Keresés

Részletes keresés

Mapé Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218694
JuveFan1897 Creative Commons License 2020.06.07 0 2 218693

Képtelen beismerni hogy elbaszta, hiba volt kinevezni. Megy az önmosdatás.

Előzmény: OnlyLoki (218692)
OnlyLoki Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218692

Ez nagyon jó: Egyetlen egy hiányosságot láttunk Vitelki Zoltánnál, mégpedig azt, hogy nem jöttek az eredmények úgy, ahogyan azt szerettük volna.

Ez mit jelent? Jó edzéseket tartott?

Creative Commons License 2020.06.07 0 2 218691

Ez vagy vak, vagy még most is hazudik...

Előzmény: Mapé (218688)
Mapé Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218690

Ez elég baj. Habovda a jobbhátvéd a két vkp pedig Kusnyír és Tőzsér/Csősz.

Előzmény: Droli1 (218689)
Droli1 Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218689

Haris ebben az évben már nem játszik... műteni kell.

Mapé Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218688
hallaignác Creative Commons License 2020.06.07 0 1 218687

Innentől kezdve minden meccs sorsdöntő. Bízzunk benne, hogy a Paks elleni meccs előtt is elmondhatjuk ugyanezt.

Előzmény: Mapé (218686)
Mapé Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218686

Vitelki kinevezése óriási hiba volt. A keddi meccs sorsdöntő lesz.

ctvi Creative Commons License 2020.06.07 -8 3 218685

Esetleg 5-10 percre is beállhatna Tibi végszükség esetén, de ehhez be kellene nevezni gondolom, és az sem lenne semmi, ha az Ő góljával maradnánk be a végén....

Persze ennek az esélye kevés, de, ha megtörténne, akkor ezt még a dédunokáink is emlegetnék, főleg, ha Kondás mester is beállna, és Ő adna gólpasszt Tibinek....:-)))))

 

 

 

Előzmény: pippolinó (218676)
cassano71 Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218684

Az Újpesttel kapcsolatban Té-vel értek egyet, sajnos jobb állapotban vannak nálunk, főleg mentálisan. Ráadásul tegnap nyertek ami nyilván egy plusz.

Nem azt jelenti, hogy nem nyerhetünk, de ők az esélyesebbek. Nagyon össze kell kapni magunkat.

Előzmény: Doctor Morreau (218679)
pippolinó Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218683

Még az lett volna a szép, ha Vignyevicset hozzuk az UTE meccs előtt.

hallaignác Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218682

Köszi. Csak az igazi véleményed érdekelt, mert a két mondatod üti egymást.

Előzmény: Kosava (218671)
Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218681

Hát nem tudom, nekem pont az jött le, hogy gyengének ugyan gyengék, de mentálisan sokkal jobb állapotban vannak, mint mi. És fizikálisan is. Kedden kiderül...

Előzmény: Doctor Morreau (218679)
Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218680

Nem hiszem, hogy pokolra jutna, elég reménytelen helyzetben vette át a csapatot, ha nem tud csodát tenni, az nem az ő sara. A sikeredző nimbusza meg már amúgy is megkopott Győrben....

Előzmény: OnlyLoki (218678)
Doctor Morreau Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218679

Vitelki szerintem soha nem lesz sikeredző, ez már nem az első bukása volt, korábban az nb2-ben is voltak leégései. 

Nem minden a jó kommunikáció és a jó megjelenés, vezetőedzőként kell valami plusz, vagy valami más. 

 

 

u.i.: ez az Újpest rém gyenge, a tegnapi teljesítményük alapján szerintem ők a leggyengébbek a 4 csapat közül. 

Előzmény: OnlyLoki (218678)
OnlyLoki Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218678

Jó is egy jó após a háznál... Én Supkának jobban örültem volna, de Kondás családon belül van, szó szerint. Ha megmenti a csapatot a kieséstől, ő lesz a debreceni "Mágus", ha nem, pokolra jut a csapattal együtt. Dombi meg jó lesz villámhárítónak, szegény!

Ami Vitelkit illeti! Én egy szimpatikus embert ismertem meg személyében, de ő még nem érett erre a feladtra. Segédedzőként el kellene töltenie pár évet valami nagy öreg mellett, és akás sikeredző is lehet belőle. Sok sikert neki a további karrierjéhez!

 

Előzmény: Kosava (218675)
pippolinó Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218676

Szerintem meg Dombi azért kell, hátha a mentalitásából át tud adni valamit ennek a hitehagyott csapatnak.

