Keresés

Részletes keresés

Barry Bonds Creative Commons License 2004.03.26 0 0 10131
Online interjú Józsi Györggyel a Slavia honlapján itt. Csupa szép és jó vélemény, stabil hely a kezdőben, pedig a Slavia azért nem egy rossz csapat...
Ehhez képest:

Budapest, március 26., 16.55 Józsi és Juhász Roland a fiatalokhoz mentek.
Ma délután szűkítette a magyar labdarúgó-válogatott keretét Lothar Matthäus szövetségi kapitány.
Mint ismeretes, a szakember a hónap derekán már kihirdetette a nemzeti csapat 26 fős bő keretét Wales ellen, most azonban megnevezte azt a 21 játékost, akik vasárnap ténylegesen beköltöznek a csapat edzőtáborába.
Az MLSZ honlapja szerint kimaradt a keretből Józsi György és Juhász Roland, akik az U21-es válogatottal készülnek, Gyepes Gábor és Pető Tamás, akiknek sérülése nem teszi lehetővé a szerdai játékot és Kovács Péter, mert a norvég bajnokság csak később kezdődik, s a csatár gyakorlatilag a ciprusi torna óta nem szerepelhetett komolyabb összecsapáson. A kapitány elmondta, a jövőben természetesen számít Kovácsra, ám most többek között Sebők József teljesítményére kíváncsi.

A keret
Kapusok: Babos, Szűcs, Végh
Védők: Bodnár, Bodor, Böjte, Komlósi, Pető Z., Stark, Szekeres
Középpályások: Dvéri, Gera, Lisztes, Lőw, Molnár B., Simek, Tóth B.
Csatárok: Kenesei, Sebők J., Szabics, Torghelle.

Józsi nincs, van viszont Komlósi, Pető Z. stb.:-(((

EdgE Creative Commons License 2004.03.24 0 0 10130
Ez jó hír!
Előzmény: Kcsita (10129)
Kcsita Creative Commons License 2004.03.24 0 0 10129
Sport1: képernyőn a válogatott

Budapest, március 24., 19.35 Megállapodott egymással az MLSZ és a csatorna.

Továbbra is a Sport1 televízió közvetíti Lothar Matthäus szövetségi kapitány magyar válogatottjának mérkőzéseit, mert a Magyar Labdarúgó Szövetség megállapodott a tévétársasságal az előttünk álló két barátságos mérkőzéssel kapcsolatban.
A Sport1-en lesz tehát látható a Magyarország-Wales barátságos meccs egy hét múlva és a csatorna tűzi műsorára a Japán elleni április 25-i összecsapást is, amely a - tervek szerint - 13 órakor kezdődik Zalaegerszegen.
A megállapodás egy jól működő kapcsolat folytatása, hiszen a Sport1 az év eleji A-válogatott találkozók mellett tavaly a korosztályos válogatottak hazai Eb-selejtezőit is közvetítette.


EdgE Creative Commons License 2004.03.23 0 0 10128
Gyepes mostmár vigyázhatna magára. Megsérül.Felépül.Megsérül...
Előzmény: Molnár KHFC (10126)
FRANKEE Creative Commons License 2004.03.23 0 0 10127
Meg van elégedve azzal, hogy ő a kiskirály a saját kis szemétdombján. Ez nem sportemberi mentalitás.
Előzmény: Grof (10115)
Molnár KHFC Creative Commons License 2004.03.23 0 0 10126
"A múlt héten keretet hirdetett Lothar Matthäus szövetségi kapitány, hiszen a mieink a hónap végén Wales csapatával találkoznak. Ezúttal azoknak a játékát figyeltük, akik meghívót kaptak a válogatottba. (Kenesei Krisztián, Kovács Péter azért maradt ki, mert a kínai és a norvég bajnokság tavaszi szezonja még nem kezdődött el.)

