Keresés

Részletes keresés

sushka Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1992
Veletek mi ujság?Láttam,hogy ma dolgoztál azt fel is mondtál.HIHIHIHI...............:-)))))
sushka Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1991

Szia Katus,

köszi az emailt,aranyos vagy.Hát????Festettem a lakást,azt hittem soha nem leszek kész.A faxom ki is volt rendesen.:-)))Tegnap meg belefurtam a vezetékbe,igy most bonthatom a frissen festett falat.Szóval duplán ki van a faxom.

Előzmény: Katus870512 (1990)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1990
Na te meg hol koboroltál?????
Előzmény: sushka (1989)
sushka Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1989

Sziasztok ,

Lányok ,fiuk.

debutante Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1988
ide is vagyok...mi történt?????
Előzmény: Katus870512 (1987)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1987
Sziasztok!Mostmár vagyok!!!!!!Ti???
Lina84 Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1986
Én is lennék..
debutante Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1985
mostmár vagyok...
Előzmény: Katus870512 (1984)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1984
Sziasztok!Van valaki???
thomacsk Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1983

Kamilla nálam is volt ! :o)

Postafiókod nézted ? Képek oda mentek ! :)))

Vagy nem ? :(((

Előzmény: debutante (1982)
debutante Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1982
hát az a kapus tényleg jó,de az olasz kapus sztem  a legtutib!olyanokat védett tegnap este hogy csak kamilláztam:o))
Előzmény: Gunner_19 (1965)
debutante Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1981
sok sikert katus!aztán jelentsd a történéseket:o))
Előzmény: Katus870512 (1979)
thomacsk Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1980
Csak óvatosan, más is hozzáférjen a melóhoz. :)))
Előzmény: Katus870512 (1979)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1979
Jóreggelt!10 perc múlva megyek dolgozni:)))
thomacsk Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1978

Igen, ez PhotoShop ! :))) Kioktatás ? :)))

Még tanulom, de már haladok vele :O))

Előzmény: Gunner_19 (1977)
Gunner_19 Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1977
Amugy ez is photoshopból való? Ha igen akkor kioktathatnál egy kicsit bajban vagyok a layerekkel meg a maszkolással pláne :))))
Előzmény: thomacsk (1975)
Gunner_19 Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1976
Neked is nagyon szépen köszönöm. Jó reggelt mindenkinek!
Előzmény: thomacsk (1975)
thomacsk Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1975

thomacsk@PofikaSziasztok ! Bocs, nem voltam sokáig :(( NET-em akadt. :(

 

Debutante: Elkészült a kép :O))

 

Katus: Gondolok Rád az első melónapodon ! :O))

 

Gunner_19: Isten éltessen szülinapodon ! Sok Boldogságot és jó Egészséget !!!

 

Jó éjszakát ! thomacsk @ Pofika

Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1974
okay. jó hétvégét nektek is. nem húztam fel magam :))). ti is vigyázzatok. legyetek jók. sziasztok!
Előzmény: debutante (1973)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1973
jól vanna ne húzd fel magad:o))le is lépett szépen a kis hülye:o)hát katus én lemegyek,kell andrisnak a gép:o(vigyázzatok magatokra!szia!
Előzmény: Katus870512 (1972)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1972
Még egy kezdő 60 éves is tud topicolni, mostmár mindegy.
Előzmény: debutante (1971)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1971
csk úgy,csajok miatt,lehet hogy tonyó vok de nem értem a srácot.sztem csak nem tudta hogy kell topicolni...
Előzmény: Katus870512 (1970)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1970
Ok.De ne azt nézd!Elösször írt.
Előzmény: debutante (1969)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1969
az egy kép a gáspár laciról....
Előzmény: Katus870512 (1968)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1968
Nézd meg az első hozzászólását!
Előzmény: debutante (1967)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1967
aha.milyen balhé volt a másik topicon amin kiakadtatok?vmi simonnen?
Előzmény: Katus870512 (1966)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1966
Nem!Szakaszosan fáj!Szerintem időváltozás lesz!
Előzmény: debutante (1963)
Gunner_19 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1965
Továbbmentek köszönhetően a kedvenc kapusomnak JENS LEHMANNAK!!!!
Előzmény: debutante (1961)
Gunner_19 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1964
Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: debutante (1963)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1963
na most meg neked?nem szoktam focit nézni,csak most néha...nem a monitortól fáj a fejed?
Előzmény: Katus870512 (1962)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!