Keresés

Részletes keresés

ks196 Creative Commons License 2007.12.19 0 0 1170
Irtam emailt a SportTv-nek, megkerdeztem, hogy lesz-e kozvetites. Remelem valaszolnak.
Nagyon úgy néz ki, hogy a Ladbrokes elintezte, hogy ne adhassa semmi eloben csak ok 30$ -ert. Vegulis nem veszes osszeg, nem tudom milyen minosegben adjak. Majd valamelyik napon kiprobalom 5$-ert.
Esetleg ha lesz idom akkor a Tvants-on vegigkattingatom a kinai csatornakat hatha...
Előzmény: Isaac Painter (1169)
Isaac Painter Creative Commons License 2007.12.17 0 0 1169

Hello!

 

Én csak egy ingyenes live scoreboard ablakot találtam a www.planetdarts.tv -n. Itt 30másodpercenkénti frissitéssel követhető a játék de sajna ez nem élőkép:((((

Más ötlet????

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: ks196 (1168)
ks196 Creative Commons License 2007.12.17 0 0 1168
Ma kezdodik a VB, ha vki tud live stream-et, ne kimeljen!!
Isaac Painter Creative Commons License 2007.12.15 0 0 1167

A NAGYBULL!!!!...hogy szakadna meg:) a két tripla előtte megvolt.

 

Előzmény: OneDart (1166)
OneDart Creative Commons License 2007.12.15 0 0 1166
Üdv Peti!!

az igen.... és mi hiányzott hozzá? a nagybull a legvégéről? tényleg nem lett volna semmi egy 12 nyilas. hát a TV előtt mi is csak bámulunk sokszor a misissel. én a meccsek után mindet vinném dopping-vizsgálatra:))) - mert biztos valami szerkentyű van a kezükbe beépítve:)))))
Előzmény: Isaac Painter (1165)
Isaac Painter Creative Commons License 2007.12.15 0 0 1165

Apám! Tegnap este majdnem sikerült egy 170es kiszálló a 4. körben. Ha megdobom az biztos piros betűs ünnep lett volna. 

Külön-külön volt már hogy összejött csak éppen éveket kell rá várni. Nem is értem a TVben hogy bírnak folyamatosan 4-6 körből kiszállni:) 

bloom77 Creative Commons License 2007.12.14 0 0 1164
A kérdésedre az előző válasz a jó.

Kicsit bővebben: http://novoparts.hu/catalog/product_info.php?cPath=23_46_62&products_id=2088

Ez egy gyűrű készlet. Gumigyűrűk és egy felhúzó !!! A felhúzó nagyon fontos, mert nélküle nem tudod felrakni a gumigyűrűt. A felhúzó egyik vége illik a szárad végébe, amit beletekersz a darts törzsébe, a másik vége sokkal vékonyabb. Így a nagyon gyűrűt szépen lassan kitágítod a szárad méretére, és utána már csak rá kell lökni a szárra. (Ennél jobban nem tudom leírni, remélem érthető).
Azért lazul ki a szárad, mert fém a fémmel érintkezik. Ha már közte lesz egy gumigyűrű, akkor már nem lazul meg. Ilyen készleteket minden nagyobb bevásárló központban lehet kapni.
A készletednek nincs semmi baja, az egyik legjobb készlet amivel valaha dobáltam.

Jó gyűrűzést!
Előzmény: Xabee (1162)
OneDart Creative Commons License 2007.12.13 0 0 1163
Szia.

hát én a ragasztót azt egyáltalán nem ajánlom neked:)!
viszont kíméletesebb és sokkal célravezetőbb megoldás ha veszel gumigyűrűt és azt felhúzod a szárra.ha ez megvan akkor összetekerheted a nyíl törzsével és garantáltan nem lesz ilyen gondod. legalábbis elméletben nem lenne szabad hogy legyen..
Előzmény: Xabee (1162)
Xabee Creative Commons License 2007.12.13 0 0 1162

Sziasztok!

