Keresés

Részletes keresés

liones06 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 3842
S7000-hez szeretnék vásárolni nagy látószögű lencsét... elég sokat keresgéltem már a neten utána, de nem igazán találtam hozzá.

Tudtok ajánlani?
Kotit Creative Commons License 2007.01.25 0 0 3841
Használható: elsüti, a vaku érzékelője meg szabályozza a vaku fényét. De nem rendszervaku és nincs AF segédfény.
Előzmény: Melanoma76 (3840)
Melanoma76 Creative Commons License 2007.01.22 0 0 3840

Sziasztok.

S7000-hez használható ez a vaku?
-Soligor MZ-340AF

Köszi
M

vagipeter Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3839
Ki mondott 40000 Ft költséget erre??
Én elmondom a megoldást a feléért ok? :o)

Tedd be a kártyát, és állítsd át a képek sorszámozását újrakezdő üzemmódra.
Format és voállláá.

Mondom a számlaszámomat ok?
Előzmény: vimizo (3815)
clairvoyant Creative Commons License 2007.01.03 0 0 3838
Üdv! Dobtam mailt! :-)
Előzmény: NaMarFav (3837)
NaMarFav Creative Commons License 2007.01.03 0 0 3837

Fuji S7000 gépemhez keresek nagy látószögű lencsét!

Ki melyik típust használja, javasolja?!

 

Használt lencse is érdekel, ajánlatokat a lajkak@freemail.hu kérek, akinek esetleg van tallonban.

 

DJ Szegecs Creative Commons License 2006.12.26 0 0 3836
Azért, mert az nem is arra való. Épp most néztem meg a használati útmutatót, és lényegében arról van szó, hogy ezzel a funkcióval bizonyos nyomtatóknak, -amelyek támogatják ezt a funkciót- lehet átküldeni plussz információkat a képpel kapcsolatban.
Előzmény: Charleeee (3835)
Charleeee Creative Commons License 2006.12.26 0 0 3835

hi!

 

with date van veállítva, de ettől a képen nem lesz rajta a dátum...

Előzmény: igus (3832)
clairvoyant Creative Commons License 2006.12.21 0 0 3834
Szia! Nekem van egy eladó. Kicsit lejjebb láthatod, milyen tartozékokkal. Ha érdekel keress meg e-mailben (publikus)! Üdv:Gábor
Előzmény: nebancsa_605_sri (3833)
nebancsa_605_sri Creative Commons License 2006.12.21 0 0 3833

Sziasztok!

Érdekelne mennyiért szabad megvenni ezt a készüléket, használtan, esetleg van valakinek eladó, ami megkimélt, hibamentes, esetleg még gari is van rá?

Üdv. Csaba

igus Creative Commons License 2006.12.20 0 0 3832

Úgy kapcsod be a géped, hogy az OFF és a bekapcsolás között álljon meg a gombja (mint amikor képvisszanézegető üzemmódban vagy).

A display mellett látod az "F" gombot.

Ha megnyomod akkor megkérdi, hogy without date, vagy pedig with date.

 

Nálad melyik van beállítva ?

Előzmény: Charleeee (3826)
Hollye Creative Commons License 2006.12.20 0 0 3831

A vakum már elkelt.

Előzmény: Hollye (3823)
DJ Szegecs Creative Commons License 2006.12.19 0 0 3830
Ha felrakod az előtétlencsét a gépre, és emiatt -ne adj' Isten- nem működik az autofókusz, akkor ezzel a beállítással lehet segíteni rajta...
Előzmény: Charleeee (3829)
Charleeee Creative Commons License 2006.12.18 0 0 3829

Jahhh és még valami. Az S7000-en van egy beállítás. Ha van előtétlencse meg persze közgyűrű akkor a leirás szerint a beállításoknál az ADAPTER legyen bekapcsolva.

Érdekelne hogy ilyenkor milyen beállítás változik meg mert nem érzékelek semmi külömbséget, azonfelül hogy a kis ábra ot lesz amikor fényképezek.

Charleeee Creative Commons License 2006.12.18 0 0 3828

Igen ezzel én is igy vagyok de kívételesen egy biztositási kárintézéshez jó lett volna, ha rá tudom ütettni a dátumot.

