Keresés

Részletes keresés

keki Creative Commons License 1998.10.03 0 0 80
Ez a szoftver, ami itt a törzsasztalt csinálja az Ultimate BB 2.0 verziójához már alig-alig hasonlít, máshogy tárolja a hozzászólásokat, a jelszavakat, a felhasználókat. Az átállás a legújab verziókra ezért kemény dió.
kaviat Creative Commons License 1998.10.03 0 0 79
kedves nettó igazgatói!

gondolom ki lehet javitani a kattintson ide szindrómát, ezt már elöttem többen is irták.
de: mi lenne, ha nagy lépésbe fognátok, és lecserélnétek az Ultimate Bulletin Board 2.0-t valami frisebb verzióra /most 5.09nél tartanak/, ahol van már hozzászóláskeresés meg egy halom feature ? vagy azért már nagyon sokat kell fizetni?

más: ha lehet, tegyetek mindenenhova jó internetto logót pl ide is a taztalba...

thx: kavi

Gab Creative Commons License 1998.10.03 0 0 78
ISTENI az új lap!!
Hanu Creative Commons License 1998.10.03 0 0 76
Elnézést a helyesírási hibáért. Akarom mondani: rendezetebb
oooops!
Hanu Creative Commons License 1998.10.03 0 0 75
Na, ide is későn találtam el... újat már nem tudok mondani... de az tény, hogy ez az új nagyon betegesen sápadt. Viszont rendezetteb. Pedig végre megtanultam az előzőt!
Bambi Creative Commons License 1998.10.03 0 0 74
Hello új design!

ned
nekem is ez a gondom, először azt hittem,
csak velem nem stimmel valami, de aztán felhívtam pár havert, nekik sem megy
hát most kattingatunk "ide"
üdv
bambi

neduddgi Creative Commons License 1998.10.02 0 0 73
Ja, Andras,
Lehet, hogy nem tudja olvasni a hozzaszolasokat...
"Ha mégsem, kattintson ide."
neduddgi Creative Commons License 1998.10.02 0 0 72
Andras,
Elmondhatnad, hogy a Torzsasztal designe-t miert kellett BEJELENTES NELKUL szetcseszni... Funkcionalisan is eleg gyenge lett. |Auto frissites hozzaszolas utan, ket szelen "szabad tarterulet", stb.|
Nyírő András Creative Commons License 1998.10.02 0 0 71
Íme hát az új címlap: mostantól új designnal jelenik meg az iNteRNeTTo. Ez persze még korántsem végleges, a következô napokban, hetekben folyamatosan finomítjuk, csiszoljuk. A friss híreknél és a törzsasztalnál már az új cikk-design is látható, aztán majd jön a sport és a többi is, lépésrôl lépésre.

Kösz a hozzászólásokat, tanácsokat, kritikákat, véleményeket.

soltika Creative Commons License 1998.10.01 0 0 70
soltikának első látásra tetszik
szerintem áttekinthetőbb lessz ha teljesen
fel lessz töltve.
/soltika ugyanis pásztázni szeret a két rossz
szemével és reméli hogy hamarább rá találl az őt érdeklő cikkekre,mint hogy egerentyűvel
tekerjen lefele/
soltika + Finci kutya/dr/
neduddgi Creative Commons License 1998.10.01 0 0 69
Nem tudom van-e koze a ket dolognak egymashoz, de a Torxsasztal nagyon "belassult" az utobbi masfel napban. Akar LANrol, akar dial-uprol nezem. Ez utobbit kiprobaltam harom szolgaltatorol is.

Andras! Nem tusszog egy kicsit a szerveretek?
Vagy a peering nem lett "beszukitve" picit?