 

Én nyáron "fektettem be" dartsba, itthonra soft gépet mertem csak venni, nehogy leamortizálódjon a fal, no meg kényelmes, hogy nem papíron kell számolni.

Vettem - többek közt - egy Harrows Aztec szettet is, de olyan nyűgöm van vele, hogy szinte dobásonként meg kell húzni a szárat, mert kicsit kilazul. Ezzel kapcsolatban nincs valami praktika? Már arra is gondoltam, hogy beragasztózom egy kicsit, mert idegesítő, bár már kezdem megszokni..

Koborlo79 Creative Commons License 2007.12.13 0 0 1161

halihó!

Köszi a gratulációt,csak ezért megy ilyen jól,mert ti itt ennyire biztattok.

Jó kis társaság jött össze,már épp ideje volt egy jó kis topiknak,mármint ami müködik is.Én nem nagyon tudnék találgatni a vb-vel kapcsolatban.Wadet-Hamiltont várnám,de ez nem jelent semmit.Szerintem befog érni egy-egy ismeretlen is az elődöntökig,de Barny-Power kettős nem enged ki egy ilyen nivós versenyt a kezei közül.

mrs.egynyilas Creative Commons License 2007.12.12 0 0 1160
azon kívül h valóban csodaszép, a paraméterei: unicorn 22 grammos, rövid szárú nyíl, John Part is ezzel játszik. ha meg is szeretnéd nézni, ezen a linken van a soft-testvére: :)
http://novoparts.hu/catalog/product_info.php?cPath=23_45_54&products_id=2063

nekem közelebbi "terveim" is vannak, mint a tíz év, amit az uram írt. mégpedig nagyon drukkolok h a 2012es olimpián, ha a darts is a versenyszámok közt lesz, a magyarok kijussanak!! :) tesóm is bíztat h gyakoroljak addig serényen :)

üdv: mrs.
Előzmény: voelgyi (1156)
voelgyi Creative Commons License 2007.12.12 0 0 1159
így legyen !
Előzmény: OneDart (1158)
OneDart Creative Commons License 2007.12.11 0 0 1158
Egy 10 év múlva kb. pedig szeretnék látni egy Tax Tibi- Lewis döntőt .....:)))))))))))))))))))))))))))))
OneDart Creative Commons License 2007.12.11 0 0 1157
Üdv mindenki!

Kóborló én még nem gratuláltam neked így hát most pótolom a hiányosságomat:
GRATULÁLOK!!!

várom már én is a döntőt. igen a Taylor-Wade döntő a legvalószínűbb szereposztás már csak azért is mert ők ketten vannak talán most a legjobb formában. bár a darts-ban is pont az a szép hogy ez gyakran mit sem ér mert ilyen kaliberű játékosok is simán kieshetnek már a sorozat elején is. Én azért még kiváncsi vagyok Jenkins-re is mostanában ő is jól muzsikál és valami azt súgja nekem hogy Hamilton lehet az aki sokáig menetelhet. na meg persze Barneveld de nála mindig benne van a győzelem lehetősége akárhol is indul. meg persze a 2 kedvencem Manley és Part, bár mostanában nem nagyon megy nekik azért én mindíg kitartok mellettük és hátha lehet most fog valamelyikük egy nagyot robbantani:))))
voelgyi Creative Commons License 2007.12.11 0 0 1156

Na és milyen az a nyílkészlet, ha el tetszene árulni (tudom, csodaszép, de mégis:-)

 

***

 

Nemsoká itt a vb megint, ki kire tesz?

Taylor - Wade döntőt várok, Taylor nyer

Előzmény: mrs.egynyilas (1154)
voelgyi Creative Commons License 2007.12.11 0 0 1155

Hát még ehhez :-)

 

Előzmény: Koborlo79 (1153)
mrs.egynyilas Creative Commons License 2007.12.11 0 0 1154

Halihó mindenki!

