Keresés

Részletes keresés

Ibigoo Creative Commons License 2005.09.15 0 0 484
Pénteken ő jön velünk osztálykirándulni. (Osztálykirándulás technikusin. Bravó.)
Dicső Völgyi Iván szervezte be őt, a tudtuk nélkül.
Tudni érdemes h az osztály egyrésze nem szívleli Kincs urat, éppen emiatt néminemű titlakozást lehetett hallani a bejelentés után. Majd meglátjuk mi lesz...
Előzmény: petami (483)
petami Creative Commons License 2005.09.15 0 0 483
javítás. Kincs Tanár Úrról.
Előzmény: petami (482)
petami Creative Commons License 2005.09.15 0 0 482
Szerintem inkább kincsről van szó.
Előzmény: Elizabeth (469)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.15 0 0 481
Ibigoo is hímnemű. Ráadásul a legcinikusabb fajtából :) Talán Eso erről tudna vmit mesélni ;)

Milyen egy ígéretes fenyegetés?
Előzmény: Elizabeth (478)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.15 0 0 480
Cserfaaaaaaaaaaaaaaaa éjjáóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó....
Cserfa egészen addig jófej, amíg komolyan veszik. De ha nem....

Előzmény: esotherica (479)
esotherica Creative Commons License 2005.09.15 0 0 479
Az az infótanár Cserfa lesz. :) Legjobb arc!!!
Fogsz még hallani róla. :)
Előzmény: Elizabeth (469)
Elizabeth Creative Commons License 2005.09.15 0 0 478

Te jó ég, egy főtétel, egy főtt étel :-)

 

Akkor te is hímnemű vagy, ha úgy nem jártok :-P

Ez egy ígéretes fenyegetés volt :-P

Előzmény: Ibigoo (477)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.15 0 0 477
Recept terén ti már csak a könnyített verziót kaptátok. nekünk minden órán mondott egyet.
Előzmény: numizmata (475)
Pyromaster Creative Commons License 2005.09.15 0 0 476
hy
lacibáról rosszat én sem tudok mondani :)
a receptet neketek is elmondta? :):)

bár én inkább Sanyibát szerettem, volt egy osztálytársam, ma is emlegeti a baromságait:)
Előzmény: numizmata (475)
numizmata Creative Commons License 2005.09.15 0 0 475
Laci báról az énektanárról szinte lehetlen rosszat mondani (azért ha akarnék tudnék). Szerintem nagyon jó tanár, hatalmas tudása van. Egy feladat van: A lediktált zenetörténelmet tudni kell!!!

Egyébként ő volt az, aki tavaly valamelyik énekórán babfőzelékreceptet diktált le kötelező jelleggel az ének füzetbe :D:D Nem viccelek!
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.15 0 0 474
Én írtam: Nekem ez még sohasem sikerült :) Sőt, nekem nincs is ilyen pozitív véleményem róla. Lehet hogy az az oka, hogy három éve járok járok vele a Petrikbe.

Ez félreérhető :P Nem járok vele :P Csupán egy iskolában tanulunk.
Na, így már jobb.
Előzmény: Ibigoo (473)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.15 0 0 473
Csák tanár úr legendás történelemóráira beülnék, ugyanis a gyerek nagyon lelkesen mesélt!
Kihagyhatatlaaaaan... :)

Valamint az új énektanárról is hallottam, hogy érdekes figura, bár az antré kissé túl jól sikerült, amikor közölte az osztállyal, hogy ő ugyan nam szereti őket és őt se kell szeretni, de ez van és őt nem érdekli, mi történik...khmmm...
M. László, befutott zongoraművész, óraadó tanár a Petrikben. Nálunk is így kezdte, de amúgy nem vészes. Igaz hogy nem lesz lelkibeteg attól ha megbukik nála valami, de azért esélyt ad a javításra. Már ha szükség van rá, ugyanis nem az ének az a tantárgy, amelyikből tömegek buknának. Más kérdés hogy kilencedikben az egyik ex-osztálytársamnak sikerült. A hülyéje, erre nem lehet mit mondani...

B***** Norbertről van szó (...) ha beszélsz vele, egyszerűen elfelejted, hogy nem egy 25-27 évessel állsz szemben.
Nekem ez még sohasem sikerült :) Sőt, nekem nincs is ilyen pozitív véleményem róla. Lehet hogy az az oka, hogy három éve járok járok vele a Petrikbe.