Keyser Söze Creative Commons License 1998.10.01 0 0 68
he, man
az előző változat sokkal jobb volt (it's fél öt now). Szóval narancssárga keretek, fehér háttér sokkal inkább rulez, letisztultabb, mint ez az mostani változat. Ez kezd visszamenni az mostani verzióf elé, amit lehetett szeretni, de azér elég tarka-barka.
kaviat Creative Commons License 1998.10.01 0 0 67
szerintem a narancssárga maradhat, kezd tecceni...
moonchild Creative Commons License 1998.10.01 0 0 66
Az uj szavazogep rulez, de en a CNN-mintat kovetnem, vagyis kerdes, valaszlehetosegek, OK gomb, mellette pedig "A szavazas eddigi allasa" gomb. Ez azert volna jo, mert igy az uj szavazot nem befolyasoljak a korabbi eredmenyek.
Fandor Creative Commons License 1998.10.01 0 0 65
Nepszava linkkel vigyazni! (mielott barki kovetkezteteseket kezdene levonni abbol hogy miket olvasgatok: a Nepszava toltodik le a legkenyelmesebben, nem kell cikkenkent klikkelni, ez jol jon ha mobiltelefonon keresztul csordogal a manna)

szoval neha kicsit kesesben vannak: szerda este meg a kedd reggeli szamot lehetett olvasni...

Esik Creative Commons License 1998.09.30 0 0 64
Kedves Ny:A!

Gyors, ugyhogy gyuhet. Randa, mint a regi, ugyhogy megmarad a komforterzetem. :-)

boci Creative Commons License 1998.09.30 0 0 63
Napilap ügyben: lehet, hogy a Népszabadság tud automatikus címlapsztorikat küldeni, de olyan tetü lassú a szervere (MS), hogy akár nyugodtan levehető. A proxy (hehe) mögött nem lehet kivárni, mindig csak a i>timeout, akkor inkább jöjjön pl. a mhirlap.hu az legalább gyors.

Színek: Zöld alapon lila betükkel ;-)

T. Asztaltársak!
A törzsasztal frame-jét érdemes külön Bookmark-ba kilökni, akkor nem kell sem az Internettóra, sem a többi sallangra (keretre) várni!

OWO Creative Commons License 1998.09.30 0 0 62
Hali András !

Nem tudom, jól éreztem-e, de mintha gyorsabban jött volna le az új forma. A rendezettsége is jobbnak tűnik, könnyebben igazodok el rajta, mint a régin.

Szerintem tök jü, gratula.

Bye: OWO

Fandor Creative Commons License 1998.09.30 0 0 61
Az Internetto legfobb erteke az hogy napra-, sot percrekesz.

Eppen ezert az aktualitashoz kevesbe szorosan kapcsolodo dolgokat, mint "kereses az Interneten" (arra ugyis inkabb a keresoket hasznaljuk), "MATAV tudakozo", "angol szotar", nyugodtan lejjebb lehetne vinni, es pl a Sport rovatot feljebb hozni!

Nyírő András Creative Commons License 1998.09.30 0 0 60
Fejlemények:

- a régi logót megtartjuk, vagy ha változtatunk rajta, akkor csak nagyon keveset.

- megértettem: a Törzsasztal mellett a többi fórum bejegyzéseit is kitesszük a címlapra

- a szineket átgondoljuk: a fejléc valószínűleg hasonlítani fog a mostanira, csak nem lesz frame-ben. A sárga helyett kértem a színlátóktól más megoldásokat.

- a napilapok ügyében: a Magyar Nemzetnél és a Magyar Hírlapnál technikailag nem tudtuk megoldani a napi automata szemlézést, a Napi Magyarországgal viszont igen, tehát ez fog szerepelni.

teodor Creative Commons License 1998.09.30 0 0 59

Azért nem a forma,hanem a tartalom
a fontos.
Zölduborka Creative Commons License 1998.09.30 0 0 58
Maradt a regi logo, igy mar tecc!
De a hatter tenyleg lehetne egy az OK gomboknal egy kicsivel sotetebb szurke, mert akkor nem folyna ra a szemem a monitorra es raadasul nagyon jol nezne ki a sargaval.
Egyebkent alakul, csak igy tovabb!

Udv.

Ubi

u.i: az "stb..." es a tobbi (:)) logo maradna a regi? Jo lenne!

GTS Creative Commons License 1998.09.30 0 0 57
Kedves András!

