Keresés

Részletes keresés

Angel32 Creative Commons License 2017.06.11 0 0 5312

Sziasztok!Érdeklődni szeretnék hogy a háziorvos tud vagy irhat fel olyan gyógyszert ami segít a fogyásban?Diéta mellett.Labor eredményeim jók!119 kg vagyok!Előre is köszönöm a válaszokat!

Walaki_mas Creative Commons License 2017.05.30 0 0 5310

En ket dolgot javaslok a fogyashoz (INGYENESEK es rendkivul egyszeruek):

 

1) egeszseges taplalkozas

LCHF (low carb high fat - alacsony szenhidrat es magas zsir tartalmu) etelek.

Sok informaciot talalsz itt: Diet Doctor

 

2) idoszakos bojtoles (intermittent fasting)

dr. Jason Fung kanadai orvos blogjat javaslom (Intensive Dietary Management blog):

Video elodassorozat az elhizasrol: itt

Blog: itt

Intermittent fasting, rovid leiras: itt

 

ERDEMES a fenti eloadassorozatot megnezni, illetve a blogot elolvasni. Ennek alapjan egyszeruen megertheto, mi all az elhizas mogott, mi az elhizas folyamata, mit lehet tenni a lekuzdesere.

 

Nehany gondolat, nagyon roviden:

Az elhizasban a legnagyobb szerepet (altalaban) az inzulin nevu hormon jatsza. A magas inzulinszint nagyon sok esetben a helytelen taplalkozas, elsosorban a finomitott szenhidratokban dus etelek fogyasztasa miatt alakul ki.

A cel tehat a megemelkedett/magas inzulinszint csokkentese, amit a helyes taplalkozassal lehet elerni (pl. LCHF etelek), de ennel sokkal hatekoyabb a bojtoles (a bojtoles hormonalis valtozast idez elo, nem azonos a keves kaloriabevitellel). A bojtoles nem azonos az ehezessel swm (a bojtoles alatt a szervezet atall a zsir alapu uzemmodra, a zsirt egeti el, hogy energiat nyerjen).

 

Fontos kiemelni, hogy pusztan a kaloriacsokentes nem segit, mert a szervezet energiafelhasznalasa (metabolizmus) hozzaigazodik a bevitt kaloriahoz (pl. csokken a kaloriabevitel, csokken az elegetett kaloria; ha no a kaloriabevitel, no az elegetett kaloria). A fent emlitett LCHF es intermitten fasting eseten nincs kaloriamegkotes (termeszetesen azert a tulzabalas nem fog segiteni).

Előzmény: mormogi76 (5309)
mormogi76 Creative Commons License 2017.05.28 0 0 5309

Helló. Nem reklámozni akarok semmilyen csoda szert és nem is kérek belőle, én olyan módszert keresek a fogyáshoz ami tényleg segít. A munkám miatt nem tudok főt étel hordani magammal így olyat keresek amit könnyedén tudok vinni magammal és nem kell nagy logisztika az elfogyasztásához. Eddig csak csoda Shakes és csoda tablettákat ajánlgattak olyan árba amitől majdnem hanyatt estem ezek kíméljenek. köszönöm

Dimarkó Creative Commons License 2017.04.25 -1 0 5308

Sziasztok! Nekem minden megerőltetés nélkül sikerült lefogynom 16 kg-ot, és még nincs vége! Ha valakit esetleg érdekel,együtt könnyebben sikerül lefogyni! Írjatok privibe:chronosz@freemail.hu

fitbodyteam Creative Commons License 2017.04.06 0 0 5307

Szia!

Dietetikusok tanítása szerint heti 1-1,5 kg fogyás egészséges.

Két hónap alatt a 22 kg, ezen bőven túl mutat.

Persze nagyobb súlyból könnyebben indul meg a fogyás.

Előbb víz távozik.

Ha egy tisztítókúrával is párosul az életmódváltás, mert mondjuk a folyamat elején azt is szeretné megtenni az ember, hogy javuljon az emésztése, akkor az is növeli a kezdeti, gyorsabb súlycsökkenést.

Előzmény: szeplili (5304)
fitbodyteam Creative Commons License 2017.04.06 0 0 5306

Szia!

Kezdetnek ebbe olvass bele:

http://fitbodyteam.eu/cikktaplalkozasiirany.html

Előzmény: luci87 (5303)
luci87 Creative Commons License 2017.03.08 0 0 5305

orvos írta fel neki, receptre kapható?

