Keresés

Részletes keresés

tutetem11 Creative Commons License 2004.04.11 0 0 10410
Köszi! Megnézem, remélem kapok. Hali
Előzmény: EdgE (10409)
EdgE Creative Commons License 2004.04.11 0 0 10409
Lion's Sport: www.lionsport.hu

Bp. Rákóczi u.64 (Keleti Pu.-tól nem messze)
Itt van mindenféle mez, szerintem melegítő is.
Én ezt a boltot ismerem.

Előzmény: tutetem11 (10407)
hun12 Creative Commons License 2004.04.11 0 0 10408
MEGYÜNK EGY BUSSZAL KECSKEMÉTRŐL KANADA ELLENI HOKI MECCSRE DE KIMARADT PAR JEGYUNK HA VKINEK KELL VAGY TUD VKIT AKINEK KELL AZ KERSESSEN MARMEG ELORE IS KOSZI 06703601592 PENZESNET@MAILBOX.HU _(3500ASOK A JEGYEK)
tutetem11 Creative Commons License 2004.04.11 0 0 10407
Sziasztok! Érdeklődnék hogy valaki tudja-e hogy merre lehet venni Magyar válogatott melegitőt?
Előre is köszi
B-612 Creative Commons License 2004.04.11 0 0 10405
Gera Zoli nyilatkozta, hogy már tanulja Leotól azt portugálul, hogy "szertnék veled mezt cserélni", hogy Ronaldonak mondhassa. :-)
Előzmény: perempe (10403)
perempe Creative Commons License 2004.04.11 0 0 10403
Kíváncsi vagyok, hogy hányan fognak rástartolni Ronnie-ra/Ronaldinho-ra a lefújás után mezcsere végett.
kannibál Kovács Creative Commons License 2004.04.10 0 0 10402
Nem értek egyet azokkal, akik tiltakoznak a magyar-brazil-meccs miatt. Egy ilyen találkozó nagyon értékes és hasznos lehet, ha megfelelő a körítés, és a csapat nem azzal foglalkozik, hogy milyen gyönyörűen cselez Ronaldo, hanem fegyelmezetten és taktikusan készül a meccsre. Szerintem a baj ott van, hogy addig még a veszélyesen jó japánokkal is játszunk, és mintha velük senki nem foglalkozna, pedig az ő játékerejük közelebb van a VB-selejtezőbeli ellenfeleinkhez, mint a várhatóan unottan labdázgató braziloké. (Ez az unott labdázgatás az ő részükről egy két-háromgólos győzelmet valószínűsít, ha a legjobb tizenegyükkel állnak ki...)
Szóval nem a magyar-brazillal van a probléma, hanem azzal a hányingert keltő körítéssel, ami egyre inkább érlelődik a találkozó körül.
Kisgonosz Creative Commons License 2004.04.10 0 0 10401




Friendly revives Magyar memories

Friday, 09 April 2004
The Hungarian Football Federation (MLSZ) has announced a prestigious friendly international against Brazil at the Ferenc Puskás stadium in Budapest.

'Special gift'
The world champions will take on Hungary on 28 April, three days after the home side take on Japan in Zalaegerszeg. "After four weeks of discussions the match is confirmed," said MLSZ president Imre Bozóky. "We wanted to give a special gift to the people of Hungary before we join the European Union on 1 May."

Famous victories
An integral part of Hungary's proud footballing heritage is that they have never been beaten by Brazil, the greatest nation in the history of the sport. In fact, the Magyars have twice had the better of the South Americans in FIFA World Cups and in 1985 beat them 3-0 while preparing for the following summer's World Cup.

'Game of miracles'
"It's a great thing to meet the world champions but we must not forget the result," said Hungary coach Lothar Matthäus. "Football is a game of miracles and we must hope that the smaller side can topple the giants." Matthäus has named a 29-man squad for the matches, with Krisztián Vadócz, 19, and Szabolcs Huszti the surprise inclusions.

Hungary squad
Babos, Szucs, Végh, Gyepes, Juhász, Komlósi, Peto, Stark, Kiss G, Kiss Z, Böor, Bodnár, Low, Lisztes, Tóth, Molnár, Gera, Lipcsei, Simek, Huszti, Vadócz, Farkas, Dvéri, Kenesei, Bajzát, Sebok, Szabics, Torghelle, Tóth.



