A részletekből pedig kiderül, hogy: Az ebek jelenleg a Bayer költségén orvosi karanténban vannak, a kiállításra oltva, chipezve viszik ki őket, ahol örökbefogadhatók!
Nálam is volt/van tarzit és én is kerítettem már gazdit, bár én az odakerülés megelőzését szorgalmazom. De azért akinek a kiállítási hangulatát zavarja a menhelyi kutya - az legfeljebb kerülje őket, de ne tanácsolja el szerintem!
Sose tudhatod, a te kutyád mikor kerül véletlenül egy ilyen "lepratelepre" !!!! De ha (nem kívánom !!!) mégis előfordulna - drukkolj, hogy ne a magadfajták vegyék gondozásba, akik minden bizonnyal undorodva elmenekülnek a segítségre szorulóktól, nehogy valami bajuk legyen tőle !!!!!
Én nem tudom, hogyan oldják meg az állatvédők, de feltételezem, hogy fertőző betegségben szenvedőket nem visznek sehova, valamint hogy el lesznek különítve az elit "árja" kutyáktól és sokkal inkább "árja" gazdáiktól...
Teljesen egyetértek! Az Önkorival nekem is meggyűlt a bajom, de ahogy elnézem a soproni esetben, ha a jegyzőn múlik megint csak pénzbírság lesz a dologból, most nagy a csend elült a vihar, így szokták megúszni a dolgokat, ha elül a por senki nem figyeli a témát (OFF lásd. Pl. Császár Előd).
Remélem nem ússza meg.
De azt mégjobban remélem, hogy szegény Bumbikának lesz szerető gazdája.
Kócos most van két hónapja nálam, ma kap "szülinap" hústortát :). Nagyon sokat változott, nagyon jó kutya, örülök hogy elhoztam!
Én úgy tudom a netboardról, hogy ennyi kutyát engedtek a RÉMnek megtartani amik a sintértelepen vannak. Állítólag eteti őket meg megy hozájuk, hogy bebizonyítsa milyen jó gazdi. A szemét, bunkó.....áááááááá inkább nem mondom, mert kitiltanak.
Úgy, hogy hiába nyomattam a hirdetéseket vagy már a telefonban letagadta az állatot vagy bármilyen indokkal nem adta oda. Persze kerültek onnan is gazdához kutyák, macskák, de elenyésző számban.
O.K. (az érdeklődő olvasók kedvéért javítom minduntalan, mint ahogy azt is írjuk ezerszer, hogy az illatos út nem menhely, nem Téged akartalak bántani:)))
Sziasztok, az Illatos úton vannak kölyök (fél év alatti) kutyik is? Igazából a fajtiszta kutty érdekelne...réges-régen voltunk itt, és akkor nagyon sok kiskutya volt, csak nem tudom, hogy változott-e a helyzet azóta... Köszi előre is, Szila
A fentiek meg még egy kicsit figyeljenek Brunó/Kóborra, mert a gerince ügyében még nem született döntés... Kiegyeznék azzal, hogy élete végéig szteroidozni kell!