Keresés

Részletes keresés

Dalí Creative Commons License 2002.02.26 0 0 151
Szerintem le lehet írni a fórumra, mivel engem is érdekel!
EbiHall Creative Commons License 2002.02.26 0 0 150
Te figyu,
engem egész lázba hoztál ezzel az S4 hírrel.
Ha nem akarsz spoilerkedni itt (ami dícséretes), nem írnád meg nekem privátban, hogy is lesz majd ez a hetero-érdeklődés?
Engem nem zavar, ha előre tudok ilyesmiket, addigra úgyis el fogom felejteni!
Előzmény: Wittergirl (149)
Wittergirl Creative Commons License 2002.02.26 0 0 149
Sziasztok!

Leginkább az a bosszantó, hogy már vagy 100adszorra játszák le uazt a témát: értem itt J/D összejövünk-összeveszünk-megbánjuk-nem mondjuk-akarjuk a másikat-az éppen nem akar-újra összejövünk stb. Húha már én is belekavarodtam a saját elméletembe, de you know what I mean.

Az Eve-dolgok nekem se jöttek be igazán az elején, de szerencsére lekopik egy idő után (bár a fiúknak vizuálisan biztos hiányozni fog:))

Egyetértek előttemszóló Ctrl+Alt+Del Pierro barátunkkal (Man, you've got a long name!)a húzos dolgokat illetően. Kedves Kerr barátunk is jól megkavarja a dolgokat a S4-ben mikor nem éppen gay sexet kezdeményez egy igen közeli barátjával.MR Smithnek elege lett ugyanis a gay-imázsból....Hmm.
Aki olvasta/látta tudja miről beszélek.

Kathryn:
Ryan egy isten!De nálam pl. Ewan McGregor is kopogtathatna (ő egy skót isten). De a kanadaiak is reprezentálják magukat rendesen lásd.Josh Jackson :) és Brendan Fehr (a Roswellből)
Bocs a rövidke női szakaszért, de kikívánkozott belőlem.

Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.02.25 0 0 148
Egyre húzósabb dolgok vannak ebben az ifjúsági sorozatban. Hogy ki kit húz meg, és ilyenek...
thala Creative Commons License 2002.02.19 0 0 147
naná, szerintem minden új szezon végén..., és összevesznek a következő elején...;))
Előzmény: Dalí (146)
Dalí Creative Commons License 2002.02.19 0 0 146
Köszi, hogy leírtad... már nem volt pofikám megkérni rá. ;-) Az tény, hogy nagyon ciki volt a szitu, és én is sajnáltam Joey-t. Viszont Dawson-t is megértem, mert nehéz elmenni a hölgyike valós érzelmein. Tetszett a film végén, ahogy Peacey megvigasztalta Joey-t, elég "sugalmazó" volt.
Szerintetek D.+J. össze fognak még jönni valaha?
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (145)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.02.18 0 0 145
Ha fölöslegesen okoskodok, akkor bocs, de csak azért merek mesélni, mert ha jól tudom,akkor te nem érted németül: Dawson kifogása az volt, hogy nem látta Joey-n, hogy tényleg akarná. Plusz azért sem akart vele újra összejönni, mert a tavalyi év már nagyon megviselte. Meg egyébként is kicsit rumlis volt a ház ("Kosz-mix a házban!")

(Mondjuk egyébként ettől függetlenül egy nyamvadt pancser, aki nemcsak hogy megsérti a neki való lányt, hanem akkor még utána le sem szkórolja a platina ámokfutót...)
Nem is tudom, hogy tud-e a filmtörténelem Dawsonénál drágább, végkifejlet nélküli randiról. Asszem valami 3 rugó volt a stéges kalamajka dollárban. Oszt még egy kósza puszkó sem volt belőle. És akkor mi még ennek a mukinak kéne, hogy drukkoljunk. :)

Egyébként erre a részre simán adtam volna egy PG14-es parental advisory-t...

