Keresés

Részletes keresés

sylord Creative Commons License 2004.04.28 0 0 11005
Így van.

Hajrá Magyarok!

Előzmény: deszka (11003)
docki Creative Commons License 2004.04.28 0 0 11004
Van jegyem a brazil magyarra. Jó helyre. 8500ös a jegy eredetileg. 15000ért eladó!!!4 2 darab
SÜRGŐS!!!! Erre a mail címre írjatok ha érdekel!!!!!
deszka Creative Commons License 2004.04.28 0 0 11003
Én is szeretem a brazilokat meg a jó focit, de ha a válogatottról van szó leszarom ki az ellenfél, nem érdekel közülünk ki hol játszik, L. Peti és T. Sanyi felölem buzibárokba is járhat, csak egy a fontos a MAGYAR VÁLOGATOTT!
Előzmény: Nyugdijas_szektor (11001)
deszka Creative Commons License 2004.04.28 0 0 11002
Érdekes, a Monaco-Real meccs elöttt nem hallottam a franciáktól, hogy tök felesleges csodát várni. Kimentek és lenyomták a Realt, mint a szart.
Előzmény: TyggeR (10994)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2004.04.28 0 0 11001
Én úgy gondolom, ha már valaki nekiáll a magyar labdarúgó válogatottról írni, edzés előtt megnézhette volna legalább a keretet (kint van az mlsz oldalán).
Én nem vagyok sportújságíró, de a válogatott játékosainak 90%-át arcról felismerem, össze tudok rakni egy képzelt vagy várható összeállítást, ahol védők védőket játszanak, csatárok csatárokat.
Mindenki tudja, hogy nincs sok esélyünk, de:
- soha nem fogok semmilyen körülmények között a magyar válogatott ellenfelének szurkolni
- soha nem fogok úgy kimenni egy válogatott meccsre, hogy az ellenfél meze van rajtam

Nem tartom igazi szurkolóknak azokat, akik ezt teszik.

Előzmény: TyggeR (10987)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.04.28 0 0 11000
Olyan helyen ahol nem parasztokat alkalmaznak ilyenre figyelnek.

Például én nem írok olvasói levelet a triatlon szövetségnek úgy hogy halvány fogalmam sincs arról hogy kik alkotják ma annak a sportágnak a gerincét,mik a problémák stb.Az ilyen kozákokkal az a baj hogy ha vmi csoda folytám kijutna a válogatott a vb-re,ő lenne az első aki akkreditáltatná magát és ott loholna a válogatott után minden sarkon mert ő akkor rajongó.

Előzmény: TyggeR (10987)
TyggeR Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10999
természetesen.
Előzmény: rongyosgárda (10997)
Kcsita Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10998
Jó Reggelt!

Olvassta vki a Matthäus nyilatkozatát a NS-ben? Valahogy ilyennek képzelem, egy SZÖVETSÉGI KAPITÁNYT! Nem beszari, nem nyuszi, hanem megmondja hogy mit vár el, és mit szeretne, és tudja hogy mi nem lehetünk kishitűek!

Érdekes volt végig olvasni. László Csaba is ezt mondta, hogy próbálják a játékosoknba súlykolni, hogy mi nem vagyunk kishitűek.

Mezey indoklását hallotta vki? Miért kaptunk ki mexikóban, úgy? Azért, mert akkor '86-ban itthon megvertük a Brazilokat, és a csapattal elszalad a ló... akkor volt a bundabotrány is.

Érdekes ez két kapitányi gondolkozás, talán Mezey úrnak kicsit keményebb lehetet volna, ez az ő felelőssége. De ez a múlt nézünk a jelenben és annak a jövőjével szemben.

Matthäus direkt, azért szeretne a nagycsapatok ellen játszani, hogy amikor jön a Horvátok elleni meccs, azt a feszültséget a játékosok ne remegő lábakkal menjenek ki, hanem profin, és harcosan, illetve kiváncsi hogy hogy birja ezt a feszültséget.

Hát, akkor Hajrá Magyarok! Én nyerni szeretnék! :).

rongyosgárda Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10997
Ezt a szemembe is mondanád, médiageci?
Előzmény: TyggeR (10995)
lg18 Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10996
Én sem írok az Indexen a konyhaművészet fórumba, mert nem értek hozzá.
Egy hírek rovathoz tartozó egyén ne írjon sportról, ha nem ért hozzá...
Mert a hozzá nem értésével (és akkor jóindulatú vagyok) lejáratta
1. önmagát
2. az origó sportoldalát
3. a magyar focit
4. és még Magyarországot is.

Az hogy nem kompetens, nem mentség, hanem még nagyobb bűn.

