Keresés

Részletes keresés

pipacsmező Creative Commons License 2013.04.24 0 0 27329

Készülj az utórengésekre!

:-)

Előzmény: R3tk3s (27328)
R3tk3s Creative Commons License 2013.04.23 0 0 27328

Nem imbolyogtam, a földrengést kompenzáltam!

otyik Creative Commons License 2013.04.23 0 0 27327

Hű Zlotyi, az nem lesz semmi.... irigyellek

 

Jó volt tegnap újra látni a XII kerület erősen imbolygó hidroglóbuszát. :-))))

A konyhatündérkedésem ám nem olyan veszélyes, csupán annyit elmlítettem hogy megpróbálok pont olyan tatárbifszteket csinálni mint édesapám.

Aztán még úgy indultunk neki hogy megnézzük az "új kocsmát" de Farti miután észlelte hogy erősen lengő balanszokkal közlekedik, hazafelé kanyarodott.

Most itt vagyunk a nagy slamasztikában, mert valamikor viszont meg kell nézni az "új kocsmát" is...

Előzmény: zlotyi11 (27326)
zlotyi11 Creative Commons License 2013.04.23 0 0 27326

Holnap reggel irány Dortmund. Már hűtik a söröket és Jagereket.:)

Előzmény: R3tk3s (27325)
R3tk3s Creative Commons License 2013.04.23 0 0 27325

Tenap otyikkal megnyitottuk a kerthelysegszezont, ilyen jo idoben nem mostanaban ittunk ott. 4 sor 3 unicum volt nekem, becsippentve hazaslattyogtam. most meg vagy reszeg vagyok meg vagy nem tudom, mert borzasztoan masnaposnak kellene lennem, de semmit nem erzek.

lesokkolt azzal, hogy konyhatunderkedni szeretne a kozeljovoben. azt kell hogy mondjam majdnem vad italozasba fordultam nagyhirtelen.

Előzmény: peaso25 (27324)
peaso25 Creative Commons License 2013.04.22 0 0 27324

most ittam éltem első szászi olaszrizlingjéből, mert balatonnál voltam én. és ezért ittam még mellé tolnayt, tolnait, bujdosót. nem voltam egy mark spitz ma.

pipacsmező Creative Commons License 2013.04.21 0 0 27323

rrrrzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzkkkkkggggggggggggggggggéééééémigggggggtttttttttttttttttttttttdddddrbr

Érthető, ugye?

:-)

Előzmény: otyik (27322)
otyik Creative Commons License 2013.04.19 0 0 27322

Én csak holnap reggel indulok kivételesen, nekem múlt héten megvolt az első, és annyit melóztam hogy nem volt kedvem inni, úgyhogy nekem most jön az igazi"első".

Lesz miről írni hétfőn.

Előzmény: pipacsmező (27321)
pipacsmező Creative Commons License 2013.04.19 0 0 27321

Egy óra múlva indulok Balcsira. Idén először. Ez az első lemenetel olyan veszélyes, hogy már most félek a hétfőtől...

pipacsmező Creative Commons License 2013.04.19 0 0 27320

No látod, most még én is a Dortmundnak drukkolok :-)

Előzmény: zlotyi11 (27319)
zlotyi11 Creative Commons License 2013.04.19 0 0 27319

Na srácok, szerdán ismét elhagyom kis hazánkat, hogy ismét Németország felé vegyem az irányt, és élőben nézzem meg a Dortmund-Real BL elődöntőt.

Természetesen a meccsen kívül jelentős sör+jager fogyasztás is várható.:)

Circo Massimo Creative Commons License 2013.04.19 0 0 27318

Kellemes gála-előadáson jártunk Milánóban, szerdán. Természetesen a vele kézenfogva járó italfogyasztás sem maradt el.

zlotyi11 Creative Commons License 2013.04.15 0 0 27317

Magyarország, mi így szeretünk.:)

Előzmény: otyik (27315)
Circo Massimo Creative Commons License 2013.04.13 0 0 27316

Söraput szeretjük. Ráadásul még a sörkészítéshez is ért :)

Én párszor jártam már a főzdéjében, kézműves mannával teli korsóval a kezemben mélán lenéztem a fővárosra.

 

Előzmény: otyik (27315)
otyik Creative Commons License 2013.04.12 0 0 27315

Tegnap mennem kellett a deák f. utcai otp-be, megyek, azt mit látok?

