Keresés

Részletes keresés

patakveer 2 Creative Commons License 2001.06.05 0 0 384
h3o,rage!
Vasas drukkerként és Sowunmi rajongóként írom, hogy sem Montel sem sporttárs hozzászólásában sértöt nem találtam, kemény kritikájuk a csalódott szurkolók meccs utáni megszokott hangja.
Egyébként Thomas és a válogatott teljesítménye pont olyan volt, amire számítani lehetett egy sokkal jobb futballt játszó ellenféllel szemben.

Thomas! (ha olvasod)
Nagyon örülnék, ha maradnál a Vasasban, de ha a körülmények arra késztetnek, hogy menj, akkor is tegyél meg mindent, hogy magyar bajnokként búcsúzhass tölünk!
Mindent bele!

Hajrá Vasas!
pv.

h3o Creative Commons License 2001.06.05 0 0 383
Imkább Evilre halgass, Chip
Chip-TFF Creative Commons License 2001.06.05 0 0 382
sporttars!

Minden elfogultsag nelkul allithatom: A Kancso volt a legeslegjobb jatekos azon a meccsen! :))) (Ezzel nem a Kancsot akarom kritizalni, hanem ...)

Előzmény: Törölt nick (381)
mash Creative Commons License 2001.06.05 0 0 380
2. a románok ellen egy épkézláb megmopzdulása nem volt
ha labdát kapott egyből visszatette, mondhatni menekült a labdától

3. senkit, mindegyik magyar csatár egy kalapszar

Előzmény: h3o (378)
mash Creative Commons License 2001.06.05 0 0 379
sajna egy kalapszar volt Thomas barátunk!
nagyot csalodtam benne
h3o Creative Commons License 2001.06.05 0 0 378
Kedves Montel!
Összefoglalom:
1. Thomas Sowunmi 4 meccsnyi időt töltött a pályán, ezalatt lőtt egy gólt,kiharcolt egy tizenegyest, amit nem adtak meg, vmint adott 2db. 100 százalékos passzt, az egyiket Illés az ötösről lőtte a kapusba, a másiknál a lőni készülő Hamarba Pető belerohant. Ha ezt a passzoló hibájának tartod, a te problémád. Sajnos a szabadrúgások kiharcolására az évek távlatából nemigen emlékszem, a románok ellen viszonylag jó helyen rántották le és kaptunk is szabadrúgást, csak azt senki nem tudta rendesen lőni (ha emlékszel, ez volt az, amikor előnyszabállyal Dombi továbbfutott, majd elesett egy fűszálban).

2. Az ÉRDEMI reagálásnak azt mondanám, ha az
általad egy csatárt minősítőnek tartott pontok közül elmondanád, hogy szerinted miben teljesített keveset, vmint javasolnál vkit helyette, és azt meg is indokolnád.

3. Örülnék, ha megmondanád, hogy kit tartasz jobbnak a magyar válogatottból, az ő játékukat elfogadhatónak tartod-e, vagy teljes egészében megszűntetnéd a magyar labdarúgást + kedvenc hazai csapatodból írnál számodra jó játékost.

Különösen a 2-esre kérnélek, hogy reagálj.
Köszönöm

rage Creative Commons License 2001.06.05 0 0 377
Kedves Montel!

A sportban is létezhet olyan,
hogy szimpátián alapul egy rajongói oldal
megnyitása.

És akkor természetes, hogy a rajongó
egész más színű szemüvegen keresztül nézi az adott
emberke teljesítményét.

A rockzenekar lemezén is lehet nagyon rossz dal, de a rajongó
azt is magasztalni fogja - egyszerűen azért , mert kedvenc zenekara dala az is.

Amúgy úgy sem fogjátok egymást meggyőzni.
A véleményem pedig továbbra is az, hogy illetlenség rajongói
oldalba azért belépni, hogy pocskondiázzak.

Legalább is szerintem....
Üdv
rage

rage Creative Commons License 2001.06.04 0 0 375
Hagyd inkább, úgysem fogod tudni meggyőzni

Jókat úgysem fog róla írni, akkor meg
inkább hagyja ezt a topicot, nem?

h3o Creative Commons License 2001.06.04 0 0 374
Örülnék, ha ÉRDEMBEN reagálnál!
h3o Creative Commons License 2001.06.04 0 0 373
Kedves Montel!
Minthogy az o és nem 0, nem a koromat jelenti.

