Keresés

Részletes keresés

nrobi Creative Commons License 2006.03.07 0 0 3713

Szai Bubu!!

 

Szerettem volna ma veled telefonon kommunikálni, de sajna nagy szerencsétlenség ért, elvasztettem ma telefonomat. tele rengeteg telefonszámmal, egyszerűen úgy eltűnt mintha a föld nyelte volna el. Majd mindenképpen szeretnék veled beszélni valamikor msn-en a hétvégén, remélem tudunk majd beszélni. Jössz szombaton Sopronba??

Mineden kedves Hölgy olvasonak a Nemzetközi Nőnap alkalmából sok boldogságot-Millio puszit küld: Robi.

peemrose Creative Commons License 2006.03.07 0 0 3712
köszi shonda :)
Előzmény: megaton (3711)
megaton Creative Commons License 2006.03.07 0 0 3711

AKI NEM MEGY A KECSKEMÉTI KONCERETRE AZT SZERETETTEL VÁRJUK A KARAOKÉN A

CLUB SAKÁLBAN!MINDEN SZERDÁN!

08.-ÁN A LÁNYOKNAK MEGLEPI!!!!!!!!

megaton Creative Commons License 2006.03.07 0 0 3710

SZERDÁN A CLUB SAKÁLBAN (BP.V.CURIA U.2. A FERENCIEK TERÉNÉL)

SMILE AGAIN, ABRAKADABRA,ÚGY SZÉP AZ ÉLET...,

SZERESS TOVÁBB,NAPRAFORGÓ,MILYEN SZÉP A VILÁG, STB

DALOKAT ÉNEKELHETSZ A MegTonKARAOKÉN 21 h-tól!folyton bővülő neoton repertoárunkból!

Shonda Creative Commons License 2006.03.07 0 0 3709

láttátok a www.neotonfamilia.com  - on a galériát? nagyon jó!

mosolybaba Creative Commons License 2006.03.07 0 0 3708

Sziasztok!

 

Engem konkrétan az érdekelne, hogy akkor az április 13-ai dunaújvárosi koncert lesz-e?? Esetleg más időpontban???

 

Ja és a kecskeméti koncert hol lesz pontosan, hány órától és mennyibe kerül a jegy?????

 

Válaszoljatok!

palika25 Creative Commons License 2006.03.07 0 0 3707

 

Lehet hogy már felraktam ezeket a képeket, de sebaj, lehet van olyan aki még nem látta!

Előzmény: fristi (3706)
fristi Creative Commons License 2006.03.06 0 0 3706
Szia Robi!
biztos lehet majd a helyszínen jegyet kapni ,és talán mi megyünk,bár még nem biztos. Jó éjt mindenkinek, István
Előzmény: nrobi (3704)
palika25 Creative Commons License 2006.03.06 0 0 3705

Annamari!!!

Szerintem szerdán tali ismét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi!!!!

(Éva nem isrt sajna, holnap hívom!!!!!!!!! )

Előzmény: nrobi (3704)
nrobi Creative Commons License 2006.03.06 0 0 3704

 

 

Sziasztok!

Aki megy szerdán Kecskemétre Neoton koncertre annak nagyon jó szórakozást kívánok, én szombaton 11-én megyek Sopronba Koncertre, jön valaki innen a forumról?? Remélem lesznek ismerösök, viszem a fényképező gépemet is, ugy hogy készítek majd egy pár jó képet. Nem tudjátok a helyszínen lehet jegyeket kapni?

Köszönöm az Infót. Sziasztok: Robi.

Éva74 Creative Commons License 2006.03.06 0 0 3703

Szerdán irány Kecskemét!!!Addig is pár kép a tavaly augusztusi Jászberényi Mézvásárról, bár olyan forró lenne az időjárás.................................

