Keresés

Részletes keresés

Erzso (zso) Creative Commons License 2012.10.15 0 0 1041

 

 

KEDVES OLVASOK!!!

  TAKARITÁST VÁLALLOK,CSALÁDOKNÁL,AKÁR BEJÁRO NŐ TENDÖKET IS!  MEGBISZHATO,RUGALMAS CSALODÁST NEM OKOZO 37 ÉVES  BUDAPESTI NŐ VAGYOK. EGYEDÜL ÉLEK,IGY MINDEN TOVÁBBI MEGBESZÉLHETÖ A MUNKÁVAL KAPCSOLATOSAN. LEIRNI MINDENT LE LEHET,IGY NEM IROK TÖBBET. GYÖZÖDJÖN MEG INKÁBB!!!

HIVJON BIZALOMAL!! 06-706345842 SZ. ELÖRE IS KÖSZÖNÖM!!!

ÜDV: ERZSO.

eszter-sz Creative Commons License 2012.10.14 0 0 1039

Takarítást vállalok!

 

Tisztlet Háziasszonyok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén!

 

Egész napos elfoglaltságban keresek munkát kifejezetten családi házakban vagy nagyobb lakásokban. 

 

Vállalok:

 

-takarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-állatgondozást(kutyasétáltatás, alom/kalitka/ketrec rendbetétele, etetés, fürdetés, fésülés stb.)

-gyerekfelügyeletet/házi feladatban való segítséget

-bevásárlást/főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Magyarországon élő  külföldi családoknál is.(német, illetve angol nyelvtudással rendelkezem)

 

Igény szerint önéletrajzot és képet küldök.

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

 

Kérem írjanak bizalommal!

 

Nöni Creative Commons License 2012.10.14 0 0 1038

Tapasztalattal rendelkező, leinformálható, munkájára igényes, megbízható, káros szenvedélyektől mentes takarítónőt keresek, Székesfehérvár melletti községben lévő házunk (2 szoba, 2 fürdőszoba + WC, nagy nappali, étkező és konyka, 2 közlekedő) takarítására. Heti 2-3 alkalommal, egyenlőre rövid távra. Fizetés megegyezés szerint. Sürgős!

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.11 0 0 1035

Ha segítséget keresel  házad ,lakásod takarítására,kerted rendbentartására hívj bizalommal !33 éves becsületes, tisztaság,és rendszerető vagyok. Szigetszentmiklós és vonzáskörzete,illetve Budapest ami számomra elérhető közelségben van. Elérhetőségeim: tel : 06-30-98-25-279 vagy email:eniko.pahocsa@freemail.hu

Bizalmad előre is köszönöm.

eszter-sz Creative Commons License 2012.10.11 0 0 1034

Takarítást vállalok!


Tisztlet Háziasszonyok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén!

 

Egész napos elfoglaltságban keresek munkát kifejezetten családi házakban vagy nagyobb lakásokban. 

 

Vállalok:

 

-takarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-állatgondozást(kutyasétáltatás, alom/kalitka/ketrec rendbetétele, etetés, fürdetés, fésülés stb.)

-gyerekfelügyeletet/házi feladatban való segítséget

-bevásárlást/főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Igény szerint önéletrajzot és képet küldök.

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

 

Kérem írjanak bizalommal!

 

Sestun_ Creative Commons License 2012.10.09 0 0 1031

Nagyon köszönöm mindenkinek a jelentkezést, már nem aktuális. További kellemes estét!

Előzmény: Sestun_ (1017)
polo2004 Creative Commons License 2012.10.09 0 0 1030

Üdvözlöm!

 

Vállalom lakás, iroda, magán rendelő, stb. takarítását Budapesten. /dél-pesti vagyok/

 

Középkorú, nem dohányzó, szorgalmas nő vagyok.

 

Tisztelettel várom megkeresését!

 

Elérhetőségem:  tvida@citromail.hu

 

eszter-sz Creative Commons License 2012.10.09 0 0 1029

Tisztlet Háziasszonyok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén!

 

Egész napos elfoglaltságban keresek munkát kifejezetten családi házakban vagy nagyobb lakásokban. 

 

Vállalok:

 

-takarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-állatgondozást(kutyasétáltatás, alom/kalitka/ketrec rendbetétele, etetés, fürdetés, fésülés stb.)

-gyerekfelügyeletet/házi feladatban való segítséget

-bevásárlást/főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Igény szerint önéletrajzot és képet küldök.

