Keresés

Részletes keresés

Mapé Creative Commons License 2020.06.09 0 0 218828

Pávkovics összefejelt Garbával, játéka kérdéses.

Attilio Creative Commons License 2020.06.09 0 1 218827

és a taktika az lesz, hogy "rúgjátok előre az izéknek"? :D

Előzmény: OnlyLoki (218825)
Arnwald Creative Commons License 2020.06.09 0 0 218826

Ez a védelem sem biztatóbb semmivel sem. Szatmáriról hány gólt kaptunk már! Bényei jóideje nem játszott, nem biztos hogy hirtelen be kellene dobni. Tőzsér, Csősz? Már most félek. :) Bár más összeállításnál sem lennénk jobbak, egyszerűen gyenge a keret.

Előzmény: OnlyLoki (218825)
OnlyLoki Creative Commons License 2020.06.09 0 0 218825

Én eredményre inkább nem tippelek, inkább a kezdőre teszek egy tippet tekintve, hogy Kondás a védelmet akarja rendbetenni.

Kosicky, Ferenczi, Szatmári, Kinyik, Bényei, Varga, Tőzsér, Csősz, Bódi,, Adeniji, Garba. 4-4-2

Zolcsi002 Creative Commons License 2020.06.09 0 1 218824

Állhat a kapuban akárki, amíg előtte olyan védekezés van mint ebben a szezonban, nyakló nélkül kapjuk továbbra is a gólokat. Sőt, védekezni már a középpályán is kellene.

Nincs futás, nincs ütközés, nincs harc, az ellenfelek szabadon szervezhetik a játékot. Agyvérzést tudok kapni, amikor látom, hogy a "védőink" 4-5 méterről nézik, hogy az ellenfél átveszi a labdát.

A másik dolog a mit nem értek...

Miért akarjuk mi védekezéssel megnyerni a meccseket, amikor nem tudunk védekezni???

Ha ezen nem lesz változás, nem fog semmi megállítani bennünket a kiesésében.

 

 

nixon70 Creative Commons License 2020.06.09 0 0 218823

2:3

Előzmény: flightshoww (218814)
csakamostszámít Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218822

Én nem tudom hogy miért van az, hogy mindkét kapusunk mozgását ha meglátom,belémáll a para,hogy most vajon milyen bakit fognak elkövetni.

Tény,hogy egyik sem bravúrkapus,nem volt az soha,de egy ilyen f...s védelem mögött talán csak egy bravúrkapus tudná a védelem mérlegét egyensúlyba hozni.

50 kapott gól....atyaég.....

DEBRECENIVSC Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218821

Lehet az én készülékemmel van baj, de én pippóra reagáltam.

 

De ha figyelmesen végigolvasod, akkor egyik kapust sem méltatom, mert mindkettő bakizik eleget, de a fő bűnös itt a védelem és a csapat védekezése, úgy ahogy van, kompletten rossz ... ezt csak Vitelki mágusnak nem sikerült észrevennie, cserébe elől is impotensek lettünk ( tudván azt, hogy Vitelki előtt a 2-3. legtöbb gólt mi lőttük, most 5-6. ha jól emlékszem), de ha én lennénk az edző akkor Nagy lenne nálam a kapus, mert kiegyensúlyozottabb, hiába a kapott 1 gól [egészen pontosan  1,39 vs Kosicky 1,37] meccsenként.

Előzmény: Laci-papi (218818)
cassano71 Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218820

Igen, de az hogy sok gólt kaptunk, messze legtöbbet a Kaposvár után, az biztos hogy a kapusaink hibája? Szerintem nem. Nem potyákat kapunk sorozatban, hanem szimplán hibázik a védelem vagy lenulláznak néha és közelről berúgják ajtó-ablak, mint most szombaton is.

Én amúgy csak egy hónapja lettem erre figyelmes, hogy jó ég, mennyi gólt kapunk mi. 

Minőségi probléma van főleg, nem szakmai ebben a tekintetben is, jól mondta Bódi. Elemér most azzal kezdte, hogy megpróbáljuk stabilizálni a védekezésünket mert sok gólt kapunk, igaza van, de hát ő is csak azokkal tud főzni akik vannak...

