Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 855
Hát ersze! Osztozni kell a fotelon és a kiszolgálószemélyzeten..)))
Előzmény: Dittike82 (853)
ziko3 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 854

HŰHA!! Ő is gyönyörűséges!!!

 

Majd fog!! Csak  nem biztos,hogy  Te is osztod a nézetét,amikor az UFÓk járják a lakást..)))

Elfelejtettem mondani,hogy papir mániás,röpködnek a szórólapok,levelek..)))

Előzmény: Br-1 (849)
Dittike82 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 853
Kicsit morcos őmacskasága! :)))
Előzmény: Br-1 (849)
ziko3 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 852

Tőlem kérded???? Majd szétröhögtem magam rajta!

 

Már felmerült egy cédaverseny gondolata is egy másik topicon..)))Inditom ám a hugit!!

Előzmény: Dittike82 (851)
Dittike82 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 851
Mi ez a póz??? :)))
Előzmény: ziko3 (848)
ziko3 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 850
És egy udvarias kandúrka..))) Tényleg imádnivaló!!!
Előzmény: Dittike82 (847)
Br-1 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 849
Na persze Foltika érkezésének a másik macs Tina annyira még nem felhőtlenül örül.))Tinuska
ziko3 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 848

Akkor majd én illusztrálom..)))

 

Nincs mit!! Én is csak álomgazdit szerettem volna neki..)))

 

Foltika és Cuki
Előzmény: Br-1 (846)
Dittike82 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 847
Mindegy, akkor is imádnivaló! :)))
Előzmény: ziko3 (845)
Br-1 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 846

Azthiszem a komfort érzete már megvan.Most félig a hátán fekszik,keze,lába szan széjjel és úgy alukál.Az előbb elmentem mellette,felnézett és már szundizott is tovább.))

Köszönöm Neked ezt a kis tündérkét!!)

Előzmény: ziko3 (843)
ziko3 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 845

Ne nekem dicsérd!!..)))

 

Ő Foltoska!!!!

Előzmény: Dittike82 (844)
Dittike82 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 844
De drága! :)))
Előzmény: ziko3 (843)
ziko3 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 843

Alakul az a komfort érzés..)))

 

Előzmény: Br-1 (842)
Br-1 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 842

Szia!!!!)

 

   De-de!!!

Annyira aranyos és kedves !

Előzmény: ziko3 (841)
ziko3 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 841

Szia!

 

Csak nem???????????......))))

 

Előzmény: Br-1 (838)
waczyka Creative Commons License 2005.03.12 0 0 840

a beszúrás-ra kattints, és akkor az ablakban a kép jelenik meg

Előzmény: Kacércica (834)
Br-1 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 839

Venge!

A képen látható cica valóban nagyon szép!

Gratula!!

Előzmény: venge (830)
Br-1 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 838

Sziasztok cica barátok!

 

   Örömmel tudatom,hogy Fuszekli,--új nevén Foltika mostmár az új otthonában azaz nálam van.Jelenleg elhelyezkedett a fotelben és békésen szunyókál.Gyönyörű,imádni való cicmóka)).

waczyka Creative Commons License 2005.03.11 0 0 837
Sziasztok! a TV2 chaten most keres valaki 2 kiscicát. Tudnátok segiteni, hol találhatók kölyökcicák? Bp. VIII. ker.

Heloise Creative Commons License 2005.03.10 0 0 836

Kedves Cicabarátok!

Kiderült, hogy a párom allergiás a macskaszőrre, sajnos nem is kicsit. Így válaszút elé kényszerültem.

Tavaly karácsonykor a perzsa cicámat kénytelen voltam a szüleim gondjaira bízni, de mint az most kiderült, ők sem tudják már tovább gondozni őt.

2és fél éves ivartalanított leányzó, roppant édes, de nagyon sok törődést igényel.

Szeretném őt szerető, és gondoskodó gazdára bízni, aki ismeri a perzsák ápolását, fésülését, természetét, aki kizárólag lakásban tartaná, és nagyon -nagyon szeretné.Inkább egykének való, mint több cica mellé. Budapesti gazdijelöltek előnyben! Szőre színe fehér alapon,szürkés és rózsaszín foltok.

Tudok majd képet is küldeni, kérlek, hogy ezen a címen érdeklődjetek:

heloise@citromail.hu

venge Creative Commons License 2005.03.08 0 0 835
Szépek! :)
Kacércica Creative Commons License 2005.03.08 0 0 834
affene, ez nem jött össze elsôre... namégeccer:)) [image1] [image2] [image3]
Kacércica Creative Commons License 2005.03.08 0 0 833
Sziasztok! Nagyon jó ez a topic! Olyan gyönyör? cicós képek vannak fent, hogy élvezet volt végignézni! Gondoltam gazdagítom a gy?jteményt:)))
zildi Creative Commons License 2005.03.02 0 0 832
a múlt hét csütörtökön a Csalogány utcában (Budán) elütött egy fiatal cirmos cicát az autó. megoperálták, lábadozik és teljesen meggyógyul.
nagyon szeliden viseli a megpróbáltatásokat, nagyon jó cica és NAGYON VÁRJA VÉGLEGES OTTHONÁT
kérem jelentkezzen, aki be tudja fogadni szegénykét
vivi.g Creative Commons License 2005.02.28 0 0 831

A honlap szerkesztője a barátnőm!:))

 

Gratulálok!!:))

Előzmény: venge (830)
venge Creative Commons License 2005.02.28 0 0 830
vivi.g Creative Commons License 2005.02.26 0 0 829
Igéző és csodás kék szemek!:))Varázslatos!!:))
Előzmény: Thorani (827)
ziko3 Creative Commons License 2005.02.26 0 0 828

ÓÓÓÓÓ!! Itt is ezek a szemek!...))))

 

 

 

Előzmény: Thorani (827)
Thorani Creative Commons License 2005.02.26 0 0 827
oriza Creative Commons License 2005.02.26 0 0 826

Jóóóó,meleg radiátor!:)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!