Keresés

Részletes keresés

Ashima Creative Commons License 2011.06.23 0 0 12842

Sziasztok!

 

 

Ismeri közületek valaki Dr. Gyarmati főorvos úrat az Uzsokiban? Vélemény érdekelne róla, illetve a magánrendelés címe ha van neki...

 

Köszi!

 

Üdv. Ashima

Mikolt Creative Commons License 2011.06.22 0 0 12841

gondolom, nagyon varod a terhesseget, ezert ezernyi tunetet keresel magadon. es aki keres, az talal. koraterhessegben nem no meg a has a 4. heten, ugyhogy barmitol is puffadsz, az valami mas lesz...

 

tudjatok amugy, hogy miert erzunk minden fajdalmat erosebbnek lefekves utan kozvetlenul? mert akkor elcsendesedik korulottunk a kulvilag es van ido befele figyelni. erdekes pszichologiai megfigyeles.

Előzmény: nusi1986 (12840)
nusi1986 Creative Commons License 2011.06.22 0 0 12840

Igen felszoktam puffadni menszesz elött de az másabb mint amilyen ez és mikor meg jön akkor ez a puffadás mindig lemegy egyböl tehát már ez adott egy okot arra hogy igy gondoljam meg a mell nagyobb lett és a bimbó udvar környékén kezdet el fájni ami szintén nem igy szokott nekem és még az hogy HSG vizsgálat után vagyok meg soha nem késett még ennyit és a has formája is másabb ezért gondoltam babára de nem lett  viszont akkor mért nem ment le a hasam?Köszönöm a válaszodat

Előzmény: Mikolt (12839)
Mikolt Creative Commons License 2011.06.22 0 0 12839

ha jol ertem, megjott. mibol gondoltad, hogy terhes vagy? a koraterhesseg tunetei szinte ugyanolyanok, mint a menstruacionak. a puffadast egyszeruen okozhatja a belgaz is, illetve hormonalis hatasok is.

Előzmény: nusi1986 (12838)
nusi1986 Creative Commons License 2011.06.22 0 0 12838

Szia Mikolt

 

lenne egy olyan kérdésem hogy elmentem a nö dokihoz meg vizsgált azt mondta terhesség nem látszik lehet hogy az vagyok csak még pici vagy a másik hogy szimplán késik hétfön kellet volna vissza mennem ha nem jött volna meg de akkor mért van még mindig puffadás és pocak feszülésem akkor a pocakom mintha babát várnék és alulrol gömböjü ennek mi az oka???

 

Mikolt Creative Commons License 2011.06.22 0 0 12837

ez sok dologtol fugg. eleve ha akkoriban halt el az embrio, siman normalis meretu a has. masreszrol tapintas utjan megitelni, h mi normalis, hat ez eleg szubjektiv. nalunk rendszeres program, hogy műpinán méhszájat vizsgálunk és tök más eredmények jönnek ki mindig. ezt erezni kell, nincs rá egzakt szabályzat. van, akinel ugyanaz a lepeny II. fokban ertett, mig masnal I. foku.

Előzmény: kicsinap (12836)
kicsinap Creative Commons License 2011.06.22 0 0 12836

Mikolt!

Kérdeznék én is. Ha egy terhesség elhal, vagy embrió nem alakult ki, de nincs vetélés, akkor a méh növekszik? Azért kérdezem, mert egy kedves barátnőm járt úgy, hogy a 9. héten volt orvosnál, azt mondta minden rendben (tapintás alapján), másnap ment UH_ra, ahol üres petezsák volt csak.

 

Kicsinap

Mikolt Creative Commons License 2011.06.17 0 0 12835

a terhestesztek megbizhatoak. ha hat napos kesesnel negativ tesztet csinaltal, az azt jelenti, hogy nem vagy terhes. valami mas oka lesz a kesesnek.

Előzmény: nusi1986 (12834)
nusi1986 Creative Commons License 2011.06.17 0 0 12834

Sziasztok

 

Szeretném megkérdezni hogy nekem máj.18-án volt HSG vizsgálatom  junius 8.-án kellet volna megjönnie de nem jött a 6.nap csináltam egy tesztet de negatív volt viszont a pocakom feszes kemény és puffad mikor eszem a melleim feszesek de nem nagyon fájnak csak enyhén a bimbo udvar körül.Szerintetek ez várandóságra utal?:-)

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.17 0 0 12833

Esetleg Pécsre menni?