Előzmény: Dalí (144)
Dalí Creative Commons License 2002.02.18 0 0 144
Kathryn:
Jennért én sem rajongtam az 1. szezonba, de csak azért mert D+J-nak szurkoltam. Egyébként az egyénisége aranyos. Én mindenkit szeretek valamiért ebben a sorozatban!
Hétvégén nagyon kiakadtam, amikor Dawson visszaadta a polót Joey-nak! HOgy lehetett ilyen szemét! Persze, ha szőke bomba tetszik D.-nak!!! :-o Biztosan D. ráunt, hogy J. állandóan problémázott az utóbbi időben... már néha engem is idegesített!
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.02.17 0 0 143
Nos, azért így filmen sokkal hihetőbb volt, hogy ettől az Eve-től az ember nekikormányozza a hajóját egy stégnek. Olvasva nehezen tudtam elképzelni, hogy miért kell meghülyülni. Sz'al korrekt maca. :))
Kathryn Creative Commons License 2002.02.16 0 0 142
hello!
en nem szeretem a 3. szezonba Britteny Daniel-t olyan kurva!! En is a Sat1-en lattam a 3. szezont! :) Emlexem szamoltam a napokat, hogy Joey es Pacey mikor jonnek ossze! :)
Jol van WitterGirl igazad van! ;) Ott van meg Ryan Phillippe...na jo ezt meg mondhatnam tovabb de gondolom ezt mas topicba kell elintazni! ;)
Mindenki szereti Paceyt!!! Meg Joey-t...
Jent annyira utaltam az 1 szezonba!!! Phuuu...,de aztan a 2. szezonba (mikor levagattam a hajat) birtam! ;) Nem a haja miatt...,de lehet nem tudom! Hm...
Sziasztok!
Kath
Wittergirl Creative Commons License 2002.02.15 0 0 141
Sziasztok,

Az infót a scriptekről szívesen adtam, tudom milyen bosszantó ha nem találni forrást ahonnan az epizódokra szomjazó ember kielégítheti kíváncsiságát. Azta milyen költői voltam....

Kedvencem talán a nevemből kiderül... Jacket is bírtam amíg nem lett köcsög (nem úgy ahogy eddig is :) ) az 5. szezonban.Az évek során Jen tök jó fej lett by the way.

Amúgy tényleg most indul majd a kavarógép, de azért szerettem a 3. szezont. Arra tényleg készüljenek egyesek, hogy innen nincs megállás a kavarásban. Néha majd visszasírjátok a régi szép időket.

Kathryn, köszi! Amúgy egyetértek, de azért van még más jó pasi is a világon ;)

Dalí Creative Commons License 2002.02.13 0 0 140
Ctrl+Alt+Del Pierro:
Nagyon tetszett az előző hozzászólásod. ;-D

Komolyan már a harmadik szezon kezdődik, de jó!!! Én már egyszer láttam a Sat1-en és szinte idáig ez volt a legkedvesebb szezon a számomra, biztosan a "nagy kavarások" miatt. ;-))) Ja, és úgy tetszett a legjobban, hogy nem is értettem mit gagyogtak benne. :-)

Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (139)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.02.12 0 0 139
Akkor majd mostantól jönnek az igazi nagy kavarások! Kapaszkodni a kanapékarfába és a papírzsepis dobozba...
Előzmény: Kathryn (138)
Kathryn Creative Commons License 2002.02.12 0 0 138
Szombattol mar a 3. szezon megy!!
Kathryn Creative Commons License 2002.02.07 0 0 137
huha! latom az ezelotti beszolasom ota senki se irt!! :(
Előzmény: Kathryn (135)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.02.01 0 0 136
Gratula. Újabb fölöslegesen talonban tartott fiatalság.. :)))
Előzmény: Kathryn (135)
Kathryn Creative Commons License 2002.02.01 0 0 135
Dali szerintem mindenki azt szereten ha a DC-t tovabb vennek!!!! Annyira,de annyira imadom Josh-t!!!!!! A vilag legjobb pasija! Szavazzatok ra a VOX-on!! Imadlak Josh!!
Kathryn Creative Commons License 2002.02.01 0 0 134
WitterGirl! Imadom Joshua Jacksont!!!!!!!!!!!!!!!
Dalí Creative Commons License 2002.01.31 0 0 133
Ja és azt nem írtam, hogy én már azt szeretném megérni, hogy a tv2 is megvásárolja a sorozat többi szezonjait!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dalí Creative Commons License 2002.01.31 0 0 132
Wittergirl:

Köszönjük ezt az információt, nagyon örülök neki. Biztosan a többiek is. Neked ki a kedvenced a sorozatból? Úgy látszik ezt mindenkitől megkérdezem. :-)

Kathryn:

Azért néhány szó is segítséget tud adni az események értelmezésében. Neked Peacey, mint férfi is tetszik?
Szerintem eszméletlen érzékien tudja átkarolni az Andie-t. :-) Látszik, hogy ért a nők nyelvén a srác. :-)

Előzmény: Kathryn (131)
Kathryn Creative Commons License 2002.01.30 0 0 131
Dragaim csak egy kicsit tudok nemetul! :(
Nem olyan jol se rosszul olyan kozepesen tudok nemetul! :)
Pro7-en augusztusba leszenek az uj 4.szezon reszek! Szezon premier lesz!!! USA-ban is augusztus vege fele kezdtek vetiteni asszem...

