Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.17 0 0 212

Itt kérj segítséget, több szaki olvassa:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9080771&la=91178083

Előzmény: biaci (211)
biaci Creative Commons License 2009.06.17 0 0 211
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni abban hogy folgaltam jegyet Bristolba.De a jegyen az áll:NOT CONFIRMED.A pénzt se vonták le és E-mail-t se kaptam.Mi lehet a gond?Van reservation number,rajta a nevem,minden.Miért nem vonta le a pénzt vajon?Foglaljak újat???1 hét múlva mennék!
Kérek szépen valakit,segítsen!!!Köszönöm
Newrem83 Creative Commons License 2009.05.21 0 0 210
Üdv,

Valaki nem tudja véletlenül, hogy ha már megvettem a jegyet és a kapott emailben benne van a 3000Ft-os összeg amit 1db. checked bag-ért fizetek ( feladandó poggyászért),és online check in-eltem, akkor ugye a reptéren már nem kell fizetnem másért?
finchley Creative Commons License 2009.03.18 0 0 209

Szia

 

Pozsony Bécs közötti buszjárat:http://www.slovaklines.sk/index_hu.html

 

A másik kérdésben most már én is elbizonytalandotam mivel eddig én is így tudtam, hogy nem kell fizetni de most  azt olvastam hogy kell.

Előzmény: Szirtaki (208)
Szirtaki Creative Commons License 2009.03.18 0 0 208

Sziasztok!

 

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ha foglalok a Ryanair-nél repülőjegyet, akkor a feladott csomagokért kell külön pluszba fizetni az internetes jegyvásárlásakor?

Mert mintha +15 EUR kellene fizetni minden egyes feladott poggyászért.

A járat a Pisa-Bratislava.

 

Másik kérdés:

Pozsony repteréről Bécsbe van e valamilyen buszközlekedés?

Mivel Pozsonyba érkezik a repülőgép. És innen Bécsbe szeretnék átjutni.

 

A segítséget előre is köszönöm!!!

:-))

Pepegazdi Creative Commons License 2009.03.17 0 0 207
Hali!

Nem kell fizetni a reptéren már semmit, ne aggódjatok. Kivétel London stansted ahol self-chck-in van, de ha ott is odamész a tickt deskhez, elkerülheted ezt is. Csak furfangosnak kell lenni.
g.lawrence Creative Commons License 2009.03.16 0 0 206
De kell fizetned,airport check in-nél 4font,vagy 5 euro per csomag.Ha nincs csomagod akkor tudsz online is checkkelni.Vissza felé dettó.Itthon nem nagyon kötözködnek,de az angolok szeretnek szivatni.15kg felett is komoly túlsúlypénzt kérnek.Sőt,nemsokára bevezetik hogy 1font lesz a WC a gépen.Sajnos most először nekem is velük kell utaznom,de soha többé nem fogok az biztos.Messze a legsz...bbak,leggusztustalanabbak.Van mihez viszonyítanom.Olyanok mint a vonatok voltak a lágerekbe.Tíz nappal a foglalás után sikerült visszaigazolniuk,se e-mail cím,se itthoni információs vonal ahol addig is érdeklődhetnél hogy mi a helyzet.A rendszerük meg állandóan hibát jelez,és kér hogy telefonálj Angliába,vagy Írországba.Tíz perc,újabb ezrek,sorry,és sikerült.A Terminál 1-nél ha kiejted a szádon hogy Ryanair,akkor válaszra sem méltatnak,rád csapják a telefont,emilre nem válaszolnak.Sőt,a T1 honlapján nem is szerepelnek a járataik.Számomra hihetetlen hogyan tudnak működni,egy nagy káosz az egész cég.Remélem azért nem zuhanunk le.
Pandus Creative Commons License 2009.02.25 0 0 205
meg nemrég olvastam, hogy ha veszel a duty freeben vmit, és nem tudod betenni a kézipoggyászba, azért is felszámolnak egy összeget, mint plusz poggyász. Általában, nagyon szigorúan veszik a csomagot, tehát ha 1-nél többet vinnél fel - ilyen egy csokor virág vagy ott vett whisky  is - azért is fizethetsz pár eurót.
Előzmény: finchley (203)
Pandus Creative Commons License 2009.02.25 0 0 204
mennyi volt az a nevetséges? A Ryan sokszor csinál olyat, h csak illeték, 0 ft jegyár, én 2x isa voltam velük összesen 5000-ért, Brémában és Bristolban is (kb. 1,5 éve)
Előzmény: myni129 (202)
finchley Creative Commons License 2009.02.23 0 0 203
Nem a reptéren már nem kell fizetned semmit egy kivétellel ha a társaság által megadott súlynál nagyobb a poggyászod a túlsúly árát de ennyi. Ezen felül mást nem.
Előzmény: myni129 (202)
myni129 Creative Commons License 2009.02.23 0 0 202
Hello!
Csak azt szeretném kérdezni, hogy..nekem van egy ryanaires jegyem és ugye ha azt kifizetem az tartalmazza az adót és illetéket, ezen kivül nekem a reptéren(ha kell kb mennyit?) kell fizetnem még? vagy ez a nevetséges összeg elvisz engem Brüsszelbe?
:):):)))
nagyon örülnék ha valaki válaszolna...elöre is köszi
remélem nem kérdeztem nagy hülyeséget!
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.26 0 0 201
Sehogy.
Előzmény: G.A.A.B.E. (200)
G.A.A.B.E. Creative Commons License 2008.12.26 0 0 200
Hi!
Van egy ryanair es repjegyem glasgow-budapest járaton ,hogyan tudom ezt visszamondani????
Neten már néztem mindenhol és nem találtam
gyzozo Creative Commons License 2008.09.24 0 0 199
YuleK Creative Commons License 2008.09.10 0 0 198
egy hét múlva repülök franfurtba sármellékről és ahogy nézem nem nagyon fogynak a jegyek... lehetséges hogy a ryanair törli a járatot?
borbasg Creative Commons License 2008.09.02 0 0 197

