Keresés

Részletes keresés

Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.10 0 0 2239

sziasztok, visszajöttünk :-)

MIlyen volt a klubnap? Meséljetek, volt előadás? Fincsi volt akaja?? Kár hogy most nem tudtam menni, na majd a következőre...

mr.debutante Creative Commons License 2006.12.09 0 0 2238
Köszönjük a pénteki klubnapot.Nagyon jól éreztük magunkat:-))))))))))))))))))
norsycat Creative Commons License 2006.12.09 0 0 2237

Szia! Üdv a körünkben!-))))

Bleu L'amour Creative Commons License 2006.12.09 0 0 2236

Sziasztok!

 

Mostmár én is itt vagyok.

Bemutatkozom aki esetleg nem ismer.

Tolna Mariann vagyok van két karthauzi cicám és egy házi cicám.

 

Gabinet Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2235
Sziasztok. Hátha.......Ma egy idős néni 16 éves thai cicáját kellett elaltatnia a dokinak. Ő kérdezi, tudna e valaki Neki segíteni, hogy a néni részére kaphasson/vehessen egy fiatal/kölyök Thai cicát emberi áron. Köszi, Gabinet
Augies Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2234

Első ránézésre nem olyan egyszerű, de ha jöbban megnézi őket az ember, akkor látja, hogy teljesen különbözőek... Az egyik pl. fiú. A két lány közül pedig az egyik tiszta apja, a másik meg tiszta anyja...:)

Az a vicc, hogy ebből a párosításból több mint 20 féle sziámi és orientális színvariáció születhetett volna, erre így jött össze...

Előzmény: Hedzsnelke (2233)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2233
Van valami trükköd a megkülönböztetésükre?
Előzmény: Augies (2231)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2232
három grácia:-)
Előzmény: Augies (2231)
Augies Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2231
A mi három fehér babánk:
Előzmény: Beauty of Buda (2227)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2230
nagyon cuki:-)
Előzmény: Beauty of Buda (2227)
debutante Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2229
köszi
Előzmény: Gabinet (2220)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2228
A kis akrobata cicus. Aranyos...
Előzmény: Beauty of Buda (2227)
Beauty of Buda Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2227





Sziasztok!Egy barátnőm küldte ma ezeket a képeket,gondoltam megosztom veletek mert annyira édesek!
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2225
Köszi az infokat és a törlést is. Jegyezzük a szabályok észben tartását.
Előzmény: Deibler úr (2223)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2224

Szia Gabinet,

 

Nem, korán sem ismeri az anyajegyeimet mert a hsz-a alapján fogalma sincs róla hogy nem a macskázásból élek , és hogy miként is "tengetik" nálam a cicáink a mindennapjaikat:-) Sztem ő csak unatkozó megkeseredett ember aki a kötözködésben leli örömét....

A törlés időszerű volt.

Előzmény: Gabinet (2221)
Deibler úr Creative Commons License 2006.12.07 0 0 2223

Szükségesnek látom,hogy beírjak a topikba. Szabad országban a szabad polgárok azt teszik amit szabad. Szabad a szabad polgárnak nicket regisztránia és az itteni szabályok szerint legálisan fórumoznia. Akit most kihajítottam a topikból és nemsokára a fórumból is, az nem így tett. IRL adatot kiadni péládul nem szabad. Mivel számítok a visszatérésére, ezúton jelzem, hogy a topikot bekedvenceltem és a többi moderátor figyelmét is felhívtam a topikra. Egy ideig el kell majd viselni a reflektorfényt.

 

A fórumozók általában nem foglalkoznak a szabályzatokkal. A képernyő baloldalán látható menüsroban a Tudnivalók tartalmazzák ezeket. A Moderálás, TechHelp viszonylag új szabálya pont az ilyen nickekről rendelkezik. Azt idemásolom.

 

Kérem a topiklakókat, hogy figyelmesen olvassák el és az itt leírtak szerint járjanak el. Mi is azt fogjuk tenni. További kellemes fórumozást.

 

 

 

Operator válasz | megnéz 2006.12.04 23:02:10 (23)

A fikanickekről

A fórum több részén rendszeresen fel szoktak tűnni olyen nickek, melyeknek célja a tartalmi rombolás, személyre szóló provokálás, zaklatás, ordas eszmék szajkózása az anonimitás boldog tudatában.. Az ilyen esetekben a usereknek ajánlott követendő eljárás:

- az ilyen nickek hozzászólásainak ignorálása
- helyi szintű ámokfutó esetén (általában ideológiai vagy egyéb rögeszmei alapokon működőek) az adott fórumcsoport
moderációs topikjában jelezni az esetet
- amennyiben ezek a nickek rendszeresen a fórum több helyén fejtik ki tevékenységüket (pl. "utánamegy" valakinek fórumokon keresztül), olyankor NEM a helyi moderációs topikban, hanem a
Moderátor segíts! topikban kérjük az ilyen tevékenységet jelezni.