Még mindig tart a karácsonyi vásár... :-)))))

Nosza egy kakastöke pörköltöt ettem juhturós puliszával, melléje meg fóti kézműves söröcskét ittam. Azért volt jó, mert nem fázva kellett enni meg forraltborozni. 21 fokban tűző napsütésben nem hülyeség ám... Úgyhogy hogy hogy nem, legurult még egy korsó fóti kézműves söröcske (ezt a kézművest persze én kiröhögöm, meg nem is értem, múltkor valamit Miriuta próbált magyarázni a létjogosultágáról a jelzőnek, de nem győzött meg arról hogy nem csak parasztvakító nagyképűsködés), majd visszatértem melózni...

Megszépítette a délutánom.

miriuta maci Creative Commons License 2013.04.11 0 0 27314

Csokis sör?

Jól megy a hely?

:-)

Előzmény: peaso25 (27313)
peaso25 Creative Commons License 2013.04.11 0 0 27313

tegnap eszembe jutottál, mert békésszentandrási "ogre" sört ittem. Kitalálta cimbor-m, hogy menjünk olyan helyre ahol kézműves sörök vannak. Volt csokis, banános, épp csak a lekváros tejszínhabos nem. A fenti volt ez egyetlen hétköznapinak mondható sör. Közben néztem mint gyötrődnek ezek a psg-vel. Most durrog a fejem és kilengek. Miért nem ittam fröccsöt inkább?

 

Zlotyi, gratulálok a csapatnak és jól nézett ki  az a szurkolói animált gif.

Előzmény: miriuta maci (27311)
pipacsmező Creative Commons License 2013.04.10 0 0 27312

Igazán megható történet!

:-)))

Előzmény: miriuta maci (27311)
miriuta maci Creative Commons License 2013.04.10 0 0 27311

A legkedvesebb pillanat az volt, amikor az örömapa már fáradt volt kimenni a Tücsökkel szemben lévő fáig pisikélni.

Helyette csak kilógatta a Tücsök kapurácsán a szervet, és kipislákolt a járdára.

Aztán valahogy eljutott hozzá, hogy nagyon nevetünk és a folyamat közben kérdőn felénk fordult...

Előzmény: otyik (27310)
otyik Creative Commons License 2013.04.10 0 0 27310

akikre büszkék vagyunk....

 

Rám meg derült égből lecsapott tegnap egy tejfakasztó buli. Tücsök presszó. Rettenetesen féltem tőle, de tulajdonképpen annak ellenére hogy nagyon rendesen bekezdtünk fél 12-re már otthon voltam, szóval  már valamelyest azért visszafogott a társaság...

Egész jól is vagyok. Persze mert reggel voltam gőzben és a 4 tojásos rántotta korsó gyógysör azért nagy segítség volt. És remélem nem jön holtpont, mert este van valami meccs...

Előzmény: zlotyi11 (27305)
zlotyi11 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 27309

Kibaszotttttt másnapos vagyok és még most sincs hangom!!! Ez a tegnapi meccs, te atya úr isten!!!!!

pipacsmező Creative Commons License 2013.04.09 0 0 27308

:-)))

Mi ebből a tanulság? Az, hogy dogóhúzót kell hordani a slusszkulcstartón :-)

Előzmény: peaso25 (27307)
peaso25 Creative Commons License 2013.04.08 0 0 27307

egy kis hányás:)))

 

én csak a belvárosban mulattam. az indok egy barátom feleségének a szülinapja volt, de tulajdnoképpen mindegy. A helyen 750 Ft a korsó dréher, a garami funky stuff adta a zenét, de minezek ellenére 5ig ittam. ma amikor menni akartam a teherautóval, láttam hogy a slusszkulcs középen merőlegesen meghajlott 90fokban, akkor világlott meg,hogy a villamosmegállóban kezembe adtak egy üveg bort és ezzel próbáltam meg kinyitni.

Előzmény: zlotyi11 (27305)
pipacsmező Creative Commons License 2013.04.08 0 0 27306

Zlotyi, ha nem ismernélek, akkor azt gondolnám, hogy no, kamuzik a srác. De ismerlek... ;-)

Előzmény: zlotyi11 (27305)
zlotyi11 Creative Commons License 2013.04.08 0 0 27305

Én meg Dortmundban voltam a hétvégén....azt kell hogy mondjam, olyan vagyok mint az öreg Puskás vagy Varga Zoli...a fiatalok azt gondolják, hogy ez a csávó már mit erőlködik itt nekünk, lefocizzuk (esetemben leisszuk) fél lábbal is, aztán amikor az öreg báll az edzésen, és két mozdulattal megmutatja, hogy mit és hogy kell csinálni, akkor cask tátva maradnak a szájak...

NO én hétvégén nemcsak hogy edzésbe álltam, de magán a meccsen is játszottam.

Eleve ott kezdődik, hogy kb. 4 tálca sör utazott velünk a buszon, amiből én rendesen fogyasztottam, a Jagerről nem is beszélve. Persze első este a buszon hamar kidőltem, így talán joggal gondolhatták a fiatalok, amit gondoltak. Jó, a hamar relatív, de 11 körül eldőltem aludni a sör-jager-fáradtság hatására.

