Keresés

Részletes keresés

Chazz Reinhold Creative Commons License 2015.05.23 0 0 44090

igen, köszi, már olvastam

Előzmény: GEdevil10 (44089)
GEdevil10 Creative Commons License 2015.05.23 0 0 44089

a facebook oldalunkon megtalálod

Előzmény: Chazz Reinhold (44088)
Chazz Reinhold Creative Commons License 2015.05.23 0 0 44088

nem láttam, mit nyilatkozott?

várj kitalálom...

blablabla

Előzmény: GEdevil10 (44087)
GEdevil10 Creative Commons License 2015.05.23 0 0 44087

Én megpróbáltam di matteoban hinni, megadni neki a bizalmat, de a mai meccs utáni interjújával nálam elvágta magát!

Chazz Reinhold Creative Commons License 2015.05.23 0 0 44086

sztem CT is érzi a veszélyt, hogy ha nem lép, akkor végképp kurva nagy szembeszéllben kell majd dolgozzon

HH már ősszel is vágta hogy nagy név kell, különben a köv. edzővel ő maga is menni fog

 

pont azért mert egyesületi forma, és nem valami sejk tulajdona, vannak bizonyos törvényszerűségek, amik nem történhetnek egyszerűen másképp

ha most azonnal nem lép CT, akkor őt is magával rántja majd HH és RDM

 

még egy héttel ezelőtt is azt mondtam, hogy itt nem RDM a hunyó, hanem a játékosok és az őket összevásároló Heldt (+CT?)

viszont ma még számomra is nyilvánvalóvá vált, hogy RDM akármekkora teszem azt hangyaszorgalmú, virtuális világedző, a gyakorlatban esélye sincs bármilyen hatást gyakorolni a játékosokra és nem képes megtalálni az erre a társaságra illő hatékony taktikát

Előzmény: Törölt nick (44084)
Chazz Reinhold Creative Commons License 2015.05.23 0 0 44085

gyakorlatilag 2012 ősze óta (még Stevens ideje alatt) semmi folyamatos fejlődés nem történt, azóta egyfajta konstans-látens lázállapotban leledzik a csapat
hol jobb, hol rosszabb időszakokkal, de mindenképpen az egyéni teljesítményeknek köszönhetően
sem a játékoskeret, sem a szakvezetés sem az egyesületi vezetés nem talált megoldást, vagy alternatív kivezető utat a lefelé mutató spirálból
nagyon vigyázni kell most már, mert immár ott tartunk, hogy még a saját nevelésű tehetségeinket is "elpazaroljuk"
nonszensz, hogy évek óta neveljük ki a jobbnál jobb játékosokat, majd elpárologni látszik a tehetségük ahogy a felnőtt csapatban játszhatnak

Előzmény: laka04 (44083)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.23 0 0 44084

Bárcsak igazad lenne!

Ha egy kis esze van CT-nek, akkor elküldi HH-t és RDM-et. HH-nak esélye nincs most már, bármilyen változás viszi őt is. Ezzel a kettőssel nem mehet a klub a következő szezonnak, azt szerintem CT is tudja nagyjából. Meg remélem azt is, hogy amíg RDM volt HH utolsó tölténye, akkor az új menedzser lesz CT utolsó esélye. De hogy mi lesz, ha lesz-e egyáltalán valami???

 

Ennyire még nem örültem szezon végének, majdnem három hónapnyi nyugodt hétvége vár rám. Nem akarok a csapatra gondolni, mert megint elöntene a düh. Legszívesebben június 1-től hányásig medicinlabdáztatnám őket.

 

48 pont, 5. hely. Tavasszal 14 rúgott gól, öt győzelem. Szürke középcsapat statisztikái. 90 millióért.

Előzmény: Chazz Reinhold (44082)
laka04 Creative Commons License 2015.05.23 0 0 44083

Ugyanezt akartam mondani. Elképesztően döbbent vagyok én is. Nincs düh bennem, inkább csak a baromi nagy döbbenet.

 

Csak remélni lehet, hogy a nyáron rendet raknak és már ma munkához látnak.

Előzmény: Chazz Reinhold (44082)
Chazz Reinhold Creative Commons License 2015.05.23 0 0 44082

tudom hogy nehéz, de próbáld a dolgok jó oldalát nézni

most legalább jó esély van arra hogy mélyreható és magasra jutó változások induljanak el nálunk

Előzmény: Törölt nick (44081)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.23 0 0 44081

Már minden szót, minden jelzőt elhasználtam erre a szánalmas mocsok szarra....

 

Ennyi. Amit ezek a szánalmas utolsó munkakerülő, tehetségtelen .........

 

ENNÉL NINCS MÁR LEJJEBB!!!!!!!

 

Elég, miféle hülye vagyok, hogy ezt a szart nézem és idegesítem magam hétről-hétre, ezek a milliomosok meg leszarják. Elegem van.

Chazz Reinhold Creative Commons License 2015.05.19 0 0 44080

GEdevil10 Creative Commons License 2015.05.17 0 0 44079

Nagyon jó meccs volt az elödöntö, mondjuk ehhez a KSC is hozzátette a magáét, ezért mindvégig megmaradt az izgalom!