 

már biztos "nagyon" hiányoltátok h írjak ide ;) elszólit minket a miszterrel a kötelesség...az a fránya suli, ezért most a dartsot sem űzzük ipari módon :(

már néhány napja a darts-cal álmodom, úgyhogy itt az ideje h megírjam h megkaptam életem első steel-készletét (CSODASZÉP!!!) és mellé egy kabinetes táblát is (ohh a gyönyörűség!!!) ezeket persze a drága uram vette, elő-névnapi meglepetésként (a kis hamis nem bírta ki a névnapomig, ami már csak néhány hét) és azt szoktam emiatt álmodni h éppen méricskélünk és próbáljuk feltenni a táblát... :)

hú, soha nem hittem volna, mikor a miszter előállt a "darts-őrületével" h én is ennyire megszeretem, hogy már nagyon tud hiányozni, ha nem játszunk. habár most nagyon rosszul megy, az új készletemet meg kell szokni, meg hát ugye eddig softon játszottunk és a kettő ég és föld :) most  csak ennyi futotta erőmből, mennem kell tanulni.

Koborlo ügyes vagy és gratula a harmadik helyezésedhez!!!

 

üdv: A miszisz

Koborlo79 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 1153
Köszi a gratulációt.És korigálom magam.Az összetettben nem 5-ik hanem 3-ik vagyok:)Na ezt sem gondoltam volna mikor elkezdtem a softot.
voelgyi Creative Commons License 2007.12.10 0 0 1152
Van mire, gratulálok
Előzmény: Koborlo79 (1150)
voelgyi Creative Commons License 2007.12.10 0 0 1151
köszi, és azt nem tudod véltlenül, hogy ezt a változatot űzik még, vagy már kikopott?
Előzmény: Isaac Painter (1149)
Koborlo79 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 1150

Halihó.

Akarok egy kicsit dicsekedni.Szombaton a soft versenyen 5-lettem.Az eljén nem ment túl jól.Kettőt mentem főágon,aztán kikaptam,úgy ,hogy 1-0ra ment az ellenfél,aztán összekaptam magam ,tök jól ment a tömeg,de a kiszállót 9nyillal sem tudtam megdobni:( Így elkeseredetten,de megérdemelve leestem a vigaszágra,ahol sokat nem lehet hibázni.Na itt aztán összekaptam magam,és volt néhány meccsem ahol igen jó teljesitményt nyujtottam.Aztán kikaptam 3-2re ahol szintén meg volt a lehetőségem a gyözelemre,de elhibáztam 2-1-es vezetésnél a 94-em volt,de összevissza dobáltam ,így kiegyenlitettek,aztán bukta.

De a lényeg,hogy elégedett vagyok.Azt hiszem az összetettben is megmaradt az 5-ik helyem.

Isaac Painter Creative Commons License 2007.12.07 0 0 1149

Hali!

 

Amiről beszéltek az a darts amerikai változata ahol a dobóvonal 7cm-el messzebb van, viszont a szorzó mezők illetve a bull mérete nagyobb és a bull 50pontot ér.

 

....csak hogy én is mondjak valami okosat:)

 

 

Koborlo79 Creative Commons License 2007.12.07 0 0 1148

Hali!

Én nem szoktam külön gyakorolni.Annyit azért szoktam,hogy a soft nyilba teszek steel hegyet és úgy dobálok steel táblára,de bevellolm volt már mikor simán műanyag heggyel is dobáltam a steel táblát,de csak egy picit mert aztán elkezedem sajnálni,mert így sokkal nagyobb lyukat hagy.A soft táblát ki nem állhatom,hangos mint a nyavaja.Föleg így ,hogy én mindig a csöndes steelre játszom,és hát az asszonykám se méltányolná ha órákon át csörögnék a hülye soft géppel,míg ő tv-t néz vagy éppen olvas:)Elég a versenyen kibirni.:)

 

Völgyi barátom!Téged már olyan régen érdekelt a darts.Akkor aztán már tényleg minden tiszteltem a tiéd.És a memóriád is kiválló.Valóban úgy volt régen,hogy az egész bull 50-net ért.Ezért dobálták azt,mert sokkal nagyobb így,mint a T20 és nem érdemes azért a 10pontért kockáztatni.És ha jól tudom a szem a bullra tud a legjobban ráállni,ezért azt még könnyebb  dobni.Ezt úgy hallottam valahol.

