Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1906
Szóval nagy kár, hogy nem fejezhette be a számokat. Azért remélem, legalább egy új albumra való összejött...
Előzmény: Törölt nick (1905)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1905
Van egy sajnálatos közös vonás Lennon halálával: jópár évi hallgatás és lemez-nem-kiadás után Harrison
mostanában tele volt új lemez-tervekkel...
Bard Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1904
Hali!

Én sem mondhatom magam Beatles rajongónak, de mint korábban megjegyezte valaki, jó volt nekem is, hogy részben Beatles-en nőhettem fel...

Most meg mit tehetek mást mint hallgatom őket/őt...

Na jó éjt...

rage Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1903
Nyugodj békében George!

Köszönjük a dalokat, az érzéseket,
amiket kaptunk tőled
Remélem, már John-nal együtt írtok
néhány új égi dallamot.

MIHI Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1902
Sleep little willow
Peace gonna follow
Time's gonna heal your wounds
Grow to the heavens
Now and forever
Always came too soon.
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1901
There my advice for those, who die
Declare the pennies on your eyes!
Polihisztor Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1900
Az övé nem az I Want You, hanem az I Want To Tell You volt, de igazad van. Az I Want You egyébként Lennon miatt igaz.

Pault sok helyen lehetett ma látni-hallani, de tud valaki arról, hogy Ringo mit mondott ?

Előzmény: Törölt nick (1899)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1899

Én is nagyon sajnálom Harrisont, s bár soha nem voltam nagy Beatles - rajongó, az ő számai mindig is nagyon tetszettek.
Nagyon furcsa lesz majd ezután hallgatni a Blue Jay Way-t, az I me mine-t, az I wan't you-t...:´-(

Tutenko Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1898
George Harrison
1943-2001
In memorian
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1897
Béke poraira. :-(
VonBraun Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1896
Milyen érdekes: nekem is pont ez ugrott be a hír hallatán, és az egész szomorú tény következtében. A másik topicban éppen így idéztem, mint te itt.

Isten vele.

Előzmény: Csülök (1888)
Polihisztor Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1895
Végignéztem ma az összes híradót. Feltünt, hogy -az RTL klub személytelenül beolvasott nekrológja kivételével - a műsorvezetők, hírolvasók hangján őszinte bánatot éreztem. Az általam nem különösebben kedvelt Tényekben vezető hír volt és csaknem 5 percig csak ezzel foglalkoztak. Híradóban ez maratoni hosszúság.
(Ma este mintha másképp szólna a Here Comes The Sun és a többi.)
Mr. Cyber Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1894

bagojj:
"ő maga békésen tudta ezt tudomásul venni."

Persze, hisz evidens, hogy aki életében nagy dolgokat vitt véghez, az tiszta lelkiismerettel hal meg.

Előzmény: Törölt nick (1890)
portland Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1893
Milyen megdöbbentő!
Az alább felsorolt nevek közül a két Beatle tag "tette a legkevesebbet" a haláláért....
portland Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1892
Brian Jones
Janis Joplin
Jim Morrison
Elvis
Jimmy Hendrix
Bob Marley
Frank Zappa
John Lennon
Bon Scott
John Bonham
Marc Bolan
Freddy Mercury

George Harrison

"Lehetsz magas, lehetsz kicsi
Lehetsz gazdag gyermek, lehetsz szegény,
De ha szólít az Úr, légy készen!
Indulnod kell!"
(Rolling Stones: You Gotta Move)

n0ri Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1891
egy könnycsepp George Harrisonért..
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1890
Egy dolog nyugtat: ő maga békésen tudta ezt tudomásul venni. Nyugodjék békében.
BlueJeanBaby Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1889
Azt veszem eszre, hogz ujra meg ujra vissza kell neznem ide, a forumra, hogy elhiggyem a hirt... Jo olvasni a hozzaszolasaitokat.

Andi

Csülök Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1888
"I look at the world and I notice it's turning
While my guitar gently weeps "

Amíg a rajongók és azok gyermekei élnek, az a gitár mindíg szólni fog valahol ezen a földön...

MarK Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1887
Nyudjék békében!
Nagyon sajnálom az "öreget", imádtam az ő Beatles szerzeményeit is, nem csupán a Lennon-Mccartney páros dalait... Szerencsésnek mondhatom magam, hogy a Beatles zenéjén (vagyis szüleim lemezein) nőttem fel, tulképpen rajtuk keresztül ismertem meg a ZENÉT. Ez alapot jelentett a zenei ízlésem kialakulásában. Ma már kevesebb alkalommal hallgatom őket, de asszem ma este lemegy otthon pár dal...
Most már ketten figyelnek John-nal fenntről...
matachut Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1886
Szevasztok!

