Keresés

Részletes keresés

picarcain Creative Commons License 2006.05.27 0 0 735

Kérdés: Mi a globalizáció?

Válasz: Diana hercegnõ halála.

Kérdés: Mire alapozza a feltevését?

Válasz: Egy angol hercegnõ egyiptomi barátjával karambolozott egy francia alagútban, egy német autóval utazva, amelyben holland  motor ketyegett, amit egy belga sofõr vezetett, aki skót whiskey-t piált, és egy japán motoron utazó olasz paparazzi követett, majd amerikai doktor akarta megmenteni brazil gyógyszerekkel.

 

És mindezt egy magyar olvassa, aki kínai ruhákban ülve taiwani monitort bámul...

aranyviktor Creative Commons License 2006.05.27 0 0 734
Tiszta víz a ruhám, és ez a te lelkeden szárad!
aranyviktor Creative Commons License 2006.05.26 0 0 733

 

Ezért tücsök és bogár a topik neve. Komoly dolgok ide nem valók, csak komolytalanságok. Remélem az is az volt, amit írtál, mert ha te komolyan gondoltad, hogy én komolyan gondolom akkor te komolyan komolytalan vagy.

Előzmény: elterito (732)
elterito Creative Commons License 2006.05.26 0 0 732
Az izélés még nem szeretet :-)
Előzmény: aranyviktor (730)
Biga Cubensis Creative Commons License 2006.05.26 0 0 731

Azt hallod: "Isten" veled van és szeret, ha jó az egészséged, nagy a családod, van feleséged, vannak javaid.

De ezt láthatod: "Isten" semmitől sem riad vissza, hogy elvegye tőled az egészségedet, a javaidat, a feleségedet, a pénzedet, hogy felé fordulj és minden errőddel Őt keresd.

aranyviktor Creative Commons License 2006.05.26 0 0 730


A Biblia azt mondja: Szeresd felebarátaid!
A Káma Szútra megmutatja, hogyan.

 

chlodvig Creative Commons License 2006.05.14 0 0 729

 Hello! Nem lesz aranyköpes, de tücsök-es bogar igen :) Volt szerencsem könyvesboltban dolgozni par honapot, es megdöbbentett milyen könyvek fogynak a legjobban: amiket a "jobberzesü" ember meg se latna...Peldat nem mondok, ismerje ki-ki maga.

Pl. amiröl azt hinnenk, szuperjol viszik majd, az megy legkevesbe: ilyenek a hazai "media jelensegek" könyvei, szineszek, kereskedelmi Tv-sek iromanyai!! Szerencsere

alig kivancsaik rajuk...:)

  Ellenben beszeltem szerkesztökkel is: könyvet irni bizony buli! Anyagilag annyira nem, de nevünk az lesz, s innen jöhet ut a reklamba, stb.  A recept: lehetöleg

laza formaban komoly tema legyen! Könnyen olvashato, de megis azt higgye az ember, hogy itt valami marha nagy titkot arultak el neki - pedig csak egy könyvet :)

 

  Ami ugye azert igaztalan, mert kishazankban azert jopar ember akadna (meg olyan is, aki eleteben nem jart könyvesboltban:) ), aki felalomban is  okosabbat, ertekesebbet irna, mint amiket itt emlegetnek. Javaslom tehat: aki egy kicsit is jo irokaval rendelkezik, legyen melle egy kisse ramenös is! Batran keressen fel egy kiadot, szerkesztöket. Megeri majd:) Es akkor majd jussanak eszebe  a munkanelküli pedagogusok --- a meg nem ertett, elbocsatott kutatok, ----- az alulfizetett egyetemi

koponyak, -----meg mindazok, akik (eddig!) meg nem irtak könyvet....De igyekezni

kell am: mert ez "kihalo faj", könyvet ugyanis mar barki irhat barmiröl!

  Batran vagjanak hat bele! Akinek van valami jo ötlete, szivesen varom a javaslatat. Egyedül nem megy...:) Szaktudasom: Könyvkereskedesi es olvaso-amitasi (szomoru)tapasztalatokkal rendelkezem...:) Meg irogatni is szoktam neha...de nem adom el öket, csak az asztalfianak:)   Sziasztok ------ 

 

aranyviktor Creative Commons License 2006.05.14 -1 0 728

 

Korán reggel, ritkán, rikkant a rigó.

aranyviktor Creative Commons License 2006.05.13 -1 0 727

 

Mindig az kéne, ami nincs, és mindig az nincs, ami kéne...

Előzmény: picarcain (726)
picarcain Creative Commons License 2006.05.13 0 0 726
As ha az van, ami nincs? Illetve nincs, ami van...
Előzmény: aranyviktor (725)
aranyviktor Creative Commons License 2006.05.13 0 0 725

 

Mindig az nincs, ami nincs...

