Keresés

Részletes keresés

dusanyi Creative Commons License 2015.06.23 0 0 338

Sziasztok!

Fénymérőt szeretnék vásárolni, az anyagi korlát a Seconic vagy a Polaris alapmodellét engedi...

Tudom hogy naggyából egyforma a kettő, de mégis melyik használhatóbb a kettő közül? Köszönöm!

BNSfoto Creative Commons License 2015.06.08 0 0 337

ASAHI SPOTMETER a képeken látható állapotban 20e. 

Serial nincs.

 

érdeklődés email-ben

 

 

 

https://youtu.be/6hsKcx7boE4

doktor.ur Creative Commons License 2015.06.02 0 0 336

Írtam emailt a Minolta fénymérővel kapcsolatban.

Előzmény: groznij (333)
Fahrenheit.451 Creative Commons License 2015.05.07 0 0 335

Szia!

Mind a kétféle mérést el kell végezned!

A világítási arányt csak a külön-külön méréssel tudod beállítani, az éppen mért vaku irányába fordított vakufénymérővel, majd a tárgy felől a gép felé fordított fénymérővel összegző mérést végzel.

Legalábbis ez az egyik, legegyszerűbb sablon.

Majd jönnek itt okosok, bővebben kifejtik.

Előzmény: Kákettődéemdé (334)
Kákettődéemdé Creative Commons License 2015.05.06 0 0 334

Üdv mindenkinek!

 

Egy kezdő kérdésem lenne, sajnos szakkönyv hiányában és internetes nyomozás után sem találtam rá választ:

 

Ha több vakuval különböző irányokból akarok témát megvilágítani (szinkronzsinórral vannak összekötve, de manuális állásban), akkor hogyan kell használnom a vakufénymérőt?

 

- külön-külön kell bemérnem a vakuk villanását

- vagy egyszerre kell elvillantani a méréshez az összes vakut és a fénymérőt szenzorát a gép felé fordítva kell mérni a vakuk összesített fényét?

 

Előre is köszönöm a válasz(oka)t!

groznij Creative Commons License 2015.04.26 0 0 333

ELADÓ Minolta Auto Meter III. fénymérő (szám: 348326) + Spot meter (wiewfinder) 10 fok II., tasakjában) kiváló állapotúak. Ár együtt – 29.000,-Ft.

Mr.Frenky Creative Commons License 2015.04.19 0 0 332

Sziasztok!

 

 

Mikrosat Digital 3R stúdióvaku még 4 év garanciával eladó.

Ára 115.000 Ft

papírokkal, dobozával.

 

érdeklődni O6 7O 6O7 6O64 vagy publik mail

(Budapest)

 

 

 

 

 

fecskea1 Creative Commons License 2015.04.03 0 0 331

A fénymérő elkelt. Köszönöm az érdeklődést mindenkinek.

Előzmény: fecskea1 (320)
Music Pix Creative Commons License 2015.04.02 0 0 330

Elkelt.

Előzmény: Music Pix (310)
derült ég Creative Commons License 2015.04.01 0 0 329

Tessék helyesen  értelmezni a topik címét.  A fotós adok veszekbe való a ketyere. :DDD

Előzmény: BUSZNYI (328)
BUSZNYI Creative Commons License 2015.04.01 0 0 328

Eladó

- GOSSEN LUNASIX fénymérő (58603.)

- Profi Tele előtét

- Profi mikroszkóp előtét

Egyben iá 20.000,- Ft.

mrrr74 Creative Commons License 2015.04.01 0 0 327

nézd...

többet erről nem szeretnék vitázni Veled, de ilyenkor azért sajnálom, hogy vannak/lehetnek ilyen "segítő szándékú" hozzászólások bármelyik topikban.

Előzmény: derült ég (326)
derült ég Creative Commons License 2015.04.01 0 0 326

Oda írták, hogy bowens bajonettja van? Nem! Akkor meg?...

Ja, hogy hasonló?

 

Megoldást szeretnél? Vegyél valami mást (vagy ne siránkozz)

Előzmény: mrrr74 (325)
mrrr74 Creative Commons License 2015.04.01 0 0 325

Ezt nem igazán értem. Azt akarja jelenteni, hogy 1 centis eltérés van a szabványhoz képest, mert ennyit enged a tűrésük? Mert ezt nem hinném.

Vagy azt, hogy ha ilyet vettem 5 évvel ezelőtt és azóta megelégedetten használom akkor ne panaszkodjak a minőség miatt?

Mert nem igazán értem mit akartál ezzel jelezni, nem vittél közelebb a probléma megoldáshoz.

Köszi

Előzmény: derült ég (324)
derült ég Creative Commons License 2015.04.01 0 0 324

A Blazzeo meg a Fighter "csúcsminőség". Mi mást  vártál?