Előzmény: voelgyi (1147)
voelgyi Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1147

szép!

 

Tényleg külön gyakorolsz softra vagy az nem igényel mást?

 

Talán már több, mint tíz éve, hogy a eurosport közvtített soft meccset (nőit ráadásul), és az volt a furcsa, hogy ők nem a T20-ra dobtak, hanem végig bullra (ráadásul asszem az egész bull 50 volt)

Előzmény: Koborlo79 (1146)
Koborlo79 Creative Commons License 2007.12.04 0 0 1146

Na egy kicsit jobb lett a kedvem.Túl vagyok egy igen jó edzésen.Dobtam 4db 180-at ebből kettöt egy legen belül.

180-60-180 maradék 81 megjött első nyilra a T15-öt,és mi lett belöle......7körös,de kitérdekel:).Volt 2. 15nyilasom,jó sok 140,és mikor elhatároztam,hogy befejezem,kiszálltam 104-ről.Bárcsak kijönne egyszer versenyen is így.

Koborlo79 Creative Commons License 2007.12.04 0 0 1145

Halihó!

Igen most ebben az évben elkezdtem a softot is.Pont azért mert itt van extraliga,és így a nagyok ott játszanak.Gondoltam hátha megszeretem.Az eredményeim azt kivánnák,hogy szeressem,de valahogy nem tetszik.Számomra az nem megengedett,hogy úgy dobjak,vagy dobjanak 180-at,hogy mondjuk nem áll benn a táblában egy nyil sem.Hozzá teszem én is dobtam már úgy ,hogy ,csak egy állt bent:) Ha elfogadják,hát elfogadják.A nyilak mindig egyenesen állnak bele akár,hogy dobsz,nem érzékeled a technikai hibákat.Eltörik a hegy,vagy éppen elgörbűl.Kb annyi nyil kipattan mint egy drótos táblából,ha nem több.Van mikor rosszat számol a gép,és sorolhatnám.Na de mindegy,ha ebben erdményesebb vagyok mint a steelben.Most is szombaton ,tök béna voltam.Az egész heti edzés munkámat szinte lehúzhattam a wc-n.Na jó ez egy kicsit túlzás,de nagyon nem vagyok elégedett.

A csoportból kijutottam simán,jó játékkal,elég nyugott is voltam,bár volt egy kis hullámvölgy ott is ,de megoldottam.Aztán 4-nyertes játszámánál .Az első leget behúztam egy bullos kiszállóval.Aztán a második legnél elrontottam 160-nál a D20-at,és reccs.Ott valami elpattant.És iszonyatos rossz játékkal kikaptam 4-1re,volt még kétszer ,hogy kiszállóra dobtam,de ilyen mezönybeli teljesitménnyel ,hát persze,hogy nem tudtam kiszállni.A ellenfél büntettet,én meg ,csak szidahattam magam.Most a hétvégén szombaton soft,vasárnap steel.Remélem jobban megy majd.