Sziasztok!
Van 3 db eladó Ryanair repülőjegyem Dublin - Bp. viszonylatra szeptember 19.-re.
Minden megoldás érdekel, hívj! 30/2485-983
pearl23 Creative Commons License 2008.06.06 0 0 196
Sziasztok!

Van egy eladó repülőjegyem, Budapest-Bristol, oda-vissza(Ryanair)júl.22.-júl.29.: 25.000Ft+átírás(25.000Ft).Jelenlegi ára:85.000Ft lenne. Érdeklődni:06-20-97-42

-362.

 

vélemény Creative Commons License 2007.12.21 0 0 195
Nekem a Ryan nem törölt még járatot, mert nem is utaztam még velük.Nyáron fogok, de nem szívesen. De a Wizz és a Sky is törölt, fizettek vissza, az illetéket is. Foglalási / hitel kártya fizetési díjat akkor mélg nem számoltak fel.
SzaboCsabaBence Creative Commons License 2007.12.21 0 0 194
Egészen addig, amíg valaki ki nem perli belőlük az ellopott reptéri illetéket, mert az visszajárna :(
Előzmény: vélemény (192)
Libácska Creative Commons License 2007.12.20 0 0 193
Köszönöm a választ!
Előzmény: vélemény (192)
vélemény Creative Commons License 2007.12.19 0 0 192
Ha ők mondják le, akkor visszafizetik. A jegy árát, az illetéket biztosan, a foglalási díjat nem tudom. Ha csak az egyik irányú utat törölték, akkor csak annak az árát térítik vissza.
Ha Te mondod le nem térítenek vissza semmit.
Libácska Creative Commons License 2007.12.19 0 0 191

Sziasztok!

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni: tudja valaki, hogy lemondás esetén a Ryanair-nél megvásárolt jegyek árának egy részét visszaadják-e? Erre vonatkozóan nem találtam semmit az oldalukon, telefonon nem lehet elérni őket, e-mail címet pedig nem találtam, ahová írhatnék. :(

 

Előre is köszönöm!

