Keresés

Részletes keresés

ptillas Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9658
Szegeny bekacska... Az a baj, hogy nem lat tovabb az orranal... mondjuk a nyelvevel csak eleri... Szoval, hogy az ilyen egyugyuek elott is nyilvanvalova valjon: nem csak LILA es zod van...
Nem ebbol a ket csapatbol valogatta ossze a csapatot a "mester"!
Masreszt, egy beka magyaraz, mikor 2 eve figyeli a focinkat... kicsit vicces. Nem is kicsit!
Greenie Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9657
"Végig jobban és ötletesebben játszottunk a letteknél, de természetesen némi szerencse is kellett a győzelmünkhöz - mondta a meccs után Lothar Matthäus. - A szerdai és a csütörtöki találkozót nem kívánom összehasonlítani, annyi bizonyos, hogy ezúttal mindenki maximálisan vagy még annál is nagyobb odaadással küzdött. Így sikerült emberhátrányban is fordítanunk. Remélem, hogy minden magyar, aki látta a mérkőzést, büszke a válogatottra, ugyanis én németként büszke vagyok a csapatomra."

Azoknak, akiknek a lila köd elborítja az agyát!

mondial Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9656
hagyjátok már abba, szégyen, h még itt is veszekedtek!

komolyan mintha két oviscsapat viaskodna egymással

Előzmény: Greenie (9653)
mondial Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9655
már a meccs előtt is tökre felidegesített Kaplár ezzel a mindenki a Skontoban játszik szöveggel...

a mai lett csapat

Vanins-Stepanovs, Zakresevskis, Zemlinskis, Pucinskis, Zirnis, Isakovs, Bleidelis, Rimkus, Rubins, Kolesnicenko

a törökök elleni győztes

Kolinko – Stepanovs, Astafjevs, Lobanovs, Laizans, Koroblovs, Isakovs, Bleidelis, Verpakovskis, Rubins, Rimkus

Zemlinskis azon a meccsen eltíltás miatt nem játszhatott, Lobanovs ma csere volt

Verpakovskis, Laizans, Astafjevs és a kapus az igazi hiányzók. majd az EB-n már megjegyzitek a neveket

Előzmény: Feyd-Rautha (9649)
kabsz Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9654
Greenie

Kezded az érdekvédő tevékenységedet.
Nem baj hiszen már nem is unatkozol. Megtalálták az elrabolt cimborádat.

A legnagyobb baj az, hogy betegesen látod a Magyar vállogatottat.
Szeretnél megkülönböztetni.

Van alsó házi csapat és van senkiházi csapat.
Ha már a megkülönböztetésnél tartunk.

Gratulálok a stílushoz.
Megint letépted a Magyar zászlóról a piros sávot.
A szokás megmaradt.

Előzmény: Greenie (9653)
Greenie Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9653
"Eloszor is, hogyan bizonyitson valaki, ha nem is jatszhat?"

Makika!
Rájött Lothar, hogy tévedett, állítólag van ilyen!:)
Az égés akkor lenne, ha ezek a szerencsétlenek játszanának.
Igy legalább örülhetnek, hogy a csapat tagjai, igaz csak londineri szerepkőrben!:)

"Pedig, a kevesebb szerepet kapok mindig jobban teljesitenek"

:)
Kire gondolsz maki?
Az előemberre aki mindig az utolsó 10 percre megy fel, lökdösődni!:)
Ne nevetesd ki magad!

"Masodszor, en inkabb lemondanam a valogatottsagot a mieink helyeben."

Ha véletlenül találkozol velük, akkor el ne felejtsd megemlíteni nekik!
Csak nyernénk vele.
Nem értem, ki javasolta a Lotharnak, hogy egy alsóházi csapatból válogasson?
Csak nem a doktor tésztás liszensz gyuri?

Előzmény: ptillas (9650)
ptillas Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9652
Jah es a brekego bekanak a hatara sot kell szorni, attol megdoglik!
EdgE Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9651
Szerintem jópár tucat meccsen kéne kijönni annak a lépésnek egy Aranylabdához, nem két EB selejtezőn :)
Előzmény: Feyd-Rautha (9649)
ptillas Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9650
A brekego bekak inkabb nyugodjanak meg egy kicsit. Eloszor is, hogyan bizonyitson valaki, ha nem is jatszhat?
Masodszor, en inkabb lemondanam a valogatottsagot a mieink helyeben. Megint nagy eges lesz ebbol, mar elore lehet latni...
Semmi ujat nem latok bennuk. Es ezzel nem azt akartam mondani, hogy tolunk kellene tobb jatekosnak lenni a palyan. De szinte mindig ugyanazok az arcok. Pedig, a kevesebb szerepet kapok mindig jobban teljesitenek... milyen erdekes...
Feyd-Rautha Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9649
ARANYLABDÁT VERPAKOVSKISNAK!