Előzmény: TyggeR (10987)
TyggeR Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10995
anyád az idióta, mégpedig azért, m megszült téged. tegyél a szád elé valamit, m nagyon fröcsög a nyálad. még a végén eláztatsz valamit.
Előzmény: rongyosgárda (10993)
TyggeR Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10994
erre csak azt tudom mondani, valaki pesszimistán, valaki optimistán áll a meccshez. a magam részéről egyetértek az ő álláspontjával, tök felesleges csodát várni.
Előzmény: rage (10990)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10993
Majd mindenki felhív téged, hogy elmeséld a helyzetet, idióta.
A cikk szar.
És nem azért mert torkig szopja a brazilokat, hanem mert egy általános iskolás fogalmazás szintjén van.
És ha neked tetszik az azért van, mert te is egy médiafehérje vagy.

Előzmény: TyggeR (10987)
deszka Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10992
Ha nyernénk kihangsúlyoznák, hogy a brazilok nem vették komolyan a meccset, bezzeg egy tétmeccsen nagy ruhát kapnánk, Dida fel sem ugrott a lövésnél, bezzeg tétmeccsen simán fogja, és a 2. félidöben 8-at cseréltek megbomlott a csapategység. Hozzátennék, nehogy azt higyjük mi magyarok, hogy gyöztünk, mert nem gyöztünk, 50 meccsböl 49-et úgyis a brazilok nyernének.

Előzmény: rage (10990)
deszka Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10991
ez kurva jó :)
Előzmény: ChrisRea (10982)
rage Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10990
Nem is ez a legnagyobb probléma.
Hanem egyrészt a stílus, másrészt a magyarokat totálisan ledegradáló írás.

Ezek után poén lenne, ha nyernénk 1:0-ra.
Kíváncsi volnék, miket írnának utána ugyanezek az újságírók

Előzmény: TyggeR (10989)
TyggeR Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10989
amennyire kell, biztosan ért hozzá.

mellesleg akárhány nevet mondhatott volna a brazil újságíróknak, úgysem tudták volna, kikről beszél.

Előzmény: rage (10988)
rage Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10988
Ha valamiről cikket ír, azért nem ártana, ha valamit értene is hozzá.

Még akkor is, ha ma ez az újságírók körében nem nagy divat.

Előzmény: TyggeR (10987)
TyggeR Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10987
az a paraszt, aki mondja. gusztustalan, h sokan olvastok egy cikket, s rögtön fikáztok, amikor azt sem tudjátok, mi a helyzet.

http://origo.hu/impresszum/index.html

javaslom megtekinteni itt, h kozák dániel melyik rovathoz is tartozik.

nem kell neki egy nevet sem tudnia, m nem ez a dolga.

Előzmény: Alexander the Great (10962)
Roccsika Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10986
Csak hogy legyen ilyen is:
Kint voltam a brazil edzesen, de maradtam a magyarra is! Sot a Stadion hatso reszenel kigurulo magyar busszal is osszefutottunk es en nyomtam Nekik egy: "Hajra Magyarok"-at! Remelem jol esett Nekik, ennyivel tudtam segiteni, mivel holnapra nincs jegyem...:o(((
Sokalta vmelyik politikus a 10500-os jegyarat? Az igen...
Hajra Magyarok!!!
R.
lg18 Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10985
külföldön már én is voltam...sőt szűcsnél több meccset játszottam :)

Ezzel az erővel engem is lehet jönni nézni. Csütörtökön játszok "edzőmeccset" :)

Előzmény: mondial (10976)
lg18 Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10984
Mindent meg lehet magyarázni. Csak azt az embert örökké patkánynak fogom tartani, aki magyarként kimegy Brazíliának szurkolni.
Attól, hogy szereti a jó focit, nem muszáj feladnia a nemzetiségét. Vagy ha igen, akkor felőlem távozhat az országból is, semmi szükség rá.
kannibál Kovács Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10983
Vannak dolgok, amikkel nem tudok egyetérteni. Nem kellene ilyen ájult tisztelettel lesni a brazilokat, akik az eddig tapasztaltak alapján aligha fogják komolyan venni ezt a mérkőzést. Épp ez a veszély, mert ha elcsípünk egy döntetlent, a sajátjainkat - akiket sokadszor sikerült porig alázni - egyik pillanatról a másikra hősöknek kiáltjuk ki, és újra indul a Koplárovics-effektus, ami vélhetően csak a németek ellenivárható pofonug tart.
Engem nem az eredmény fog ezért érdekelni, hanem az, hogy a híresen jól védekező Parreira-csapat hátsó sorában tudunk-e zavart kelteni (aki látta '94-es VB brazil betonfalát, az biztosan egyetért velem).
ChrisRea Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10982
NS:

"Természetesen telt ház, csaknem 45 ezer néző várja ma a brazilokat a Puskás Ferenc-stadionban, de állítólag minimális számban még maradtak jegyek – és nemcsak a jegyüzéreknél, akik 40-50 ezer forintot is elkérnek a legjobb helyekre szóló tikettekért. Történt ugyanis, hogy több cég, vagy éppen közintézmény nem kérte valamennyi, számára fenntartott belépőt. A legérdekesebb például a parlament esete, hiszen a honatyáknak fenntartott jegyekből ötven nem fogyott el. Ezek a tikettek 10 500 forintba kerülnek, és úgy tudjuk, a képviselők közül voltak, akik sokallták az összeget… "

elcondor Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10981
Nem valami szakadása(térd v. keresztszalag)szakadása volt a Lipcseinek?Bár az eredmény szempontjából mindegy,utána eléggé visszaesett,pedig a Portóban akkor elég jó idénykezdete volt,még a hét góljának is megválasztotta az Eurogoals az egyik találatát.
Előzmény: Alexander the Great (10979)
elcondor Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10980
Nem sportriporter.
Előzmény: Grof (10956)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10979
Lipcseit aláírom,kettős lábtörésig szépen emelkedett a karrierje.