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

Kérem írjanak bizalommal!

 

menyus0624 Creative Commons License 2012.10.07 0 0 1026

szia irtam emailt es nem tudom mikor kapok valaszt varom 

Előzmény: Zygia (1021)
menyus0624 Creative Commons License 2012.10.04 0 0 1025

jonapot kivanok 

 

szeretnem  megkerdezni elolvasta e a levelem amit irtam varom valaszat

Előzmény: Zygia (1021)
eszter-sz Creative Commons License 2012.10.04 0 0 1024

TAKARÍTÁST VÁLLALOK!

 

Tisztlet Háziasszonyok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén!

 

Egész napos elfoglaltságban keresek munkát kifejezetten családi házakban vagy nagyobb lakásokban. 

 

Vállalok:

 

-takarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-állatgondozást(kutyasétáltatás, alom/kalitka/ketrec rendbetétele, etetés, fürdetés, fésülés stb.)

-gyerekfelügyeletet/házi feladatban való segítséget

-bevásárlást/főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Igény szerint önéletrajzot és képet küldök.

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

 

Kérem írjanak bizalommal!

 

zsömi06 Creative Commons License 2012.10.04 0 0 1023

Ha segítséget keresel házad tisztántartására,hívj bizalommal,nem fogsz csalódni!39 éves, tiszataság,rendszerető nő vagyok,kinek fontos az elégedettség,a precíz munka!Nem is szeretnék erről többet írni,hisz ez rögtön kiderül az első találkozásnál.Jelenleg három családnál dolgozom, honnan szükség esetén lehet kérni referenciát, és még eggyet be tudnék vállalni.Jelenlegi munkaadóim nagyon sok rossz tapasztalatról panaszkodtak e téren,ezért ajánlok egy személyes találkozót,próbanappal egybekötve(térítés ellenében),amikor kiderül,hogy tudunk- e hosszú távon eggyütt dolgozni.Bizalmát előre is köszönöm!Elérhetőségeim:katona013@freemail.hu,vagy 06304861764

davant Creative Commons License 2012.10.03 0 0 1022

Többéves tapasztalattal takaritást,vasalást,mosást,főzést vállalok.Jellenleg 8 családhoz járok takaritani,de még van szabad kapacitásom.Ha szükséges referenciával is rendelkezem!

Elérhetőségem:06204328794

Zygia Creative Commons License 2012.10.03 0 0 1021

Takarítónőt keresek, akár megváltozott munkaképességű hölgy jelentkezését is szívesen várom.

Káposztásmegyeren 76 nm-es magán lakás heti egyszeri munkára, kb 4-5 óra/nap.

Nem gond a kor, se fiatal, se idős, a munka minősége elengedhetetlen viszont!

 

Nem árulok zsákbamacskát! Próbaidőt tartok a sok rossz tapasztalat miatt!

Igy 2 hónapig csupán 500 Ft/ óra a díj, ennek tudatában várom a jelentkezést!

Ezzel szemben viszont korrekt vagyok, és ha tényleg igényes munkát kapok az órabér természetesen növekszik!

Megbízható, alapos, becsületes. Ezek a legfontosabbak!!!!

 

Tehát ha vállalod az 500.-/óra összeget és azért is tudsz szépen dolgozni, akkor várom a jelentkezésed a barta.andrea@outlook.com-ra.

 

 

H4jn4lk4 Creative Commons License 2012.10.02 0 0 1020

Takaritást vállalok Budapesten magánlakásokban.

munkámra igényes 37 éves nő vagyok.

Erkölcsi bizonyitvány beszerzése ha szükséges nem akadály.

email:1974hajnalka@gmai.com

 

menyus0624 Creative Commons License 2012.10.02 0 0 1019

jonapot kivanok horvath erika vagyok szeretnem megkerdezni hogy aktualis e meg a hirdetes mert negem erdekelne eleg sok helyen takarritok tobb csaladnal alkalom szeruen de van meg szabad kapacitasom elkepzeleset es a reszleteket e mailben megbezselhetnenk vagy telefonon menyus0624@freemail.hu koszonom

Előzmény: Sestun_ (1017)
Dan620726 Creative Commons License 2012.10.02 0 0 1018
Takarítást,vasalást,gyermekfelügyeletet,főzést
vállalok Budapest budai oldalán.
Saját autóval rendelkezem!
Bérezés megegyezés szerint!
06-30/565-7414
Sestun_ Creative Commons License 2012.10.01 0 0 1017

Üdvözlet,

 

3. kerületi 48 m2-es lakásba keresek takarítót, kb. kéthetes gyakorisággal.

