Keresés

Részletes keresés

nextdoor Creative Commons License 2006.04.20 0 0 6820

Nem mi szervezzük, hanem a Bayer.

A részletekből pedig kiderül, hogy: Az ebek jelenleg a Bayer költségén orvosi karanténban vannak, a kiállításra oltva, chipezve viszik ki őket, ahol örökbefogadhatók!

Előzmény: Törölt nick (6813)
jingo Creative Commons License 2006.04.20 0 0 6819
Karantén után,oltva,chipezve kerülnek oda.Bár mindegyik Illatos úti megkaphatná ezt az esélyt!
Előzmény: Törölt nick (6813)
oncogito Creative Commons License 2006.04.20 0 0 6817
Nálam is volt/van tarzit és én is kerítettem már gazdit, bár én az odakerülés megelőzését szorgalmazom.
De azért akinek a kiállítási hangulatát zavarja a menhelyi kutya - az legfeljebb kerülje őket, de ne tanácsolja el szerintem!
Előzmény: Törölt nick (6816)
oncogito Creative Commons License 2006.04.20 0 0 6815
Viszont azt is remélem, hogy igazi, kutyát szerető kutyások bizony ott lesznek és örökbe is fogadnak - hülye feltételezés lehet szerinted...
Előzmény: Törölt nick (6813)
oncogito Creative Commons License 2006.04.20 0 0 6814
Sose tudhatod, a te kutyád mikor kerül véletlenül egy ilyen "lepratelepre" !!!!
De ha (nem kívánom !!!) mégis előfordulna - drukkolj, hogy ne a magadfajták vegyék gondozásba, akik minden bizonnyal undorodva elmenekülnek a segítségre szorulóktól, nehogy valami bajuk legyen tőle !!!!!

Én nem tudom, hogyan oldják meg az állatvédők, de feltételezem, hogy fertőző betegségben szenvedőket nem visznek sehova, valamint hogy el lesznek különítve az elit "árja" kutyáktól és sokkal inkább "árja" gazdáiktól...
Előzmény: Törölt nick (6813)
m a x Creative Commons License 2006.04.20 0 0 6812
Hétvégén a Tatai CACIB kiállításon a BAYER standján Illatos úti kutyákat lehet örökbefogadni!

Részletek ITT!
m a x Creative Commons License 2006.04.20 0 0 6811
Megérdemelt egy jó gazdit az a kis izgága gyagyapók :-)))
Előzmény: Pocok80 (6810)
Pocok80 Creative Commons License 2006.04.20 0 0 6810

Teljesen egyetértek! Az Önkorival nekem is meggyűlt a bajom, de ahogy elnézem a soproni esetben, ha a jegyzőn múlik megint csak pénzbírság lesz a dologból, most nagy a csend elült a vihar, így szokták megúszni a dolgokat, ha elül a por senki nem figyeli a témát (OFF lásd. Pl. Császár Előd).

 

Remélem nem ússza meg.

 

De azt mégjobban remélem, hogy szegény Bumbikának lesz szerető gazdája.

 

Kócos most van két hónapja nálam, ma kap "szülinap" hústortát :). Nagyon sokat változott, nagyon jó kutya, örülök hogy elhoztam!

Előzmény: Törölt nick (6809)
Pocok80 Creative Commons License 2006.04.20 0 0 6808

Én úgy tudom a netboardról, hogy ennyi kutyát engedtek a RÉMnek megtartani amik a sintértelepen vannak. Állítólag eteti őket meg megy hozájuk, hogy bebizonyítsa milyen jó gazdi. A szemét, bunkó.....áááááááá inkább nem mondom, mert kitiltanak.

 

 

Előzmény: Törölt nick (6805)
m a x Creative Commons License 2006.04.20 0 0 6807
Bumbi/Pongó 14 napja letelt, tolonghatnak érte a gazdik!
6 éves, labi-nj keverék, ivartalanított kan. Szépen megtanult 3 lábon járni. Bűbáj kedves, bújós, puszis kutya, imádja mindenki, aki csak találkozott vele.
Telefon: 30/594-3105
jingo Creative Commons License 2006.04.20 0 0 6806
Inkább örült volna,hogy valaki segít a gazdikeresésben.
Állítólag az ottani körülmények nem voltak túl fényesek.
Előzmény: IldiH (6804)
IldiH Creative Commons License 2006.04.19 0 0 6804
Úgy, hogy hiába nyomattam a hirdetéseket vagy már a telefonban letagadta az állatot vagy bármilyen indokkal nem adta oda. Persze kerültek onnan is gazdához kutyák, macskák, de elenyésző számban.
Előzmény: jingo (6803)
jingo Creative Commons License 2006.04.19 0 0 6803
Hála Istennek!
Remélem,mindenki hamar gazdira talál.Hogy érted,hogy kevés kutyát adtak örökbe eddig?
Előzmény: IldiH (6801)
nextdoor Creative Commons License 2006.04.19 0 0 6802

A 91K kennelben van, április 28-ig csak eredeti gazdája viheti ki, tekintettel arra,  hogy befogott (tehát nem gazdája által leadott) kutyáról van szó.