Másnap reggel 6 körül ébredtem, és sörrel nyitottam, és innentől nem volt megállás!

Érkezés Dortmundba, irány a belváros enni-inni, aztán stadion, meccs, közben pedig csak ivás és ivás.

Estére a a 30 fős brigád szép lassan lecsökkent, és úgy 10-12 fővel mentünk tovább aljasodni. Aztán ez még tovább csökkent a kocsmában, ahol úgy igazából 4-en estünk neki a piának...az egyik srác végét a happy-hour Jager akció jelentette, amikor 1€ volt egy feles Jager.

 

Az egyik józanabb srác 27 Jagerig számolta (fejenként) amit ittunk, utána abbahagyta...ennek lett a következménye, hogy egy 100+kg-os srác lényegében öntudatlanra itta magát, és úgy ahogy volt eldőlt...mivel már velem is volt ilyen, tudtam mit kell csinálni. Kicsi arcmosás, levegő, kis hányás, aztán kicsivel jobb lett, de járni nem bírt szegény, így elkezdtük hazacipelni 3-an...vicces lehetett látni, hogy 3 bebaszott ember vonszolja a negyediket....a lényeg, hogy végül egy taxis segítségével hazatudtuk vinni, és lefektettük.

Ez volt úgy 2:30 körül, így mondtam a srácoknak, hogy akkor menjünk már tovább, sok van még hátra....mentünk is, de inni már csak én meg egy másik srác ittunk, de mi még eleget. Valahogy 5 köröl tértünk nyugovóra, és reggel 8-kor ébresztettek....a portás csávó csak annyit mondott, hogy nem érti, hogy bírok járni, amikor reggel teljesen elázva tértünk haza, amire én már nem emlékszek, ez valahogy kimaradt.

 

A fiatalok is elismerően bólintottak reggel, hogy szép volt öreg, nem hagytad bajban a haverod, és még mindig tudsz ha akarsz. Elismerésük jól esett, de más sajnos nem, mert enni-inni képtelen voltam egy darabig....szerencse, hogy én repülővel jöttem haza, a buszon valszeg meghaltam volna.:)

Csodás egy hétvége volt, remek hangulattal, jó sörökkel és finom kajákkal.

Előzmény: otyik (27304)
otyik Creative Commons License 2013.04.05 0 0 27304

Igen, a húsvéti sonka és bejgli mérgezést én müncheni csülökkel, wurstokkal, és elképesztő mennyiségű sörrel fujtottam le :-)))))

A meccsen nem sok örömöm volt, de így is óriási élmény volt, a meccs is, meg előtte 9000 juventinóval a főtéren... Megszálltuk lényegében münchen legnagyobb paulanerjét.

fasza volt

Előzmény: zlotyi11 (27300)
pipacsmező Creative Commons License 2013.04.02 0 0 27303

Támogatom a javaslatot!

- Aztán meg támogassuk egymást ;-)

Előzmény: zlotyi11 (27302)
zlotyi11 Creative Commons License 2013.04.02 0 0 27302

Csehbe rohadt régóta tervezi a topic krémje is, hogy kimegy együtt, csak hát ugye a család mindig közbeszól.

Pedig rohadt jó lenne egy ilyet összehozni.

Előzmény: Circo Massimo (27301)
Circo Massimo Creative Commons License 2013.04.02 0 0 27301

A buszos túra ivászati szempontból priceless katagória.

Münchenben is jó inni. Tulajdonképpen bárhol :)


Erről jut eszembe, valamikor júniusban lesz egy Cseh - Olasz meccs Prágában. Eldöntöttem, hogy vonatra ülünk és összekötjük a kellemest..a kellemessel.

Előzmény: zlotyi11 (27300)
zlotyi11 Creative Commons License 2013.04.02 0 0 27300

Na srácok, kinek hogy telt a húsvét?

Számomra remekül, és végre rendesen tudtam inni is.:)

Sajnos pár hete-hónapja elég komoly orvosi javallatra nem ihattam semmit, pedig lett volna mikor és mit, de nem lehetett...aztán jött a húsvét, és elmúlt az orvos által előírt idő, így azonnal az alkohol irányába vetettem magam!

Nincs megállás, holnap Dortmund meccset nézek, aztán péntek délután irány DORTMUND!!

 

Otyik most épp Münchenben iszik, gondolom már nem kell bíztatni, hogy énekelje a FORZA JUVE-t, na engem majd pénteken nem kell meg szombaton...busszal megyünk, és várhatóan még a határt sem léjük majd át, amikor már részeg leszek.:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!