 

Pünkösd hétfön döntö, Wattenscheidban!

Chazz Reinhold Creative Commons License 2015.05.17 0 0 44078

ebben teljesen igazad van :)
látod, tudsz te okosat is írni, ha nagyon akarsz ;)

Előzmény: girjevik (44077)
girjevik Creative Commons License 2015.05.17 0 0 44077

tiétek a jövő !( meg a múlt is )

Előzmény: Chazz Reinhold (44076)
Chazz Reinhold Creative Commons License 2015.05.17 0 0 44076

az U19-es csapatunk bejutott a döntőbe!

BvBrzenska Creative Commons License 2015.05.17 0 0 44075

Én is az egyik ilyen "friss husi" vagyok, s nem azért ismerem, amit mondtak, mert kamu nick lennék, hanem mert nagyon régóta olvasom a fórumokat (a schalkest is), mivel itt látni a legfrissebb híreket és a legjobb elemzéseket, legalábbis magyarul. A Klopp témához annyit, hogy tényleg van a sajtóban egy pozitív elfogultság az irányába, de ezért sokat is tett. Egyrészt nagyon szórakoztató személyiség, a TV-ben nagyon tud szerepelni. Másrészt egy nagyon attraktívan játszó csapatot épített fel a semmiből.

 

Azt az érve egyébként nem értem vele kapcsolatban, hogy morálisan problémás lenne, hogy ő most lelép. Ha igaz az, hogy nézeteltérés volt közte és a vezetőség között a továbbot illetően, akkor szerintem értelmes lépés a lelépés és nem kifogásolható. Különösen, hogy úgy tűnik, a vezetőséggel korrektül megegyezett erről. Ráadásul elnézve a legutolsó évet, lehet,hogy egyszerűen kiégett, Dortmundban már nem tud felpörögni. Nem mindenki lehet Ferguson.

Előzmény: Chazz Reinhold (44074)
Chazz Reinhold Creative Commons License 2015.05.17 0 0 44074

nem tudom mit nem lehet ezen nem érteni?!

 

róla mint olyan SZE-MÉLY-RőL volt szó, aki eve­ry­bo­dy's dar­lingja

ne parázzál, nem a Dortmundról van itt szó, hanem Kloppról... és ha nem csinál valami orbitális egetverő nagy gebaszt, akkor ez akkor is igaz lesz rá ha majd a Münchent, meg a Schlaaand válogatottat edzi!

mondj még nekem még egy vezetőt a ligában, akinek mindazt szabad, amit neki

 

capisce?

 

ez is ugyanolyan belemagyarázás részedről, mint a többi, kicker, Löw, stb., amiket egyébként már hosszú ideje nem írt senki a részünkről

viszont mindez jól mutatja hogy valójában régi motoros vagy, csak a tőletek szokásos gerincességgel új nick mögé bújt

 

elkezdtetek egymással baszkolódni, mikor nem ment a szekér, erre megjelent nálatok egy csomó frisshusi, jaja érdekes közösségi konfliktuskezelés

Előzmény: girjevik (44070)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.17 0 0 44073

Van egy érzésem, hogy a szurkolók meg fogják mutatni, milyen amikor egy szívvel-lélekkel focizó, nagybetűs csapatnak kell a támogatás. Remélem ott lesznek a "profik" is, hogy közvetlenül tapasztalják meg a különbséget.

Előzmény: GEdevil10 (44071)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.17 0 0 44072

"A kívánságom csak annyi, hogy az életben ne írjatok derekasabb történelmet, minthogy kiejtitek HSV-t."

Ez mindent el is mondott rólad. Elég pontosan leírtad, mekkora lúzer vagy.

 

Különben ezt már kitárgyaltuk ezerszer, a másodgenerációs, magyarországi BVB szurkolókkal is. Most jöttök ti, harmadgenerációsok? Mivel továbbra is szurkolunk a klubunknak, mint ahogy ti sem lesztek Bayern szurkolók, noha annak kellene lennetek ekkora sikerorientáltság közepette, mégis elárulnád, mit szeretnél itt ma elérni? Hogy azt mondjuk, tényleg bazdmeg, 5x éve nem nyertünk, hát itthagyom ezt a bandát? Nem érzed benne az értelmetlenséget, hogy baszogatjátok a bajnok és sikeres Bayernt, majd rögtön utána a komplett más felfogást képviselő és sikertelen Schalkét? Ennek nincs értelme. Felesleges minden 2. Hónapban közölni velünk, hogy mikor nyertünk utoljára. Nincs jelentősége, minthogy annak sem volt, hogy ti mikor nyertetek utoljára. Ez a klub akkor is létezni fog, mint a Liverpool és az Arsenal, meg a Nottingham, meg a Braunschweig, meg a KSC, meg millió más. És akkor megint megkérdezem, mit szeretnél elérni ezzel? Nem dühítesz, nem idegesítesz fel vele senkit, hanem csak és kizárólag zavarsz. Zavarsz. De azt nagyon.