Babos Gábor: a válogatott kapusa védett a holland NAC Breda együttesében a PSV Eindhoven otthonában. A mérkőzés 1-1-es döntetlennel végződött.

Bodnár László: a 70. percben lépett pályára, az ukrán Arszenál Kijevbe. Csapata 2-0-ra legyőzte az FC Boriszfen együttesét.

Bodor Boldizsár: a fiatal magyar játékos végig a pályán volt a Germinal Beerschotban az Anderlecht elleni bajnokin, amelyet az antwerpeni csapat 1-0-ra megnyert az éllovas ellen.

Böjte Attila: a Győri ETO labdarúgója végigjátszotta a zalaegerszegi idegenbeli mérkőzést, amelyet 2-0-ra nyertek a zalaiak.

Dvéri Zsolt: végigjátszotta a mérkőzést a Videotonban a Hidegkuti Nándor Stadionban, ahol 2-2-es döntetlen született.

Gera Zoltán: a csatár végig pályán volt a Ferencváros együttesében Pécsett, ahol az FTC 1-0-ra nyert.

Gyepes Gábor: a szerdai Bodajk elleni kupamérkőzésen újabb térdsérülést szenvedett.

Józsi György: ismét kezdő volt a cseh Slavia Praha csapatában, és a 70. percben kért cserét. A prágai csapat 2-0-ra győzte le az éllovas Banikot, Ostravában.

Juhász Roland: végig a pályán volt az MTK-ban a Videoton elleni mérkőzésen.

Komlósi Ádám: az MTK labdarúgója a védelem jobb szélén játszott a találkozó végéig.

Lisztes Krisztián: a középpályás végigjátszotta csapatában, a német Werder Bremenben, a Wolfsburg elleni idegenbeli mérkőzést, amelyet a bajnokesélyes Werder 2-0-ra nyert meg.

Lőw Zsolt: a magyar válogatott bal lábas labdarúgója végigjátszotta a Karlsruhe elleni mérkőzést a német másodosztályban, amelyet az Energie Cottbus a hajrában szerzett gólokkal nyert meg 2-1-re. Az együttes továbbra is vezeti a Bundesliga 2.-t.

Molnár Balázs: sérülés miatt kihagyta a hétvégi, Győr elleni bajnokit.

Pető Tamás: a NAC Breda középpályása az első félóra végén megsérült a Philips-stadionban.

Pető Zoltán: a Matáv Sopron csapatkapitánya eltiltását töltötte a Haladás elleni mérkőzésen, amelyet 5-0-ra megnyertek a soproniak.

Sebők József: végigjátszotta a ZTE-ben a Győri ETO elleni bajnokit.

Simek Péter: az Újpest támadója a 82. percig a pályán volt a Balaton FC elleni találkozón, amelyen a vendég siófokiak 1-0-ra nyertek.

Stark Péter: végigjátszotta a ZTE elleni összecsapást.

Szabics Imre: csereként állt be a VfB Stuttgart csapatába a 66. percben. A csatár együttese a Köln otthonában ért el 2-2-es döntetlent.

Szekeres Tamás: végigjátszotta a védelem tengelyében a Békéscsaba elleni hazai mérkőzést, amelyet a DVSC 1-0-ra nyert.

Szűcs Lajos: a Ferencváros kapusa védett Pécsett, s idén bajnoki mérkőzésen még nem kapott gólt.

Torghelle Sándor: az MTK fiatal csatára gólt szerzett a Videoton ellen, s végigjátszotta a mérkőzést.

Tóth Balázs: eltiltás miatt nem szerepelt az MTK elleni találkozón a fiatal középpályás.

