüggönyöztem a ketreceimet hátul, mivel úgy sokkal jobban mutatnak a macskák,színes háttér előtt. De fenti praktikus okokból abbahagytam. Gondolom, a kívánalmaknak az is megfelel, ha olyan neylon fóliát teszünk hátra, mint a ketrec elé. De akkor hogy kap levegőt szegény macska, ha elől, hátul, alul. fölül, oldalt el van függönyözve?-:))))))))))))