 

Előzmény: kis-helix (44064)
GEdevil10 Creative Commons License 2015.05.17 0 0 44071

szerintem megcsináltad a leckét, most már szeretnek odaát :)

 

Megyek meccset nézni, pá :)

Előzmény: girjevik (44070)
girjevik Creative Commons License 2015.05.17 0 0 44070

mert reti izé ért hozzá, mi meg csak mocskos sárgák vagyunk, értem :-)ne felejtsd el, csak arra írtam Chazz R. nak, hogy még  mindig sikerül valahogy vmi Dortmundszálat bevonni  a borzalmas évértékelőtökbe, szemét a kicker is mert rosszul osztályoz, rohadjon meg Löw mer kevés Schalkést hív be a válogatottba, az idegbeteg pszicho Kloppot is jobban szereti a média, nincs igazság a Földön.

Előzmény: GEdevil10 (44069)
GEdevil10 Creative Commons License 2015.05.17 -1 0 44069

bazdmeg, egy focitémában, egy szurkolónak a szemére vetni, hogy elfogult, ez annyira triviális

 

a saját tárgyilágosságotokról már szólt retisonic :)

Előzmény: girjevik (44065)
GEdevil10 Creative Commons License 2015.05.17 -1 0 44068

Ja, mivel elöbb voltam ott, mint a jelenlegi topicközönség kétharmada és akkor még baráti volt a kapcsolat

Előzmény: kis-helix (44064)
GEdevil10 Creative Commons License 2015.05.17 -1 0 44067

olvass vissza egy kicsit a topicotok történelmében, a kupa szart sem ér :D

Előzmény: girjevik (44065)
retisonic Creative Commons License 2015.05.17 -1 0 44066

Hál istennek, te meg a barátod tök tárgyilagosak vagytok.

Előzmény: girjevik (44065)
girjevik Creative Commons License 2015.05.17 0 0 44065

akkó jó van akkó :-) majd a kupagyőzelem után térjünk vissza erre a kinek volt sikeresebb szezonja témára.

 

"és mindezt egy szakértök és nem utols´sorban általatok, szurkolók által egy nálunk sokkal jobbnak tartott csapattal! Az idei szezonotok, ezzel a kerettel, ezekkel az elözetes célkitüzésekkel (a Bayern egyetlen valódi riválisa) a világ szégyene."- ezt nagyjából osztom.

Te olyan szinten vagy elfogult, hogy felesleges kommunikálnunk ez is igaz.

Előzmény: GEdevil10 (44062)
kis-helix Creative Commons License 2015.05.17 0 0 44064

Jajj már Te :) éppen te vagy, aki állandóan olvassa a BVB fórumot, aki rendszeresen ott hozzászól talán még a BVB Fanclub Ungarn-nak is a tagja vagy :) No, mindegy.A kívánságom csak annyi, hogy az életben ne írjatok derekasabb történelmet, minthogy kiejtitek HSV-t.

Előzmény: GEdevil10 (44063)
GEdevil10 Creative Commons License 2015.05.17 -1 0 44063

és senki nem tudta a Borsigplatzon kivül, hogy mi fán terem a Porussia, ezért a bajnoki címét ünneplö Schalkét kellett meghívi a városba, hogy lehessen kicsit sütkérezni a diadalban. :)

 

én komolyan nem értem, miért itt akarjátok megint levezetni a frusztrációitokat, söt, azt sem értem, miért érdekel egyáltalán valakit, hogy egy részvénytársaság jelenleg a lehetöségeitöl messze elmaradva teljesít! :)

Előzmény: kis-helix (44060)
GEdevil10 Creative Commons License 2015.05.17 -1 0 44062

"még ez a fos szezonunk is sikeresebb mint a tiétek idén"

 

tényleg? ránéztél már a tabellára? :D

 

és mindezt egy szakértök és nem utols´sorban általatok, szurkolók által egy nálunk sokkal jobbnak tartott csapattal! Az idei szezonotok, ezzel a kerettel, ezekkel az elözetes célkitüzésekkel (a Bayern egyetlen valódi riválisa) a világ szégyene.

 

2-3 éve már azzal próbáltatok minket hergelni, hogy kinöttétek a Ruhr-rivalizálást, most már egy Derby-gyözelemnek kellett megmentenie az egész idényt és két héttel ezelöttig azon izgultatok, hogy csak elözzetek meg minket.

 

Nem sikerült, kisbarátom. Igen, hullagyenge volt az idei teljesítményünk, de a tiétek még ennél is sokkal gyengébb!

 

Ha egyszer alkalmad nyílik ránézni a salátástálra, számold meg, hányszor áll rajta a nevünk! :)

Előzmény: girjevik (44059)
girjevik Creative Commons License 2015.05.17 0 0 44061

Jövő héten Hamburgból elhozhatjátok azt a bizonyos időmérő eszközt, ha kiesnek, fel lehet majd állítani a tornatermetekben . nagyon nem is kell átállítani, az fogja jelezni mikor volt utoljára bajnoki címetek ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!