Ezen eljárás betartása esetén az ilyen topikromboló hozzászólások minimális munkával eltakaríthatóak, a topikokban pedig az élet nyugodtan folyhat tovább. Ha azonban valaki flémbe kereveredik az ilyen nickekkel, akkor a topikokat külön is ki kell takarítani. Az ilyen topikrombolások visszaszorítása érdekében NYOMATÉKOSAN kérünk mindenkit, hogy a fentieket tartsa be. Aki ugyanis beszáll a flémbe, az ugyanolyan elbírálás alá fog esni mint a kezdeményező.

Gabinet Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2222
Nos szabadország törölve. Jöhet a következő idióta!
Gabinet Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2221
Szia Szöszi......Valamelyik kikosarazott hódolóddal társalogsz? Lehet az anyajegyeiddel is tisztában van, melyik hol található? Neked barátok nem is kellenek, ha ilyenek az ellenségeid. További jó csevejt.
Előzmény: Pharao's Heart (2214)
Gabinet Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2220

Szia!

 

Szokásos időben 5 órától van a gyülekezés.

Előzmény: mr.debutante (2218)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2219

CSináljatok sok sok képet és mutassátok meg miből maradok le....:-(

A szokásos évi mikulás körüli hétvégi összeröffenésre megyünk a baráti társaságunkkal....kár hogy pont erre a péntekre esik:-(

Előzmény: mr.debutante (2218)
mr.debutante Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2218

Jó estét kívánok!

mi visszajeleztünk már a pénteki klub nappal kapcsolatban,csak érdeklődnék,hogy  mikor kezdődik????

 

Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2216
:-))))
Előzmény: Törölt nick (2215)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2214

Kérdem én: hogyhogy nem lehet az idiótákat letörölni valami moderátor segítségével?

 

Szabadország, igen, a nevem Andrea, én legalább vállalom a nevem.

Innentől kezdve részemről NO COMMENT a provokációkra, aki ismer úgy is tudja hogy hogyan élek és hogy hogyan tartom a cicáimat, aki meg nem ismer annak nem is érdekel a véleménye.

 

Előzmény: Törölt nick (2213)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2212

Miért nem tűnsz már el innen a bús fenébe, ki a fene kíváncsi rád????? Kérdezett valaki egyáltalán?????? Ha ennyire lekezelsz és útálsz minket akkor nem kell idejönnöd!!!!!!

És egyébként is ki a fenének képzeled te magad hogy olyanok felett ítélkezz akiket csak látásból ismersz?????????!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2210

 

én sajnos nem leszek itthon, Répáshután leszek vasárnapig.

Előzmény: Gabinet (2209)
Gabinet Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2209
Sziasztok. A klubnapra a jelentkezéseket a vacsilétszám miatt küldjétek légyszi. A nemleges válaszokat is várjuk.
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2208

van benne valami:-)

Nehéz úgy rászólni a bunkó látogatókra (tisztelet a kivételnek) aki felrántva a fóliát, könyékig bennt van a ketrecben miközben húsz centis betűkkel van kiírva hogy "kérem ne nyúljanak be"...

Előzmény: norsycat (2207)
norsycat Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2207
Meg arra is jó, hogy ne lásd, mit csinál a macskád és ne tudj kontaktust teremteni a látogatókkal, akik kérdezni akarnak valamit. Eleinte én is teljesen befüggönyöztem a ketreceimet hátul, mivel úgy sokkal jobban mutatnak a macskák,színes háttér előtt. De fenti praktikus okokból abbahagytam. Gondolom, a kívánalmaknak az is megfelel, ha olyan neylon fóliát teszünk hátra, mint a ketrec elé. De akkor hogy kap levegőt szegény macska, ha elől, hátul, alul. fölül, oldalt el van függönyözve?-:))))))))))))
Előzmény: Pharao's Heart (2200)
Pharao's Heart Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2206
értem köszi
Előzmény: Raszputyin Sib (2205)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2006.12.06 0 0 2205
Szerintem ez mindenféle macskakiállításra vonatkozik, valami új területi/körzeti állatorvosi szabályok miatt.
Előzmény: Pharao's Heart (2204)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!