Amúgy meglepve tapasztaltam a folyosói koszt (vagy csak tavaly nem tűnt fel, az első lelkesedés lázában?)...
Háhh... A takarítónők lényegében csak azon tudnak problémázni, hogy nem köszön nekik mindenki (azért ez is jogos). Ha takarításról van szó, akkor azonban huss, eltűnnek.
Előzmény: Elizabeth (469)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.15 0 0 472
Ez ígérgetés avagy fenyegetés? ;)
Előzmény: Elizabeth (470)
barbárka Creative Commons License 2005.09.15 0 0 471

Énektanár? Mióta van énektanár a Petrikben????

Micsoda szerencse, hogy időben végeztem....

Előzmény: Elizabeth (469)
Elizabeth Creative Commons License 2005.09.15 0 0 470

Hogy tetszett a tanári felhozatal? :)

 

Kíváncsi lennék, ha elmennék órát tartani, hogyan fogadnátok...lenne nagy meglepetés...

Előzmény: Ibigoo (468)
Elizabeth Creative Commons License 2005.09.15 0 0 469

Margareten kívül nem láttam senkit, azonban Csák tanár úr legendás történelemóráira beülnék, ugyanis a gyerek nagyon lelkesen mesélt!

 

Akire még nagyon kíváncsi vagyok, az az új elméleti informatika tanár, (okl. villamosmérnök), aki a HÉV-ekhez tervezett valamilyen vezérlő berendezést és szoftvereket írt, valamint konyharuhába csomagolva vette elő a táskájából a hordozható winchestert :-)

(az osztály meg azt hitte, szalonna lesz és kenyér, kisbicskával :-)

 

Valamint az új énektanárról is hallottam, hogy érdekes figura, bár az antré kissé túl jól sikerült, amikor közölte az osztállyal, hogy ő ugyan nam szereti őket és őt se kell szeretni, de ez van és őt nem érdekli, mi történik...khmmm...

 

Ha valaha viszont meglepve tapasztaltam, hogy egy kamaszban micsoda intellektus rejtőzik, akkor az egy Petrikes diákkal kapcsolatos. B***** Norbertről van szó, a diáktanács egyik legaktívabb (és szerintem a Petrik egyik legjobb feje kívül-belül) tagjáról, akivel kb. egy bő éve beszéltem az iskola előtt, majd néhány nappal ezelőtt teljesen véletlenül összefutottam vele. Hihetetlen, micsoda feje van! Túl azon, hogy az agya a korához képest lóhalálában fejlődik, a külseje is elvesztette a kamaszokra annyira jellemző átmeneti jellegét. Ha beszélsz vele, egyszerűen elfelejted, hogy nem egy 25-27 évessel állsz szemben.

Valóban ritkaság, érdekes lenne megkérdezni a terveiről és megnézni, mi lesz ebből az emberből 10-15 év múlva.

 

Amúgy meglepve tapasztaltam a folyosói koszt (vagy csak tavaly nem tűnt fel, az első lelkesedés lázában?), a rosszul világított tantermet az A épületben és lőn csoda: ezúttal nem tartóztatták fel az elkéső szülőket a bejáratnál.

Előzmény: Ibigoo (468)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.15 0 0 468
Nana... A korán elkezdett osztálypénz-fizetés jó móka ;)
Nálunk Csák Sz. kilencedikben elkezdte az aktív pénzbeszedést, meg is lett az eredménye. Tizenkettedikre összesen 3000 forintot kellett kipótolni/ember, hogy fedezni tudjuk a szalagavató és tsai. költéségét :)
Hogy tetszett a tanári felhozatal? :)
Előzmény: Elizabeth (467)
Elizabeth Creative Commons License 2005.09.15 0 0 467

Kicsi vagyok, székre állok :-)

 

L. Margaret a szülőin oly hosszasan ecsetelte a fiúk "erényeit", hogy olyan érzésem támadt, hogy lehetetlen, hogy minden kamasz bunkó, késik vagy füzete nincs, leparasztozza a tanárt stb. amúgy nekünk pedig egyéb dolgunk sincs, mint a gyerek nyomában lenni, hogy tanuljon. Ja, és tessék osztálypénzt fizetni, mert lesz szalagavató és millió kiadás - majd negyedikben (majd megérjük valszeg)