Jelentkezéseket a sandor.javorszky@gmail.com email címre kérnék, konkrét bérigénnyel.

További szép napot! :)

 

ceruza2011 Creative Commons License 2012.10.01 0 0 1016

XIII. kerületi 86 nm-es lakásunk takarítására, munkájára igényes, megbízható embert keresek heti egy alkalomra, ha lehet hétköznapra. 30-as éveiben járó, értelmiségi házaspár vagyunk, egy 22 hónapos kisfiúval és a nemsokára születendő babánkkal.

Feladatok:
- portörlés
- fürdőszoba, konyha takarítása
- porszívózás, felmosás
- vasalás

Takarítás előtt rendet rakunk, pakolni, szemetet üríteni nem feladat. A munka kb. 4 órát vesz igénybe.
Jelentkezni   fényképpel, bemutatkozással, fizetési igény megjelölésével lehet a ceruza2011@gmail.com címen.

Balinda Creative Commons License 2012.10.01 0 0 1015

Mivel törölni nem tudom az előző hirdetésemet, így jelzem, hogy már nem aktuális a keresés. Köszönöm.

Előzmény: Balinda (1011)
polo2004 Creative Commons License 2012.10.01 0 0 1014

Munkáltató(i)mat keresem!

 

Vállalom lakás, iroda, magán rendelő, stb. takarítását Budapesten. /dél-pesti vagyok/

 

Középkorú, nem dohányzó, szorgalmas nő vagyok.

 

Tisztelettel várom megkeresését!

 

Elérhetőségem:  tvida@citromail.hu

mimike01 Creative Commons License 2012.10.01 0 0 1013

Kedves Fórumozók !

Segítségeteket kérném, sajnos a munkánk egyre kevesebb, ezért kénytelenek vagyunk minden lehetőséget megragadni, ezért írtam ide is.

Vállaljuk lakások, házak, lépcsőházak, irodák napi, heti, rendszeres és alkalmi takarítását, ablakok tisztítását. Profi módon, korrekt áron, precízen, megbízhatóan és olcsón.

Elsősorban Budán (I-II.ker.II/A kerület-III-XI-XII.ker) és Pest belső kerületeiben (XIII.V,VI,VII.), Észak-buda vonzáskörzetében (Pilisvörösvár,Üröm,P.borosjenő, Pilisszentiván,Pilisszántó, Piliscsaba, Solymár). Ezenkívül más terület is azért szóba jöhet megbeszélés alapján.

Akár állandó, akár heti, akár alkalmi takarítások, ablaktisztítás, festés után takarítást is vállalunk.

Cégünk egy nagy takarító cégből vált ki nemrég, így szükségünk lenne a munkákra, ezért gondoltam, hogy írok ebbe a fórumba, mert olvastam, hogy mennyi segítőkész ember van itt, ami ma már ritka, de kellemes csalódás ért.

Cégünk nem nagy cég, de nagyon megbecsüljük a munkát, ezért nagy odafigyeléssel és becsülettel dolgozunk. A kicsit is becsüljük, így ha valakinek csak ablaktisztításra van szüksége, függönyök tisztítására, mosásra azt is szívesen vállaljuk.

Ár függvénye a terület méretének, szennyezettségének stb... Árban biztosan meg tudunk állapodni, ez nem lesz probléma.

Állandó rendszeresen takarítást olcsóbban vállalunk, de alkalmi takarítás esetén is korrekt árajánlatot tudunk adni, hogy mindenki úgy érezze jól járt. Számunkra fontos a bizalom, az elégedettség, az állandó visszatérő ügyfelek.

 

Ha valakinek szüksége van fenti szolgáltatások közül bármelyikére várom jelentkezését a bodoibi@gmail.com vagy a 06 70 77 33 628 számon.

 

F.Andrea74 Creative Commons License 2012.10.01 0 0 1012

Takarítást /mosás-vasalás stb./ válallok a belvárosban, 2-év tapasztalattal. Magamra és munkámra igényes ,pontos és megbízható vagyok.

