Keresés

Részletes keresés

ROBIN Creative Commons License 2005.05.27 0 0 449
last minute jegy: péntek (azaz ma), május 27. budapesti kamaraszínház. anna karenina, próza. 4300 helyett 3000-ért eladó két jegy. csak együtt. rockos@freestart.hu
picurka29 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 448
A Musical & Operett Talkshow vendégei

2005. június 5. (vasárnap) 15 óra - Bereczki Zoltán

2005. június 18. (szombat) 15 óra - Dolhai Attila

Helyszín: Bliber Rendezvényház - Aranytíz Műv. Közp., 1051 Bp., Arany J. u. 10.

Jegyek 1890,-Ft-os egységáron kaphatók a 06-30/216-4345-ös telefonszámon.
A jegyek a sütemény- és italfogyasztást is magukban foglalják!
Dominguez Creative Commons License 2005.05.26 0 0 447
elado egy 8-i Elisabeth jegy a 8sorba
ha vkit érdekel irjon!
v.dia@freestart.hu
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.16 0 0 446
Menjél a Startlap Musical fórumára, ott is a Dolhai topicba!!
Előzmény: rosso7 (445)
rosso7 Creative Commons License 2005.05.16 0 0 445
Elcserélném a június 30-i (csüt.19:00) 2 db (3.sor 5-6.szék) Rómeó és Júlia (György Rózsa S.-Mahó A.) jegyemet olyan 2 másik jegyre, amiben Dolhai A. szerepel. Érdeklődni lehet: rosso7@freemail.hu
Tigcsi Creative Commons License 2005.05.12 0 0 444
Június 8, illetve 10ére van 4-4 db Elisabeth jegyem. Szeretnék ebből 2db-t elcserélni 7,11re. A többit eladom.
Akit érdekel irjon mélt.
Dominguez Creative Commons License 2005.05.09 0 0 443
sziasztok!
egy jegyet keresek a R&J,olyan e.a.-ra,amin György Rózsa Sándor játszik!!
június 23 vagy 30
július 2 vagy 7 (9 vagy 10 délután)
minél elörébb!!!
nagyon fontos lenne!!!!
Frajti Creative Commons License 2005.05.08 0 0 442

Starlight express?

Itthon sose mutatták be, és szerintem nem is fogják.

Előzmény: papperr (440)
somi Creative Commons License 2005.05.08 0 0 441

ez ok, de ha egymassal akatok csetelni, akkor hozzatok letre erre egy kulon topicot a kavehaz forumban, vagy menjetek csetre.

ha valakinek nincs a topic temajahoz illo hozzaszolasa, a topic lesullyed. amint lesz ilyen hozzaszolas, majd feljon, ez igy mukodik.

 

megerteseteket koszonom.

Előzmény: Törölt nick (434)
papperr Creative Commons License 2005.05.08 0 0 440

Üdv mindenkinek! tudnátok segíteni? keresek vkinek egy musicalt, de csak annyira emlékezett belőle, mozdonyjelmezben énekeltek benne egy/több számban. nem sok, de már rég látta
Tamás

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.08 0 0 434

Vagy így, vagy úgy, de minden ami kettőnk (ill. néha "többünk") között lezajlik "beszélgetés", és üzengetés mind-mind a színházhoz és a musicalekhez kapcsolódik. Te is írtál már akár ide, akár máshova olyan dolgokat, amiket vagy nem értettem/értettünk, vagy nem érdekelt!!!

A topic címe sem az, hogy "ROBIN", sz'val szerintem bárki írhat ide bármit, ami a fent nevezettekkel, vagyis a színházzal vagy a musical-lel kapcsolatban állnak!! Még akkor is, ha teszem azt, ezt két barát teszi meg!

Ha konkrétabb témákhoz szeretnél hozzászólni, azt máshol jobban, könnyebben, egyszerűbben is megtehedet!!!

Itt sem zárkózik el senki azelöl, h "normálisabb" témákat boncolgassunk, élménybeszámolót tartsunk, stb...

De kérem szépen, ilyen nem igazán fordul elő...

Még veled sem.

 

Nem kell semmit ajánlgatnod, a célzásaidat megértettem, de ezentúl ne fikázz, ne szólj be,... mert én sem tettem hasonlót, pedig-pedig... :SS

 

Szálljunk le egymásról, azt javaslom!!

 

Hozakodj elő vmi klassz témával, és akkor talán nem hal meg a topic, és nem a mi, a kevéske képzelőerővel ellátott emberek által nem idevalónak tartott beszélgetésünk tartaná életben!!!!!

 

Ezzel pedig részemről le is zártam a dolgot, nem is kell rá reagálnod, inkább felejts el!!!! (Úgy látszik, most valóban jó hangulatomban kaptál el...)

 

Ha pedig tényleg annyira elviselhetetlen lennék én, vagy a beszélgetéseink, a moderátor már törölte volna azokat!!