Kinyiknek szerintem rossz szezonja van eléggé, tavaly lényegesen jobb volt, Pávkovics elmegy, de ő sem az igazi. Szacsa? Nekem nagy talány, voltak igen jó meccsei aztán meg hajmeresztő hibái, ki is került a kezdőből, nem véletlenül. Elemér elképzelhető hogy megpróbálkozik vele. Janika? Nálam a leggyengébb láncszem, rengeteg problémánk van abból, hogy nem tud védekezni gyakorlatilag, csomó gólt kapunk így csak nem közvetlenül hanem közvetetten róla, értsd nem az ő embere rúgja be a végén éppen. 

Barna Szabi ott van a keretben, de csereként sem számolnak újabban vele mivel el akar menni mert nem játszik. Hogy ebben a helyzetben őt betenné Eli bá hirtelen a kezdőbe? Nem hinném és lehet igaza is van.

Előzmény: Laci-papi (218818)
Lokista10 Creative Commons License 2020.06.08 0 1 218819

Hagyjuk szerintem, ennek se eleje, se vége. Holnap nyerjünk és legyünk NB1-esek 3 hét múlva is!

Előzmény: kibicke78 (218812)
Laci-papi Creative Commons License 2020.06.08 0 1 218818

Én csak erről az idényről beszéltem...

 

 

 

De hogy igazságos legyek:  

 

Nagy Sanyi  15 meccsen lépet pályára. 14-szer végig védte és egyszer (a Fradi ellen) sérülés miatt lecserélték azon a meccsen addig 2 gólt kapott a többi 14-en még 26-ot. Minden bajnokin kapott gólt. Átlagban 47 percenként kapott gólt, ebben a bajnokságban.

 

Kosiczky 13 meccsen lépett pályára 12-őn végig a kapuban állt, egy meccsen (Fradi) csereként jött be és 33 perc alatt 4 gólt kapott. A többin még 18-at. 4 meccsen nem kapott gólt. Ez azt jelenti, hogy mnden 3. meccsén érintetlen maradt a hálója.  Átlagban 50 percenként kapott gót ebben a bajnokságban.

 

Összességében: egyik kutya, másik eb......   Azaz NINCS kapusunk.  Ez által semmit nem vesztünk, ha kipróbáljuk a harmadikat, aki ráadásul a legfiatalabb 25 éves. (A másik kettő: 35 illetve 34 éves és eddig sem váltották meg sehol a világot.

 

Én az előző hozzászólásomban sem Kosiczky mellett "lobbiztam", hanem a minden meccs legalább egy kapott gólos kapus ellen.

 

A hátra lévő hat meccsen nem engedhetjük meg magunknak, hogy minden meccs 0-1-ből induljon!

Előzmény: DEBRECENIVSC (218798)
cassano71 Creative Commons License 2020.06.08 -1 0 218817

Optimisták vagytok én meg realista leszek és adja az ég hogy tévedjek

2-0

Előzmény: flightshoww (218814)
cassano71 Creative Commons License 2020.06.08 -1 1 218816

Bódival nincs teljesen kibékülve a SZUD most, idézzem mik hangzottak el az ominózus szombat este meccs után? "Ádi mi van veled, régebben szerettünk, de most utálunk, hátat fordítottál nekünk meccs után, miért?"  "Elmentél a Vidihez a pénzért, utána visszasírtad magad" 

Bódi egyébként korrekt volt a "beszélgetésnél" ha azt nevezhetem annak ami ott zajlott, előbbire azt mondta rettenet csalódott volt és dühös, a másikra meg szimplán annyit: így volt tényleg. Nem próbált mismásolni. Meg elmondta, amit el is hiszek neki, hogy ő sem szeretne kiesni, ő is debreceni, neki sem esik jól az egész helyzet.

Ami Nagy Sanyit illeti, én nem látok olyan nagy problémát vele, max azt hogy most nem hozza a bravúrokat, de pl. ennél a kaposvári gólnál ő tehetett az egészről legkevésbé, kiszolgáltatott helyzetbe került. Az tény hogy a SZUD szereti őt és őt tartja az igazi csk-nak, ezt elég egyértelműen ki is fejezték többször szombaton, aki ott volt hallhatta mit kapott Tőzsér ugye és utána mit mondtak Sanyinak.