Végh Zoltán: a kapus végigvédte a Videoton elleni mérkőzést."

deszka Creative Commons License 2004.03.21 0 0 10125
roszul megy a bolt, hogy itt hirdetsz ingyen?
Előzmény: Smania (10124)
Smania Creative Commons License 2004.03.21 0 0 10124
Az aranycsapat retro meze három változatban kapható a www.sportmania.hu internetes áruházban vagy Budapesten III. Lajos u 42. szám alatt.
EdgE Creative Commons License 2004.03.21 0 0 10123
2-0-ra legyőzték a listavezetőt Kabáték...Még a végén nem esnek ki.
Előzmény: EdgE (10122)
EdgE Creative Commons License 2004.03.21 0 0 10122
Kabát a Bregenz elleni mesterhármasa után megint gólt lőtt.
Jelenleg 1-0-ra vezet a Kartern az ő góljával az Austria Vienna ellen. (még csak nemrég kezdődött a meccs)
Előzmény: EdgE (10064)
Devil Inside Creative Commons License 2004.03.20 0 0 10121
Épp nincs formában. 22 évesen vannak ilyen hullámvölgyek. Kurányi pont ugyanannyira nincs formában, viszont őt játszatni kell. Jövőre Kurányit szinte biztosan megveszik, ha Szabics rendesen dolgozik jövőre szinte biztosan végig kezdő lesz.
Előzmény: fz (10112)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.19 0 0 10120
Nekem nagy kincs marad az észt meccs jegye, hiába történelmi csúcs...
Engem is érdekelne, mennyi jegy fogyott, vagyis leginkább a kapu mögé, az eredményjelző alá van-e még?
Előzmény: Molnár KHFC (10118)
_DREAM_ Creative Commons License 2004.03.19 0 0 10119
Szerintetek mennyi nézö lesz Wales ellen? Tudtok valami info az ügyben hogy mennyi jegy kelt el eddig?
Molnár KHFC Creative Commons License 2004.03.19 0 0 10118
megvettem a jegyet

Jó lenne megtölteni a Stadiont, ha másért nem is, legalább Fehér Miki emlékére. Az utóbbi pár meccs (észt, lengyel, svéd) is csalódás volt nézőszámot tekintve.

Előzmény: mondial (10108)
_DREAM_ Creative Commons License 2004.03.19 0 0 10117
Az olasz klubok többsége azért van szarban, mert irdatlan nagy pénzek mennek el a játékosok fizetésére, ha jol tudom a bevételek 70-80 %-a !!! A labdarugok ép ésszel felfoghatatlan nagy zsetont kapnak, ez szerintem egyébként tök irreális.

Az egyetlen nyereséges klub tavaly a Juventus volt, a többi nagy klub télleg nagyon nagy szarban van.

Előzmény: Kcsita (10116)
Kcsita Creative Commons License 2004.03.19 0 0 10116
Egy kis csemege, amire intő jel nekünk itthon Mo-n!

Összeomolhat az olasz foci

Róma, március 19., 12.25 A kormány segíthet a csapatokon.

Egyre nagyobb válságban az olasz futball. Az élvonalbeli klubok szinte mindegyike súlyos adósággal küzd, s a jelek szerint a szövetség nem tesz kivételt senkivel:
- Ha most kellene döntenünk a licencekről, akkor az A- és B-ligás klubok 60 százaléka nem indulhatna a nyáron kezdődő bajnokságban - mondta Franco Carraro, az Olasz Labdarúgó Szövetség elnöke. - Már most kijelentem, hogy senkivel sem fogunk kivételezni. Nem csak az olasz futball követeli meg a licencet, hanem az UEFA is, ezért senkit nem csaphatunk be. A legszomorúbb az egészben az, hogy a legnagyobb klubok vannak nagy veszélyben. Valahonnan mindenképpen pénzt kell a csapatoknak szerezni…
A hírek szerint a kormány annyiban hajlandó segíteni, hogy átvállalja az adósságok egy részét.


Grof Creative Commons License 2004.03.19 0 0 10115
"Világéletemben pesszimista ember voltam, ha csak akkor léptem volna pályára, amikor hittem a válogatott céljaiban, akkor sose lettem volna tagja a nemzeti együttesnek..."

