Keresés

Részletes keresés

NoY Creative Commons License 2004.04.26 0 0 10764
hagyd má', lehet hogy jó arcz és 500-zal kevesebbért kínálja :D
Előzmény: deszka (10763)
deszka Creative Commons License 2004.04.26 0 0 10763
tízezres jegyet nem árultak sehol takarodj jegyüzér innen!
Előzmény: Zool78 (10762)
Zool78 Creative Commons License 2004.04.26 0 0 10762
Eladó két jegy a Magyar- Brazil meccsre, 10000 FT/db. Érdeklődni Varga Gyula 07/278-77-40
deszka Creative Commons License 2004.04.26 0 0 10761
Én 17 órát hallottam
Előzmény: Roccsika (10760)
Roccsika Creative Commons License 2004.04.26 0 0 10760
Picit off-nak erzem, de:
Tud valaki informaciot adni, hogy a csoro-jegynelkuli sportbarat, aki szeretne megnezni a brazilok edzeset az mikor tudja megtenni kedden? Gondolom a szerdai meccs idopontjaban a stadionabn, ugye? Tehat kedd 20:30 Stadion? Megerositenetek?
Roccsi
On
ChrisRea Creative Commons License 2004.04.26 0 0 10759
megjegyzem,

Japán a 26. a FIFA/Coca-Cola World Ranking listán
és 21. az ELO-n... tehát jó formában lévő csapat,
(mi a 72. vagyunk mindkettőn)

10 éve ez a legnagyobb sikerünk !!!

legutóbbi : 1995. 04. 26., Budapest, Népstadion, 8 000 néző, Magyarország–Svédország 1–0 Eb-sel....

Kcsita Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10758
Szerintem a Holnapi Eurosportban a gólösszefoglalóban benne lesz.

Jim csak egy tipp Euronews?

Előzmény: B-612 (10757)
B-612 Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10757
Hol lehet ilyet látni?
Előzmény: JimKirk (10756)
JimKirk Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10756
Most neztem az osszefoglalot, Feher Cs. oriasi golt lott 25-30 meterrol! Gyonyoru bomba volt!:)
Kcsita Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10755
Lisztes: Holnap dől el minden

Bréma, április 24., 22.40 Válogatott középpályásunk csak egy pattanást érzett.

Mint arról online-közvetítésünkben beszámoltunk, a Werder mai bajnokiján sérülést szenvedett Lisztes Krisztián. A középpályást nemrégiben sikerült utolérnünk telefonon.
- Mi történt, Krisztián?
- Sajnos az, amit délután is írtatok: megsérültem...
- Bővebben?
- Két ember között próbáltam meg elvinni a labdát, és egy kicsit éppen a levegőben voltam, amikor egyikük - nem szándékosan, és alig érezhetően - meglökött. Amikor a földre érkeztem egy pattanást éreztem, és azt, hogy kifordult a térdem.
- Mit mond az orvos?
- Egyelőre csak a csapatorvos kezelt, de szerinte vélhetően keresztszalag-szakadást szenvedtem, bővebbet azonban csak az alapos orvosi kivizsgálás után mondhatnak majd a szakemberek. Illúziókban mindenesetre nem ringatom magam, az ilyen sérülések időtartama 4-6 hónap. Mindez azt jelenti, hogy egy időre búcsút kell mondanom minden álmomnak...
Honlapunk Olvasói és munkatársai nevében természetesen mielőbbi gyógyulást kívánunk Lisztesnek, és beszámolunk a holnapi orvosi vizsgálat eredményéről.

Kcsita Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10754
2004. 04. 25. 22:17:51 Megsérült Lisztes Krisztián
Lisztes Krisztián súlyos sérülése miatt fél évet hagyhat ki

Keresztszalag szakadást szenvedett a középpályás

Rossz hír érkezett a magyar válogatotthoz vasárnap, a sikerrel megvívott Magyarország–Japán (3–2) mérkőzés után: a VfL Bochum – Werder Bremen összecsapáson Lisztes Kriszián negyed órával a lefújás előtt keresztszalag szakadást szenvedett. A sérüléssel kapcsolatban Lothar Matthäus szövetégi kapitány elmondta: „Ez egy szörnyű sérülés, az egyik legrosszabb, amelyet labdarúgó elszenvedhet. Már beszéltem Krisztiánnal, s próbáltam bíztatni, valamint elmondtam, számítunk rá a tétmérkőzéseinken. Fontos csapattag esett ki az ő személyében Brazília ellen – s ez mindenkit elszomorít –, ám a legfontosabb mérkőzéseket ősztől vívjuk.”


by mlsz.hu

Előzmény: Kcsita (10753)
Kcsita Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10753
Pechére most járt le a szeerződése a Werdernél... Remélem a Werder megköti vele a szerződést, mert ez lenne a far dolog. Ugyanis egész szezonban hasznosan dolgozott a csapatért.