Libácska   

Pandus Creative Commons License 2007.12.09 0 0 190
A bristoli járat is tesztelve: odafelé 15 perccel korábban érkeztünk, nagy - gépi - üdvrivalgás a megafonból, és közölték, hogy a Ryanair járatok 90%-a pontos, sokkal pontosabb légitársaság, mint a "nagyok" többsége. Visszafelé eleve egyórás késéssel indultunk, amiből felet behozott a pilóta - egy szavunk se lehet. Pláne, hogy illetékkel együtt, oda-vissza volt 5000 Ft.
Tevemadár Creative Commons License 2007.11.19 0 0 189
Sziasztok,

szombaton jöttem vissza, Dublinban voltunk. Ami jó volt, csak a feleségem csomagját nem hozták utánunk... :-( szerdától szombatig (visszaindulás) csomag nélkül volt, akkorra érkezett meg Dublinba, a reptérre...

Mi már 2x utaztunk előtte a Ryanairral, de ilyen még nem fordult elő, csak itt Mo. -n. :-(

Amúgy Ferihegy 1 is elég szar emlékeket hagyott bennünk... :-(

egy ideig nem fapadozunk...

Pandus Creative Commons License 2007.11.01 0 0 188
Ahhoz képest, hogy ez egy Ryanair topik, inkább a többi társaság járatairól esik szó benne. Sebaj, fog ez változni, 3 napja van Bp-ről is 7 Ryanair járat. Az első brémaival volt szerencsém utazni, és a következők a tapasztalataim:
1 nem engedték az első és hátsó 4-6 sorba ülni, hogy mindenki középen szorongjon.
2. Az ülések háttámláján alul kispórolták a zsebet, így nincs hová tenni a szemetet. a magyarok jó szokás szerint ledobták a földre, hogy így hívják e hiányosságra a figyelmet.
3. Egyébként minden rendben, flottul ment, késés nélkül, sőt, visszafelé 15 percet spórolt is a pilóta.
Mivel ez volt a társaság első Bp-Bréma útja, azok között, akik vettek szendvicset v. vmit, kisorsoltak egy repjegyet, és épp az egyik kolléganőm nyerte. 3 hónapja van rá, hogy felhasználja.
Úgyhogy egyelőre sokkal több a pozitív, mint a negatív pont, reméljük, hogy így is marad.
Doug Piranha Creative Commons License 2007.09.20 0 0 187
Last minute!!!!!!!!!!!!!!!!!!Repülj holnap!
Eladó 1 db Skyeurope repülőjegy Nápoly-Budapest oda-vissza Ár:5,000 Ft (Illetékkel) + átírás (6990)!!! Jelenlegi ára a Skyeurope-nál illetékkel együtt 93.000 Ft.
Indulás: szeptember 21. 7.10 am, vissza szeptember 24. 20.15 pm

Gyors döntés, jó nyaralás! 06-20-662-8151
j_t Creative Commons License 2007.09.08 0 0 186
Dublin - Budapest Aer Lingus jegy eladó hétfőre (szept. 10.).
Hétfő délelőtt kell intézni, este utazás. Átírással együtt majdnem 200 euróban van, legalább százat akarok érte.
JT
temesed Creative Commons License 2007.07.23 0 0 185

Sziasztok!

szeretnék eladni 2 repülőjegyet Rómába nagyon kedvező időpontban.

Időpont: augusztus 31-szeptember 5. WizzAir

 

Ár: 20000+átírási díj/db.

 

Akit érdekel, azzal e-mailben megbeszélhetjük a részleteket:

temesed@yahoo.com

 

Emellett ha bármilyen információ vagy kedvező és megbizható szállásra lenne szükséged, tudok segíteni ebben, mert hetek óta érdeklődöm és sok infom összegyült.

Mandevilla Creative Commons License 2007.07.10 0 0 184
SOS keresek kedvező árú repülőjegyet Londonba Augusztus 2-ra és vissza augusztus 1-17 között. Ide írjatok, ha van valakinek.
Incognitwo Creative Commons License 2007.06.08 0 0 183
Dél-olasz körút! Eladó 2db repülőjegy Budapest - Róma (június 25), vissza Szicíliából tíz nap múlva: Catania - Budapest (július 5). Rómából bérautóval, vagy vonattal lehet eljutni Szicíliába, érintve Nápolyt, a Vezúvot, Pompeit...egyszóval csodálatos és emlékezetes nyaralás lehet. A repülőjegyek ára: 35ezer/fő, mely tartalmazza az átírást is. Igény szerint 3 napos római szállást is tudok biztosítani a magyar Szent István házban.
incognitwo@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!