Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.28 0 0 3787
Nyilván mert te vagy ő.
Előzmény: csengoke1995 (3785)
Tima2 Creative Commons License 2006.12.28 0 0 3786

Mármint, mindenkinek boldog karácsonyt kívánsz?

Ugyanis csak ez a hozzászólás maradt meg:))

Köszönjük és BUÉK Neked is:)

Előzmény: csengoke1995 (3785)
csengoke1995 Creative Commons License 2006.12.28 0 0 3785
Én is teljesen egyet értek kittivel!!

asta Creative Commons License 2006.12.28 0 0 3784
Hiába no, a tapasztalat az tapasztalat.

A bölcs bagoly háborúzni akar... nahááát!?

Küldöm a SAS behívót - mit szólnál hozzá?:O)))))))))))) A finom pihe-puha ágyból kirángatnának, hideg van meg minden! Brrrrrrrrrrrrrr
Előzmény: tangua (3782)
asta Creative Commons License 2006.12.28 0 0 3783
Csaaaaak?????:O)))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: sanyooo (3780)
tangua Creative Commons License 2006.12.28 0 0 3782
Bizony jól emlékszel. Erre gondoltam. A hatvanas évek végén, hetvenes évek elején volt divat Bob Dylan eme szállóigéjét jelvényként viselni. Akkor még kedvenc szórakozásunk volt odamenni az ilyen jelvényt hordó csinosabb lányokhoz „Háborúzni szeretnék, van más javaslatod?” szöveggel. De nem igazán tombolt a békevágy az akkori csajokban…!
Ma már persze én is tudom, hogy háborúzni lényegesen olcsóbb és veszélytelenebb…
Előzmény: sanyooo (3781)
sanyooo Creative Commons License 2006.12.28 0 0 3781

Szia!

 

Ha jól emlékszem igy hangzott: "Szeretkezz, ne háborúzz!"

De én, mint öreg ember, konzervatív vagyok ezen a téren is! Mit kezdjek ezekkel a mai újhullámosokkal? Abban reménykedem, hogy nem teszik kötelezővé! Bár a jelek erre utalnak! :((((((

 

Üdv sanyooo :-DDD

Előzmény: tangua (3779)
sanyooo Creative Commons License 2006.12.28 0 0 3780

Szia!

Megfogadom, minden másnap, tudod! :)))))))))))

 

Üdv sanyooo

Előzmény: asta (3778)
tangua Creative Commons License 2006.12.27 0 0 3779
Építő jellegű javaslat vadászoknak topikalapítónktól!
Pár évtizeddel ezelőtt még hordtunk is ilyen "Ne háborúzz..." feliratú jelvényeket.
BUÉK!!!
Előzmény: asta (3778)
asta Creative Commons License 2006.12.27 0 0 3778
Hát szia!

A kellemes és nem gyilkos lövés megengedett sőt javallt:O))))))))))))))))
Előzmény: sanyooo (3754)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.26 0 0 3777
Akkor jól tudtam.
Előzmény: sanyooo (3775)
hobbimoderator Creative Commons License 2006.12.25 0 0 3776
Sok volt az off.
sanyooo Creative Commons License 2006.12.25 0 0 3775
Özbak vadászati idény: Április 15.-től- Szeptember 30.-ig.
Előzmény: Törölt nick (3772)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.25 0 0 3774
Nem t'om. A moderátorokat kérdezd. Én reggel már úgy értem ide, hogy az operáció megvolt.
Előzmény: Tima2 (3773)
Tima2 Creative Commons License 2006.12.25 0 0 3773
És ki operálta ki őket?
És az én őzes képeim kinek a szemét szúrták?
Előzmény: Törölt nick (3771)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.25 0 0 3772
De akkor má' megkérdezném az egybegyűlt szakembereket, hogy jól tudom-e az őzbak vadászatának tilalmi idejét. Április 15-től szeptember 30-ig lehet vadászni rá, ezt találtam a 79/2004. (V.4.) FVM rendelet 5. számú mellékletében. Helyes az információ?
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.25 0 0 3771
Valamiért kioperálták innen, csak egyetlen hozzászólása maradt, amiben kellemes ünnepeket kíván.

Én is neki egyébként.
Előzmény: Aval (3769)
Tima2 Creative Commons License 2006.12.25 0 0 3770
Kellemes ünnepeket nektek.

Egyszer én is láttam héját őzre rárepülni (én nem tudom a pontos szakszavakat). Egy solymász ismerősöm héjája volt, én pont arra mentem a kutyákkal, szerencsére még nem voltak elengedve. Gyönyörű volt, ahogy szaladt az őz és fölötte szállt a madár.
Előzmény: crowkins (3749)
Aval Creative Commons License 2006.12.25 0 0 3769
Rosszul emlékszem?