Mert kijött neki a lépés pár meccsen. Az aranylabdát ezért osztogatják.:))

Én Gerát játszatnám Lisztes helyén, Lisztest hátrébb (a Werderben is ott alkot mostanában maradandót), elől Szabics és valaki(mondjuk Kovács P. v. Bajzát). Megvárnám a lokisokat, hogy őket hogy lehet beilleszteni, és akár alakulhatna valami. A négy védős játék valahogy jobban fekszik nekünk, bár az örmények jóval erősebbek voltak, mint ez a lett "ligaválogatott". De ez nem az EB-re kijutó lett válogatott volt, míg ez a magyar válogatott ugyanúgy negyedik lett volna a csoportban.

Előzmény: EdgE (9638)
Greenie Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9648
h egy rakas szerencsetlenseget raknak a valogatottba...

Tévedsz, a szerencsétlenségek a padon vannak.
Kik rúgták a gólakat ill. adták a gólpasszokat?
Láttad a meccset, vagy csak vagdalózol?
Az a rohadt fóbia!:)
Kezeltesd.
Talán még nem késő!

Előzmény: ptillas (9643)
donpedro26 Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9647
Lényegében egyetértünk, Keneseit azért dícsérném, mert háromszor is beindult a labdára, abból 1 bement, ez korrekt, csak valaki szóljon már neki, hogy a kapufa nem ér kettőt... :)
Előzmény: Vclub11 (9646)
Vclub11 Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9646
Tökölit mindig csereként kellene beállítani, hátha úgy jobban megy neki. Torghelle meg mit keres a válogatottban ???
Bodnár, Gera, Kenő jól játszott, de egy-két kivételtől mindenki odatette magát.
donpedro26 Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9645
Te, én jóformán csak szélsőkkel raknám tele az egész csapatot, azok legalább (általában) tudnak (akarnak) futni. :)) Na jó, ez nem igaz, de szerintem szélsőkkel elég jól el vagyunk eresztve mostanában.

Lisztessel az a bajom, hogy nem találom a helyét a felállásban, mert ahol tegnap játszott, az Gera posztja. Viszont, hogy Krisztián mit produkálna védekező középpályásként, az több, mint kérdéses.

Előzmény: Devil Inside (9642)
ptillas Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9644
Jah, amit meg hozza akartam tenni! Kenesei ugyan hibazott 2x is, de ettol fuggetlenul, nagyon sokat tett a gyozelemert! En, csak ezert emelnem ki!
Előzmény: ptillas (9643)
ptillas Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9643
Mondjuk, igy nem nehez allandoan zod-golnak orulni, h egy rakas szerencsetlenseget raknak a valogatottba...
Szerintem jo volt Bodnar, Toth Balazs, Kenesei.
Jokor rakta be Tokolit. Lendvait eltiltanam a football palyak kozelebol is! Ez egy allat! Mi a kurva anyjat csinal ez? Raadasul, talan ha 2 perce volt a palyan... Molnart sem ertem minek kellett egyaltalan behivnia. De a velemenyem ugyanez a gyori jatekosokrol is... Vazze, katasztrofa volt ez a meccs is. Egyedul a masodik gol elotti szituaciok tetszettek. Torghelle meg nem hatra akarta passzolni Tokolinek, de puhlek ezt is bemagyaraztak... neztek volna a mozdulatot inkabb.
Devil Inside Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9642
Lehet, hogy én Fehér Csabát és Bodnárt együtt szerepeltetném, mind védekezésben, mind támadásban elég masszív jobboldalunk lenne. Csak nem tudom Lisztes vissza tud-e lépni középpályára baloldalon védekezni. ;-))
Előzmény: donpedro26 (9641)
donpedro26 Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9641
Én azért félek tőle, hogy szombaton majd helyre tesznek minket, de ugye a lepényhal meg utoljára...

Gerával kapcsolatban csak annyit mondanék, hogy amikor megkapja a labdát, akkor 2 lehetősége van, vagy megpróbálja indítani azt aki INDUL, vagy megoldja egyedül. Mindkettőre képes, már csak az kellene, hogy legyen valaki, aki indul.

Egy jó csatárnak szerintem 90 perc alatt legalább 20-25 üresbefutást kellene elől produkálni, és ha csak az esetek felében jut el hozzá a passz, már akkor is van egy szakajtónyi helyzet. Tegnap is, ma is ilyenekből lőttük a góljainkat, ilyenből volt ma a 11-es, ilyen volt Kenesei mindkét nagy helyzete, mostmár csak arra kéne ráébredni, hogy ebből kéne sokkal több. Ha elől többet fogunk mozogni, akkor a támadásainkkal nem is lesz baj, pont azért, mert van egy Geránk.