 

Amúgy köszi..

 

Előzmény: DJ Szegecs (3827)
DJ Szegecs Creative Commons License 2006.12.14 0 0 3827
Igényes gépeken nincs ilyen lehetőség...
Ott az Exif infó, ha kell a dátum.
A filmes gépekből is csak a gagyik fényképezték rá a dátumot a képre, tönkretéve ezzel egyszer, s mindenkorra a fényképet...
Előzmény: Charleeee (3826)
Charleeee Creative Commons License 2006.12.14 0 0 3826

Sziasztok!

 

Egy rövid kérdésre egy rövid választ várok. Lehet-e az S7000-el ugy fényképezni hogy a dátumot a képre egyből ráüsse? Nekem nem sikerült találnom erre utaló megoldást, de várom okosabb fotos társaim hozzászólását!

 

THX

clairvoyant Creative Commons License 2006.12.13 0 0 3825
Ej, de ismerős ez a szöveg... :-D
Előzmény: tt65 (3824)
tt65 Creative Commons License 2006.12.08 0 0 3824
Sziasztok! DSLR-re váltás miatt eladósorba került a Fuji Finepix S7000-es fényképezőgépem. Nem szívesen válok meg tőle, de kihasználatlan szegényke... A fényképezőgép kb. 2 éves, használt, de nagyon megkímélt állapotban van. A csomag: - Fuji FinePix S7000 (minden gyári tartozékkal - kábelek,CD-k, csomagolás,...) - Raynox tubus (55-52 Raynox átalakító) - 256 MB Kingston CF memóriakártya - 4 db 2200 mAh akkumulátor - Ajánlatokat a tinuszt kukac baja.hu  címre várok.
Hollye Creative Commons License 2006.11.28 0 0 3823
Eladó a Sunpack Auto 383 Super vakum, amit a Fuji S7000-es gépemhez használtam kb. 6 alkalommal. Garanciális. Eredeti doboza, használati útmutatója megvan.

 

Fényképezőgép váltás miatt válok meg tőle, mivel az új géphez más típusú vaku való.

 

Ár: 25.000 Ft

Mail: holler_@freemail.hu

clairvoyant Creative Commons License 2006.11.16 0 0 3822
Sziasztok! DSLR-re váltás miatt eladósorba került a Fuji Finepix S7000-es fényképezőgépem. Nem szívesen válok meg tőle, de kihasználatlan szegényke... A fényképezőgép kb. 2 éves, használt, de nagyon megkímélt állapotban van. A csomag: - Fuji FinePix S7000 (minden gyári tartozékkal - kábelek,CD-k, csomagolás,...) - Raynox DCR-730 széleslátószögű előtét (55-52 Raynox átalakítóval) - 512 MB Kingston CF memóriakártya - 4 db Duracell 1800 mAh akkumulátor - vezetékes távkioldó - Case Logic DCB-5 fotóstáska Ajánlatokat a horvaathgaabor kukac gmail pont com címre várok.
suni100 Creative Commons License 2006.11.13 0 0 3821
Szerencsére ahoz vagy hivatalos magyar garanciám :)
Előzmény: DJ Szegecs (3819)
Sanya_67 Creative Commons License 2006.11.13 0 0 3820
Tévedés a Nikon (de a Panasonic is) elfogadja az EU garanciát, de mellette ott kell lennie a számlának. Na persze nem az Edigitálos, Megapixeles stb számlának.
Előzmény: DJ Szegecs (3819)
DJ Szegecs Creative Commons License 2006.11.13 0 0 3819
Ha ez "megnyugtat", a Canon Hungária, és a Nikon Magyarország is ugyanilyen inkorrekt, vagyis csak a saját garipapírját fogadja el, és nagy ívben tojik az EU garanciára...
Előzmény: suni100 (3818)
suni100 Creative Commons License 2006.11.11 0 0 3818
Igen, azt tudom, hogy azért vannak ilyen jó áraik. De akkor is furcsa, hogy az EU garancia jegyet nem fogadják el egy EU tag országban. De mindegy szerencsére nekem már nem lesz dolgom fuji szervizzel, persze remélem canon-al sem :)
Előzmény: DJ Szegecs (3817)
DJ Szegecs Creative Commons License 2006.11.11 0 0 3817
Egyébként nem értem mért német országban kell javíttatni a gépet,

Ők azáltal tudnak olcsóbbak lenni, hogy nem a magyarországi vezérképviseleten keresztül hozzák be az árut, hanem saját maguk intézik. Amúgy ne nagyon sajnáld, hogy nincs magyar garid rá, a Fotó Paradicsomról nem sok jó hír terjeng itt a neten, elég visszaolvasni kicsit...