Molnár KHFC Creative Commons License 2004.04.10 0 0 10400
ha sikerül jegyet szerezni az óra alá
Előzmény: Jerry CS.A.K. (10396)
JimKirk Creative Commons License 2004.04.10 0 0 10399
Az olaszok ellen is csodat tettek az akkori fiuk! Igaz meg nem voltak formaban a digok..
EdgE Creative Commons License 2004.04.10 0 0 10398
Persze nem mi vagyunk a favoritok...
De esély az mindig van.
Voltak már meglepetés eredmények fociban!
Bár szerintem se sikerül a bravúr.
Előzmény: GABEboy (10392)
GDávid Creative Commons License 2004.04.09 0 0 10397
szegény Király. évek óta aválogatott biztos tagja, és pont akkor sérült, amikor a brazilok ellen játszunk. biztos nem repdes az örömtől.
Előzmény: Kcsita (10383)
Jerry CS.A.K. Creative Commons License 2004.04.09 0 0 10396
Jössz velem a Brazilok ellen?
Előzmény: Molnár KHFC (10395)
Molnár KHFC Creative Commons License 2004.04.09 0 0 10395
nem tudjátok, hogy telefonon lehet-e jegyet foglalni?
Sricsi Creative Commons License 2004.04.09 0 0 10394
Nem kell alábecsülni magunkat, a képességeink alapján a világ 20 csapatában benne vagyunk, csak önbizalmunk nincs. Ha elkapják a fiúk a fonalat, pl. épp a brazil meccset, akkor majd lehet, hogy sírva mennek haza a brazilok!
Előzmény: GABEboy (10392)
Kcsita Creative Commons License 2004.04.09 0 0 10393
Mondja meg nekem vki, hogy egy adott ország (Pl Magyarország) két sportágban is a Világbajnokokat fogadhatja!

Konkrétabban:

Április 20. Jégkorong Magyarország-Kanada
Április 28. Labdarúgás Magyarország-Brazília

Szerintem ez ritkaságba megy és legyünk erre Büszkék, sőt a Magyarok soha nem adják fel a meccset! Lásd a Magyar-Kanada meccsen!

Hajrá Magyarok! Mutattsuk meg, hogy a Magyarok nemcsak vesziteni tudnak, hanem gyernő, sőt feltámadunk!

GABEboy Creative Commons License 2004.04.09 0 0 10392
Matthausnak szerintem nem fog jót tenni ez a brazilok elleni meccs. Nem tudja mire vállalkozott. Nem akarom itt lehordani a magyar válogatottat, de az mindenki számára nyilvánvaló , hogy ezen a meccsen max akkor lenne esélyünk akár a döntetlen kiharcolására, ha mondjuk 3 perceig tartana a mérkőzés. A világ legjobb, legtechnikásabb csapatát látjuk vendégül, és itt nem lesz elég a motiváció. Már most a legtöbb magyar játékos azért remeg, hogy Ő kapja meg ennek meg annak a mezét. Biztos teltház lesz a Puskás stadionban, és az is biztos, hogy ez a brazilok miatt lesz, úgy mint 2000-ben az olaszok miatt.
reckon Creative Commons License 2004.04.09 0 0 10391
más sokszor elhangzott ,de elkéne felejteni azt a rohadt sorozatunkat.
kit érdekel hogy még nem kaptunk ki?
hogy gondolhatják egyesek komolyan h inkább ne játsszunk velük,csak legyen jó a mérleg?
ezt csak mi tudjuk,más azt se tudja,hogy már játszottunk velük!
szar,de ez van.
egyébként örülök hogy jönnek a brazilok.
Devil Inside Creative Commons License 2004.04.09 0 0 10390
Ha már Vadóczot beválogatták (akire valami 17 éves korosztályos csapatból emlékszem és tetszett a játéka), nyugodtan be lehetne hozni a Kantáékat ill. Bori Gábort: a tehetséges gyerekeket ebben a korban mindenhol a világon már kipróbálják nagyválogatottban, persze aztán amíg beáll a formájuk időnként az utánpótlásban játszanak.

Különben mi van pl. ez elfelejtett Buzsákyval?

Előzmény: Kcsita (10383)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.09 0 0 10389
Most éppen Angliában:

"Kovács Pétert az egykori BEK győztes teszteli!
2004. április 08. 22:26:48
Kovács Péter a magyar válogatott és a norvég Tromsö támadója ismét Angliában van. A hórihorgas csatár tavaly már szerepelt a Sunderland együttesénél néhány napot, de szerződtetésére igazából csak a nyáron kerülhet sor a szigetországban, amikor már EU-s útlevéllel fog rendelkezni. A játékos és menedzserének tájékoztatása szerint a Portsmouth és a Leicester City is megnézte őt Cipruson a nemzeti tizenegyben, ám most egy újabb nagymúltú, nagynevű gárda lépett be a képbe: a Nottingham Forrest!