Előzmény: OneDart (1144)
OneDart Creative Commons License 2007.11.28 0 0 1144
:)

jól van na gondoltam, hogy Priestley nem mostanában kezdett el dobálni:)
rosszul fogalmaztam. tehát mióta én a dartsot mint sportot egyáltalán nézem, meg érdekel, az én szempontomból robbant be ugy 1-2 éve:)) 93-t meg 94-t, meg ilyen négyszerező táblát meg ne is írjatok nekem mert az Őskornak tűnik a mostani időkhöz képest:)) bár láttam már régi 80-as évekbeli videót VB döntőkről, és elég vicces volt nekem hogy sörrel meg cigivel a kezükben dobták a nyilat:)
Kóborló,sok sikert akkor a versenyekhez. Te most softon és steelen is indulsz? megbarátkoztál a soft-tal is? de gondolom csak a steel az igazi számodra:) van rá esélyed hogy egyszer a legmagasabb ligában játszál? az az extra liga itt Mo-on vagy hogy hívják... aztán az asszony nehogy egyszer válasz út elé állítson, hogy vagy ő vagy a darts:)))))))
Koborlo79 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 1143

Halihó!

Elöször is: én is úgy emlékszem,hogy 94-ben már nyert vb Priestley.Ennek ellenére még is úgy tartják,hogy nem igazán robbant be a köztudatba,hogy ez mit jelent azt nem tudom,de már több helyen hallottam,és olvastam.Minden bizonnyal a természetéből adodoan a hátérbe huzodott,és nem nagyon akart feltünössködni,annak ellenére,hogy nagyon szép eredményeket ért el.És talán abban az időben a cvadrót sem favorizálhatták annyira,és a válogatott szerepléseket sem ,amiben Ő jeleskedett.Na egy kicsit okoskodtam megint:)

Igazából halványlila fogalmam sincs,a dolgairól.

A stilusa az igen érdekes,de valamiért nekem is tetszik.A lassusága iszonyatos bosszantó lehet,és aki nem tudja felvenni a ritmusát,annak vége.

Kalapács!Szép volt,jól játszott,mégha a Power agyon is verte.Mind kettöjüknek kellett a siker,mert hát Taylort nem lehet leírni,és kellett az önbizalom neki.

Hamiltonnak meg a 2-ik hely is kiválló.

 

Velem kapcsolatban :nincs semmi külünös.Szinte minden hétvégén versenyen vagyok.van mikor szombat ,vasárnap.Az asszony már most kivan mint állat.Pedig még egy jó pár évig szeretnék dobálni.:)Gyakorolni is minden nap szoktam.Amit most kezdek érzékelni a versenyeken.Még mindig nem az igazi,de már látok javuló tendenciát.Volt egy kis holtpontom,amit úgy érzem sikerült átvészelnem.Egyre többször tudok 1- órán át feszesen koncentrálni a gyakorlás során,és az izgulást is kezdem tudni kizárni,és alkalmazni éles helyzetben.Persze még ez sem tökéletes,de nem vagyok türelmetlen.Minden nap vannak pozitivumok amiből eröt merithetek.Ma például dobatam egy 13nyilast.Tegnap két 15nyilast.Ja és multkor csapat soft versenyen rádobtam a 11nyilra,de 13 lett belöle.Nem beszélve a 180ról,még mindig tök tudok neki örülni.Ami hála az égnek napi rendszerességgel megérkezik,van mikor több is:)Ez egy kicsit nagyképű volt,de nem baj.

Most szombaton is verseny.Már várom nagyon,remélem jól megy majd.

Jővőhéten szombaton soft ob,ahol ugy tudom az 5-ik vagyok.

Vasárnap steel kiemelt Tomajon.Ugyhogy kemény a program.

Előzmény: OneDart (1140)
voelgyi Creative Commons License 2007.11.28 0 0 1142
'94-ben..., aztán még négyszer
Előzmény: voelgyi (1141)
voelgyi Creative Commons License 2007.11.28 0 0 1141

:-)

még hogy későn érő típus?

Kb. 20 éve már világbajnok volt. Ha jól emlékszem, akkor Taylor ellene vívta az első döntőjét tán '93-ban.

Priestley még Bristow ellen vívott nagy csatákat annak idején, továbbá ő volt a quadro király is (nem csak dupla meg tripla mező volt a táblán, hanem volt egy négyszerező is)

 

 

Előzmény: OneDart (1140)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!