Keresés

Részletes keresés

Glück Creative Commons License 2000.03.10 0 0 60
A süllyedés következő lépcsőjére tippem: néhány napon belül a Papp Ritussal együtt énekli, hogy lityi-lotyi, löcsi-föcsi,hupi-lufi,libi-bibi...stb
Előzmény: Aty (58)
Joe-Joe Creative Commons License 2000.03.10 0 0 59
BORZALOM!!!!!
Előzmény: Aty (58)
Aty Creative Commons License 2000.03.10 0 0 58
Megvolt a Gipsy Kings és a magyarnóta. Szerintem legközelebb feka srácnak álcázzák és rappelni fog...

Aty

joy Creative Commons License 2000.03.10 0 0 57
Off!
Elnézést, ez ronda lesz!
On!
Én is csak a promót láttam.

Mostmár tudom mi a médiakurva!

Aty Creative Commons License 2000.03.09 0 0 56
Sorstársak!

Gyúrjunk együtt izlésre: holnap K.O.stoló!
(Halk dobpergés....)
Fellép PATAKY GAGYILLA és barátai!!!!
szerintem érdemes lesz felvenni. Ehhez képest a Mirigy nulla...

Aty

runaway Creative Commons License 2000.03.09 0 0 55
A beharangozót én is láttam...
Ez alapján a topic alapkérdésére az a válaszom, hogy pénteken mindenki megtapasztalhatja.
Csak vigyen magával mélytengeri búvárfelszerelést.
Vagy mit.
Előzmény: Kalóz Pepi (53)
BahnScorper Creative Commons License 2000.03.09 0 0 54
Kérlek!

Fogj egy CD-t vagy kazit, amit szeretsz, és rakd be a hifibe! A médiáktól ne várj jót! Egyébként én szóltam az 51-es hozzászólásomban!

Előzmény: Kalóz Pepi (53)
Kalóz Pepi Creative Commons License 2000.03.09 0 0 53
Emberek!
Tegnap láttam a K00stoló előzetesét, és aszittem eldobom az agyam.Attila divatosan felékszerezett kopaszoid feje habos-csipkés zsabó fölött virított.....
Nem bííírom !!!!!!Zenét akarok!!!!Igazit!!!!!
BahnScorper Creative Commons License 2000.03.06 0 0 52
Nyertél! Konzi, trombita szak...
Előzmény: Pepin (51)
Pepin Creative Commons License 2000.03.06 0 0 51
Öö, nem egészen. Grósz Galambosnak sramli múltja van (meg tán konzi), "Cirmos" Kormos viszont korábban egész jól nyomult a Prognózisban.

Pepin,
aki 1978-ban még látta az Eddát egy kazincbarcikai farsangi bulin játszani.

Előzmény: Zolcsi67 (48)
BahnScorper Creative Commons License 2000.03.06 0 0 50
Lehet ,ajd most péntek után is szörnyülködni, a tv-újság szerint a kusstolóban fellép "Pataky Attila és barátai"...
Ugyan milyen barátok lehtnek azok...
Irokez Creative Commons License 2000.02.29 0 0 49
Anno, a darido kezdetekor irta azt Gyorgy Peter, hogy aki kepes ilyeneket szo szerint kienekelni, hogy "szeretkezzunk", az nagyobb gazsagokra is kepes. Es lon, milyen igaza lett. Bar en sajnos, vagy szerencsere? harom hete nem nezek magyar adot, de nekem mar a lakodalmas rock is eros volt, bajuszkastul, kalapostul, mindenestul.
Egyetertek, Hova lehet meg sullyedni a magyar konnyuzeneben? Es annyira durva playbackat, mint ami a koostoloban van, meg nemigen lattam. Ennyire azert nem kellene a nezot hulyenek nezni...
Zolcsi67 Creative Commons License 2000.02.29 0 0 48
Pataky és az Edda az első lemez óta folyamatosan süllyed...eddig azt hittem, Lakodalom Lajos jelenti nála a mélypontot, de úgy tűnik, a bányászbéka még messze van. Mellesleg a múltkor a Ferót láttam valamelyik csatornán (ATV? Alfa?) Cirmos Kormos Gáborral, az se volt ám semmi! Tudjátok, Cirmos olyan mint a Lajcsi, csak soványabb :-)))
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.29 0 0 47
Eddig.
Boxer Creative Commons License 2000.02.29 0 0 46
Bölcs gondolat! Hiszen ha van kiskorúek megrontása miért ne lehetne " fiatalkori emlékeim megrontása". Persze ez utóbbi lényegesen szigorúbban büntetnék.
A legközelebbi Btk. módosításnál legyél szíves ezt beterjeszteni, és máris számíthatsz támogató szavazatomra.
Előzmény: Frankie (45)
Frankie Creative Commons License 2000.02.29 0 0 45
Egy másik, kicsit korábbról:

"Időm kevés, mégis hajt valami tovább,
Kormos városomban rám nem várnak csodák,
Hajszolt kutyák futnak az út menti porban,
Új filmeket adnak a régi mozikban..."

-------------------

Nekem már az gyanús volt, amikor egy-egy régi koncerten aszonta egy Slamó szerzeményre, hogy "írtam nektek egy új dalt".

Nem lehetne büntetőjogi kategóriát létrehozni az ilyesmire? Fiatalkori élmények megrontása, vagy hasonló?

Lehet, hogy mostmár nincs aki számot írjon P.A.-nak? Vagy így olcsóbb?

Pepi és mindenki, egy klasszikussal zárom soraimat (nem tudom már, honnan származik):
Sz.rd le szerelmem!

Előzmény: Peter28 (40)
Coma Creative Commons License 2000.02.29 0 0 44
egyetértek.
Előzmény: Boxer (43)
Boxer Creative Commons License 2000.02.29 0 0 43
Attilát évek óta semmi más nem érdekli csak a pénz. Ahol osztanak oda megy, és azt csinál amiért fizetnek.
Ennyi és nem több..
Coma Creative Commons License 2000.02.29 0 0 42
egy pár éve volt a P. egy műsorban az atv47-en, vagy bptv-n? nem emlékszem, és válaszolt a telefonálók kérdéseire
lehetett nyerni kazit asszem a 20-ast... néztük a haveromnál, és szakadtunk a röhögéstől, hogy mi lett belőle, meg abból, amit képviselt
betelefonáltak mindenféle 16 éves kis csitrik, és az -akkor- új számokat énekelgették kazi reményében... régit egyik sem... brutális volt
gondoltam feldobom a műsort, és betelefonáltam, gondoltam kérdezek valami elméset, szenvedjen már egy kicsit ő is
ezt kérdeztem: "Attila, szerinted hogy áll ma a rockzene helyzete Mo-n?"
erre belekezdett valami körmondatba, kb.: " az a lényeg, hogy a gitáros gitározzon, a dobos doboljon..bla-bla-bla..."
a végén megkérdeztem, hogy énekelhetek-e egy kaziért? belement... elénekeltem egy részt a Kölyköd voltamból... ő is velem énekelt, mintha élvezte volna, hogy nem csak az új nyálakat ismerik. persze, nem védeni akarom, de nekem úgy tűnt. de akkor is: vesszen !!! :))
/a kazit nem vettem át, de utána ezen röhögtünk egész este... höhö "a gitáros gitározzon..." P. nyilatkozata a rockzene helyzetéről... hmm...

...live your life. like it's a...
Coma

Kigyo2 Creative Commons License 2000.02.29 0 0 41
Anno miatta lettem rocker. Az éjjel érkezem teljesen elbódított. Most meg...
Voltam tavaly szept. környékén valami kis koncertjükön és csak bámúltam. Főleg a közönségen. Totál primitív, ki ha én nem alakok, ez a 0 meg ott pózolt előttük. Ha az egészre gondolok, csak a régi haverok és a nagy bulik jutnak eszembe. PA-t már 93-ban kifütyültük, ha kiszállt valami nyugati csodából.
Peter28 Creative Commons License 2000.02.29 0 0 40
Kaloz Pepi !

Teljes az egyetertes ! (amugy szerintem is ez az egyik legszebb dalszoveg)

Miert kell minket es a regi szamokhoz kapcsolodo erzeseinket ennyire telibe sz.rni ?

Olyan jo lenne megkerdezni tole, hogy mit valaszolna a kerdesre.
Biztosan meg melyebbre furna magat a valasszal...

P.