Az egykori újpesti játékos jelenleg a klubnál szerepel egy ismerkedésen és próbajátékon, kedden utazott Angliába és valószínűleg a hétvégén már hazatér a Viking elleni szezonnyitóra április 12-én már Norvégiában lesz."

www.magyarvalogatott.hu

Előzmény: Törölt nick (10384)
EdgE Creative Commons License 2004.04.08 0 0 10388
Ma este játszották a Bundesliga II-ben:

Energie Cottbus 1 - 2 Arminia Bielefeld

72' [1 - 0] Zsolt Löw
81' [1 - 1] Radovic
90' [1 - 2] Boakye

Oberhausen 3 - 1 Unterhaching

29' [1 - 0] Tokody
78' [2 - 0] Montero
89' [2 - 1] Akonnor
90' [3 - 1] Hajrudin Catic

Grof Creative Commons License 2004.04.08 0 0 10387
"Hogy elmenjen a maradek onbizalmunk is?"

Ezzel nem értek egyet. Ha a brazilok vernek el minket 3-4 góllal (ennél többel nem fognak, ha nem ész nélkül játszunk), attól senkinek nem megy el az önbizalma, tőlük aztán tényleg ki szabad kapni.
Az önbizalmat az rombolja, amikor pl. a fehéroroszoktól kapunk ki 5:2-re itthon...
Amúgy meg a brazil válogatott ellen játszani mindenkinek megtiszteltetés, így abban az egyben biztosak lehetünk, hogy a miénk lesz a motiváltabb csapat.
A különböző válogatottak elleni veretlenségünket pedig nem úgy kell megtartani, hogy nem játszunk velük, hanem úgy, hogy nem kapunk ki :-), különben nem sokat érnek a statisztikák.

Előzmény: SC97 (10385)
perempe Creative Commons License 2004.04.08 0 0 10386
Lehet majd kapafogakra huhogni. Kár, hogy nem megyek a meccsre ki. (Egyébként nem vagyok rasszista, csak poén lenne Ronnie-ra/Ronaldinho-ra huhogni.)

Egyébként ez nagyobb országimázs lenne, mint egy utolsó F1 pilóta. Gondolom, hogy látni lehet majd a meccset Braziliában is.

Egyszer el lehetne hívni Zizuékat is.

SC97 Creative Commons License 2004.04.08 0 0 10385
En is csatlakozom azokhoz, akik szerint semmi ertelme a brazilok elleni meccsnek. Elvileg a meccsek kivalasztasakor a magyar valogatott erdekeit kene figyelembe venni. Az amugy is ezer sebtol verzo nemzeti csapatunkat miert lenne jo tonkreveretni egy sztarcsapattal? Hogy elmenjen a maradek onbizalmunk is? A selejtezokre keszulest is jobban szolgalna egy olyan szintu es stilusu ellenfel mint amilyen a horvat vagy bolgar. Es hogy kinek lenne jo? Az egyik kereskedelmi csatornanak, a jegyuzereknek meg nehany egyeb eloskodonek. A lelato pedig tele lenne autugramvadasz sikitozos tinivel, mar ha a szuleik meg tudnak fizetni a draga belepot.
Meg valami. Nem sok valogatott van, amelyik ellen meg veretlenek vagyunk, a brazilok ellen viszont meg igen! (A 96-os atlantai meccs nem szamit hivatalos nemzetek kozti talalkozonak).
Szoval csak abba gondoljon bele mindenki:
1. a meccs szolgalja-e a magyar valogatott erdekeit?
2. ki mit nyerhet es mit veszithet ezel a meccsel?
Kcsita Creative Commons License 2004.04.08 0 0 10383
Kapusok:
Babos Gábor* NAC Breda – NED
Szűcs Lajos Ferencváros – HUN
Végh Zoltán MTK Budapest – HUN

Védők:
Gyepes Gábor Ferencváros – HUN
Juhász Roland MTK Budapest – HUN
Komlósi Ádám MTK Budapest – HUN
Pető Zoltán Matáv Sopron – HUN
Stark Péter Győri ETO FC – HUN
Kiss György Ferencváros – HUN