 

 

 

 

 

Előzmény: ROBIN (433)
ROBIN Creative Commons License 2005.05.08 0 0 433
komolyan nem tudtok máshol kommunikálni? ajánljak egy jó kommunikációs programot? de komolyan. nem bonyolult, bárki tudja használni. és akkor ott élőben nyomhatjátok.
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.08 0 0 430

Sjaaa!! Ha olvasod még a fórumot, és úgy gondolod, hogy van kedved + persze ráérsz, eljöhetnél Helló! Igen?-re...

Na????

 

Ha gyüssz, üzenj!!

Előzmény: Törölt nick (429)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.08 0 0 429

Elmenjünk a Volt egyszer egy csapat-ra??? Mert akkor hozok jegyet!!

 

Megyek ma Helló, Igen-re!! Elhívtak... Meghívtak... :))

 

 

Elküldtem a tegnapi "******************" mail-címét!!

(Ha nem jött más Österreich-ból, akkor az övé:))) )

Előzmény: Frajti (424)
Dominguez Creative Commons License 2005.05.07 0 0 428
szia!
mi van a jegyekkel?
sikerült cserélni vagy eladni?
mert engem valoszinü érdekelne a juni 8-i, ha nem késö
Előzmény: Tigcsi (414)
ROBIN Creative Commons License 2005.05.07 0 0 427
szerintem kizárt.
Előzmény: ambrozia (426)
ambrozia Creative Commons License 2005.05.07 0 0 426
Esetleg az várható, hogy nálunk is bemutatják majd a Sunset Boulevard-ot?
Előzmény: ROBIN (425)
ROBIN Creative Commons License 2005.05.07 0 0 425
belehallgattam, a CD nem volt különösebben érdekes. a madáchosnak a főpróbájára mindenképpen elmegyek. viszont a sunset boulevardot mostanában hallgatom,és webber utóbbi 20 évének szerintem szinte egyetlen használható műve.
Előzmény: ambrozia (423)
Frajti Creative Commons License 2005.05.07 0 0 424
Mivel már az eredeti is oltári bukás volt, nem fűzök hozzá túl sok reményt. De természetesen megtekintem, és utána alkotok véleményt. Addig ez csak egy feltételezés. Mivel sokat változtattak rajta, még esély is van... bár... Na, majd kiderül.
Előzmény: ambrozia (423)
ambrozia Creative Commons License 2005.05.07 0 0 423
Egyetértek! Úgyhogy meg is kérdezem tudtok-e valamit az új Webber musicalről, a Volt egyszere egy csapat-ról? Érdemes lesz megnézni?
Előzmény: ROBIN (422)
ROBIN Creative Commons License 2005.05.07 0 0 422
nem mintha kötekedni akarnék de ezt a topikot azért nézem, mert a zenés színházról szeretnék olvasni, nem pedig mindenkinek a magánéletéről. mostanra gyakorlatilag csak arról szól. mi lenne ha máshol csetelnétek?
picurka29 Creative Commons License 2005.05.06 0 0 415
A Musical & Operett Talkshow következő vendégei:

2005. június 5.(vasárnap) 15 óra - Bereczki Zoltán, a Budapesti Operettszínház színművésze

2005. június 18.(szombat) 15 óra - Dolhai Attila, a Budapesti Operettszínház színművésze

Műsorvezető: Bardóczy Attila

Helyszín: Bliber Rendezvényház - Aranytíz Műv. Közp.,1051 Bp.,Arany János u. 10.

Jegyek 1890,-Ft-os egységáron kaphatók, mely sütemény- és italfogyasztást is tartalmaz.

Jegyrendelés hétköznapokon 10 - 18 óráig a 06-30/216-4345 telefonszámon.
Tigcsi Creative Commons License 2005.05.05 0 0 414

Sziasztok!
Június 8-i ( 8.sor) , illetve június 10-i (16.sor) Elisabethre vannak jegyeim. Szeretnék cserélni a többi nap bármelyikére. Végső esetben a jegyeket eladnám.

Ha érdekelne valakit irjon mélt, köszi


 

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.05 0 0 413

KACC-KACC-KUKACCCC!!

Jót mulattam most rajtad!! :PP

És nem te, ill. ti adtatok nekem rágót????? (He-he, én meg a .... Szóval NEKI!!!:)))))

 

 

FRAJTIKÁM!! Nekem sincs semmi időm!!! E-mailt sem olvastam:(((

Most is csupán 5percem van, és rohanok tovább!

 

Pedig.. hajjjajjj, lenne miről beszélni!!! 5-6 fijús dógot is ki kőő találni, sz'val... mikor???

 

Szombat miatt egyeztetni kéne!!!! Mikor??? Holnap de.??? Vagy???

Üzenj, ha van vmi 5let, oszt reagálok, amint tudok!!

(Vagy sms....??)

 

Rohantam...

IMÁDAT!!!

 

 

 

Előzmény: Joe-Joe (412)
Joe-Joe Creative Commons License 2005.05.05 0 0 412

Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg nagyon jó volt a Kabaré.