És akkor már csak a védelmet kell megoldani, mert azzal van gond bőven.

Egyébként tegnap végig hiányoltam a széleken vezetett támadásokat, ma Bodnár hajtott, odatette magát, sokat FUTOTT, ezerszer többet produkált, mint a tegnapi kollégája.

Devil Inside Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9640
Igazából Molnár Balázs (és Dárdai) posztja egyáltalán nem látványos, nagyon nehéz képernyőn keresztül értékelni, mert nem látja az ember, a helyezkedésével hányszor akadalyozta meg az ellenfél előrepasszait, stb.

Torghelle agresszív, erőszakos, fejelős, darálóba való center, de ez nem tinédzser poszt mint a villámgyors kiszámíthatatlan cselgépeké, szerintem 25 éves kor fölött érnek meg rá a focisták.

Előzmény: Kcsita (9629)
EdgE Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9639
A lényeget nem írtam:

SZÉP VOLT FIÚK!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG! HAJRÁ MAGYAROK!

Én valahogy biztos voltam benne (még a kiállítás után is), hogy szerzünk gólt. Dehogy rögtön kettőt is! :)

Jöhetnek a románok!

EdgE Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9638
Úgy látszik vitatkozós kedvemben vagyok :)

Egy "európai" csapatot sikerült végre legyőzni a válogatottunknak! - írod.

A lettekre gondolsz?
Tény, hogy kijutottak az EB-re (a törökök legyőzésével), a svédek elleni győzelem nem számít, mert az csalás volt.
Ilyen egy szar, antifocit játszó csapatot régen láttam. 1-0-nál beálltak 10 emberrel védekezni, holott volt még hátra fél óra! Na menjenek a pics@ba..
Sokan úgy beszélnek a lettekről mintha az egyik esélyesei lennének az EB-nek.
Néhányan meg Verpakovskisnak rögtön odaadnák az Aranylabdát, mert kijött neki a lépés pár meccsen.

Előzmény: perempe (9636)
bunkerfoci Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9637
bocsi, lett A2 játszott a magyar B1 csapat ellen
Előzmény: mondial (9607)
perempe Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9636
Miért? Egy "európai" csapatot sikerült végre legyőzni a válogatottunknak!
Előzmény: zlotyi11 (9633)
EdgE Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9634
"Hát ez ugyanolyan szar meccs volt mint a tegnapi."

Én ezzel vitatkoznék.
Ha az egész 90 percet nézzük, összességében sokkal jobban játszottunk, mint az örmények ellen!
Nem tünt fel, hogy ma Bodnárnak egymagának több jó passza volt, mint a tegnapi meccsen az egész középpályának.

Előzmény: Dugó (9606)
zlotyi11 Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9633
Legalább nyertünk de ettől még azért elég messze vagyunk, hogy ünnepeljünk.
perempe Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9632
Ha legyőzzük a románokat, akkor Kossuth díjat kell adni Lotharnak! (Ha nem kap, akkor azt betud6juk Medgyessy jó barátság politikájának.)
Kcsita Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9631
Eltaláltam az eredményt :))) 2:1-re nyerünk :). Szép nap ez a mai!

Formásodik a válogatott, kezd látszani, hogy mit akar a Lothar!

Előzmény: Kcsita (9540)
Kerol-bá Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9630
Legyen igazad !!

Én nem az agresszivitását vitatom!!Szerintem pont ebből adódott a mai pontatlan játéka,ugyan is rendre eladta a labdákat,pontatlanok voltak a passzai.Legyünk őszinték az a "gólpassz" az inkább eggy lecsúszott fejes volt! Szerintem van még vagy két éve a kispadon aztán övé a pálya!!

Előzmény: mondial (9622)
Kcsita Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9629
Kenő, milyen önző volt... sose passzolt a társának, de ő mindig bele ment egyedül vagy kapura rúgta, de amit a Tökszi adott neki.. és belőtte a győztes gólt.

Ebből a csapatból: Bodnár Laci, Gera Zoli, Tököli, Tóth Balázs nagyon hasznosan játszott (szerintem). A védelemről nem tudom mit mondjak.

Akit el kell felejteni: Füzi, Molnár Balázs, Lendvainak adnék még esélyt, csak még egyet, hogy bizonyitson.

Pac Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9628
Bárcsak lenne egy németes válogatottunk!

Sokszor nézhetetlen játék + egy kosár érem a VB-kről és EB-kről...

Előzmény: Devil Inside (9624)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!