Középpályások:
Kiss Zoltán Debreceni VSC – HUN
Böőr Zoltán Debreceni VSC – HUN
Bodnár László* Arszenál Kijev – RUS
Lőw Zsolt* Energie Cottbus – GER
Lisztes Krisztián* Werder Bremen – GER
Tóth Balázs Videoton FCF – HUN
Molnár Balázs Zalaegerszegi TE – HUN
Gera Zoltán Ferencváros – HUN
Lipcsei Péter Ferencváros – HUN
Simek Péter Újpest FC – HUN
Huszi Szabolcs Matáv Sopron – HUN
Vadócz Krisztián Budapest Honvéd – HUN
Farkas Balázs Újpest FC – HUN
Dvéri Zsolt Videoton FCF – HUN

Csatárok:
Kenesei Krisztián* Gouan Peking – CHN
Bajzát Péter Debreceni VSC – HUN
Sebők József Zalaegerszegi TE – HUN
Szabics Imre* VfB Stuttgart – GER
Torghelle Sándor MTK Hungária – HUN
Tóth Mihály Matáv Sopron – HUN

Tetszik nekem ez a keret!

Előzmény: Törölt nick (10382)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.08 0 0 10382
Kcsita Creative Commons License 2004.04.08 0 0 10381
Ésszrevetem én is... De kiváncsi leszek, hogy mikor teszik közéé. A meccsel kapcsolatban ha jót akarnak, ajjor a Hajdu B. István legyena meccs kommentátora! Ehhez a mérkőzéshez csak a legjobb lehet! Szegény Knézy Jenő nem élhette meg.. szívem szerint ő közvetitette volna a meccset, de sajnos nem. Ezért, ha jót akarnak mondom mégegyszer Hajdu B. István legyen vagy a Fülöp Laci!
Előzmény: Törölt nick (10380)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.08 0 0 10380
Egy oldal sem töri magát, hogy keretet hirdessen...
Előzmény: Kcsita (10379)
Kcsita Creative Commons License 2004.04.08 0 0 10379
Érdekes a keretet nem lehet letölteni... De kiváncsi leszek a keretre.

Mekkora lenne, ha a Szűcs Lajos védene a Brazíilok ellen. De ezt majd Lothar eldönti. Egy biztos Egervárinál nem jöttek volna a Brazílok ide hozzánk. A másik dolog, ha végig nézük kikkel játszunk hát kérem tele világsztárokkal. A Brazil meccs után jön a Német nagy derbi. Érdekes lesz :).

Előzmény: Törölt nick (10378)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.08 0 0 10378
2004. 04. 08. 16:00:00 Április 28-án Magyarország-Brazília

A világbajnokot fogadjuk

A csütörtöki tárgyalások során eldőlt: a Magyar Labdarúgó Szövetség április 28-án a Puskás Ferenc Stadionban megrendezi a Magyarország-Brazília válogatott mérkőzést. „Az MLSZ által kötött szerződés garantálja, hogy a brazilok a legjobb csapatukat szerepeltessék a budapesti mérkőzésen. Az MLSZ e találkozó megrendezésével szeretné még emlékezetesebbé tenni Magyarország Európai Uniós csatlakozását” – mondta dr. Bozóky Imre, az MLSZ elnöke.

Április 14-én, szerdáig elkészül az – a Sportfolió Kht. által már megrendelt – szakértői vizsgálat, amely a stadion felső karéjának használhatóságára hivatott választ adni. A találkozó jegyeinek értékesítése április 15-én, csütörtökön kezdőik (a belépők elővételben 2000 és 10500 forint közötti áron a Puskás Ferenc Stadion pénztáraiban és az Ibusz irodákban kaphatók).

A Magyar Labdarúgó Szövetség elsősorban a magyar szurkolók érdekeit szem előtt tartva és szakmai presztízs szempontokat figyelembe véve, s nem üzleti megfontolások alapján döntött a mérkőzés megrendezése mellett. A költségeket a közvetítési díjakból, a reklámbevételekből és a belépők árából befolyó összeg fedezi. A mérkőzés hazai, élő televíziós közvetítéséről már megkezdődtek a tárgyalások.

A magyar–brazil mérkőzés létrejöttében fontos szerepet játszó Lothar Matthäus szövetségi kapitány csütörtökön kijelölte az április 25-i, Japán elleni zalaegerszegi találkozóra és az április 28-i, Brazília elleni budapesti meccsre készülő 29 fős keretét (a keret letölthető).

mlsz.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!