Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2006.06.13 0 0 1386
vagy egy fél disznot is kérhetsz érte...
Előzmény: Fülöpmami (1384)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.13 0 0 1385
lehet, bar szvsz a rofikutyas vasaggyal lehetett 12 eves:)
Előzmény: zsuzsa (1383)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.13 0 0 1384
bullmastiff 2006. június 12., hétfő
Szép,csíkos bullmastiff szuka kutyám várja bullmastiff partnerét.Max:5000ft vagy cserébe kiskutyát,vagy basset hound kölyök kutyát adok szerető gazdinak.




mi van??? esetleg bicikli is szoba johet?
zsuzsa Creative Commons License 2006.06.13 0 0 1383
Ez nem a multkori röfikutyusra váró ?
Előzmény: Fülöpmami (1381)
zsuzsa Creative Commons License 2006.06.13 0 0 1382
Komolyan érdekelne, mi a fene kerül a törzskönyvön ennyibe ?? 25 ezer forintért négykiskutyás almot törzskönyvezetttem, chipeltettem...

Havanes kislány kutyus eladó
Ár: 40 000 Ft kb 151,67 €

--------------------------------------------------------------------------------
Hirdetés típusa: Kínál Részletek
Régió: Országosan

--------------------------------------------------------------------------------
Hirdetés szövege
Bájos, családi környezetben cseperedő bichon havanese kislány egészségesen,
oltásokkal, igény szerint törzskönyvezve gondos gazdának eladó. Ára törzskönyvvel
65000, anélkül 40000 ft. Érden lakunk. Tel.06306404323
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.13 0 0 1381
boxer 2006. június 13., kedd
Keresek egy sárga szuka boxert. Mindegy kölyök vagy kifejlet.
Kan sárga boyer törzskönyves kutyámra fedeztetést válalok.
Telefon: 06 70 519-2798

anyadra volt kar fedeztetest vallani...

francia bulldog 2006. június 13., kedd
Én egy állatszerető 16 éves tanuló vagyok.Régi vágyam hogy legyen 1 francia bulldog kiskutyám!Jó helye lenne kertesházba nagy kerttel és játszótársal!Kérem akinek van feleslegbe egy ilyen drágasága szóljon nekem!Bármilyen korú érdekelne!!Elöre is köszönöm!!!
Telefon: 0630 675 9319

es ismet egy fbuli rohangalni a kertbe....
zsuzsa Creative Commons License 2006.06.13 0 0 1380
Ez a hirdetés is tetszeni fog neked ( Expressz ):

Régió: Gyömrő
Basset Hound
Ár: 25 000 Ft
--------------------------------------------------------------------------------
Fix ár: Igen

Hirdetés szövege
Keresek 1-3 év közötti törzskönyves Basset Hound kan kutyát, lehetőleg tricolort, 1 éves Basset Hound szukám mellé.

Előzmény: Fülöpmami (1379)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.13 0 0 1379
kuldtem mailt
Előzmény: zsuzsa (1377)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.13 0 0 1378

okes, epp nezegettem de a fotok a masik gepen vannak, ugyhogy telleg csak este tudom kuldeni.
Előzmény: zsuzsa (1377)
zsuzsa Creative Commons License 2006.06.13 0 0 1377
Most meloban vagyok, de este megnezem, ha elküldöd !
Előzmény: Fülöpmami (1376)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.13 0 0 1376
vannak sajnos, es olyan minosegi kutyak jonnek toluk, hu!!!!!!!!!
mindjart megnezem publikus-e a mailed es mutatok fotot pro es kontra!
Előzmény: zsuzsa (1375)
zsuzsa Creative Commons License 2006.06.13 0 0 1375
Biztos jo gazdija lesz egész addig, amig nem amortizálja le a lakást... akkor meg elhejtja a francba, veszteség nem éri, végülis ingyen van...

Egyébként nagy kár, hogy a drága gyeremek nem az Anakonda cimü filmet nézte meg :-))

Fülöpmamami, nezd csak meg ezt, különösen az 5. sort.. nem is tudtam, már basset kutyagyár is van ? :

6.) Jelenleg is aktív Angol Bulldog tenyészetemet családi okok miatt felszámolom. Tenyészetemből eladó: 1 db 5 éves, törzskönyves, tenyészszemlés kan- 160000 ft, 1 db 6 éves, törzskönyves, tenyészszemlés szuka, háromszor fialt, tüzelés előtt- 100000 ft, 1 db 3 éves törzskönyves szuka, egyszer fialt, tüzelés előtt- 150000 ft. Fajtaváltás miatt 4- 5 éves tricolor Basset hound szuka kutyák elvihetőek 10000 ft- os áron. Érdeklődni lehet csak telefonon egész nap: 06- 30- 260- 4147.