Ez sok mindent megmagyaráz, pl. azt, hogy miért botlott el a 16-osvonalban akkor is, amikor senki nem volt a közelében, vagy, hogy miért voltak olyan céltalanok azok a beadások.
Viszont szerintem Dombi csak abban különbözik jópár társától, hogy ezt őszintén ki is mondta, ez a hitetlenség már régóta az egyik legnagyobb probléma a magyar fociban. Persze amíg nem jönnek az eredmények, addig a hit is nehezen -> ördögi kör...
Persze, tisztában kell lenni a realitásokkal, hogy mondjuk egy erős ellenfél ellen van 10% esélyünk, de ilyenkor ezért a 10%-ért kéne küzdeni, mert rengeteg példa van arra, hogy előre lefutott válogatott meccs ma már tényleg nincs (esetleg 1-2 miniállamot kivéve).

Előzmény: FRANKEE (10104)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.19 0 0 10114
Én sem arra gondoltam, hogy égetően hiányoznak, csak nem értem a hozzáállásukat: a saját nemzeti válogatottjuk nem érdekli őket? Nem azért kell játszani, mert éppen van esély, hanem a mezért, a válogatottért, értünk. Olyan ember kell a csapatba akinek ez jelent valamit...
Előzmény: fz (10112)
Kcsita Creative Commons License 2004.03.19 0 0 10113
Kérdezd meg Magahtot! Ő tudja mi van Szabics Imivel. Talán a hétvégén fog játszani a bajnokin.
Előzmény: fz (10112)
fz Creative Commons License 2004.03.19 0 0 10112
Sándor Tamás jelenleg nem fér be a válogatottba, a posztján Lisztes, Gera sokkal jobb, ha irányítóként vennénk számításba, védekező középpályásként, amit újabban játszik pedig nincs a legjobb 10-ben Magyarországon.

Dombi sosem volt válogatott szinten, ennyire ügyetlen játékost keveset láttam játszani, ha nem olyan gyors, amilyen, a megye 2 szintet sem üti meg. Sajnálatos, hogy pusztána gyorsaságával valaki sokszoros válogatott lehet.

Egyikükre sincs semmi szükség.

Valaki tudja, mi van Szabiccsal? Sérült? Miért nem játszik 3 hete még csereként sem?

Kcsita Creative Commons License 2004.03.18 0 0 10111
Egy kis érdekesség: Brit klubok állnak sorba Kovács Péterért

2004. március 18., csütörtök, 9:04|Utolsó módosítás: 2004. március 18., csütörtök, 9:07




Nem újdonság, hogy jelen pillanatban az egyik legfelkapottabb magyar csatár Kovács Péter, a norvég Tromsö válogatott játékosa, akit korábban a Sunderland is tesztelt. A center a legfrissebb hírek szerint újabb brit klubok érdeklődését keltette fel, így most már a Portsmouth, a Leicester, az Ipswich, a Cardiff, a West Bromwich, a Nottingham Forest és a Glasgow Rangers is figyelemmel kíséri pályafutását.



"Nem titok, mind a Portsmouth, mind a Leicester City figyeli Pétert. Utóbbi klub megfigyelői már ellátogattak a ciprusi válogatott tornára is, s tetszett, amit láttak, remélhetőleg érdeklődésük fennmarad a mostani edzőtáborozás után is" - nyilatkozta Gary Stephens, Kovács menedzsere a Nordlys napilapnak.

A norvég együttes a héten a dél-spanyolországi La Mangában edzőtáborozik, kedden az Elfsborg ellen lépett pályára, s a csereként pályára lépő Kovács is betalált - január óta először. Az [origo] érdeklődésére Gunnar Grindstein jr., a Nordlys La Mangában tartózkodó szakírója megerősítette, a Leicester kémei ott voltak a találkozón.