Előzmény: DEBRECENIVSC (218666)
Kosava Creative Commons License 2020.06.07 0 2 218675

Köszönjük Vitelkinek az erőfeszítéseit (a diók elleni meccs nagyon király volt) , igazából várható volt, hogy nem sokáig fogja húzni. Előzestesen február végét jósoltam neki, ez a vírus miatt kitolódott 3 hónappal, nagyjából bejött sajnos. Nyilván ő viszi el a balhét, és nem Szima áll ki (aki még a héten lenyilatkozta, hogy nincs edzőkérdés) hogy gyerekek, csúnyán elbasztam, nagy mellényúlás volt ez, hibáztam. Elemér meg kézen fekvő megoldás, szerintem senki nem tudott volna mást javasolni most. Sokan nem szeretik, de most össze kell zárni, és együtt kiharcolni a bentmaradást!

pippolinó Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218674

Ha abból indulunk ki, hogy egy lélekben már kiesett Kaposvár mentálisan fölénk tud nőni, nem sok jóra számítok.Látszik, hogy a Paks is erős ilyen téren, de ez a gyenge Újpest is erősebb tőlünk, sajnos még játékerőben is.

A Kisvárda játékoskerete kis túlzással osztálynyival jobb tőlünk és ez sajnos a ZTE-re is igaz.

Nincs vezére a csapatnak, hiányzik egy jó kapus, ami alap lenne.Nincs középpályánk és már góllövő csatárunk se.

Marad nekünk szurkolóknak a határtalan optimizmus, amíg a játékosaink le nem rombolják.

Nagyon pesszimista vagyok, csak Elemérben bízom.

Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218673

Jelenlegi állapot szerint 9 meccsből nyerünk hármat (27 forduló/ 9 győzelem)
Most hat meccsből kellene ezt hozni, és még ez sem biztos, mert ha ma előz a ZTE akkor a mi teljesítményünk vonal alatti.

3 hazai: Csút, Diók, Paks
3 idegenbeli: Újpest, Vidi, Kövesd


Előzmény: cassano71 (218670)
DEBRECENIVSC Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218672

Igaz, de én arra gondoltam, hogy most 8, 9, 9, 9, 10 győzelem így állnak a csapatok, így azt hittem a végén akkor az egymás elleni meccs fog dönteni, mert sanszos, hogy nagyon szoros lesz, de megnéztem utána gólkülönbség dönt, aztán meg a rúgott gólok száma és csak utána az egymás elleni eredmény sajnos, de az is szoros lehet a végén:

 

ZTE: +3

DVSC: -11

Paks: -10

Újpest: -7

Várda: -2

 

Azonos pontszám esetén a sorrend az alábbiak szerint kerül meghatározásra:

1. a bajnokságban elért több győzelem;

2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;

3. a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól;

4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;

5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;

6. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól;

7. a bajnokság fair play értékelésében elért jobb helyezés;

8. sorsolás.

Előzmény: JuveFan1897 (218667)
Kosava Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218671

Matematikai esély maradna, de mentálisan nagyon mélyre zuhannánk.

Előzmény: hallaignác (218664)
cassano71 Creative Commons License 2020.06.07 -1 1 218670

Ugyanezt gondolom, szinte biztos hogy a hátralévő hat fordulóban 3x nyernünk kell a bennmaradáshoz és még az sem lesz feltétlenül elég. 

A diókat és utolsó fordulóban a Paksot itthon muszáj lesz verni különben nincs nagyon miről beszélni és kell majd idegenben egy bravúrt, nekem mindegy kit, akár a Vidi is lehet az amit persze ember nem nagyon tud elképzelni, de ki tudja vagy a láthatóan visszaesett kövesd, persze legjobb az Újpest lenne kedden mivel ők közvetlen rivális a bennmaradásért.

Szerintem amúgy sajnos nem fogunk nyerni Újpesten, a tendenciát nézem és jelenlegi formákat, mentális állapotot. 

Aminek realitása van, az annyi hogy talán a Paks elleni meccshez a végén úgy érünk oda, hogy ha ott nyerünk még bennmaradhatunk, ennél többet én nem látok ebben most nézve az ellenfeleket. Konkrétan minden közvetlen riválist egységesebbnek, jobb formában lévőnek látok vagy éppen némelyik szimplán sokkal jobb kerettel rendelkezik már mostanra mint mi, lásd ZTE.

Akkor van esélyünk ha ebből a jelenlegi állapotból, fejben elsősorban, Elemér ki tudja rángatni a srácokat, ha a Kaposvár ellen látott szellemi/fizikai állapotban marad a csapat akkor vége sajnos.