Figyelj:
Magyar-Moldáv 45 perc játék, Thomas Sowunmi (5) ezúttal csak egy-két energikus megindulással és néhány jó passzal tette - magának - emlékezetessé elsô válogatottságát.
Nála ketten, Sebők és Sáfár kaptak jobbat (6,6)

Liechtenstein-Mo. 30 perc játék, Thomas Sowunmi (5) két elfutásával többet mutatott, mint a csatártársak. Illenék rádöbbeni arra, hogy egy jó eroben lévo játékost luxus nem szerepeltetni...
Kaldma játékvezeto sokáig együtt kocogott a futballistákkal, és egy órán át néhány hibától eltekintve megfeleloen bíráskodott. Ám a 64. percben Sowunmi felökleléséért büntetot kellett volna ítélnie.
Fehér szintén 5-öt, Király 7-et kapott

Mo-Azerb. 89 perc játék THOMAS SOWUNMI sokáig képtelen volt kihasználni fizikai erejét, néhány ütközés és visszapasszolt labdák jellemezték a játékát, amikor pedig lehetőség nyílt előtte a kapura törésre, határozatlan volt. A szünet
után a Vasasban nyújtott formájához közelített - nem is maradt el az első válogatottbeli gólja.6
Illés, Egressy, Sebők, Mátyus, Hrutka is 6-ot, Lendvai 7-et kapott

Portugália-Mo. 82 perc játék THOMAS SOWUNMI két lendületesebbnek nevezhető elfutással próbálkozott. Az itthon, magyar mezőnyben gólveszélyesnek titulált csatár elveszett a portugál sűrűben és vagy rosszul passzolt, vagy
egyszerűen belevezette a labdát védőjébe. 4-et kapott, mint Halmain, Dragóneren, Egressyn és Horváthton (3, 3, 3, 3) kívül mindenki, A mértkőzés után Eusebio beszélgetett vele.

Jordánia-Mo 12 perc játék 88. perc: Sowunmi a 16-os vonaláról középrol indulva kicselezett három jordán védot, majd az alapvonal elott egy méterrol, Rateb mellol középre gurította a labdát. Az érkezo Illés senkitol sem zavartatva, kényelmesen lohetett volna, ám bal lábbal rosszul találta el a labdát, és erotlenül a balra vetodo kapusba lotte.
A csatársorunk nem remekelt... Fehér Miklós és Kabát Péter egyaránt veszélytelen volt a kapura, utóbbi támadó a mezonyben igyekezett bizonyítani. Helyettük Nagy Tamás és Thomas Sowunmi állt be, s a Vasas csatára néhány pillanat alatt jókora zurzavart okozott.

Mo-Finnország 28 perc játék
Thomas Sowunmi egyik elfutása helyzetet eredményezett.

Románia-Mo 72 perc játék: Thomas Sowunmi 5:
Azzal a fizikummal, amellyel a magyar mezonybol kiemelkedik, egy európai élgárda ellen bizony nem sokra ment. Játékosaink közül mégis o volt az, aki a leghatározottabbnak tunt, próbálkozott cselezéssel, ha alkalma volt rá, beindult az üresen maradt területek felé. Még Dárdai kapott 5-öt
32. perc: Sowunmi tört elore eroszakosan a középpályán, majd az akciót a bal oldalon követo Hamarhoz játszott, az izraeli légiós tolt egyet a labdán, majd megpróbált Sowunmihoz passzolni, de a csatárt testtel elsodorták a létszámfölényben lévo hazai védok.


rage Creative Commons License 2001.06.04 0 0 372
Nos, igen, láttuk Kiss Lacit játszani
És emlékszünk rá, hogy ugyanúgy szidták akkor
őt is...

Természetesen, ő sok gólt lőtt a válogatottban is,
erről ugye leginkább a norvégok tudnának mesélni
Viszont egy csatárnak nagyon jó a helyzete akkor,
ha vannak társai, egy alkalmas középpályás sor , pl

Te láttál ilyet a mostani válogatottban?
Egy jó támadást, előre - passzot, beadást,
amiből a csatárok (Horváth, Sowunmi, Kabát, Korsós)
helyzetbe kerülhettek volna?