Előzmény: szeplili (5304)
szeplili Creative Commons License 2017.03.07 0 0 5304

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni? Valaki próbálta már az Adipexet? Barátnőm 22 kilót fogyott le tőle 2 hónap alatt mindenféle nehézség nélkül...igaz ő 89 kg-ról indult....én 73 kilogram vagyok 165 cm. Nekem is ajánlott? Légyszi ha valaki próbálta adjon tanácsot róla....köszönöm előre is! 

www.adipex.shop  itt van róla leírás innen szeretnék rendelni...

luci87 Creative Commons License 2017.03.01 0 0 5303

10 kg tól kellene megszabadulnom legalább, az egészségem érdekében,minden segítséget, tippet megköszönök.48/160/73

nina8474 Creative Commons License 2016.07.14 0 0 5300

Sziasztok!

Én rengeteg fogyókúrát kipróbáltam. Senki se tud újdonságot mondani. Aztán találtam valamit: 1 hónap alatt 7 kg-t fogytam, amit azóta is tartok. Nem éheztem és energikusabb vagyok mint valaha. Orvosok által bevizsgált program, nincs mellékhatás. Hacsak a súlyok leadása nem tekinthető annak. Mellette nem volt időm tornázni, mégis zsírból fogytam. Igaz, hogy minden szervezet más, másként reagál a váltásra. Itt csak annyiban más, hogy 5 vagy 10 tudsz-e lefogyni. Mert az garantált. Ha valakit érdekel írjon és segítek: nina8474@gmail.com

 

Lisa0815 Creative Commons License 2016.02.02 0 1 5298

Fogyókúrás tabletta - http://track.thermacuts.hu/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=751&pid=115&bid=advandec Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

Greenoption Creative Commons License 2015.07.25 0 0 5297


A Reg-Enor egyedülálló magyar termék amely máj és epetisztító hatása mellett a testsúly optimalizálásban is segíthet akár fogyás akár hízás szükséges.
Csapatunkban nagyon sok orvos természetgyógyász van, aki az egészség területén akár személyre szabottan tud segíteni. Termékeink a környezetvédelem területén kiemelkedőek és pénzkereseti lehetőség programunk fantasztikus!

Az oldalt meg lehet nézni http://biocomag.ch/ vagy Romániában http://biocom-international.ro/ Regisztrációs szám mind két oldalon 102681
Nincsenek véletlenek az életben! Az emberek azért találkoznak, hogy segítsék egymás életét.
Örömmel válaszolok minden kérdésre.

Agicatak Creative Commons License 2015.07.17 0 0 5296

én most egy nidora nevű szerrel szemezgetek, állítólag rá kell szórni az ételre és eléri hogy hamarabb elteljen az ember. valaki ismeri, vagy próbálta már?

Tinajb Creative Commons License 2015.01.31 0 0 5295

Minden korosztálynak bevethető módszer kiiktatni a cukrozott valamint a cukorként viselkedő ételeket, italokat az étrendből. Ha semmi mást nem csinálsz, csak ennyit változtatsz, hetente 3-5 kilóval lehetsz soványabb.

Bővebben itt tájékozódhatsz, hogy melyek azok az ételek, melyek cukorként viselkednek a szervezetben:

http://cukormentesbio.hu/elet-minoseged-javitasa

qutja Creative Commons License 2014.04.07 0 0 5294

Természetesen a zeatax nevű átverésről beszéltem!

 

qutja Creative Commons License 2014.04.07 0 0 5293

A szíve rothadjon ki ennek a féregnek, aki ezt rásózza az emberekre! A dobozánál már le kellett volna állnom, mert nem csavaros, hanem alig lehet kinyitni, de ki se nyisd, mert szart se ér! Beszedtem az összeset és a kaját is takarékra tettem, de egy kilót sem fogytam! Ez volt az utolsó, amit kipróbáltam! Pusztuljon el aki kitalálta és forgalmazza! A pénzemen meg a temetését intézze!

Bea Gy Creative Commons License 2012.11.24 0 0 5291

http://divatosfogyokurak.blogspot.com.es/ Főleg tapasztalt fogyizókat várok, de minden vélemény érdekel!

H_G Creative Commons License 2011.07.25 0 0 5287

1-2 étkezésre jó lenne olajban tocsogás nélkül (igazából nem tudom, el lehet-e készíteni patisszont anélkül? A cukkini biztosan jó grillezve) de egy egész nap során valamikor kell fehérje is! És minden napra rostos növények is, szénhidrát is meg zsír is, csak az utóbbi kettőből elég kevés. De teljesen kihagyni nem jó egyetlen tápanyagcsoportot sem.