 

 

Előzmény: picarcain (724)
picarcain Creative Commons License 2006.05.13 0 0 724
És mi lenne, ha az lenne, ami nincs?
Előzmény: aranyviktor (723)
aranyviktor Creative Commons License 2006.05.13 0 0 723


Mindig az van, ami van...

 

aranyviktor Creative Commons License 2005.04.05 0 0 722

 

Henrykém úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna. Valamikor az van, ami nincs. Például ma finom vacsorám. Az volt, hogy nincs, mert pocsék vacakot készítettem, ki kellett dobni, és a számból még mindig nem tudtam kiöblíteni. Lehet, hogy rosszat is fogok most aztán álmodni.

 

 

Előzmény: Törölt nick (719)
eMM Creative Commons License 2005.01.07 0 0 721
off
Még jó hogy nem vagy a helyemben meg különben is mit ütöd bele az orrod.
Az meg végképp nem érdekel hogy mi a véleményed az egyébként teljesen normális topicjaimról.
Előzmény: Klaus Matefi (718)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.04 0 0 719
De mindegy, ez van. Mindig az van, ami van.
Ez elkeserítő. Miért ne lehetne az, ami nincs?
Előzmény: aranyviktor (714)
Klaus Matefi Creative Commons License 2005.01.04 0 0 718
A nyitott topicjaid alapján én a helyedben nem próbálnék "aranyviktor"-ról negatív véleményt mondani ! ! !
Előzmény: eMM (713)
Klaus Matefi Creative Commons License 2005.01.04 0 0 717
Miért emlegeted Jézust , amikor nem benne hiszel ? ? ?
Előzmény: Törölt nick (716)
optikai.tuning Creative Commons License 2005.01.03 0 0 715
 hi
aranyviktor Creative Commons License 2004.05.17 0 0 714

Traktor Józsi!

Ha nem tűnt volna föl, mások aranyköpéseit copizzuk be.

Ezt ma kaptam mailben:

De mindegy, ez van. Mindig az van, ami van.


Előzmény: eMM (713)
eMM Creative Commons License 2004.04.18 0 0 713
Szép kis baleset vagy te hallod....
Előzmény: aranyviktor (711)
aranyviktor Creative Commons License 2004.04.16 0 0 712

Ja, most látom. Az előző hozzászólás idézőjelben értendő! :-)))
aranyviktor Creative Commons License 2004.04.16 0 0 711
Igen, igazad van, pontosan ugy kell megnyilvanulnom, mint aki szereti az Urat! Nagyon igazad van! Most nagyon jol meg lettem altalad leckeztetve:-) Gyorsan beszeljetek meg telefonon egy atok-talit:-)
Epp ezert JELENTEM KI, hogy el vagytok mindannyian veszve! Epp ezert jelentem ki, hogy a mestereid: a spicli-parazna-hangafa trio nem az Ur utjan jarnak, hanem a sotetseg es karhozat utjan es ti is, akik kovetitek oket:-)
Semmikepp nem tudod elsumakolni azt, hogy a Szent Szellem ellensegei vagytok!
Te maskeppen is az vagy, hiszen olyan csoportosulas tagja vagy, ahol a JT mozgalomhoz hasonloan tagadjak a Szent Szellemet!
Pedig mondom neked, hogy a Szent Szellem = Szemely es Ur! Es a Biblia is mondja, epp ezert mondom en is.
A vallasi vitat lezartam! Ti itt kimutattok a rengeteg alattomos hazugsaggal, hogy mennyire gyulolitek azokat az embereket, akik az Evangelium hirdetoi. Ram is, aki csak az evangeliumot hirdettem; annyi hazugsagot talaltatok ki, hogy azert mar regen kenyszerzubbonyt kellene viselnetek, hiszen epelme nem talal ki ennyi moslekot masokra.
Regebben olvastam a spiclike sorait es megtudtam, hogy MINDEN EGYES allitasa hazugsag, mert semmi sem ugy tortent meg, ahogy o leirta. Hamis tanu a kisoreg! Van vagy 5-6 ezer allitasa masokrol, es mind hazugsag! Elegge sz@r lehet neki igy elni.
Ti pedig az o kovetoi es tanitvanyai vagytok, az o martirjai vagytok, hiszen annyira kovetitek, hogy meg az Ur atkat is magatokra vallaltatok csak azert, hogy o lehessen a szellemi atyatok:-))) meg is erdemlitek azt a terhet, ami tole szallt at ratok:-)
Aki atkozottat kovet, az maga is atkozotta lesz.