--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2006-06-12
Feladó neve: abandoneddog@freemail.hu Lejárat dátuma: 2006-06-27

Telefon: 06-30-260-4147
Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5178060

Előzmény: cibe (1368)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.09 0 0 1374
ez meg inkabb logisztikai vallakozasba kezdene, mindenki jobban jarna, foleg a csereber ebek!
Előzmény: cibe (1372)
cibe Creative Commons License 2006.06.09 0 0 1373
Én meg most befejezem a hirdetések nézegetését, mielőtt infarktust kapok, és a családomnak olyan hirdetéseket kéne feladni, hogy "családi okok miatt sürgősen keresünk fajtiszta koporsót, ingyen, de azonnal..."
Előzmény: Fülöpmami (1371)
cibe Creative Commons License 2006.06.09 0 0 1372
"2 éves nagyonszép roti kanomat oda adnám kutyához értő személynek.Cserébe Zámolyról kellene nekem elhozni egy komondor szukát.A komondor árát 10000ft átvételkor fizetem."
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.09 0 0 1371
en meg a king kong ota szomorkodom, segitsetek!
Előzmény: cibe (1368)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.09 0 0 1370
ugyanitt megunt feleseg felestartasra elviheto, szoke gyerek barnara cserelheto.
Előzmény: cibe (1369)
cibe Creative Commons License 2006.06.09 0 0 1369
"Fedeztetésre ajánlom eladó kanomat! 2006. június 09., péntek Fedeztetésre ajánlom, vagy eladnám 14 hónapos nagy, erős csontozatú törzskönyves szülőktől származó kan kutyámat.Gyerekszerető, értelmes, tanított.Ára 20000Ft.Más fajtájú kutya csere érdekel." A hirdetés mellett egy sárga labi képe van...
cibe Creative Commons License 2006.06.09 0 0 1368
"Bordeauxi dog fiú kiskutyát keresek törzskönyv és chip nélkül, 12 éves fiam számára. Ha lehet ajándékba, ha nem minél kedvezőbb áron, mivel egyedül nevelem gyermekem. De ez a kutya fiam álma, mióta látta Tom Hanks filmjében. Most költözünk kertes házba és szerető, gondoskodó gazdája lenne a kutyának. Ha lehet képet is küldjenek. Köszönettel! Ajánlatokat várom: xxxxxxx@freemail. hu" /apronet/
cibe Creative Commons License 2006.06.09 0 0 1367
Egy medve anya biztos nem lenne olyan hülye, hogy ilyen hirdetést adjon fel :-)
Előzmény: Fülöpmami (1366)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.08 0 0 1366
medve anyam!
Előzmény: cibe (1365)
cibe Creative Commons License 2006.06.08 0 0 1365
kiskutya.hu "Helló! Budapesten leszünk szerdán és egy kiskutyát szeretnék venni(berni pásztor,bernáthegyi,beagle).Egy feltétellel: legyen törzskönyve. SÜRGŐS!!!!!SÜRGŐS!!!!!SÜRGŐS!!!!!"
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.08 0 0 1364


Nagyon szeretnék egy perzsa macskát ajándékba, ha lehet akkor hófehéret!!!! Ez minden álmom!!!!!!!!

Nekem is van egy pár álmom...
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.07 0 0 1363
Cotton de Tuléar 2006. június 07., szerda
Szeretnék örökbefogadni egy Cotton de Tuléar fajtájú kölyökkutyát,sajnos nagyon nehéz rátalálnom,ezért kérem,ha tudna valaki segíteni,jelentkezzen!
Telefon: 06/303629381

nem ma keztem kutyaval elni, erdeklodni utanuk, de sose hallottam meg errol a fajtarol. gondolom valami igen ritka es draga fajta lehet, s ime, rogton ajandekba kellene!
zsuzsa Creative Commons License 2006.06.05 0 0 1362
Nekem egy auto kéne, lehetöleg diesel. Én is tulorazom, de megsincs penzem rá.
Tetszik az uj Suzuki is. Pirosat szeretnek. Óriási örömet okozna nekem, ha valaki megajandekozna egy ilyennel.
Előzmény: Fülöpmami (1361)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.05 0 0 1361
miniyorki 2006. június 04., vasárnap
sziasztok
a szerelmem minden vágya 1 miniyorki,de pénzünk az nincs sajnos:(pedig 12órázok)és a feleségem jelenleg fekvőbeteg gí ynemtud dolgozni:((és nicns miből megvennüünk a kutyát:((ha vki mégis tudna 1 et ajándékba adni óriási örömet szerezne nekem és legfőképp a feleségemnek!előre is köszönöm
Telefon: 06202105802


ez igen!
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.05 0 0 1360
ugyanmar, majd koldul ketrecet is! vagy ad kolcson ra anyu, aztan majd ha eladja a kisgoriket megadja a penzt anyunak....tudhatnad!
Előzmény: zsuzsa (1359)
zsuzsa Creative Commons License 2006.06.05 0 0 1359

de miert pont lanyt es miert csak ezeket a szineket???

 

Hol fogja tartani? A görketrecet se adjak ingyen...

Előzmény: pierrebaba (1358)
pierrebaba Creative Commons License 2006.06.05 0 0 1358
kommentár nélkül:
"Nagyon szeretnék Vadászgörénykölyköt, de anyám csak akkor engedi meg, ha én fizetem ki, csak az a baj, h nincs pénzem!Tehát lécci vki ha tud panda, vagy bézs színű lány kölyköt ingyen, vagy tengerimalacért cserébe
agyjon egyet! Hidd el jó kezekben lesz, ugyanis imádom az állatokat!
Lécci ha tudtok segítsetek!"
zsuzsa Creative Commons License 2006.06.04 0 0 1357

Ezt nem is tudtam. Ilyen nehezen kap levegöt? Pedig izmos kis teste van. Gondolom szülni se tud normálisan, nagyfejüek a gyerekek.

 

Azt hiszem en angol bulldogot lattam az allatorvosnal. Nem volt deneverfüle, eleg nagytestü is volt es golyofejü is.

Előzmény: Fülöpmami (1356)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!