 

 

fristi Creative Commons License 2006.03.06 0 0 3702
KÖSZI BIZTOS HOGY ELMEGYÜNK VALAMIKOR, DE NEM MOST,MERT MOST SZERDÁN KONCERT!!!!! :-)ÜDV. MINDENKINEK
Előzmény: megaton (3701)
megaton Creative Commons License 2006.03.06 0 0 3701
A LEGNAGYOBB ÉS KÜLÖNLEGES NEOTON SLÁGEREK KARAOKE HELYE A CLUB SAKÁLBAN BP.V.CURIA U 2 SZERDÁNKÉNT A FERENCIEK T-NÉL 
megaton Creative Commons License 2006.03.06 0 0 3700
NEOTONOS KARAOKE MÁRCIUSTÓL A CLUB SAKÁL-BAN SZERDÁNKÉNT!BP.V.CURIA U.2 A FERENCIEK T-NÉL 21 ÓRÁTÓL VÁRUNK MINDENKIT 
bubu79 Creative Commons License 2006.03.06 0 0 3699

Sziasztok!

 

Már csak két nap és újra koncert Kecskeméten. :)

Ha jól olvastam elég sokan megyünk, és egy jót bulizunk.

Annmari, ne aggódj ezt a kialakult barátságot nem hagyom hogy bárki is elrontsa. És örüljünk, hisz újra együtt lesz a mi kis csapatunk.

Természetesen lesz egy kis italom. :)

Szerintem már mindannyian nagyon várjuk, hisz Inárcs volt az utolsó, ha jól emlékszem.

Puszi nektek.

Előzmény: daldonka (3692)
mosolybaba Creative Commons License 2006.03.06 0 0 3698

 

 

Sziasztok!

 

 

Tud már valaki valamit a koncertekről? Miért maradnak el, s mikor lesznek, ha ugye lesznek???

palika25 Creative Commons License 2006.03.05 0 0 3697

 

Már alvásból tértem vissza  a netre, mert eszembe jutott, hogy valaki nagyon várja ezt a képet!  :-))))))))

Előzmény: daldonka (3696)
daldonka Creative Commons License 2006.03.05 0 0 3696

Sziasztok!

Remélem tetszenek a képek,Szeghalmon készültek még tavaly.

Mindenkinek további jó vasárnapot!!!

Előzmény: daldonka (3695)
daldonka Creative Commons License 2006.03.05 0 0 3695
Előzmény: Shonda (3694)
Shonda Creative Commons License 2006.03.05 0 0 3694
jó kis kép :)
Előzmény: palika25 (3691)
palika25 Creative Commons License 2006.03.04 0 0 3693

倆小無猜〔Legends of Love〕

還記得你和他的第一支舞,第一個吻嗎

倆小無猜:一段天真無邪的記憶
   倆小無猜:青澀又帶點酸酸甜甜的滋味

 17首原曲原唱真情歌 帶你重回那個純真年代

AD-201產品型式:CD</P>01.  ALL I HAVE TO DO IS DREAM / THE EVERLY BROTHERS
全台曝光度最高之廣告曲,EVERLY BROTHERS(艾佛利兄弟二重唱)58年5週冠軍單曲

02. JUST WHEN I NEEDED YOU MOST / RANDY VANWARMER
80年代情歌代表作,全球總銷售數百萬片以上之原唱版本試聽606kb.60秒
03. SATOMI HAKKEN-DEN / JOHN O'BANION
真田廣之主演「新里見八犬傳」電影主題曲,家喻戶曉傳唱經典試聽502kb.60秒