En szeretem az Urat, es a Testvereimet is szeretem, akiket latok!
Akiknek segitettem es folyamatosan segitek, azok tudjak is ezt. Ti nem tudjatok, hiszen ti annak a masik fejedelmnek a gyermekei vagytok!

En csak egyszeruen vettem a batorsagot es BEOLVASTAM es BESZOLTAM ezt vegre nektek, mert elottem senki sem mondta meg itt, hogy a BUDOS, az BUDOS es a FEKETE az FEKETE!

Azzal meg hiaba jottok, hogy en milyen stilusban mondtam ezt meg nektek. Termeszetesen olyan stilusban adom elo, ahogy en akarom. Semmit sem szabtok meg nekem. Ha az Ur elott elfogadott vagyok, akkor az nudli, hogy a satan szolgai szemeben, mi vagyok.

Az imaink utol ernek benneteket, ez alol nem lesz kibuvo es az orok karhozatban sem lesz mentseg.
Akkor majd Jezusnak is azt mondjatok, hogy benne nincs szeretet???:-)))

Istenben sincs szeretet azert, mert elkeszitette a satannak es a kovetoinek az orok tuzes tavat?

Tudom, hogy az olyan "hirnok", mint en nem nepszeru koztetek:-) Dehat ez kit erdekel?
Vagy engem is elkaptok es szetfureszeltek?:-), mint atyaitok tettek a profetakkal?:-)
Arra is kulon befizetnek!

Csao bambino!

A Szent Szellem az Ur!A Szent Szellem az Ur!A Szent Szellem az Ur!A Szent Szellem az Ur!A Szent Szellem az Ur!A Szent Szellem az Ur!A Szent Szellem az Ur!A Szent Szellem az Ur!A Szent Szellem az Ur!A Szent Szellem az Ur!A Szent Szellem az Ur!

Dual Power Creative Commons License 2004.04.13 0 0 710


"Az Emberi Ostobaság, csak az ami határtalan és hát AVi ebben kifogyhatatlan. Pedig tanulhatott volna már, mert rengeted dolgot kipróbált és látott. Látta, hogy nem működik és hülyeség minden, de azért újjabb és újjabb misztikumokat keres.

Ezek után nem tartom lehetetlennek, hogy valaki bevezeti a 8. vagy hanyadik csakra FINGBENHAT misztériumát és az emberek egy teremben összegyülve és átszellemülve, a fesőbb és alsóbb energiákkal, ájtatosan rotyogtatnak.

Komolyan látom a szemeim előtt és nehogy azt hidd, hogy van akkora baromság, amire nem lehet követőket és hívőket lelni. "


aranyviktor Creative Commons License 2004.04.13 0 0 709

A vallásod "jelképe", a nulla végtelenítése nagyszerűen jellemez egyébként téged is. nyivákgábor....
CSerfa Creative Commons License 2003.07.12 0 0 699
Nocsak!

Úgy látom, időben helyreállt a dolog, azaz időben sorrendben vannak a hozzászólások.

Látom, dolgozott a moderátor, a "nem tisztességes" és az esetleges "rosszindulatú" minősítésem okafogytával visszavonva.

CSerfa

Előzmény: CSerfa (697)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2003.07.11 0 0 698
Én sem mondtam, hogy ez jó, csak annyit: láthatóvá tehető, nem lett törölve.
Előzmény: CSerfa (697)
CSerfa Creative Commons License 2003.07.11 0 0 697
Nem, nem, ez nem tisztességes szerintem. Ezt tudta, akik összevonta, és így gyakorlatilag eltűnt (ugyan ki olvassa?), elveszett több szólás ok nélkül. Akarom mndani, jó oka nem volt, hisz, gondolom, hely sem szbadult fel, semmi haszna nincs. Ám Aranyviktornak oka volt, mint írta is arra, hogy két topic legyen, éppen nem azonos volt a kettő. Csak szvsz a moderátor nem olvasta, vagy rosszindulatú volt és kész, nem kéne ezt ragozni..

Oly sok ennél silányabb topic van, kár volt (szerintem) ezt piszkálni! A kedvem mindenesetre elment jócskán.

Cserfa

Előzmény: a legkisebb ugrifüles (696)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2003.07.11 0 0 696
Állítsd át a nézetet 500 hozzászólás megjelenítésére, és meglesz. Összevonták a tücsökbogaras topicokat, csak fapados az összevonó szoftver.
Előzmény: CSerfa (695)
CSerfa Creative Commons License 2003.07.11 0 0 695
Ejnyebejnye!

Ukkmukkfukk, eltünt innen a szólásom, és a Közleményekben sincs ennek mikéntje-oka.

Nem túl szimatikus módszer ez nekem...

CSerfa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!