Mert én nem..

De ha ez nem elég, akkor maradjunk annyiban, hogy
ez egy rajongói topic-ként nyílódott annak idején

Úgy, mint mondjuk egy zenekarnak, vagy akárkinek nyitott
rajongói oldal
Most itt ugye az van, hogy te utálhatod adott zenekart pl,
mert más stílust szeretsz,
akkor nem kötelező abba a topicba írnod
Viszont csak azért beírni, hogy te utálod ezt a zenekart,
s különben is minek ez a topic, nos ilyet nem szoktak.
Azért mert nem illik
Meg azért mert bunkóság.

Szervusz

h3o Creative Commons License 2001.06.04 0 0 370
Tévedsz, rage!
Ha a legjobb játékos csak 100 százalékosan játszhat, akkor a többiek eleve nem léphetnének pályára. Egyáltalán nem örülök neki, de tény, hogy a magyar válogatottba Thomas közepesnél vmivel jobb formában már befér.
A játéka nekem most először okozott csalódást, de nem idegesített, hogy ő játszott, mert nincs jobb.
Képzeld el Tökölit, Keneseit, HorváthP-t stb., amint 3 románnal küzd!
rage Creative Commons License 2001.06.03 0 0 369
A véleményem a következő:

Annyiban igazad van, hogy Thomas ebben az idényben
formán kívül játszott végig, melynek oka sérülése,
meg ki tudja milyen okok voltak

Annyi biztos, hogy utóbbi időben mintha kezdene magára
találni , de még így is nagyon messze van régi
önmagától, és tudásától.

Én láttam őt focizni hétről hétre, hiszen (még) kedvenc
csapatomban játszik, tehát meg tudom ítélni
azt, hogy mire képes.
S azt kell mondjam, helye van a válogatottban, de csak
akkor, ha 100 %-ra hozza saját önmagát.

Bizonyára emlékszel pl a portugálok elleni meccsre,
ahol nem véletlenül dícsérték a portugálok, akkor
is rászolgált.

De abban feltétlen igazat adok, hogy mostani
formája nem válogatott szintű
De ez nem egyedi eset, mert ott van pl Juhár Tamás,
akit évek óta könyörgünk be a válogatottba
mert egyenletes, nagyon jó teljesítményt nyújt hétről-hétre,
de nem kerülhetett be.

Mostanában neki is vannak rosszabb pillanatai,
sőt néha önmagához képest durván is játszik,
erre most beválogatták....

Szóval ez a véleményem, és nagyon szeretném
hogy Thomas bebizonyítsa neked , hogy megérte
betenni a nemzeti 11-be

Üdv,

rage

ultra101 Creative Commons License 2001.06.03 0 0 367
Kit erdekel, hogy a francia vagy angol valogatottban hany fekete jáccik???????
Én MAGYAR vagyok, csak a sajat hazam valogatottja erdekel, magasbol leszarom, hany nigger jáccik Europaszerte:-)))))))
Nehogy mar ahhoz, hogy arnyalatnyival jobbak legyunk feketeknek kelljen jáccaniuk a válogatottban:-))))
cdc01 Creative Commons License 2001.06.03 0 0 366
Ja persze csak azt azért megfigyelhetted volna hogy amíg Iliéhez félig sérülten ragadt a labda addig a mi kis barátunk lábai között össze-vissza pattogott a játékszer. Nagy csalódás ez nekem mert tényleg szerettem S-t de tegnap rájöttem ,hogy ő is csak egy magyar focista akár a többi ebből a mezőnyből nem emelkedik ki.
Lehet, hogy Vargazolinak volt igaza amikor eltanácsolta a focitól????????????????
Előzmény: h3o (365)
h3o Creative Commons License 2001.06.03 0 0 365
Igen, nem hozta magát, de mivel az NS-nek nem hisztek - én sem szoktam - kopiztam a sporthirek-ből is: A többiek sem játszottak igazán jól, de ők legalább időnként felvették a versenyt a románokkal. Sowunmi beállítása például kifejezetten jó húzás volt, kár, hogy idővel belefáradt a kilátástalan küzdelembe. 
Giorgetto Creative Commons License 2001.06.03 0 0 364
remélem eltakaritjuk ezt a majmot a MAGYAR válogatottból, nem "világválogatottat" akarunk összehozni... esetlen állat....
xabi Creative Commons License 2001.06.03 0 0 363
Én csak annyit kérdezek Tőled, hogy számoltad-e hányszor botlott bele a labdába Sowunmi, vagy hányszor pattant el tőle, vagy passzolt rossz helyre??? Ezzel egyáltalán nem rá akarom kenni a vereséget, mert az egész csapat egy nagy 0 volt, de jó lenne beismerni, hogy Thomas is mélyen tudása alatt játszott...
h3o Creative Commons License 2001.06.03 0 0 362
A. Sch., válaszoltam.