Előzmény: suni100 (3816)
suni100 Creative Commons License 2006.11.10 0 0 3816
Jelentem ma visszakaptam a gépemet a szervizből, potom 42 napot töltött ott. Szép teljesítmény az Edigital szerviztől...
Egyébként nem értem mért német országban kell javíttatni a gépet, és az EU garancia jegyet a magyar szerviz mért nem fogadja el.
Mivel pár hete már megvettem az új gépemet (Canon EOS 350D) ennek a sorsa eladás lesz az összes később megvásárolt tartozákkal együtt (vaku, táska, szűrők, CF, stb). Ha esetleg valakit érdekelne, várom a jelentkezését és az ajánlatot. A suni100@freemail.hu címen.
vimizo Creative Commons License 2006.11.05 0 0 3815

AmaDeus írta:  [quote]Most meg a következő hiba jelentkezett: van egy ADATA 2Gb-os és egy CANON 256Mb-os CF, mindekettővel huzamosabb ideje dolgozok az s7000-ben. Ma akkus elemek be, 2gb-os (üres) CF kártya be, erre kiírja 234 kép van még hátra: a FUJI gombnál megnéztem, bizarr módon MINDEN felbontáshoz ezt a számot írja. A gyári XD kártyát előkerestem, azzal rendesen megy. Van egy TRUST USB 5.25"-os cardbay-em, abban a CF teljesen jól működik, 2 gb látszik rajta. A CANON-nal ugyanez a helyzet .... most meg egy szoftverhiba lenne ?????????[/quote]

 

 

Én egy éve kb jártam így, Kártyaolvasóval szedtük le a képeket a CF kártyáról.. (mint előtte mindig) azóta a nap óta nem megy.

Csak az XD kártyával...

Nekünk 40 e-FT -os költséget  mondtak rá.

 

Most 2 éves a gépem. Nem csináltattuk meg, vettünk bele egy 1Gb-os XD-t.

 

 

Előzmény: AmaDeus (3811)
AmaDeus Creative Commons License 2006.10.30 0 0 3814

Szia DJ Szegecs!

 

Köszönöm, hogy válaszra méltattál .) Időközben (tegnap) megoldottam a problémát. A helyzet az, hogy amkor a paradicsomból hazahoztam a gépet, reset-elt állapotban találtam, mindent ismét végig kellett rajta állítanom (nyílván az optikacsere kapcsán lehúztak érintkezőket stb.). Az fura volt, hogy a számozást 999-xxxx-től kezdte és, ahogy azt már írtam, minden felbontásban kevés, de ugyanaz a mennyiség állt rendelkezésre.

 

No, minden médiámat formattáltam PC-vel is, meg a géppel is, fotózgatás... aztán FILE NO FULL hibaüzenet. Képek letölt, ismét format, fotógép reset, setup-ban frame no RENEW-ra állítás, 1 kép ellő, majd FRAME NO CONT-ra állítás. Ekkor felugrott a free slot szám 1341-re (2gb-os kártya). Szóval ez történt.

 

most meg jön a dilemma, hogy megtart, vagy elad és becserél egy zsírúj s9600???

 

AmaDeus

Előzmény: DJ Szegecs (3813)
DJ Szegecs Creative Commons License 2006.10.30 0 0 3813
Sajna konkrét segítséget nem tudok adni, de kezd az a véleményem lenni, hogy a FotóParadicsomban nem biztos, hogy a legjobb szervízesek vannak. Mások tapasztalatai is azt bizonyítják, hogy bármi hiba esetén ők csak fődarab cserével képesek orvosolni a problémát, sokszor indokolatlanul verve magas költségeket a felhasználóra...
Előzmény: AmaDeus (3811)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!