"Hallottam, hogy Les Ferdinand visszavonul a szezon végén, ezért a klub nagy és erős csatárt keres a helyére. Remélem, megfelelek majd Micky Adams menedzsernek " - nyilatkozta Kovács a Nettavisennek. A Tromsö legközelebb pénteken, a Valerenga ellen lép pályára.

Norvég sajtóértesülések szerint a magyar csatár megszerzéséért még az Ipswich és a Nottingham Forest is hajt, de Stephens a Nordlysnak elárulta, a Cardiff és a West Bromwich képviselőivel is tárgyalt már.

"Beszéltünk Péterrel, s megállapodtunk abban, marad a csapatnál. Egy éve még hátra van szerződéséből, de ha visszautasíthatatlan ajánlatot kapunk, akkor számolnunk kell azzal a lehetőséggel, hogy már a nyáron elhagy bennünket" - nyilatkozta Per-Mathias Hogmo, a Tromsö edzője. A 25 éves támadót szerződése 2005-ig köti a klubhoz, átigazolása minimum 400 ezer fontjába kerülne új kenyéradójának.

[origo]

Törölt nick Creative Commons License 2004.03.18 0 0 10110
Hát, erre már nem tudok mit mondani... Ha nem akar válogatott lenni a Dombi, akkor nem kell...
Remélem majd megbánják!
Louise Creative Commons License 2004.03.18 0 0 10109
Persze hogy hívták. Kár, hogy nem jön, de Dombi általában azt csinálja amit Sándor Tamás. Ő pedig ugyebár...
Előzmény: FRANKEE (10104)
mondial Creative Commons License 2004.03.18 0 0 10108
asszem délután 4-5-ig szokott nyitva lenni, ha előbb mentél oda verd meg a portást:)

"Bár félek, 30-án is bőven lehet majd jegyet venni"

sztem biztos

Előzmény: Molnár KHFC (10107)
Molnár KHFC Creative Commons License 2004.03.18 0 0 10107
a múltkor is betelefonáltam, azt mondták nyitva van, odamegyek és a portás meg elküldött, hogy talán majd másnap nyitva lesz

Bár félek, 30-án is bőven lehet majd jegyet venni

Előzmény: mondial (10106)
mondial Creative Commons License 2004.03.18 0 0 10106
mér ne lenne?
Előzmény: Molnár KHFC (10105)
Molnár KHFC Creative Commons License 2004.03.18 0 0 10105
Holnap nyitva lesz a pénztár?
FRANKEE Creative Commons License 2004.03.18 0 0 10104
Újabb eccerű debreceni játékos:

Debrecen, március 18., 17.40 Sándor Tamás után a Loki szélsője is lemondta a válogatottságot.

Újabb csapás érte Lothar Matthäus válogatottját, mivel - mint arról a dvsc.hu beszámolt - Sándor Tamás után egy másik debreceni focista, Dombi Tibor is lemondta a válogatottságot. A szélső már nem érzi magában azt az elszántságot, tüzet, amivel hasznára lehetne a világbajnoki álmokat szövögető csapatnak:
- Elkeserít a magyar futballt körülvevő közeg, az, hogy még Ausztria és Csehország szintjét sem érjük el - mondta honlapunknak Dombi. - Emellett már az a tűz sincs meg bennem, mint amivel régen pályára léptem a címeres mezben. Világéletemben pesszimista ember voltam, ha csak akkor léptem volna pályára, amikor hittem a válogatott céljaiban, akkor sose lettem volna tagja a nemzeti együttesnek...
(A játékossal hamarosan hosszabb interjút olvashatnak honlapunkon.)

Egyáltalán hivta őt valaki a vállogatottba?

heinci Creative Commons License 2004.03.18 0 0 10103
1000-3000 Ft a jegy, szerintem ez elég barátságos
Előzmény: Sricsi (10101)
heinci Creative Commons License 2004.03.18 0 0 10102
igen, lehet már kedd óta. én már meg is vettem
Előzmény: B-612 (10099)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!