Előzmény: Ibigoo (466)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.14 0 0 466
Csák magas lenne? Nekem nem tűnt fel.
Nekem sem tűnt fel. Habár lehet h mi is magasak vagyunk, vagy éppen Elizabeth alacsony ;)
Ellenben a többivel egyetértek. ;)
Úristen hova kerültem :D Mág jó hogy csak diák vagyok. Vagy mégse jó...? ;)
Előzmény: esotherica (465)
esotherica Creative Commons License 2005.09.14 0 0 465
Csák magas lenne? Nekem nem tűnt fel.
Ellenben a többivel egyetértek. ;)
Előzmény: Elizabeth (459)
Pyromaster Creative Commons License 2005.09.14 0 0 464
valahogy mégis másfél óráig elhúzódik...:(
Előzmény: numizmata (463)
numizmata Creative Commons License 2005.09.14 0 0 463
Na jah, az elmúlt több mint egy évtized szülői értekezleteinek egyszavas mondanivalója: Tanulni!
:D
Előzmény: Pyromaster (462)
Pyromaster Creative Commons License 2005.09.14 0 0 462
hühh
most értem haza a szülőiről... senknek sem kívánom a 4. évet :)
Előzmény: Ibigoo (460)
holliR Creative Commons License 2005.09.14 0 0 461
Micsoda topic:D
LoL
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.14 0 0 460
Hááááááááááháháháhááááááááháháhááááááhááááá :)

Csák Szilárd az ofőm volt, együtt boldogítottuk egymást a négy év alatt, jóban-rosszban :) Üdvözöllek a másik Petrikes fórumon is!
Előzmény: Elizabeth (459)
Elizabeth Creative Commons License 2005.09.14 0 0 459

Ilyenkor fülelnek a szülők is :-))), majd holnap (azazhogy már ma van) szülői után megnézzük a felhozatalt :-)

 

Megyek a fiaimmal az iskola udvarán, szembejön egy magas, jó tartású, vállas, fiatal férfi. A srácok hangosan köszönnek neki:

- "Jóóóóó napot, tanár úúúúr!"

Persze köszönök én is, biccentve visszaköszön, megy tovább.

Mondják a fiúk, ő az új töritanár, Csák tanár úr.

 

- "Na, milyen?" - kérdezi az egyik.

Utánafordulok:

- "Hm. Jó a segge."

 

Azt a pirulást a fiamtól, (pedig halkan mondtam)!

Hú, de le lettem szúrva!

Előzmény: Ibigoo (451)
esotherica Creative Commons License 2005.09.09 0 0 458
Tudtommal lehet, ha az egyiken magántanuló vagy. Azért sem kell fizetni, cserébe nem kötelezől bejárnod az órákra, és a félév végén kell osztályozó vizsgákat tenned.
Legalábbis én ismerek nem is egy embert, aki ezt csinálta, habár egy iskolán belül. Ehhez nyilván szükséges, hogy legalább az egyik iskola elfogadja a magántanulóság intézményét, hiszen ez plusz munkával jár a kötelező tárgyakat tartó tanároknak.
Előzmény: melber (457)
melber Creative Commons License 2005.09.08 0 0 457

Hello!

 

Lehet, hogy nem pont témába illő a kérdésem, de csak azt a fórumot találtam.

 

Arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e egyszerre kettő technikusin tanulni. Az egyik (környezetvédelmi technikus mezőgazdasági szakon) Mohács lenne nappalin, a másik (általános vegyész technikus) Pécsen levelezőn.

Nem tiltja azt semmi, hogy egyszerre kettőn tanuljak, ill. lehet egyántalán 2 technikusit úgy elvégezni, hogy a másodikért ne kelljen semmi plusz pénzt kiadni?

 

Előre is köszönöm annak, aki válaszol!

 

Üdv.

Király Melinda

vigéc Creative Commons License 2005.09.08 0 0 456

Na, Ti is jó helyen vitatkoztok a tankönyvellátásról!

Picit több időm lesz, leírom én is a véleményemet erről. Nem vagyok se tanuló, se tankönyvvel foglalkozó tanár, csak egy mezei könyvesboltos, aki a boltjaiban és néhány iskolában tankönyvekkel (is) foglalkozik. Egyébként meg a Petrikben végzett, húúúúú de régen!

numizmata Creative Commons License 2005.09.08 0 0 455
Igazán jót nevettem a történeten, megmondom őszintén. DE!
Eddig jól működő rendszert szüntettek meg. Mi volt az elmúlt években?
Mindenki behozott x ezer forintot, lement az üvegtechnikushoz odaadta a pénzt, Imre bácsi fel volt szerelve egy nagy zsáknyi aprópénzzel (mert ugye senki sem a pontos összeget hozza:) kifizettük, megkaptuk a könyveket és hurrá.

Osztálytársam még tavaly(!) leadta a listát arról, hogy milyen könyveket nem kér, de valahogy nem érkezett meg a Tankönyv Centrumba és kénytelen volt megvenni az egészet. Ezen csak a kiadók és a boltok nyernek. :(
Előzmény: esotherica (454)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!