 

 

Előzmény: Törölt nick (5286)
The Woman Creative Commons License 2011.07.24 0 0 5285

Szia An_di!

 

Én is arra szavazok, hogy naponta min. 5-ször kell enni, hogy ne éhezzen a szervezet. Ezek az étkezések kis adagokat jelentenek, 2-3 órás időközönként (pl. ha az ebédet kétszerre eszed meg, az már két étkezésnek számít). Az nagyon fontos, hogy ne terheld meg a szervezetet egy-egy nagyobb adaggal, hanem csak, hogy épp elég legyen.

Emellett én is a napi min. 2-3 liter energia- és szénsavmentes italt javaslom. Ha éhesnek érzed magad, akkor mindig igyál néhány kortyot, és azzal megint időt nyersz a köv. étkezésig.

Amire még érdemes odafigyelni, hogy próbáld meg szétválasztani a fehérjét, szénhidrátot, keményítőt. Mindet másik napra próbáld tenni, ez is elősegítheti a fogyást.

Abban az étrendben, amivel nekem sikerült lefogynom, ez volt az egyik legfontosabb, ami miatt eredményes volt.

 

Előzmény: Törölt nick (5280)
forrrester Creative Commons License 2011.07.24 0 0 5284

azt szerintem jól csinálod, hogy rántott patiszont és lecsót és hasonlókat eszel, mert zöldség mehet minden mennyiségben :) egy kis széngidrát is kell minden nap. szóval én csak annyi változtatást javasolnék az étrendedben, hogy próbálj legalább egy étkezést még beiktatni, hogy ne éhezzen ki a szervezeted. nekem legalábbis ez használt, így ment le az a majdnem negyven kiló, hogy napi ötször keveset mindenfélét ettem és a lúgosításra helyezték a hangsúlyt a menüimmel. no meg a napi 3-4 liter innivaló hozzá :)

Előzmény: Törölt nick (5282)
romesz Creative Commons License 2011.07.23 0 0 5283

Amit kirantasz abban "sok" a kaloria. Az etolaj tele van zsirral.

Napi 3 eves az nem elegendo, a szervezet nem tudja, hogy mikor kap utanpotlast (energiat) es ezert raktaroz. 

Ha tobbszor eszel kevesebbet nem lesz ehseg erzeted es konnyabban szabadulsz meg a feleslegtol is. 

a lepcsozogep nagyon jo kardio de szukseges sulyzokkal is dolgozni, mert az 40 ev felett izomzat is lebomlik.

Azert is kell proteinben gazdag eteleket enni.

A zsiradekokat fozesnel csokkenteni kell.

Előzmény: Törölt nick (5280)
H_G Creative Commons License 2011.07.22 0 0 5281

De hát nem sokat kell enned egy-egy alkalommal! 300 kcal csak kicsike adag vmi normális ételből, kizárólag zöldségekből fér bele egy nagy kazalnyi.

 

"Tegnap csak rántott patisszont ettem, nem tudom mennyi kalória van benne, de a tökfélékben szinte semmi, abban a kis panírban meg csak nincs olyan sok."

 

Az rossz, mert nulla fehérjét vittél be.

 

Előzmény: Törölt nick (5280)
romesz Creative Commons License 2011.07.21 0 0 5279

Nagyon fontos, hogy ne legyen tul sok a kaloria minuszod.

Mert akkor a szervezet nem adja le a megkotott zsirt.

Ha lehet egyel naponta 6szor, hogy soha ne legyen ehseg erzeted, igyal rengeteg vizet 3-4 litert egy nap.

Sokszor mikor ehesek vagyunk akkor eleg a viz is.

Fott tojasnak kaloriaja =70, de ha nem eszed meg a sargajat akkor az csak 20 es a sargajaban sok a koleszterin is, napi egy sargajaban benne van a felnott ember napi szukseglete a tobbi mar emeli a koleszterin szintjet. 

Ami szinten nagyon fontos, hogy sokat mozogj, gyalogolj minden hova, napi 4-5 kilometert jo lenne ha megtudnal csinalni. 

Megmozgatja az izuleteket es segit a zsiregetesben. Ha lehet ne hasznalj liftet, inkabb valasztd a lepcsot, csodara kepes

Előzmény: Törölt nick (5278)
The Woman Creative Commons License 2011.07.17 0 0 5276

Kedves An_di!

 

Az az 5 kiló nem vészes. Azt már én is megtapasztaltam, hogy fejben nagyon el kell dönteni, hogy belevág az ember, máskülönben nem sok értelme van.