Szerintem is jó az új címlap, bár a színein ugye lesz még változtatás? Mert tényleg nagyon kikészíti a szemet. Én is a régi logo mellett szavazok. S a végére egy kérdés: Hogyan jutok el az új cimlaprol pl. a Hardware Fórumhoz? (A réginél ez nem volt gond...) Szóval, ahogy írtad, van még mit csiszolgatni, de csak így tovább, jó lesz!

Utas2 Creative Commons License 1998.09.30 0 0 56
T. Nyírő Úr!

Hali. Csak belekukkantottam, felőlem lehet új vagy régi is a logo, összességében teccik.
Van abban valami, hogy azok az újság-linkek kerüljenek bele, akik ezt igénylik, és tényleg úgy kiegyensúlyozott, ha a Népszabi mellett ott a Magyar Nemzet is.

Egyébként átláthatóbb, mint a régi.

Tényleg ne csak a törzsasztal, hanem a politika és esetleg a kultúra is szerepelhessen a nyitóoldalon.

Maradok üdvözlettel.

kaviat Creative Commons License 1998.09.30 0 0 55
első látásra kusza, nem láccik a struktúrája, össze van hányva mindenféle össze nem illő cucc... mi dönti el hogy mi kerül barlra és mi jobbra ? második látásra kibukik a szisztéma :-) a lényeg középen van... harmadik látásra kezd hatni a narancssárga ! szinből:cool talán csak valami vérsárga háttér hiányzik...

logo: igenis lehet új logo! olyan, ami viszi tovább a régi szertelenségét, de van benne valami húzós új idők feelingje ...

kaviat rondaemberbácsi endorfinpapa

Hipotalamusz Sztimjulétor Creative Commons License 1998.09.30 0 0 54
még1:

engem kicsit a régiben is zavart, hogy a kezdolapon nem ugyanaz a logo volt látható, mint a belso lapokon. most is egy régi internetto logo látszik a törzsasztal bal felso sarkánál a mostani index.htmlen levo helyett, pedig az sokkal jobb.

Hipotalamusz Sztimjulétor Creative Commons License 1998.09.30 0 0 53
Igen, igen!

A régi logo sokkal jobban tetzett nekem is. Akit le kellene cserélni, az angelday, de eziránti igényemet már úgyis megírtam Ny:Anak privateban.

.hsz

pcsikvari Creative Commons License 1998.09.30 0 0 52
Kedves András!

Ha már lemerültél a plebszhez, és szondázol:

Ez a szar gép egy vizuális média, tehát ilyen unalmas, fantáziátlan címlapot kár mutogatni,
közvélemény-kutatásilag. Tudomásul vesszük, hogy ez a technika mai állása, és ezt kell szeretnünk, mert telefon vonalaink ezt bírják el, de büszkének lenni rá nem érdemes.Ebben a címlapban nincs semmi fantázia vagy eredetiség, ettől még lehet nagyon használható és rendezett. A logót meg kőne tartani mert az kedves volt, de persze a nagy igyekezetben azt is ki akarjátok csinálni.? Ez a címlap nem több mint egy unalmasan rendszerezett, szellemtelen, liba sárga tartalomjegyzék, ami lehet gyors és áttekinthető csak étvágyat nem csinál. Ha ezen dolgoztatok és gondolkodtatok ilyen sokat, akkor szerintem nem jutottatok messzire.Táblázatot bárki tud csinálni, sárga fejlécekkel, ehhez nem kell nagy tehetség.

Didid

kerenyitomi Creative Commons License 1998.09.29 0 0 51
megírom a véleményem, mert kérted:
-altavistás nagyon
-ugye lesz háttér is? ,mert ez a fehér-sárga nehezen látszik. tényleg nem lehetne egy kicsit sötétíteni?
-nekem tetszett a régi is, DE! , a változatosság az mindig kell, ebben igazatok van
-maradhatna a régi logo

csá

ja, hajrá!!

geeez Creative Commons License 1998.09.29 0 0 50
hát, izé, elég merész. Lehet ha igaziban is ez tűnik fel hirtelen a képernyőn, többször nem fogok ráismerni.
Az új logó nem teccik. A többit meg lehet szokni, csak a tartalom maraggyon jó. Jó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!