Balinda Creative Commons License 2012.10.01 0 0 1011

Sürgősen keresek megbízható, precíz bejárónőt heti (reggeli) takarításra és vasalásra a XVI. kerületben egy földszintes családi házba! A jelentkezéseket a balinda@freemail.hu e-mail címen vagy a 30/868-3693 telefonszámon várom. Köszönöm! Linda

Pupis Creative Commons License 2012.09.28 0 0 1010

reitter ferenc utcával párhuzamos, de mivel az életem tényleg nagyon hektikus csak az tud működni amikor hirtelen is tud jönni a segítőm

Előzmény: Angel_2 (1006)
Erzso (zso) Creative Commons License 2012.09.28 0 0 1009

 

 

KEDVES OLVASOK!!!

  TAKARITÁST VÁLALLOK,CSALÁDOKNÁL,AKÁR BEJÁRO NŐ TENDÖKET IS! GYEREKFELÜGYELETET IS SZIVESEN VÁLALLOK. MEGBISZHATO,RUGALMAS CSALODÁST NEM OKOZO 37 ÉVES  BUDAPESTI NŐ VAGYOK. EGYEDÜL ÉLEK,IGY MINDEN TOVÁBBI MEGBESZÉLHETÖ A MUNKÁVAL KAPCSOLATOSAN. LEIRNI MINDENT LE LEHET,IGY NEM IROK TÖBBET. GYÖZÖDJÖN MEG INKÁBB!!!

HIVJON BIZALOMAL!! 06-706345842 SZ. ELÖRE IS KÖSZÖNÖM!!!

ÜDV: ERZSO.

kkesi Creative Commons License 2012.09.28 0 0 1008

És még egy valami:

"Ha egy embernek utcaseprő a munkája, akkor úgy seperjen utakat, ahogy Michelangelo festett, ahogy Beethoven komponált, vagy ahogy Shakespeare írt verseket. Olyan jól seperje az utakat, hogy a mennynek és a földnek minden lakója megálljon egy percre, s azt mondja, ím, itt élt egy nagyszerű utcaseprő, aki jól végezte a munkáját." -Martin Luther King


kkesi Creative Commons License 2012.09.28 0 0 1007

3 szabad időpontomra keresem 3 munkaadómat. :) Olyanokat, akiknek nincs idejük takarítani, otthonukat tisztántartani, és heti rendszerességgel igénylik a tisztaságot.

Kis híjján elhagytam Európát, de azok az emberek, akiknek heti szinten besegítek, elkezdtek lebeszélni róla.

"Persze, soha nem fogsz még egy ilyen lehetőséget kapni, élni kell vele, de mi se fogunk olyan lányt találni, aki ilyen jól dolgozik."

"Ha hazajösz, szemrebbenés nélkül kirugom a takarítónőmet."

"Ugye nem hagysz el minket? Te lettél a favorit takarítónőnk!"

Amióta nem a szakmámban dolgozok, hanem cleaning lady lettem, boldog vagyok, mert minden nap, minden helyen, rengeteg hálát kapok. Gondolj csak bele, ha a Te munkádat elismerik, akkor szereted azt, amivel foglalkozol? Imádod! :)

A tisztaság, a precizitás nem bűn. Ha rend van körülötted, rend van az életedben is. Ha mindebben egy megbízható lány segít Neked, akkor rengeteg gondot levesz a válladról.

Keress bizalommal, a kkesiar@citromail.hu e-mail címen.

Angel_2 Creative Commons License 2012.09.27 0 0 1006

Szia Pupis!

A 13. kerület melyik részére kellene menni?

Én ugyan a 11-ben lakom, rugalmas vagyok. Takarítást, rendrakást, vasalást vállalok. Üdv.

ks

Előzmény: Pupis (1005)
Pupis Creative Commons License 2012.09.27 0 0 1005

Sziasztok,

Szélmalomharcot vívok a takarítással. Van egy kutyám, egész nap dolgozom és 3-4 naponta 1-2 órára keresek valakit, aki közel lakik és kora délután be tud ugrani. Ami számomra fontos a rugalmasság. Csak 13 kerületi segítőt szeretnék, mert rendszertelenek és kiszámíthatatlanok a mindennapjaim, de gyakran fogadok baráti társaságot, amikor szükségem lenne a segítségre mire hazaérek. 

1000ft/óra az ajánlatom, eddig is ennyiért dolgozott egy nagyon kedves megbízható kolléganő, aki beteg lett :(

Diákok, gyesen lévő anyukák, bárki a közelből... Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!