Keresés

Részletes keresés

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.10.04 0 0 2336

Ezzel is demonstrálják azt, hogy olyan az ő célcsoportjuk, akik egy EUR-os árat már nem tudnának értelmezni.

 

:-DDD

 

Előzmény: joy (2334)
John Zero Creative Commons License 2010.10.04 0 0 2335
He-he-he...

Ez jó. Azért nincs kint ár, mert euróban van meghatározva, és az árfolyam mindig változik.

Várjunk csak! Mi lenne, ha az eurós árat írnák ki, tájékoztató jelleggel!? Hopp, meg is van oldva!
Előzmény: joy (2334)
joy Creative Commons License 2010.10.04 0 0 2334

Íme a zeptereek korrektsége:

http://zepter.teleoldal.hu/zepter_arlista.html

joy Creative Commons License 2010.10.04 0 0 2333

Mindenki azt ért, amit akar, lelked rajta, hogy betűcserébe kötsz bele -másba nem is tudsz.

 

Sajnos több ismerősöm is belefutott a "zepteresek"be.

Mind utólag panaszkodik, hogy:

"Jó, jó, de ennyi pénzért 5-8 darabot is tudtak volna venni, ami pont olyan jó!"

Közvetlenül csupán anyósom flúgosodott meg egy lámpára, de sikerült lebeszélni, és megvettem neki. Jó lesz majd dédunokái pörsenéses bőrét kezelni vele!

Előzmény: encián (2331)
Hepci Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2332
Legközelebb, ha leszólít egy csinos Zepter-ügynök a villamoson, kérd meg, hogy minden egyéb PR-akció előtt szopjon le. Abból nagy bajod nem lehet, jobb, mint egy félmilliós takarítógép.
Előzmény: Birca (2320)
encián Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2331
...casalók... ezt a szót ugyan nem értem, de a szenvedélyes hangnemed és a minden alapot nélkülöző feltételezésed arról árulkodik, mint aki érintett a dologban.
Előzmény: joy (2328)
joy Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2330

Gratoulálok!

Szembe köpöd a vásárlódat.

:o(

Előzmény: encián (2326)
joy Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2329

Egészségerde a takarítógépet félmilláért!

 

Nagyarcú dicsekvésed pusztán önigazolás, önámítás. Egyetlen perccel sem lesz több időd a családdal foglalkozni, elcseszed a "Használom, hamár olyan sokat kiadtam érte!" jeligével.

 

Egyébként betennéd a csoda takarítógép képét, ami

"...mellyel egyszerűbben, gyorsabban, vegyszermentesen takaríthatok, plusz vasalhatok, kitisztathatom az ágyam matracát, a szőnyeget, megszabadítva a poratkáktól mind ezt csak forró gőzzel és még sorolhatnám az előnyöket..."

Előzmény: Impetus30 (2314)
joy Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2328

Szemforgató orcátlan hozzáállásod.

Ezexerint te is a casalók közé tartozol, és próbálod kimosni a véres lepedőt.

A hiszékenység kihasználása a legaljasabb bűntett minden tisztességes ember szemében!

:o(

Előzmény: encián (2308)
joy Creative Commons License 2010.09.27 0 0 2327

Igen, "kettőn áll a vásár".

Erre szoktak hivatkozni a csalók, és mások hiszékenységét kihasználó egyéb bűnözők is!

Előzmény: encián (2305)
encián Creative Commons License 2010.09.24 0 0 2326
...és ezért a beírástért még regisztrálni is... nahát, ezt az időt inkább a vegyszermentes környezetű hitelre felvett félmillió HUF-os porszívós családra kellett volna fordítani.
Előzmény: Impetus30 (2314)
encián Creative Commons License 2010.09.24 0 0 2325

Majd beleszerettem a termékbe és megvettem hitelre.

Gratulálok, remélem CHF alapú hitelt választottál, és ha majd bedől a hiteled - mert te bedőltél -  majd kisegítenek az adófizetők kormánytámogatással...

 

...plusz vasalhatok... - ezt fél mililió forintos porszívó nélkül is meg lehet tenni, sőt!

 

...kitisztathatom az ágyam matracát, a szőnyeget, megszabadítva a poratkáktól mind ezt csak forró gőzzel és még sorolhatnám az előnyöket.

Ezt még egy 5 csillagos szállodában sem hetenként vagy havonként csinálják. Ne hogy már ez vegye el az időt a családtól.

 

Mondom én, hogy a megvezethetőség nem életkorfüggő.