Nem volt itt egy m.kitti nevezetű állítólag 2 gyermekes szülő, aki az őzikéjét siratta de még előbb azt bizonygatta, hogy az ember igenis növényevő????
Végig akartam olvasni, olyan kis kellemesen bárgyú volt.... Errefel...

Vagy rosszul emlékeznék????
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.25 0 0 3768
Ejnye, hát hiába néztem utána nagy gonddal az őzbak tilalmi idejének?
sanyooo Creative Commons License 2006.12.23 0 0 3756

Mindenkinek!

m.kitti Creative Commons License 2006.12.23 0 0 3755

MINDENKINEK BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

sanyooo Creative Commons License 2006.12.23 0 0 3754

Szia Asta!

 

Neked is Boldog Karácsonyt!

 

sanyooo

 

ui: mindenfajta lövés tilos?  :)

Előzmény: asta (3752)
asta Creative Commons License 2006.12.23 0 0 3752
BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT vadaknak és kutyáknak, vadászoknak és gazdiknak:O))!!!

Jelszó: Karácsonykor nem lövünk!
Előzmény: crowkins (3749)
crowkins Creative Commons License 2006.12.22 0 0 3749

Üdvözlet Mindenkinek!

 

Egy ismerősöm hívott tegnap, h tudok-e vkit, aki megvenné bevadászott 1 éves kan német vizsláját, jelképes 5000 Ft-ért. Vki olyant, aki mellett "hivatását" is legalaább minimálisan tudja gyakorolni, tudását csillogtathatja, tapasztalatait kamatoztathatja.

Szóval írjatok ha érdekel!

 

A múlt héten egy gyönyörűségesen felejthetetlen vágást élvezhettem végig, őzbakra tojó héjától! PHÚÚÚÚÚ..........Csak az őzről jutott eszembe.

 

Amúgy korra, nemre, szakmára, világ-szemléletre való tekintetet nélkül Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

crowkins Creative Commons License 2006.11.22 0 0 3703

Igazad van Tima2!

 

Természetesen a szájtépőkre gondoltam, akik verik a mellüket mint nagy állatvédők, de nem csnálnak semmit ha szükség lenne rájuk, csak mondják h így a vadászok úgy a vadászok, közben több kárt okoznak!

 

Gondolom Te is állatvédő   vagy és gyakorlatilag én is az vagyok, bár ebbe a megfogalmazásba ez még sosem jutott eszembe.

 

Állatvédő - olyan egyszerű, olyan analfabétáknak is közérthető név, két közérthető szóból, amit így aztán olyanok is használnak és nevezik magukat is annak, akiknek semmi közük a védelemhez, se az állatokhoz.Nem csoda h nemis művelik gyakorlatban a szakmait.

 

Persze az igazi állatvédőket én is nagyon becsülöm és védem őket ha kell, de azok pl. vadásznak vagy gyűrűzőknek hívják magukat. Megmég sokféle képpen!

 

Szóval 1et értünk csak épp egy itt bolyongó eltévedt gyermeki lelket próbáltam megmenteni az örök kárhozattól a gyehenna tüzében.

 

Nem sikerült.   Béke poraira!

Tima2 Creative Commons License 2006.11.22 0 0 3702

"Állatvédők? Magamutogató kis hülyék!"  Azért ez is egy általánosítás nem gondolod?

Mint ahogy van vadász és puskás ember, úgy van tevékeny állatvédő és szájtépő, nem gondolkodó állatvédő is.

Egy 12 éves gyerekre meg ne pazaroljátok az ujjaitokat. Nem vitapartner.

Előzmény: crowkins (3697)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.22 0 0 3701
Erről jut eszembe, van egy szomorú újságom, nézz át a hazaimadaras topikba.
Előzmény: crowkins (3700)
crowkins Creative Commons License 2006.11.22 0 0 3700

Jaja, tényleg azokat is nagyon védik!

Meg a városi begókat is!

1szer megfenyegetett egy sötét középkorú "úrihölgy",hogy feljelent a KÖRNYEZET VÉDŐKNÉL(!)(?) amikor próbáltam befogni belőlük.(mármint a galambokból...)

A sok "nagyokos"!

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.22 0 0 3699
"Ők csak a bálnákat védik azokat is csak lélekben."

Inkább a kutyákat meg a maskákat.

A 12 évest csak most olvastam, nem utánozlak. :-)
Előzmény: crowkins (3697)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!