04. I MISS YOU / KLYMAXX
85’黑人女子團體Klymaxx(凱莉麥克斯)抒情經典代表作,86’全美年終排行TOP3

05. ANGEL OF THE MORNING / JUICE NEWTON試聽674kb.85秒
4座葛萊美得主,鄉村民謠天后Juice Newton(裘絲紐頓)81’全美告示牌TOP5單曲

06. SMILE AGAIN/THE NEWTON FAMILY
張學友成名曲「Smile Again 瑪利亞」原唱版

07. CASABLANCA / BERTIE HIGGINS
電影「北非諜影」插曲,伯提海根斯最經典曲目試聽663kb.111秒

08. DON'T IT MAKE MY BROWN EYES BLUE / CRYSTAL GAYLE
榮獲告示牌、錢櫃年度最佳鄉村女歌手“克莉絲朵蓋兒”於77’告示牌TOP2經典代表作

09. YOU'RE MY EVERYTHING / SANTA ESMERALDA
情歌手-山塔艾莫雷達抒情經典作品試聽995kb.125秒

10. IT'S A HEARTACHE / BONNIE TYLER
全美告示牌TOP3單曲,Bonnie Tyler(邦妮泰勒)沙啞嗓音經典詮釋

11. STREETS OF LONDON / RALPH McTELL
全美告示牌TOP2,RALPH McTELL的民謠抒情經典

12. I'D STILL SAY YES / KLYMAXX 試聽684kb.114秒
黑人女子團體Klymaxx(凱莉麥克斯)繼I MISS YOU後另一首抒情經典

13. HURTS TO BE IN LOVE / GINO VANNELLI
庾澄慶鍾情翻唱,季諾.凡奈里經典專輯”BLACK CARS”中暢銷單曲

14. KEY LARGO / BERTIE HIGGINS 試聽416kb.69秒
伯提海根斯全美告示牌TOP10暢銷單曲

15. SANDY / JOHN TRAVOLTA
78'電影「火爆浪子」(GREASE)插曲,男主角約翰屈佛塔深情獻唱

16. IT'S A LONG ROAD (THEME FROM FIRST BLOOD) / DAN HILL
「第一滴血」電影主題曲,電影音樂巨匠Jerry Goldsmith經典之作試聽411kb.68秒

17.DEAR HEART (LIVE) / ANDY WILLIAMS
金城武易利信T18三分鐘手機廣告原曲

Egy japán oldalon, egy válogatás lemezen mai napig szerepel a SMILE AGAIN mint a legszebb szerelmes dalok egyike.
Előzmény: daldonka (3692)
daldonka Creative Commons License 2006.03.04 0 0 3692

Fristi!

Szeretném neked megköszönni,hogy az én gondolataimat is leírtad,hiszen ugyan így gondolom én is.Nagyon jó lenne segíteni,de ez nem a mi ügyünk,és remélem ez nem rontja el ezt a nagyon szép barátságot ami kialakult a Bubuékkal.

Mindenkinek további szép hétvégét,és remélem, hogy sok neotonos rajongóval találkozunk Kecskeméten.

További szép hétvégét mindenkinek!!!

Fristi este várlak msn-en.

Gyuszi neked pedig nagyon sok puszit küldök és már csak 3 nap!!!!!!!

Előzmény: fristi (3690)
palika25 Creative Commons License 2006.03.04 0 0 3691

Fristi!

Rövid leszek: Köszönöm, valahogy én is igy gondoltam ahogy Te! csak tudod amikor már valaki túlzásba visz valamit afelett én sem siklok el!

van egy meglepi képem, remélem az Éva nem fog rám megharagudni hogy feltettem ide. :-)) Ez a legféltettebb képem, hiszen nagyon exkluzív! Fogadjátok szeretettel! Aki meg nem örül a neotonos képeknek, az......  :-)))

 