Nade a Szűcs?Azt mondta hogy gyerekora óta külföldön,nagy csapatban akar védeni,erre mikor leigazolja a német bajnok nem tudják beállítani a csapatba mert egy kukkot nem tud németül.
Na mindegy,nem húzom fel magam:)

Szóval persze hogy nagy volt a kontraszt a két lelátó között,de akkor annyit megcsinálhatott volna valamelyik nagyfejű hogy két órával a brazilok edzése utánra teszi a mieinket,hogy ne lássák azt hogy szinte "menekülnek" az ő edzésük elől a nézők.

Előzmény: mondial (10976)
Cocu Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10978
Ne vedd így fel!

"bacsika aki konyorgott hogy engedjek mar be vmelyik szektorba mert 200 km-t utazott hogy itt lehessen ..."

1) Ez a bácsika lehet, h má ingyér utazik, és a kenyeret is 50 km-re az otthonától veszi minden nap, mert ott olcsóbb 10 Ft-tal.

2) Nem újdonság, h van 1 vastag réteg, akik pl pénzt gyűjtenek Isaurának v Esmeraldának, náluk hasonló eseményt yelentett ez az edzés is. Ma az újságos előtt elhaladva azt láttam, h a meccs a téma vmejik "őket nevelő" újság címlapján is (Blikk/Mai Lap). Most ez a fontos, mert erről írnak, tehát kapa le, irány a főváros. (és mielőtt vki emiatt nekem támadna: én is vidéki vagyok, ez nem annak szólt, a fővárosban is elég ijen tahó van, csak ők nem tudtak 200 km-t utazni Ronaldot :D nézni)

Nem tucc vele mit kezdeni. A médiát lehet szidni, mert ők terelgetik ezt a "csordát", ami a Blikkben fontos, az foglalkoztatja őket is, az lesz nekik is fontos.

"en is elsunnyogtam a brazil eddzes utan, es epp elmentem a magyar busz mellett ... felneztem az arcokra, de eleg keseru erzest veltem leolvasni roluk ... nem is csodalom :("

Én is. Mentségemre, m1ek minden válogatott meccsre, ha tudok, ott voltam a negatív nézőszámot elérő meccsen is... (és qrva büszke vagyok a magyaroktól begyűjtött autogrammokra és velük készült fotóra is!) Én azért léptem le, mert a magyarokat kicsit több alkalmam van látni (igaz, edzés ez lett volna az első), de nem valószínű, h még 1x az életben lesz lehetőségem Ronaldinhot 1 méterről +nézni (amikor a szállodához visszaértek, merthogy oda mentem), aki ráadásul kedvenc klubcsapatom yátékosa.
Sajnálom nagyon a magyar yátékosokat, h hazai páján ijet kell átélniük, h mindenki az ellenfélért rajong, rájuk pedig nem kíváncsiak. :o(( Remélem, h ez a mai edzés nem keserítette el őket, és képesek azokból erőt meríteni, akik kitartanak mellettük a nehezebb időkben is!

Holnap 2ségtelen, h nem mi vagyunk az eséjesek, de akármennyire is van oda vki a "ronaldokért", azért remélem, h érezni fogja, h Dávid, és nem Góliát népéhez tartozik, és azért fog drukkolni, h ez a meccs a mi szempontunkból minél pozitívabb eredménnyel fejeződjön be!

(most eszembe yutott a ZTE-MU a hasonló erőviszonyokkal, + az itt nyitott topik, amej arról érdeklődött, h hányat kapunk... :o((( + a ZTE válasza a kérdésre :o)))

Hajrá magyarok!

Előzmény: puki33 (10968)
mondial Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10977
"nem a 300 néző gáz, hanem a kontraszt a lelátó közt."

nem a 300 néző gáz(edzésen sztem normális), hanem a kontraszt a két lelátó közt.

Előzmény: mondial (10976)
mondial Creative Commons License 2004.04.28 0 0 10976
azér Lipcsei és Szűcs volt külföldön is

előbbinek, akármennyire is nem szeretem, derékba tört a pályafutása és erről ő tehetett a legkevésbé

nem a 300 néző gáz, hanem a kontraszt a lelátó közt.

azér azzal vigasztalhatják magukat, h a világon egyedül csak a brazilok edzése képes 20-on akárhány ezer embert kicsábítani

Előzmény: Alexander the Great (10975)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!