Keresés

Részletes keresés

galambaszok Creative Commons License 2013.07.09 0 0 5507

nincs veletlenul valakinek postaja elado vagy cserelheto valamijen  diszre  de romanian belul hargita megyebe udvarheljt

uvj Creative Commons License 2013.07.08 0 0 5506

egyenlőre ennyi majd teszek föl csak az eladókról is képet

uvj Creative Commons License 2013.07.08 0 0 5505

uvj Creative Commons License 2013.07.08 0 0 5504

uvj Creative Commons License 2013.07.08 0 0 5503

Előzmény: arpad333 (5497)
uvj Creative Commons License 2013.07.08 0 0 5502

Szia! Bocs, hogy bele szólok! Ez nagy korába egy kék tojó lesz!!

Előzmény: 7jani8 (5501)
7jani8 Creative Commons License 2013.07.08 0 0 5501

Igen tojó. Pelyhesen jött a világra.

Azt nem tudom mennyire szabályos ez az ezüstszürke szin a barnás mellel, de nekem tetszik.

Előzmény: árpi98 (5500)
árpi98 Creative Commons License 2013.07.08 0 0 5500

Hello

Ez 1 tojó?

Előzmény: 7jani8 (5496)
T Zolti Creative Commons License 2013.07.07 0 0 5499

Kisállatbörze!

 

Július 13.-án, szombaton 7 órátol kisállatvásár lesz Üllésen a Napos utcai piactéren.

A részvétel ingyenes, helypénz nincs.

uvj Creative Commons License 2013.07.07 0 0 5498

miskolc felé nem szoktál járni? Addig el tudom jutatni!

Előzmény: arpad333 (5497)
arpad333 Creative Commons License 2013.07.07 0 0 5497

Berentén az tőled sajnos 70 km.Pont a megye másik vége.

Előzmény: uvj (5495)
7jani8 Creative Commons License 2013.07.07 0 0 5496

Felnőtt az első texánfiókám. Szerintem nagyon szép lett.

 

 

 

 

 

A két testvére most töri fel a tojáshéjat, azon kívűl van még két háromhetes fióka.

uvj Creative Commons License 2013.07.06 0 0 5495

Szia! Miskolctól 50 km. Hernádvécse!! Te merre vagy helyileg?

 

Előzmény: arpad333 (5494)
arpad333 Creative Commons License 2013.07.06 0 0 5494

Szia! Borsod megyén belül merre lennének a galambok?

Előzmény: uvj (5480)
archy632 Creative Commons License 2013.07.06 0 0 5493

Csak a poén kedvéért kérdeztem.Különben az elnevezés nem helytálló. A kimondottan étkezési célra tenyésztett galamb,ami lehet alak, keresztezett alak/hybrid/ vagy a hybridek F1-es utódai,ezek hivatalos elnevezése a vágógalamb. Mert mint ahogy húshíd sincs,hanem csak vágóhíd.A kissebb testű röp, sport és és diszgalambokat azért nem emlitem mert a kárkász tömegük nem éri el a minimálisan megkövetelt 350 g-ot. Persze összel a selejtezésnél otthon ezek is a levesbe kerülnek. Csak azért irom le ezeket mert ha valaki komolyabban akar foglalkozni vágógalamb előállitásával magyarországon két galambvágóhíd is müködik,csak elég komoly követelményeik vannak. A minimális élősúj 650 g, világos csőr és karom szín ami együtt jár a világos bőrszinnel, /az ezüst és a recessziv szinek még beleférnek/,ezen kivül egy kilónyi orvosi papir és igazolás. Megjegyzem az átvételi számlákon is vágóálat és vágógalamb szerepel.

Előzmény: árpi98 (5492)
árpi98 Creative Commons License 2013.07.06 0 0 5492

Nagyon tetszik ez a kérdés:"DD... Igazad van, minden galambnak van húsa. A húsgalamb, a nevében is benne van, hogy hústermelésre tartják általában...;). Kielégítő válasz?

Előzmény: archy632 (5490)
tomkay Creative Commons License 2013.07.06 0 0 5491

Minden galambank van húsa.....:))))))))))))))))
Ez tetszik .:))))))))))

Előzmény: archy632 (5490)
archy632 Creative Commons License 2013.07.06 0 0 5490

Mit értesz azon hogy húsgalamb??, minden galambnak van húsa. Különben mi történt?, dübörög a tenyésztési szezon hozzászólás meg alig, mindenki elutazott szabira?

Előzmény: árpi98 (5489)
árpi98 Creative Commons License 2013.07.05 0 0 5489
Gerrii Creative Commons License 2013.07.04 0 0 5488

Nagyon, jó pár száz km-re!

Előzmény: galambaszok (5487)
galambaszok Creative Commons License 2013.07.04 0 0 5487

menyire

 

Előzmény: Gerrii (5486)
Gerrii Creative Commons License 2013.07.03 0 0 5486

mert csöppet messze van..

galambaszok Creative Commons License 2013.07.03 0 0 5485

mert

 

Előzmény: Gerrii (5484)
Gerrii Creative Commons License 2013.07.03 0 0 5484

Akkor esélytelen...

galambaszok Creative Commons License 2013.07.03 0 0 5483

romania azonbelul harghitamegye azonbelul szekely udvarhely azonbelul szarkako utca azonbelul 31 szam azonbelul haz es vegul 5 odik szoba

Előzmény: Gerrii (5482)
Gerrii Creative Commons License 2013.07.02 0 0 5482

És helyileg merre is?

Előzmény: galambaszok (5481)
galambaszok Creative Commons License 2013.07.02 0 0 5481

van kingem es txanom ha erdekel

Előzmény: Gerrii (5479)
uvj Creative Commons License 2013.07.01 0 0 5480

Sziasztok! Álomány csökkentés maitt fiatal illetve költő pár galambok eladók! Texan, mondain, king, és ezek keverékei! A galambol borsodmegyében vannak de szállítás megoldható Bp, ig az M3-as vonalán! Majd rakokk képet is.

Gerrii Creative Commons License 2013.06.30 0 0 5479

üdv!

Milyet adna postáért cserébe?

Előzmény: galambaszok (5478)
galambaszok Creative Commons License 2013.06.27 0 0 5478

hello nincs veletlenul postad amit csrelnel mas galamb ra attila vagyok

 

Előzmény: madar86 (5477)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!