Előzmény: Kalóz Pepi (39)
Kalóz Pepi Creative Commons License 2000.02.29 0 0 39
"....minden út összefut,
az árnyékból a fény kijut,
de néha még a magasba vágysz,
s mint hulló kő zuhansz tovább...."
Na ettől nekem mindíg szorongatott a torkom.
Most meg a bugylim nyílogat a zsebemben,ha meghallom ezt a majmot.Igazatok van, mintha zsenge ifjúkorom emlékeit tapodná valaki tyúxaros bakanccsal!:(
BahnScorper Creative Commons License 2000.02.29 0 0 38
Nagyon régen egy nagy énekes, most meg egy nyálas kopasz majom!
Előzmény: Ghanima (37)
Ghanima Creative Commons License 2000.02.29 0 0 37
Az meg ki?
BahnScorper Creative Commons License 2000.02.29 0 0 36
Nem is sokat tévedtél, Aty! Hallottad a legutóbbi Mirigyet, a Selejtezőt? Ott P.A.-t, Zambo Jimmyt és Lakodalom Lajost szerepeltetik egy címszó alatt, mint Három Királyok! Azt a bizonyos "felülök a repülőre" vagy mi számot énekelgetik, persze kicsit átdolgozva. Én meg azt a számot eleddig általában csak merevsegg-részegektől hallottam énekelni, szóval ez is minősíti az egészet...
Előzmény: Aty (27)
krogerzwei Creative Commons License 2000.02.29 0 0 35
"Meddig sullyed meg P.A. ?"

Emberek, ez csak viszonyitasi alap kerdese. Nalam mar jopar eve nem sullyed az Atis. Azota, hogy eldontottem magamban, hogy mostantol definicio szerint o fogja jelenteni nekem a letezheto legalja produkciot. Azota nem sullyed, mer' folyamatosan ott van legalul ahonnan nincs lejjebb. Maskepp fogalmazva: P.A. aktualis produkciojan mindig lemerheto, hogy eppen hol tart a lejton ez a szar vilag.

pancho Creative Commons License 2000.02.29 0 0 34
Az a második Edda-lemez.
Másrészt az Edda 1980-ban futott be.
(Egyébként én 1978-ban épp Miskolcon tanultam, és voltam még olyan bálban, ahol az Edda játszotta az akkor éppenm futó slágereket, pl. Smokie: Meet At Midnight, Rolling Stones: Angie, stb., természtesen az angolról fogalmuk se volt (nekem már volt valamennyi, 1977-től kezdtem tanulni). Szóval Pataki csak egy kicsit ment lentebb, mint ahol kezdte. És jártunk a próbahelyükre is - ha jól emlékszem, Béla utca, a Győri kapunál, Zsöci szüleinek a háza, a mamája egy tündér volt -, hát Pataki már akkor is elég tuskó volt viselkedésre, csak még nem volt elég pénze meg ismeretsége a maffiózáshoz.).
Egyébként szerintem is a második lemezük az utolsó hallgatható (meg a negyediken - Búcsúkoncert - vannak még jó számok hellyel-közzel).
Előzmény: tuzson (33)
tuzson Creative Commons License 2000.02.28 0 0 33
Most mondok egy jót, hogy röhögjetek.
Amikor megjelent az első Edda lemez felraktam és
"totál" sztereoban beültem a két hangszóró közé
és üvöltettem, hogy Kölyköd voltam meg a többiek.
Ezt olyan agymosásosnak tartottam. Aztán még egy Edda lemez és vége, számomra elmúlt az Edda-feeling.

Azóta csak lestem. Honnan és hová jutott ez a pali. Leginkább csak azt "csodáltam " hogy ennyi éven át mindig fennmaradt. Gyakorlatilag az 1978-ban élt fiataloknak már a gyerekeik is járhatnának Eddára. A folyamatos jelenlétére nem találtam magyarázatot.

Legszívesebben megkérdezném tőle, hogy van-e valami számára az életben, amit semennyi pénzért sem adna el?

cyber.greg Creative Commons License 2000.02.28 0 0 32
Én a Danubiuson hallottam, szóval nekik megvan (hacsak le nem törölték :-))), és ha jól tévedek, ez a Danubius kívánságműsor SMS-száma: 0620-955-0505.
Előzmény: Aty (28)
hooligan Creative Commons License 2000.02.28 0 0 31
Na jó, nem igaz. El sem tudtam képzelni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!