Keresés

Részletes keresés

szokimi Creative Commons License 2008.12.15 0 0 1318
azt tanulom én is :)
Előzmény: Kzella (1317)
Kzella Creative Commons License 2008.12.12 0 0 1317

De néha félrehallunk.

Véletlenül,vagy szántszándékkal-)

Előzmény: szokimi (1316)
szokimi Creative Commons License 2008.12.12 0 0 1316
ezt mondom én is :)
Előzmény: Kzella (1315)
Kzella Creative Commons License 2008.12.11 0 0 1315
De a példa nem is mindig rolunk szol.
Előzmény: szokimi (1314)
szokimi Creative Commons License 2008.12.11 0 0 1314
abból egyáltalán nem az derül ki, hogy 50 lennék....a szüleim korosztályáról írtam
Előzmény: Galamblelkű matador (1311)
Galamblelkű matador Creative Commons License 2008.12.11 0 0 1313
Sajnos nincs költői vénám. Csupán nullás vér folyik benne. :-)
Előzmény: Törölt nick (1312)
Galamblelkű matador Creative Commons License 2008.12.11 0 0 1311

Mennyi idős vagy? Ötven? Olvastam, azt írtad:

"régen is volt olyan....20 évesen megházasodtak, 30 évesen elváltak".

Előzmény: szokimi (1310)
szokimi Creative Commons License 2008.12.11 0 0 1310
én is megtaláltam a hozzám illőt
Előzmény: Kzella (1309)
Kzella Creative Commons License 2008.12.10 0 0 1309
Én ebbe már nem vagyok szavazóképes,és cserét se tervezek.
Előzmény: szokimi (1308)
szokimi Creative Commons License 2008.12.10 0 0 1308
nekem a másik felem, ne az ellentét miatt legyen vonzó, hanem a kiegészítésben....a pozitív pólushoz, ebben az esetben passzol a másik pozitív....és fordítva is igaz, negatív irányban....úgy látom
Előzmény: Kzella (1307)
Kzella Creative Commons License 2008.12.09 0 0 1307
Igen..
Előzmény: szokimi (1306)
szokimi Creative Commons License 2008.12.09 0 0 1306
az ellentétek vonzzák egymást? egy mást, szerintem....
Előzmény: Kzella (1305)
Kzella Creative Commons License 2008.12.08 0 0 1305
De hát két polus létezik.
Előzmény: szokimi (1304)
szokimi Creative Commons License 2008.12.08 0 0 1304
mások is, csak ők nem negítav irányban
Előzmény: Kzella (1303)
Kzella Creative Commons License 2008.12.05 0 0 1303
Akkorra ki(meg)ismerték egymást.
Előzmény: szokimi (1302)
szokimi Creative Commons License 2008.12.05 0 0 1302
régen is volt olyan....20 évesen megházasodtak, 30 évesen elváltak
Előzmény: Kzella (1301)
Kzella Creative Commons License 2008.12.04 0 0 1301

Ez is benne szerepel a pakliba...

Mostanába gyakori, hogy hosszu idő után megy szét egy kapcsolat.

Előzmény: szokimi (1300)
szokimi Creative Commons License 2008.12.04 0 0 1300
az igen, csak csalódás ne legyen belőle
Előzmény: Kzella (1299)
Kzella Creative Commons License 2008.12.03 0 0 1299

Igen de azért,sok minden előre sejthető...

Kell a meglepetés varázsa is..

Előzmény: szokimi (1298)
szokimi Creative Commons License 2008.12.03 0 0 1298
mindig van új a nap alatt
Előzmény: Kzella (1297)
Kzella Creative Commons License 2008.11.25 0 0 1297
Ne hidd,ha rájönnék mi vonz benne, már nem is lenne érdekes.
Előzmény: szokimi (1296)
szokimi Creative Commons License 2008.11.24 0 0 1296
ez elég kiábrándultnak hangzik
Előzmény: Kzella (1295)
Kzella Creative Commons License 2008.11.21 0 0 1295

Van még vonzereje a pasinak,csak nem jöttem rá soha hogy mi...

 

Előzmény: rózsaszín pitbull (1294)
rózsaszín pitbull Creative Commons License 2008.11.21 0 0 1294
még mindig tart?
Előzmény: Kzella (1293)
Kzella Creative Commons License 2008.11.17 0 0 1293
Lassan én is...................................................
Előzmény: szokimi (1292)
szokimi Creative Commons License 2008.11.17 0 0 1292
Ismerek olyan párt, akiknél 30 év után is megmaradt a rajongás
Előzmény: Kzella (1291)
Kzella Creative Commons License 2008.11.12 0 0 1291
Akkor remek társ vagy,de majd azért idővel.....
Előzmény: szokimi (1290)
szokimi Creative Commons License 2008.11.12 0 0 1290
nem emlékszem olyanra, hogy bármikor is előfordult volna az ellenkezője
Előzmény: Kzella (1288)
Kzella Creative Commons License 2008.11.11 0 0 1289
Duplázza....
Előzmény: Kzella (1288)
Kzella Creative Commons License 2008.11.11 0 0 1288
Akkor meg huzd ki magad,és légy büszke rá...
Előzmény: szokimi (1286)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!