Kedves Montel!
Gyere szépen, megnézzük a magyar csatárokat, könnyebb lesz így, ugye?
Ferenczi - 2 lábon járó, khm, khm,...fej! a lába inkább csak összeakad. Tököli - kedvedért legyen brilliáns játékú káprázatosan cselező intelligens focista, sajnos a válogatottban csak leégni tudott. Kenesei - okos, de lassú és minden harcosságot nélkülöz. Horváth P. - lassú, nem tud cselezni. TóthM. - gusztustalan, de jó játékos, aki 1 éve formán kívül van. Szabics - gyenge helyzetkihasználását sajnos ritkán tekinthetjük meg klubjában. Bajzát - őt ki lehetne próbálni, bár szintén nincs csúcsformában+ esetleg Bükszegit.
Most pedig elnézést kérsz a Királytól!

kharon Creative Commons License 2001.06.03 0 0 361
Kedves Montel!
Tényleg nem ugyanazt a meccset néztük. A pályára lépő csatárok közül rajta látszott egy halbvány tenniakarás. Sajnos ez a középpálya támogatottsága híján, nem volt elég. Tudatlannak nem nevezném indoklás nélkül.
Előzmény: Törölt nick (357)
dr.agon Creative Commons License 2001.06.03 0 0 360
Hogy jössz ahhoz, hogy beleugass az emberek dolgába, kis náci görény?
Előzmény: ultra101 (351)
rage Creative Commons License 2001.06.03 0 0 358
Topic nem fog megszűnni,
ha valakinek ő a kedvence, joga
van hozzá , hogy az maradjon

Ráadásul, a mai meccsen szerintem senki sem
nyújtott igazán többet nála....

S bárcsak úgy lenne, ahogy mondod
Thomas, maradjon a Vasasban!!

:)))

rage Creative Commons License 2001.06.03 0 0 356
Hát, ha a Kuffour mondjuk beállna a Mátyus Jani helyett,
nem tudom , lehet, hogy nem lenne rossz...

:)))

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.03 0 0 355

Hát ez az. Lassan Afrika-bajnokságnak néz ki az európai futball...
Előzmény: rage (353)
kharon Creative Commons License 2001.06.03 0 0 354
Inkább maradjon csendben.:)))
Előzmény: rage (353)
rage Creative Commons License 2001.06.03 0 0 353
Felesleges, úgy sem értené meg...

Inkább neki kéne azt kifejteni,
hogy az angol/német/francia, stb
csapatokban hogy lehet fekete játékos

Tényleg, kedves ultra101, erről mondj valamit nekünk

kharon Creative Commons License 2001.06.03 0 0 352
:)))))))
Rage, reagáljak???
ultra101 Creative Commons License 2001.06.03 0 0 351
:-))))

Akkor, helyesbitek:
Hogy jön 1 fekete ahhoz, hogy MAGYAR cimeres mezt huzzon!

bedroll Creative Commons License 2001.06.03 0 0 350
Játszott a sovumi?

Én nem láttam!

h3o Creative Commons License 2001.06.02 0 0 349
NS

Thomas Sowunmi:

Azzal a fizikummal, amellyel a magyar mezonybol kiemelkedik, egy európai élgárda ellen bizony nem sokra ment. Játékosaink közül mégis o volt az, aki a leghatározottabbnak tunt, próbálkozott cselezéssel, ha alkalma volt rá, beindult az üresen maradt területek felé. Cseréje, Kabát Péter harcosnak tunt, de ennél többre nem tellett.

Most kb. egyetértek.

Szerdán még lehet bizonyítani!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!