Valaki írta tegnap, olyan csapatokat lát akik szó szerint menekülnek a kiesés elől és sokat is tesznek ezért a pályán, Paks, ZTE, Újpest, egyetértek.

A mienk nem ilyen jelenleg, de ilyenné kell válnunk keddig.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (218661)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218669

A Paksot és a Lokit felcserélted szerintem.

Kicsit egyszerűbben:
Az első két hely Fradi, Vidi, kupagyőztes a Honvéd, azaz egy hely kiadó az NK kupára.
Jóstehetség sem kell hozzá, ez a Kövesd és a Csút közül lesz valaki, esetleg a Diók.
Természetesen mindhárommal játszunk.

Az Újpest és a Paks életveszélyben van ahogy mi is, játszunk velük is, de ők játszanak még a Kaposvárral.
Ez viszont hatalmas előny nekik velünk szemben.
Vereségünk esetén 6 pont is akár.
Szerintem, ha kikapunk Újpesten és a Paks nyer otthon a Fradi ellen mondjuk egy Böde góllal .... csomagolhatunk.

 

Előzmény: Zolika. (218662)
Sestakert Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218668

Már csak a csodában hiszek, de abban az utolsó pillanatig.

 

 

DVSC     Kaposvár    1:1
UTE       Honvéd    1:0
Kövesd  Paks    0:2
Vidi       Várda    2:0
ZTE       PAFC    
        
UTE    DVSC    
Paks   FTC    
DVTK  ZTE    
Várda  Mezőkövesd    
        
FTC    Kisvárda    
DVSC PAFC    
ZTE    Paks    
Vidi    UTE    
        
Várda  ZTE    
Paks   Kaposvár    
UTE    Kövesd    
Vidi    DVSC    
        
ZTE      Honvéd    
PAFC    Paks    
FTC      UTE    
Kaposvár Várda    
DVSC   DVTK    
        
Várda    PAFC    
Kövesd  DVSC    
Paks      DVTK    
UTE      ZTE    
        
DVSC   Paks    
DVTK   Várda    
UTE     Kaposvár    
ZTE     Vidi    
        
----------------------------
Várda    34    
UTE       32    
Paks      32    
DVSC    31    
ZTE       31    

JuveFan1897 Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218667

Azonos pontszám esetén a több győzelem rangsorol, nem az egymás elleni eredmények.

Előzmény: DEBRECENIVSC (218666)
DEBRECENIVSC Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218666

A baj, az hogy a mi kezünkben van a sorsunk, a bentmaradás.

 

A Paks tradícionálisan jól hajrázik, a tavalyit leszámítva nem nagyon voltak kiesőzóna közelében sem az utolsó 3-4 fordulóban, mióta 12 csapatos az nb1, mindig valahogy összeszedték a 40+ pontot. Most viszon el vannak maradva ettől a trendtől, de legalább 6 pontot összeszednek.

 

Ha kiesőjelölteket kell keresni, akkor mi az Újpest és a ZTE között fog eldőlni, akár a Várda is ide kerülhet, de a tippem, hogy a ZTE-nél és az Újpestnél remeghetnek meg jobban a lábak, szóval inkább velük fogunk harcolni a bentmaradásért.

 

Ami érdekes, ha ugyanannyi pontunk lenne mint a ZTE-nek (2Gy 1V) vagy a Várdának (2Gy 1V), akkor nem mi esünk ki, ha viszont a Paksnak lenne ugyanannyi pontja, akkor mi esünk ki, az Újpest ellen még meg kell várni a keddi meccset, de egy döntetlen esetén, nem tudom, a gólkülönbség miatt, nem mi lennénk a favoritok.

 

közben hivatalos Kondás (-Dombi duót) kinevezték, ami azért érdekes, mert olyan kapcsolatok vannak, hogy jaj, persze mondják, hogy a profi sportolók, de kötve hiszem, hogy Szécsi elfelejtette volna, hogy Kondás nem nagyon számított rá, aztán Varga Kevinnek még annyi sem jutott mint Szécsinek, Bódi és Varga József előle is sírva "menekültek" a vidihez .... ha akkor megbuktatták, most mi lesz? Igaz nincs Holman, meg Tőzsér sem hiszem, hogy pályára lép ezek után, de van Ferenczi meg Bódi, akiket nehezebb kezelni.

Dombi pajzsnak kell szegény.

 

 

 

Előzmény: Zolika. (218662)
Imrikfalva Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218665
hallaignác Creative Commons License 2020.06.07 0 0 218664

Ha nem verjük az Újpestet, akkor matematikai esélyünk sem marad, vagy miért nincs más opció?

Előzmény: Kosava (218663)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!