Előzmény: Törölt nick (12832)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.17 0 0 12832

sziasztok  

nagyon jó a topic csak igy tovább 

 

Kérdésem lenne Dombovári vagyok de alig van itt egy óvatos de jó nögyogyász  elkéne mennem méhnyakrák szürésre 

kellemetlen de jó dolog de olyan nőgyogyászok vannak itt hogy  lehet egy vizsgálatot kiméletesen is elvégezni hogy kilehessen birni 

segitsetek köszönöm szépen Veronika

Mikolt Creative Commons License 2011.05.23 0 0 12831

csinaljon egy terhestesztet es ha negativ, varja meg a kovetkezo menzeszt. ha megjon, akkor nincs teendoje, ha nem jon meg, csinaljon ujra tesztet es jelentkezzen be a dokijahoz. ilyen neha van a noknel. nem emlekszem, hany eves, de ha negyven kozeli, lehet, hogy lassan elindul a valtozokor nala.

Előzmény: AliceCsodaországban01 (12830)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2011.05.23 0 0 12830

Mikolt, ha erre jársz.

Nagyobbik lányom tegnap telefonált, hogy valami baja van, mert az amúgy mindig óramű pontosságú menzesze késett, aztán csak barnás váladék volt, majd elkezdett vérezgetni, és ez napról napra erősebb, biztosan valami horomzavara van.

 

Én azt mondtam neki, hogy egyrészt csináljon egy terhességi tesztet, mert lehet, hogy ez egy korán elhalt terhesség, másrészt menjen el a nőgyógyászához, és vizsgáltassa meg magát. Na de a nőgyógyásza csak szerdán rendel, gondolom addig még nem késő ugye? Mi lehet ez?

 

Nekem anno kétszer is volt ilyen  "szokatlan menzeszem" az egyik lánykoromban (bár akkor is éltem már nemi életet), a másik a két gyerek után, azaz eleinte csak kevés, aztán napról napra több vér jött. Első alkalommal ha jól emlékszem a 20 nap körül merészkedtem el a nőgyógyászhoz (addig még nem jártam ilyen helyen) , második alkalommal már a 10 nap körül? Mindegy. Az elsőnél kaptam érösszehúzó cseppeket, a másodiknál egészségügyi küret lett a vége, de az elsőnél is azt mondta a nőgyógyász, hogy ha a cseppektől nem marad abba, akkor ez lesz a vége.

Előzmény: Mikolt (12827)
Ashima Creative Commons License 2011.04.29 0 0 12829

Sziasztok!

 

Sajnos nem lesz műtét, rosszak az eredményeim. 2 hónap múlva lesz egy MRI meglátjuk addig javulok-e.

Mindenesetre lehangoló, hogy a CT-n nem látni hatott-e a Visanne.

A dokim próbál vmi olyan vizsgálatot keresni nekem, ahol meg lehet festeni a nyálkahártyát és úgy kimutatni mennyi van és mekkorák. Ez hétfőn kiderül...

Ashima Creative Commons License 2011.04.21 0 0 12828

köszi :)

Előzmény: Mikolt (12827)
Mikolt Creative Commons License 2011.04.21 0 0 12827

ugy legyen.

Előzmény: Ashima (12826)
Ashima Creative Commons License 2011.04.21 0 0 12826

sziasztok:)

 

kicsit behalt a topic, eltelt 1 hónap már

ma voltam CT-n, szorítsatok, hogy jók legyenek az eredményeim és lehessen műteni újra!

ez minden álmom és vágyam most.......

 

üdv. ashima

Ashima Creative Commons License 2011.03.11 0 0 12825

Én már nem adatnám be a következő 3 havi adagot, az tuti.

De persze nyilván meg volt az oka az orvosodnak, hogy ezt adta neked.

Nem tudom. Csak tényleg fura, hogy én fogigátlónak kaptam anno...

Előzmény: izst (12824)
izst Creative Commons License 2011.03.11 0 0 12824

Nekem sem jött meg. Általában barna, pár nap mensi aztán megint barna. Na most végig barna volt, de nagyon remélem, hogy nem lesz így 3+3 hónapon keresztül mert akkor nagyon hisztis leszek az orovosomnak :(

Előzmény: Ashima (12823)
Ashima Creative Commons License 2011.03.11 0 0 12823

Szerintem nem tud. Rád ilyen hatással van. Nekem egyáltalán meg sem jött a havim tőle.

Előzmény: izst (12821)
noniacus Creative Commons License 2011.03.11 0 0 12822

Ezt hívják úgy, hogy relatív igazság, amivel aztán elég nehéz vitatkozni...