Jéééé! 1. sor 1. szék....akkor már tudom ki vagy! :-D Ott ültünk tőled nem messze, 2. sor 6-7. széken.

Előtted ült közvetlenül a zongorista és melletted vágódott ki HZS, amikor rosszul volt, ugye? Meg Edit is mindig ott bújkált a lábaidnál....

Dejóóóóóóóóóó!

Előzmény: Törölt nick (409)
Frajti Creative Commons License 2005.05.05 0 0 411

Na figyke! Írtam neked mélt. Kéne konzultálnunk, de úgy tűnik, vagy a frimél szar, vagy nem tudom, de üres a ládám, vagy nem is néztél mélt?

Mindegy.

lényeg:

A 5-6 srácos dolgot le kéne ülni, és meg kéne tervezni, egy fél délután alatt meglehet. Ami gond, hogy holnap egyáltalán nem érek rá, péntek necces, szombat az első. Talán akkor még meg is oldható... De kell csinálni, különben kicsúszunk az időből, az meg szorít.

 

Többit meséled, majd msn, vagy valami. Muszáj egyeztetni. Jah, pénteki kircsi is ugrott, elképzelhetően holnap este valami házavató bulájba megyek (nem a tiedre : P). Így necces a hajnali kelés, de jó partizást nektek a medvékkel. : ))))

 

Szombatot egyeztetni kéne, főleg a jegy miatt... Én már ráépültem a dologra, te is igyekezz. Akkor konzultálunk holnap, mindenképp? Vagy mivan.

 

 

 

ÉS vége az OFFnak.

 

Szilveszter egy Isten. Szerintem lubickol ebben a szerepben. Komolyan, annyira jó érzés, ahogy élvezi, és ahogy csinálja. Egyszerűen zseniális. Nem láttam még jobb konferansziét sehol... De ezt már mondtam.

Ágota szerintem tegnap nem volt csúcs, nézd meg a Charityben, abban csúcs. : )

Előzmény: Törölt nick (410)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.04 0 0 410

Cegénykém!!! (Busz miatt!)

 

Hát igen, én is szótlanka voltam (és nem azért, m vki elrobogott a bicajával:P)..

Volt egy pont a darabban, amikortól átváltottam extrán vizuálisba, és hát nem szép dolgok jutottak az eszembe.. :(((

 

Igen, Homi sztem is nagy volt!!! Parisként is irdat jó, csak ez a Szörnyeteg, ez nem passzol neki:((((

 

A többiek pedig... hajjjajjj... Alföldi Művész úr!! Nem kér még1 rágót???? Vazze'! Nagyon jó az az ember!! (Bár ezt már elég régóta tudom.)

 

Szilveszter pedig... huhh... hát igen... NACCERŰŰŰŰ!!!! :)))))))))

 

 

 

Na, mikor beszélünk????

A fijúkákat szóba se hoztuk, pedig már +van mind az 5-6!!!!! :))

 

A kicsi "egyfejűvel" beszéltem ma telefonon... Miskolcon van.

Na, majd mesélek!! :)))

 

 

HIPP-HIPP-HURRÁÁÁÁ!! Végre megint van INDEX!!!! :)))))))

 

 

Jahh.. és megnéztem egy régebbi Ágotás Szilveszteres WSS Amerikát!! Húúúú, nagyon bejött!!!! (Ismét...)

 

Előzmény: Frajti (407)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.04 0 0 409

Tegnap este láttam a Kabarét, Homonnay-val, és nagyon tetszett. 1.sor 1. székén ültem, nagyon jó helyen, bár néha-néha oda kellett figyelnem a lábaimra, nehogy hasra essenek benne kifelé menet.

Ágota naccerű volt, a Sillón hülyére röhögtem magam, az Alfölditől meghaltam, Bodrogi édesss volt (majdnem megitta a büfében a kávémat:))), a többiek mind hozták a formájukat:)))

Egyszóval: TECCCCCCET!!!

 

 

 

choky! Nem tiltottalak le msn-en!!!!

Előzmény: Bridget23 (404)
Frajti Creative Commons License 2005.05.04 0 0 408
Kis OFF: nem értem el az utsó buszt. : ((((((((((
Előzmény: Frajti (407)
Frajti Creative Commons License 2005.05.04 0 0 407

Bocsi, hogy színház után olyan kis csöndi voltam, nem tudom, de valahogy ez a Kabaré így hat. Még mindig nagyon tetszik. Egyedül Editkével nem tudok kibékülni, de már határozottan nem idegesített úgy. Szilveszter zseniális benne, mintha rá írták volna ezt a szerepet...(Anyum szerint Paudits isteni volt Konferansziéként, amit el is hiszek, de valahogy nálam SZPSZ marad a csúcs) Homonnay meglepően jó volt, ahhoz képest mennyi mindent kellett megtanulnia egy hét leforgása alatt. Koreo, dalok, stb. Le a kalappal!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!