A kedvencem Pacey!! :)
Dawson-kat nem szeretem annyira! :(
En is sajnaltam Dawson apjat!!!!
A www.dawsonscreek.com-on van egy olyan kep (abba a reszbe ahol meghal Dawson apja es Joey es Dawson ulnek a templomba a padon...na mindegy!) megfigyeltetek, hogy Joey-n ugyan az a fekete ruha van mint Abby temetesen???

Wittergirl Creative Commons License 2002.01.30 0 0 130
Akit érdekel:

members.aol.com/cruecke

ezen az oldalon van egy csomó minden szokásos, de ami a legjobb, fent vannak az epizódtartalmak és a scriptek is. Itt a season 5 scriptjeit is megtaláljátok.

Állítólag nyáron lesznek új részek a Pro7-en...

vega Creative Commons License 2002.01.30 0 0 129
Hát, ezután az ötödik után valószín?leg, és remélhet?en, 0 szezon következik. :((
Előzmény: Dalí (128)
Dalí Creative Commons License 2002.01.30 0 0 128
Az ötödik szenzonból vannak rövid tartalmak a www.dawsonscreek.com-on. Abból nem sokat lehet kiszűrni. Azt tudom, hogy Dawson apja meghalt. :-( Pedig én úgy kedveltem. Ja, és D+Jen újból együtt vannak. Kíváncsi vagyok, hogy hány szezon lesz még!

Kathryn:
Tudsz németül esetleg? Ki a kedvenced a sorozat szereplői közül?

Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.01.29 0 0 127
Ja a dawsonscreek -en van minden, de nem végig, ezért az utolsó (asszem negyedik?) szezont a www.paceyspond.com-ról töltöttem le. Ezekről már csak affél eösszefoglaló van, de nagyon részletes, és vannak benne idézetek, meg mindenféle vicces megejgyzés, elég szórakoztató. Van még 5. szezon is, de annak meg sehol sincs semmilyen összefoglalója. Legalábbis én még nem találtam.

Nagymami azért rúgta ki, mert jen jól a szemére vetette mindnekinek hogy képmutatók és csak nyáladzanak, közben meg mindneki utálta a kisk.. Abbey-t. Asszem Jen is használta Abbey-re a kisk... kifejezést, így ez még egy plusz lapát volt a... a... pohárba. (?)

:)

Előzmény: Dalí (125)
Kathryn Creative Commons License 2002.01.29 0 0 126
en is nezem a DC-t es nagyon imadom!!! Andie tenyleg nagyon jol jatszott a hogy kikattant! Szegeny Pacey!!!
Dalí Creative Commons License 2002.01.29 0 0 125
Akkor írok az "újabb" részből. :-) Az Andie a szombati részben eszméletlen jó eljátszotta, hogy teljesen kikattant!!! Peacey-t is csak egyszer láttam még ezen az eseten kívül sírni, amikor a részeg apja mellett mondott monológot. A múlt részben mit mondott a Jenn a temetésen, hogy a nagymami kirúgta otthonról? Nem muszáj válaszolni, ha nincs hozzá türelmed! :-))

A szövegkönyveket a www.dawsonsceek.com-on találom meg?

Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (124)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.01.29 0 0 124
Ja, de az a jelenet már vagy 3 hete volt. (vagy még régebben...)

Az a vicces, hogy az egész sorozat szövegkönyvét elolvastam már, és most me visszalátom azokat élesben. Általában tök korrekten képeztem le magamban, hogy mi hogy zajlott le, de persze pár gesztus sokat változtathat egy-egy párbeszéd értelmén.

Amúgy angol gyakorlásnak nagyon tudom ajánlani a szövegkönyveket.

Előzmény: Dalí (123)
Dalí Creative Commons License 2002.01.29 0 0 123
Jó, hogy megemlítetted itt ezt a filmet mert még nem hallottam róla és érdekel. Nézed még a pro7-en a sorozatot? Haláli volt, ahogy Dawson és Andie énekeltek abban a bárban. Láttad azt jelenetet?
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (122)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2001.12.31 0 0 122
A Jay és néma Bob filmben Dawsonka is szerepel, ráadásul saját színészi önmagát adja, és azon poénkodnak, hogy forgatáson kívül összejött-e valaha Katie Holmes-szal. (Ők kicsit konkrétabban beszélnek erről...) Eléggé ütős a film, de érdemes megnézni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!