Megerősítem mindenesetre, hogy örülök, hogy Te jól vagy... végül is, mindig az a cél, hogy egy beteg legyen tünetmentes és egészséges

 

Ami pedig a progeszteron krémet illeti.

Az elsődleges cél az, hogy az emberek egyáltalán megismerjék, mint alternatív lehetőséget, aztán maguk döntsék el, hogy a rendelkezésre álló információ alapján milyen gyógymódot választanak, vagy mit próbálnak ki, minek vetik alá a szervezetüket.

Mindenki hisz valamiben.

Te a szintetikus gyógyszerekben, mások talán másban.

Szerencsére nem vagyunk egyformák.

Előzmény: Törölt nick (12816)
izst Creative Commons License 2011.03.11 0 0 12821

Akkor ne is álmodozzak róla, hogy a dokim segít rajtam??  :((

 

Előzmény: Ashima (12820)
Ashima Creative Commons License 2011.03.11 0 0 12820

Mióta megműtöttek  én két napig barnázok, 1 nap szünet, újabb 2 nap barna.... ez megy már két hónapja lassan.

Én is unom de nem tudok mit tenni. Legalább nem fáj a hasam:)

Előzmény: izst (12819)
izst Creative Commons License 2011.03.11 0 0 12819

Na én is teszek egy kis helyzetjelentést. Január 22-én kaptam meg a Depo szurit. A ciklusomnak megfelelően elkezdtem barnázni febr. 3-án. Egy gond van. Ez a mai napig tart :(((

Tele van már vele a törpöm, de nagyon. A doki azt mondta ez a szuritól van, de ha a jövő hétig sem múlik el felhívom hogy lehet-e elmulasztani, mert nagyon unom már :((

 

Ashima Creative Commons License 2011.03.11 0 0 12818

Szia!

 

Ezt én is megkérdeztem, nekem is azt mondta a dokim, hogy csoda lenne ha teherbe esnék :))

Előzmény: *Sziluka* (12812)
Ashima Creative Commons License 2011.03.11 0 0 12817

Sziasztok!

 

8 napja szedem a visannet, és azt kell mondjam újra kamaszkoromat élem.

Tiszta ragya a fejem:)  A másik, hogy iszonyatosan sokat tudok tőle aludni.

Eddig ennyi amit észrevettem, remélem más nem lesz :)

 

Üdv.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.11 0 0 12816
ha figyelmesen elolvasod a hsz-t, amire valaszoltal, lathatod, h ugyanezt irtam (marmint hogy bizzunk a legjobbakban). A lanyok raadasul nem is gnrh-t kapnak, mint kiderult.
Bocs, de ha valaki azt OLVASSA A NETEN, hogy a gnrh ilyen meg olyan, en pedig 4 db gnrh kezeles soran hasonlot sem TAPASZTALOK, akkor azt le fogom irni ide. Ha te olyan borzalmakat tapasztaltal, amiket leirtak ide, azt nagyon sajnalom, de en csak azert nem fogok asszisztalni a gnrh mumuskent valo beallitasahoz, hogy ez valakinek kettovel tobb kuncsaftot hozzon egy progi-krem eladasahoz, amirol minden endo-forumon leirjak szakemberek is es betegek is, hogy semmit nem er.
Előzmény: noniacus (12815)
noniacus Creative Commons License 2011.03.11 0 0 12815

Szakmai ártalomból nézegetem az endómetrózissal foglalkozó fórumokat, beszélgetéseket.

Természetes progeszteron krémmel próbáljuk felvenni a harcot az endometrózis ellen (természetgyógyászat amúgy).

Így elég sok GnRH-s "beteghez" volt sajnos szerencsém.

Szerintem csak a saját tapasztalat alapján nem szabadna általánosítani.

Állíthatom, hogy a GnRH-s kezelések nagyon sokféle és sokszor elég szar mellékhatásokkal járhatnak.

A mellékhatások tulajdonképpen egyén és állapot függőek. Vannak akik jól viselik és vannak akik nem.

Úgyhogy csak bízzunk abban, hogy a jelenlévők nem számolnak be komoly mellékhatásokról.

Előzmény: Törölt nick (12800)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.10 0 0 12814

Bele. Jövő szerdán!

Írtam :-)

Előzmény: lizy72 (12813)
lizy72 Creative Commons License 2011.03.10 0 0 12813

Mégis csak belevágsz???

 

Figyelek ám :)).

 

Megírhatnád mi van  a lizys freemelemre.

 

 

Előzmény: Törölt nick (12809)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!