Tőzsérnek "vedd le a karszalagot add át másnak" meg "hány társasházat akarsz még felhúzni Tőzsér, mennyi az elég?", Sanyinak meg "téged szeretünk Sanyi, te vagy az igazi kapitányunk".

De tegyük hozzá, a tömeg arca ilyenkor elég durva, a dühös, csalódott emberek ha tömegben vannak mondanak mindenfélét. Ilyenkor nyilván elhangzik sok olyan ami igazságtalan vagy személyes, pl. Tőzsér civil vállalkozásának nincs köze ahhoz mit csinál a pályán vagy legalábbis nem kellene köze legyen hozzá.

Én azt mondom el kell most mindent felejteni és össze kell zárni, szurkolónak, vezetőnek, játékosnak máskülönben nincs esélyünk mert a riválisok erősek és ráadásul mindegyik felívelő pályán van jelenleg.

 

Előzmény: Lokista10 (218802)
flightshoww Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218814

Gyerünk, tippeket holnapra!

Szerintem: 4:2 ide!

 

 

losik Creative Commons License 2020.06.08 -2 0 218813

Lebuktam :)

Előzmény: kibicke78 (218812)
kibicke78 Creative Commons License 2020.06.08 -8 0 218812

Tavaly nem volt minőségbeli probléma? Vagy Takács távozásával gyengültünk meg?
Egyébként pedig nem ez volt a hangsúlyos dolog, hanem a "ki állítja össze a csapatot?" kérdéskör. De ezt már lejjebb is kérdeztem, de senki nem magyarázta el, hogy "mit is akart a költő mondani".

Előzmény: Lokista10 (218811)
Lokista10 Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218811

Minek nem volt értelme? Hogy minőségbeli probléma van? Amit kb mindenki lát már szinte néhány szemellenzőst leszámítva, plusz Szima szarik bele? Én örülök, hogy végre kimondta ezt valaki a csapat háza tájáról is. Bár beljebb nem nagyon vagyunk vele.

Előzmény: losik (218810)
losik Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218810

Nekem konkrétan azzal van bajom, hogy ott Bódi mondott valamit néhány embernek, aminek sok értelme amúgy nem volt, viszont arra jó, hogy bele lehet magyarázni bármit, és ráadásul Bódit sem tünteti fel jó színben. És ezt a kvázi "magánbeszélgetést" belerakják egy Szima elleni videóba.

Előzmény: Lokista10 (218807)
ChrisRea Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218809

sőt konkrétan kb ebből állna az edzés büntető rúgásból. 

Előzmény: ChrisRea (218808)
ChrisRea Creative Commons License 2020.06.08 0 1 218808

Nekem volt egy ilyen kupadöntőm. Az MTK ellen a népstadionban. Kapu mögé nem lehetett- kanyar "ultrák" lelátó figyelmesebbje-nézők. Ahányszor drukkerkedni akartam mindig gólt kaptunk, ahányszor visszasonfordáltam a lelátóra valahogy mindig rúgtunk gólt. 

 

A tizeneggyes párbajt viszont az ultrák döntötték el amikor 14-14-nél (a mi oldalunkun rúgták) valaki rákezdett (sportszerütlenűl elfogúltan üzengetni a játékosnak) "kihagyod!" és a rigmus... hát érezte az igényt és nyertünk.

 

 

Szóval a drukker szemszög nem a nyertes csapat motorja A nyertes csapatnak lesznek drukkerei. 

Szal vannak népszerű játékosok, edzők (Puskás díjas csatárok) de az újpest ellen hogy lehet nyerni?

 

Egy kérdést kell feltenni: ki meri elvállani a tizit? ennyi. azokból lehet válogatni.

Előzmény: pippolinó (218790)
Lokista10 Creative Commons License 2020.06.08 0 1 218807

Bocsánat,a hogy beleszólok, de eléggé hangulatkeltő amit a pályán csinálnak az aranylábuak az idei szezonban, nehogy már még egy szurkolói oldal legyen a hangulatkeltő, mert megoszt egy videót egy olyan dologról, ami azért rohadtul nem mindennapos egy csapat életében.

Előzmény: losik (218804)
OnlyLoki Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218806

Oké, de miért vették el, pedig akkor is nagy bajban voltunk Pontessel! Na mindegy! A videón egyébként érdemes nézni a játékosok testbeszédét, tiszta görcs mindenki, karjukat maguk előtt átfonva ülnek. Ebből holnap vagy nagy győzelem lesz, vagy nagy vereség! Reméljük, hogy előbbi! HAJRÁ, LOKI!!!