Nálam is egyik pillanatról a másikra jött az elhatározás, hogy már pedig nincs mese, tovább így nem mehet, tennem kell valamit. Aztán határozottan kitartottam amellett, hogy nem eszek mellé, csak azt, amit az adott napra kaptam, és így megtörtént a "csoda", elindult a fogyásom és meg sem állt addig, amíg el nem értem a kitűzött célomat (-21 kg). Szóval meg lehet csinálni, csak meg kell hozni a döntést!!!

Előzmény: Törölt nick (5273)
forrrester Creative Commons License 2011.07.09 0 0 5274

ez nálam is így volt évekig, mindent tudtam, sose kezdtem el normálisan :) aztán valami bekattant a fejemben, olyan, mintha valami kapcsoló lenne a fejemben, az átkattant és onnantól ment a dolog :)

Előzmény: Törölt nick (5273)
forrrester Creative Commons License 2011.07.03 0 0 5272

csatlakozom ehhez, nekem is negyven kilóval ezelőtt olyan depressziós korszakaim voltak, hogy emberek közé sem akartam menni néha, szóval nekem nagyon nagy dolog ez, hogy most felszabadultan tudok mászkálni a kis feszülős pólóimban végre és van önbizalmam:)

Előzmény: The Woman (5271)
The Woman Creative Commons License 2011.06.26 0 0 5271

Sziasztok!

 

Én is voltam már hasonló helyzetben, mint Ti.

Kb . 1 évvel ezelőtt még olyan 20 kg- súlyfelesleggel rendelkeztem, mely sok problémát okozott az életemben , pl. utáltam magam, nem volt önbizalmam, depressziós időszakaim voltak, nem volt mit felvennem, mert semmi sem állt jól rajtam, és emiatt egyáltalán nem éreztem jól magam a bőrömben stb.

 

Aztán találkoztam a Zsírégető Klubbal (www.zsiregetoklub.hu), ahol megismertem egy olyan fogyókúrás rendszert, mely az életmódváltásra vezet rá. Ebbe többféle étrend tartozik bele, melyek közül néhányat ki is próbáltam és leadtam 21 kg-ot kb. 4-5 hónap alatt. Ezt a súlyt 2-3 kg ingadozással a mai napig tartom is.

 

Itt nem  kellett éheztetnem a szervezetemet, hiszen napi 5-ször ettem kisebb adagokat és min. 3 litert ittam.

Rájöttem arra, hogy ha többször eszem (2-3 óránként) kevesebbet, akkor nem raktároz a szervezetem, hiszen sosincs kiéheztetve.

 

Bízom benne, hogy másnak is tudok segíteni a tapasztalataimmal. Én visszakaptam a régi énemet, önbizalmamat és ismét nőnek érzem magam...

Szívből ajánlom, próbáljátok ki!!!

Előzmény: szilviaa77 (5264)
forrrester Creative Commons License 2011.06.25 0 0 5270

sziasztok, nekem 35 kilót sikerült leadnom egy év alatt a gastroyal abc menüjével. nem éhezős, meg tulajdonképpen nem is jó szó rá a fogyókúra, mert megváltoznak az étkezési szokások alatta és később sem bír már az ember nagy adagokat meg nehéz kajákat enni igazán :)

nyirfakati Creative Commons License 2011.06.06 0 0 5268

Sziasztok!

 

Nekem is mozgás mellett sikerült lefogynom. Igaz használtam egy étrend kiegészítőt is, ami turbóra nyomta a leadott kilóim számát. Először csak hetente 3x jártam edzeni utána felemeltem heti 4-re. A Dimatrex zsírégető ampullákat ittam. Ebben szinefrin van és rengeteg növényi koffein. 24 nap alatt 5 kiló ment le rólam úgy, hogy közben még az alakom is formálódott! Nagyon jó cucc, bátran ajánlom mindenkinek!

 

Üdv: Kati

Robika26 Creative Commons License 2011.05.19 0 0 5267

Szia!

 

Ez nálam is probléma volt, hogy koplalással próbáltam megoldani a fogyókúrát, aztán később mozgással is, amire egyre kevesebb időm lett, ezért egyik kísérlet sem lett túl sikeres. Legjobb barátom ajánlott 1 elég jó személyre szabott programot, különböző kezelésekkel masszázs, akupunktúra, stb. amire azt mondta hogy neki nagyon bevállt. Most fogom én is elkezdeni. Ha  érdekel a dolog, akkor itt olvashatsz róla több infór is: http://www.tenuitas.hu/index1.html

Előzmény: szilviaa77 (5266)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!