Mint régi Beatles rajongó, én is szeretném részvétemet nyilvánítani George halála okán.
1980-ban, mikor Chapman lelőtte Johnt, hasonló érzésem volt; valami visszavonhatatlan történt. Nehéz elhinni, hogy a lemezről/akármiről szóló hangok már halott emberek éneke, hangszerjátékai...

Isten veled, George!

Törölt nick Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1885
Vajon legalább a másik kettő megéri a 64-et? Szívből reméljük, hogy igen.
beatlefan Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1884

 800x600-as verziók:


gh1  
gh2


beatlefan Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1883
Két letölthető háttérkép George emlékére:


Törölt nick Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1882
...már bocs, de asszem Harrison mellé talán mégsem kellene azt a J betűvel kezdődő nevűt idekeverni...
Előzmény: Törölt nick (1880)
Makács Dezső Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1881
Hölgyeim és Uraim! Tudom le vagyok maradva egy brosúrával, de csak most olvastam a hírt, hogy ráklikkeltem az indexre. Részvétem mindenkinek!
Most több frázist nem szeretnék írni. Az a legfontosabb amit a szívünkben érzünk.
BlueJeanBaby Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1879
Mikor meghallottam, teljesen ledobbentem. Hiaba tudtuk, hogy beteg, nem enyhitett semmit a sokkon. Meg most sem hiszem el... Esik a ho itt, Helsinkiben, egy lelek sincs, akin latszana, hogy valami tortent, es valami megis mas. George most mar szabad. Jo utat, dear.

Andi
`All things must pass, all things must pass away...´

Csülök Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1878
thesaint Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1876
Nehéz írni valamit....Felfoghatatlan.
Az MTI-n főhírként szerepel, idemásolom Nektek.

George, we will never forget you!!

www.mti.hu

Meghalt George Harrison

Los Angeles, 2001. november 30. (MTI) - Ötvennyolc éves korában péntekre virradóra Los Angelesben meghalt George Harrison, a Beatles egykori szólógitárosa. Mint a brit Sky News bejelentette, a muzsikus áttételes rákban szenvedett.
November elején Harrisont agydaganattal műtötték és már akkor elterjedt a hír, hogy csak hetei vannak hátra. George ezt cáfolta, sőt a nagyobb nyomaték kedvéért kislemezt is megjelentetett.
Ez azonban nem az első daganatos műtétje volt a "nyugodt Beatle" néven emlegetett gitárosnak. Már 1997-ben el kellett távolítani egy tumort a torkából, majd márciusban a tüdejében talált daganat miatt operálták meg. Közben 1999 decemberében egy őrült merénylő akarta oxfordshire-i otthonában megölni, és a tíz késszúrás tovább rontott amúgy is megrendült egészségén.
George Harrison volt a Beatles legfiatalabb tagja, 1958-ban csatlakozott a gombafejűekhez. Bár sosem volt akkora sztár, mint John Lennon vagy Paul McCartney, saját szerzeményei, köztük a Don't Bother Me, az If I Needed Someone, az indiai ihletésű Within You, Without You, a Something és a Here Comes The Sun, a Beatles-rajongók kedvencei voltak.
A szerény, mindig mosolygós zenész volt az első a rock történetében, aki jótékonysági koncertet szervezett a bangladesi éhezőkért 1971-ben. Szólópályájának legemlékezetesebb lemeze az All Things Must Pass című tripla album, ezen hallható a My Sweet Lord című dala. George gyakran szerepelt zenészbarátai koncertjein és lemezein, játszott Eric Claptonnal, Ravi Sankarral, a Dire Straitsszel és ő hozta létre a 80-as évek végén a Travelin' Wilburys együttest, Bob Dylannel és Roy Orbinsonnal.
George Harrison kétszer nősült: első felesége, Patti később Claptonnal élt együtt, s 1979-ben vette el a mexikói Oliviát, akitől most 23 éves fia, Dhani született. +++

BahnScorper Creative Commons License 2001.11.30 0 0 1875
New Yorkban 6 órával van kevesebb, mint Pesten, Los Angelesben 2 órával van kevesebb, mint New Yorkban. Tehát ami L.A-ben 13.30 volt, az nálunk úgy 21.30 körül lehetett...

amúgy most olvastam a hírt a yahoo-n, és először ezt se akartam elhinni, olyan váratlan vagy mi...

Előzmény: Törölt nick (1869)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!