Előzmény: pippolinó (218796)
DEBRECENIVSC Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218805

...de idei meccseit nézdd meg szegény Kosicky még a 4:1 kaposvári meccsnél is ő volt a kapus, 0:2-ig nem is hibázott, de összességében a védelem, illetve a csapatvédekezés volt fos az egész szezonban, pl Bódi is amikor középen játszott vagy esetleg úgy ért vissza és középen kellett védekeznie, rendre megverték.

Előzmény: hallaignác (218800)
losik Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218804

Mindegy. Nem kell érteni..

Előzmény: JuveFan1897 (218803)
JuveFan1897 Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218803

Ja, ez is a mi hibánk. Ok.

Előzmény: losik (218777)
Lokista10 Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218802

Nem gondolom, hogy ez a Sanyizás a pályán nyújtott teljesítményének szólna, inkább annak, hogy jóban van a szurkolókkal, koránál fogva Tőzsér mellett ő a rangidős. De akkor már miért nem Bódinak akarták, hogy átadja a CSK karszalagot Tőzsér? Ezt nem értem, azért ő 100x többet tett a Lokiért már.

Előzmény: hallaignác (218800)
DEBRECENIVSC Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218801

https://youtu.be/ahlTUK-iuzg?t=244

 

ezt még ki is hagytam, 2:2-nél elugrani a labda elől, a röviden ... hát ezek most nagyon rosszkor jöttek ZTE 0:3, Paks 4:2 .... persze a védelem is egy nagy kaki, de ha már a kapusban sem lehet bízni akkor megette a fene.

 

Előzmény: hallaignác (218800)
hallaignác Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218800

Na én azért nem folytattam, mert annak felidézése, hogy Nagy mennyi kárt okozott, azt sugallhatná, hogy Kosiczkyvel elégedett vagyok. Ez messze nincs így.  Az, hogy Kociczky, vagy Nagy ugyanolyan dilemma, mint annak eldöntése, hogy a fagyott kutyaszart melyik végén érdemes elkezdeni szopogatni. Ezért sem értem a Saaanyi! Saaanyi! Saaanyit.

Előzmény: DEBRECENIVSC (218798)
DEBRECENIVSC Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218799

legtöbb gólt*

Előzmény: DEBRECENIVSC (218798)
DEBRECENIVSC Creative Commons License 2020.06.08 0 0 218798

:D

Nincs is megbízhatóbb a rossz memóriánál.

 

https://www.origo.hu/sport/futball/20200314-nb-1-a-dvsc-kapusa-tomas-kosicky-golpasszt-adott-az-ellenfel-tamadojanak-stieber-zoltannak-video.html

https://www.youtube.com/watch?v=BydHGmCVsq8

https://youtu.be/DMKtCsWQ4NI?t=132

 

Nem mentem fel Sanyit, az elején bakizott ráadásul nagyot, hatalmasat, aztán ha nem is egyből, de jóvá tette.

 

Egyébként folyamatosan bakizik mind2 kapusunk, de mivel Nagy több szerepet kap, ezért számszerűleg ő bakizott többet, de nagyobb bravúrokra képes és úgy átlagban kiegyensúlyozottabb, Kosicky, ha 2 gólt kap 99%, hogy kap még egyet, ő nálunk az a kapus, aki csak 4 gólokat kap, ha kap, egyébként vannak jó momentumai, meg a Honvéd elleni MK meccsen nálam ő volt a csapat embere, csak mint mondtam ne kapjon 2 gólt.

 

De nekem mind1 lenne, melyik kapus áll a kapuban, csak mostmár nem nagyon fér bele a baki, de ha választanom kellene és a statisztikát [ Nagy 1.39 gól/meccs, Kosicky 1,37 gól/meccs ] kellene elővennem, akkor Kosickyre szavaznék, de mivel elenyésző a különbség, csak Sanyi majd 3x annyi meccsen érte el ezt az átlagot és mivel ilyen rossz szezonunk nem volt rég, és ebben a szezonban kapta a legtöbb szerepet Kosicky és a csapat is, hát ...izé összegezve Sanyi jobb, ezért őt választom.

Előzmény: pippolinó (218790)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!