Az Illatos úti kutyákról információt érdemes a www.illatosut.hu weblapon és a telepen kérni (személyesen leginkább avagy a 2806832-es telefonszámon)

Előzmény: amber (6800)
IldiH Creative Commons License 2006.04.19 0 0 6801
Gazdát keresnek nekik végre (eddig nem túl sok kutyát adtak onnan örökbe).
Előzmény: jingo (6799)
amber Creative Commons License 2006.04.19 0 0 6800

Sziasztok!

 

Vasárnap, 04.16-án bekerült az Illatos útra egy fekete idősebb PULI szuka. Talált kutya.

Gazdát keresünk neki, lehetőleg kertben való elhelyezésre.  Kedves békés kutyáról van szó.

 

infó:

T: 06/70-525-2920

jingo Creative Commons License 2006.04.19 0 0 6799
Egy kérdésem van:mi lesz az ottani kutyák sorsa?
Úg tudom,ideiglenes befogadóknál vannak.Gondolom,pár maradhat közülük,de a többi?
Előzmény: IldiH (6789)
nextdoor Creative Commons License 2006.04.19 0 0 6798
A weblapon írtaknál nem tudni többet...
Előzmény: Pocok80 (6796)
Pocok80 Creative Commons License 2006.04.18 0 0 6797

Most látom Max írt Bumbi - Pongóról :)

 

Már csak az akitára vagyok nagyon kíváncsi.

Pocok80 Creative Commons License 2006.04.18 0 0 6796

Sziasztok!

 

Mi a helyzet a labrador keverék kutyussal, akinek amputálni kellett a lábát? Hogy van?

 

Tudtok bővebbet az akitáról? Gyönyörű, egy barátomon keresztük szóltunk akita tenyésztőnek, hátha kiderül kié, vagy találnak neki gazdát.

 

Előre is köszi.

 

Pocok

Előzmény: nextdoor (6792)
Szila* Creative Commons License 2006.04.18 0 0 6795
Dehogy bántottál meg! Ha úgy is tűnt, valszeg azért lehetett, mert kicsit el voltam kenődve, hogy a kisbiglik miatt nem hívtak vissza...
Előzmény: nextdoor (6794)
nextdoor Creative Commons License 2006.04.18 0 0 6794
O.K. (az érdeklődő olvasók kedvéért javítom minduntalan, mint ahogy azt is írjuk ezerszer, hogy az illatos út nem menhely, nem Téged akartalak bántani:)))
Előzmény: Szila* (6793)
Szila* Creative Commons License 2006.04.17 0 0 6793
Köszi a javítást, fajtatisztára gondoltam én is, csak elírtam. Elnézést. Sokat nézem az illatosut.hu oldalt, lehet, hogy ellátogatok a héten oda.
Előzmény: nextdoor (6792)
nextdoor Creative Commons License 2006.04.17 0 0 6792

látogasd a www.illatosut.hu lapot. Hetente kétszer frissül.

sok a kölyök, fajtiszták (kutyák ugyanis) de fajtatiszták ritkán fordulnak elő. 

Előzmény: Szila* (6791)
Szila* Creative Commons License 2006.04.17 0 0 6791
Sziasztok,
az Illatos úton vannak kölyök (fél év alatti) kutyik is? Igazából a fajtiszta kutty érdekelne...réges-régen voltunk itt, és akkor nagyon sok kiskutya volt, csak nem tudom, hogy változott-e a helyzet azóta...
Köszi előre is,
Szila
IldiH Creative Commons License 2006.04.16 0 0 6790
Rákattintva megjelenik nagyobban.
Előzmény: IldiH (6789)
IldiH Creative Commons License 2006.04.16 0 0 6789
Előzmény: The Lake (6781)
m a x Creative Commons License 2006.04.16 0 0 6788
A fentiek meg még egy kicsit figyeljenek Brunó/Kóborra, mert a gerince ügyében még nem született döntés... Kiegyeznék azzal, hogy élete végéig szteroidozni kell!
Előzmény: IldiH (6784)
The Lake Creative Commons License 2006.04.15 0 0 6787
Abban volt a borotva, uram..:-)))
Előzmény: The Lake (6786)
The Lake Creative Commons License 2006.04.15 0 0 6786
Köszönöm, uram.....igenis, uram:-DDD
Előzmény: Mr. Tajfel (6785)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!