Előzmény: Impetus30 (2314)
caterina3 Creative Commons License 2010.09.24 0 0 2324
:-))))
Előzmény: Birca (2320)
libapék Creative Commons License 2010.09.24 0 0 2323
Lehet, de én NASA-fejlesztésű Vileda-t használok...
Illetve azért annyira nem is használom, mert nem szeretem. :-D
Előzmény: Otto Normalverbraucher (2321)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.09.24 0 0 2322

:-)

 

Mindjárt jobb kedvvel kezdek neki a délutáni munkának.... :-)))

 

 

Előzmény: Birca (2320)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.09.24 0 0 2321

Van az már 699/3 db áron is.... :-)

 

 

Előzmény: libapék (2319)
Birca Creative Commons License 2010.09.24 0 0 2320
Én, ha egy boltban egy kupont nyújtanak felém, az öklömmel ismertetem meg a kupontnyújtó ügynököt. Tévét sosem nézek, sőt kidobtam a tévét tavaly, mert a szarabbnál szarabb műsorokat minek nézzem? Ezen kívül rendszeresen tüntetek a Tesco, az Auchan, s a Fővárosi Gázművek Rt. ellen.

Viszont múltkor leszólított a villamoson egy csinos Zepter-ügynök, s felajánlotta, hogy vegyek tőle 350 ezer forintért egy Zepter-tollat. Azonnal beleszerettem a tollba, ami nemcsak egy toll, hanem egy örökölhető emléktágy is, hiszen rajta van Jankovics Milán SZEMÉLYES aláírása is, ami - ismerjük el - nem semmi. Ezzel a tollal most már gyorsabban tudom kitölteni a csekkeket, amikor befizetem a gyerek napközijét és a feleségem Dörmögő Dömötör előfizetését, szóval sok időt spórolok meg, amit így családommal tölthetek.

S nemcsak ez! Mert a toll hegye különleges plutónium-higgany ötvözetből van, így alkalmas a fülem kitisztitására is. Régebben a gyógyszertárban olcsó műanyag vattás pálcikákat vettem erre a célra, de a vatta gyakran a fülemben maradt, s aztán fülmosásra kellett szaladnom. Most nem kell szaladnom fülmosásra, fülorvosomhoz szaladás helyett a családommal tudok lenni több időt.

Egyébként magát a céget nem kedvelem én sem, gyomorforgató amit csinálnak, meg hát ez a piramisrendszer is visszataszító. Dehát tudjuk jól, hogy a Víz- és Csatornázási Művek is piramisrendszert alkotnak (hiszen a főigazgató többet keres, mint a takarítónő), na és a sarki kisboltban is túl van árazva a meggyes joghurt. Vajon miért nem szidjuk mégsem a sarki kisboltot és a vízműveket?
Előzmény: Impetus30 (2314)
libapék Creative Commons License 2010.09.24 0 0 2319
Mikroszálas rongyot kapsz 1000-ér a DM-ben. nekem is van.
Előzmény: Impetus30 (2314)
libapék Creative Commons License 2010.09.24 0 0 2318
Én nem is értem.... még meg is magyarázza magának, hogy mekkora balek és úgy átverték, hogy az csak na....
Előzmény: Otto Normalverbraucher (2317)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.09.24 0 0 2317

Nálunk is.

És ha elromlik az a porszívó 2-3 év múlva, veszünk egy újat. Az akkori műszaki színvonalnak legmegfelelőbbet. És még ha 3 évenként veszel újat, az 500 rugóból 3x25, azaz 75 éven keresztül mindig a legújabb típusú, legmodernebb porszívód van. :-)

 

A technika fejlődését nézve nem szeretnék 75 éves leaggott porszívóval porszívózni - csak mert a megvételkor "csúcstermék" volt. :-D

 

 

Előzmény: libapék (2315)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.09.24 0 0 2316

Majd beleszerettem a termékbe és megvettem hitelre.

 

MLM-ről magyarra lefordítva: teledumálták a fejedet a profi parasztvakítók. :-D

 

Imádom és meg vagyok vele elégedve.

 

Lsd. még kognitív disszonancia redukciója. :-)

 

A többit meg nem kommentálom.... az előbbit prezentálja részletesen.

Előzmény: Impetus30 (2314)
libapék Creative Commons License 2010.09.24 0 0 2315
Hozzánk takarítő néni jár, így még többet lehet együtt a család.
Ő viszont a 20.000-es mezei porszívót használja...
Előzmény: Impetus30 (2314)
Impetus30 Creative Commons License 2010.09.23 0 0 2314
Sziasztok!