Előzmény: mrrr74 (323)
mrrr74 Creative Commons License 2015.04.01 0 0 323

Sziasztok,

 

Kis segítséget kérnék.  Van egy blazzeo pro gene 300-as vakum, Bowens adapterrel. Vagyis eddfi azt hittem, hogy azzal, mert kinézetre olyan. A softboxon univerzális felgogatás van, nem tűnt fel. 

Viszont vettem egy octoboxot Bowens S bajonettel és azt tapaszatltam, hogy nem tudom feltenni a vakura, mert nagyobb.

Ahogy nézem a normál Bowens bajonetthez 10 centi átmérő tartozik, ez pedig 9. Ez (nem) szabvány, létezik valamiféle átalakító, találkoztatok-e már ilyennel?

Szerencsére a kisebb vakukra pont ráhúzható, az octabox, de jó lenne ha a nagyobb vakunk is tudnám használni.

 

Köszönöm,

 

Alex

fecskea1 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 322

Szevasztok!

 

Nem tudom van-e a hölgyek és urak között, aki ismeri a Soligor Spot Sensor-II analóg spotmérőt? Netán van akinek tapasztalata is van vele?

Mivel nem találtam a neten hozzá anyagot, csak a digitális változatához, elsősorban az érdekelne, hogy CDS avagy SBC cellával műkszik-e?

A válasz(oka)t köszönöm.

Komrol Creative Commons License 2015.03.11 0 0 321

Eladó FalconEyes RF 604, 4-csatornás rádiós vakukioldó szett AC (220V) (adó+vevő) dobozában.

(szériaszámot nem találtam.)

 

Ár: 12 eFt

 

Győrben átvehető, de postázom is ha kell. 

 

komrol82kukacgmail.com

 

 

fecskea1 Creative Commons License 2015.03.11 0 0 320

Hátha valakit érdekel:

 

Eladó

 - GOSSEN PROFISIX fénymérő (9A49590)

- Profi Lux előtét (szférikus diffuzor)

- Profi COlor előtét (9B51440)

- Profi Flash előtét (1D24726)

- Profi Tele előtét

- Profi Labor előtét

frissen szervizelve, kalibráltatva.

Egyben 30.000,- Ft.

V431167 Creative Commons License 2015.03.07 0 0 319

Szia zolddiszno1, megvannak még a lámpák? Érdekelnének. Köszi a választ előre is.

Előzmény: Zolddiszno1 (316)
nemethla Creative Commons License 2015.02.22 0 0 318
Előzmény: Zolddiszno1 (316)
Amarton Creative Commons License 2015.02.22 0 0 317
Zolddiszno1 Creative Commons License 2015.02.08 0 0 316

Eladó 2db Multiblitz DigiX folyamatos fényű halogénlámpa állvánnyal.

 

250W-os izzókkal szerelték gyárilag, de túl sok volt a fény ezért most 150W-os Osram izzók vannak bennük.

 

Ár: 40000Ft (két lámpa, 150W-os izzók, két állvány)

 

Tel: +3670 371 049négy

 

    

 

    

 

Amarton Creative Commons License 2015.02.08 0 0 315

Eladó Polaris fénymérő.

Gyári állapotban.

Adok hozzá 1 tokot + 1db flat diffúzort, amit egyébként külön lehet hozzá megvásárolni.

Így már lehet mérni kontraszt különbséget is.

Előre utalás esetén ingyen posta.

Ár: 35000 Ft.

romerj Creative Commons License 2015.01.30 0 0 314

Köszönöm mindenkinek, megtaláltam a fénymérőt amit kerestem!

Előzmény: romerj (313)
romerj Creative Commons License 2015.01.28 0 0 313

Sziasztok!

Eladó fénymérőt keresek, amivel vakufényt is lehet mérni, elsősorban Sekonic L308S, vagy Sekonic L358-at keresnék, de természetesen meghallgatok más ajánlatot is.

Árak tekintetében valahol a bolti nettó árak alatt keresem a megoldást, tekintve, hogy költségként el tudom számolni.

Köszönöm a lehetőséget.

Publikus mailra írjatok

sipos.janos84 Creative Commons License 2015.01.17 0 0 312

Megoldódott a remote rendszer nem tudja kezelni és ezért nincs ilyen mód:(

 

sipos.janos84 Creative Commons License 2015.01.17 0 0 311

Hellol van egy nikon d610em és sb-800 vakum. A vaku képes valahogy mondjuk 500zárnál is világgítani nekem. nem tudok rájönni hogy hogyan kell bállítani. 

Köszönöm előre is. 

Music Pix Creative Commons License 2015.01.17 0 0 310

Eladó nagyon megkímélt, újszerű és karcolásmentes állapotú VISATEC SOLO Kit 308 műtermi vakuszett:


3 x 300 Ws, búrák, ernyők, box ... 

részletek itt: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=133355924&t=9156083 .

2rol_ler Creative Commons License 2014.11.18 0 0 309

Van eladó fénymérőm, ha még aktuális. Nem publikus az e-mail címed.

Előzmény: Lylyyyyy (307)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!