Előzmény: fristi (3690)
fristi Creative Commons License 2006.03.04 0 0 3690
Palika!
Szerintem ne kezdjétek el megint ,mert most már tényleg nagyon unalmas ez az odamondósdi.A hátvédek megvannak :-) csak éppen úgy döntöttek, oldja meg ezt az ügyet a hivatalos szerv.Ott rontottuk el, hogy egyáltalán beleavatkoztunk,bár mindíg is próbáltam személy szerint segíteni, ha kértek. De vannak esetek,ahol sajnos nem lehet!Én megírtam neked is Sms-ben hogy innentől kezdve nem vagyok hajlandó ezzel az üggyel foglalkozni.
Bubu, remélem nem haragszol meg se rám ,sem pedig másra, aki nem szól hozzá itt,mert végülis elért egy olyan stádiumba az ügy,hogy ezt kettőtőkön kívül senki sem tudja megoldani! De azért tudod hogy mi a véleményünk!!!! :-)
Palika, még annyit, hogy most olvastam vissza, hogy készülsz valami történettel B,és társainak. Szerintem jól gondold meg mibe fogsz megint, itt mindenki azon van ezen a topikon,hogy befejeződjön az adok kapok.
A képeid szuperek, szerintem nincs azon semmi titkolni való hogy ki csinálta és mikor, akár a norcsó Dunakeszin, vagy akár más máshol. az a fő hogy megosztod itt, ezzel örömet okozva azoknak akik nem voltak ott, vagy egyszerűen csak szeretik a képeket letölteni.Ez a fórum szóljon erről, és ne másról,most lehet hogy azt mondják sokan hogy na, szép, megszólalt az, aki valamikor ugyan ezt csinálta.Nekik üzenem, fogják föl úgy hogy megjött az eszem, bár szerintem ha ide írtam álltalában csak a saját igazam,és barátaim igaza mellett álltam ki, ami persze a másik oldalnak nem feltétlen tetszett. Igen, volt hogy nem tudtam elmenni egy két beírás mellett szó nélkül, volt olyan is, aki azt írta hogy van egy társaság, aki szereti itt kiteregetni a szennyest, bár arra már nem emlékszik,hogy ha egy kis félreértés érte,azonnal panaszt nyújtott be itt,ezen a fórumon!Most teljesen név nélkül írtam ezeket a dolgokat, akinek nem inge nem veszi magára!

Úgy érzem ezt el kellett mondanom, és remélem közös erővel elejét vesszük az állandó marcangolósdinak ,ami itt folyik.Bocs ha valakit megbántottam, de könyörgöm, férjünk már meg egymás mellet békességben!!
Palika,Azért azon a beíráson sikeresen átsiklottál,ahol éppen "megállt az esze "Kikának is :-)
Az Olaszos poént köszi!
István

palika25 Creative Commons License 2006.03.04 0 0 3689

Máskülönben meg igen nem tisztelt B kisasszonynak javaslom, hogy jobb lesz ha visszafogja magát, mig az a bizonyos ki  nem borul!!!! Hol vannak  a hátvédek igen nem tisztelt B kisasszony??????? Nem kellene mást belekavarni a hülyeségeidbe, tudod, és talán akkor hozzád is másképp viszonyulnának!!!!! Lehet a B kisasszonyt sajnálni aki ráér, meg akinek nincs jobb dolga, csak igazándiból nem a Csepregi Éva honlapján kellene kevernie a szart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44

Mert az Éva ezt NAGYON nem díjazza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444

Előzmény: bubu79 (3675)
palika25 Creative Commons License 2006.03.03 0 0 3688

És még egy dolog Grimasz kivagy!

Talán ha egy kicsit régebbi irásokat is elolvasnál akkor rájönnél hogy kinek a csőrét piszkálta annyira hogy én nem ugy rajongok ahogy más. És talán ki volt az aki az Éva honlapján járatta le magát. No comment!

Előzmény: palika25 (3687)
palika25 Creative Commons License 2006.03.03 0 0 3687

Grimaszka! Hogy ki a feminim meg ki nem az nem erre a fórumra tartozik... Szerintem jobb ha békénhagyjuk egymást és mással grimaszkodsz! Ennyi! (azt se tudom ki vagy!!! )

 

B kisasszony! Hogy én milyen fellépéseken voltam, mikor és hol ahhoz az égvilágon semmi közöd, épp eleget kutyultál már, jobb lenne ha a barátoddal és a magad fajta rajongással törödnél. Ha valaki a party foto.hu-ról szed le képeket az micsoda szerinted? Ha már itt tartunk!

 

Kika!! Puszi és köszi hogy te legalább örülsz a képeknek és nem keresel a kákán is csomót. :-)))))))) E-mailben többet!! Puszi

Előzmény: Éva74 (3686)
Éva74 Creative Commons License 2006.03.03 0 0 3686
Shonda Creative Commons License 2006.03.03 0 0 3685
Shonda Creative Commons License 2006.03.03 0 0 3684
borda.ca

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!