És mit szóltok ahhoz, hogy egy üzletben kupont töltöttem ki, felhívtak, behívtak egy bemutatóra, tudtam, hogy valami nagyon drága cuccot akarnak majd rám sózni, így úgy mentem el, hogy úgy sincs más dolgom és úgy sem fogok venni semmit.

Majd beleszerettem a termékbe és megvettem hitelre. Imádom és meg vagyok vele elégedve. Szóval nem gagyik a cuccaik. Még a kisebbek sem, mert kaptam ajándékba portörlő kendőt és az is nagyon jó, össze sem lehet hasonlítani mással amivel eddig próbáltam port törölni. Hogy drágák, igen drágák, irreálisan drágák a termékeik. De kinek mi a drága. Én pl. sosem adnék ki egy Nike vagy Adidas pólóért 6-8 ezer forintot, mert hülyeségnek tartom, hisz a turiban vehetek 200 forintért, ugyanúgy márkás holmikat. Vagy egy plazma tévéért 100-200 ezret, hogy aztán még nagyobb képernyőn és még jobb minőségben nézhessem a szarabbnál szarabb műsorokat.
Viszont kiadtam 500 ezret egy takarítógépért, mellyel egyszerűbben, gyorsabban, vegyszermentesen takaríthatok, plusz vasalhatok, kitisztathatom az ágyam matracát, a szőnyeget, megszabadítva a poratkáktól mind ezt csak forró gőzzel és még sorolhatnám az előnyöket. Nekem minden pénzt megér, hogy a családommal több időt tölthetek mert hamarabb kész vagyok a takarítással a géppel, valamint, hogy nem kell szagolnom különböző vegyszerek elegyét a takarítás alatt és után.

Szóval kinek mi a gagyi és kinek mi mit ér meg. Mindenki más.

Amúgy az üzletpolitikájuk tényleg felháborító, de sajnos mindegyik multi ezt csinálja. A reklámok is mind hazudnak a tévében, méghogy a mosópor kiszedi a foltot és társai. Ugyan, hagyjuk már. Ha belegondolunk abba, hogy mennyi vackot etet meg velünk az Auchan, Tesco, Penny és az összes élelmiszergyártó amitől minden bajunk lesz, őket mégsem szidjuk ilyen vehemensen. Vajon miért?
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.09.21 0 0 2313

Alapigazság, hogy MINDEN "csak ma, csak neked, csak ennyiért" típusú marketing orbitális ÁTVERÉS!

 

 

Előzmény: libapék (2312)
libapék Creative Commons License 2010.09.21 0 0 2312
attól még a piramis az piramis.
ha a zepter fél-harmad áron adná az áldozatoknak a szarjait,
akkor még azt mondanám, hogy megérdemlik a lelki szegények....
így viszont vitathatalan a zepter felelőssége, hiába okoskodsz, mert
irreálisan drágán tukmálja csak ma, csak neked a cuccokat.


Előzmény: encián (2311)
encián Creative Commons License 2010.09.21 0 0 2311

"Amúgy meg szánalmas vagy!" - ilyeneket akkor szoktak irogatni, amikor elfogy az érvanyag.

Elég nagy szakirodalma van a viktimológiának, érdemes olvasgatni.

Előzmény: Törölt nick (2310)
encián Creative Commons License 2010.09.20 0 0 2309

Ez üzlet. Az egyik el akar adni, a másik nem akar venni, de mégis megteszi. Miért?!

 

Előzmény: libapék (2307)
encián Creative Commons License 2010.09.20 0 0 2308

Vannak emberek, akiknek legnagyobb ellenségük saját maguk.

A hiszékenység és megvezethetőség nem 80 éves korban kezdődik.

Tessék megtanulni kételkedni a csoda ez meg aznak beállított termékekben, akciókban, csak ma, csak most, csak itt...-féle szélhámosságokban, és nemet tudni mondani sem megtanulhatatlan bármilyen korban is van valaki.

Előzmény: Törölt nick (2306)
libapék Creative Commons License 2010.09.20 0 0 2307
Ja, ezt akartam mondani.
Itt a felek nem egyenlő feltételekkel indulnak.
Előzmény: Törölt nick (2306)
encián Creative Commons License 2010.09.18 0 0 2305

Nem, de kettőn áll a vásár.

Gondolom ez a közhely sem fogalmazódott meg és forgalmazódik véletlenül.

Előzmény: joy (2303)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!