Remélem kint Brémában a vezetők és a szurkolók nagy erőt adnak, majd a Krisztiánnak. Mi csak itthonról annyit tudunk mondani, hogy Jobbulást a Krisztiánnak!

Előzmény: EdgE (10751)
Vlaszij Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10752
hajaj....:((((

ez bizony nagyon nagyon szomorú...

Más.
Real Barca meccset néztem és elkezdtem aggódni... Kicsit gyors a Ronaldinho srác.... Kétszer körbefutja labdával a pályát mire észrevessszük:) hümmm:) sebaj azért mi nyerünk:)

MAGYAROK:)

EdgE Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10751
Most akartam be tenni én is a hírt!
A fenébe! :(
Bárki mármit is mond, hiányozni fog Krisztián a selejtezőkből!
Ne feledjük milyen sorozata volt a legutóbbi selejtezőben, amikor is a svédek, a lettek és a san marinoiak ellen is betalált.
Gyógyuljon meg mihamarább!
Előzmény: h3o (10748)
Kcsita Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10750
A www.werder.de-n találtam egy Lisztes interjút, aki tud németül az forditsa le nekem. Beillesztem ide az interjút:

19.04.2004
"Um den Titel kämpfen wir nur für uns, nicht gegen die Bayern!"

Krisztian Lisztes
Werder-Profi Krisztian Lisztes gehörte im Spiel gegen Hannover 96 zu den Aktivposten im Bremer Spiel. Am Tag nach dem Punktgewinn gegen die Niedersachsen sprach der Ungar über den bevorstehenden Endspurt im Titelkampf, über seine ganz persönlichen Hochrechnungen und die Meister-Erfahrung im Bremer Team.

Krisztian, Am Sonntagabend gab es nur einen Punkt gegen Hannover 96. Dabei wäre der Weg zum Titel mit einem Sieg etwas kürzer geworden. Wie groß war die Enttäuschung?
Bei mir war sie schon sehr groß. Das hat meine ganz persönliche Planung über den Haufen geworfen. Wenn es nach mir gegangen wäre, hätten nach der Frankfurt-Partie drei Siege folgen sollen. Dann wären wir schon als feststehender Meister nach München gefahren.

Du hattest am Sonntag selbst eine der dicksten Chancen, den Siegtreffer zu erzielen. Wie hast Du die Szene verarbeitet?
Das war schon ärgerlich, dass mir der Ball zu weit weg gesprungen ist. Wir haben direkt nach dem Abpfiff in der Kabine noch einmal die Zusammenfassung auf "Premiere" gesehen, da kam noch mal der Ärger über die verpasste Chance ein bisschen hoch. Ich konnte in der Nacht nach dem Spiel auch nicht so richtig gut schlafen.

Dennoch sind jetzt ein paar Stunden vergangen. Wie sieht denn jetzt Dein "überarbeiteter" persönlicher Plan aus?
Naja, eigentlich hat sich nicht viel geändert. Wenn alles nach meinen Vorstellungen läuft, dann werden wir in München die Entscheidung suchen. Wir müssen jetzt alles daran setzen, die Spiele in Bochum und gegen den Hamburger SV gewinnen. Danach holen wir einen Punkt im Olympiastadion. Damit wären wir dann durch. Aber bis dahin ist es noch ein ganz langer Weg.

In die Saison seid ihr als UEFA-Cup-Platz-Anwärter gestartet. Würdest du Platz zwei in der Meisterschaft und die damit verbundene direkte Champions League-Qualifikation als Enttäuschung bewerten?
Wenn man die jetzige Situation betrachtet, wäre das natürlich eine Enttäuschung. Wenn man fünf Spieltage vor dem Ende mit acht Punkten führt, dann ist das doch klar.

Was würde Dir eine Meisterschaft bedeuten? Wäre es eine Genugtuung, sich ausgerechnet gegen die Bayern im Titel-Duell durchzusetzen?
Nein, ganz ehrlich nicht. Um den Titel kämpfen wir nur für uns und nicht gegen die Bayern. Ich weiß, wie gut sich so ein Erfolg anfühlt, dafür werde ich alles geben. Ich bin in Ungarn schon zwei Mal Meister geworden. Das ist ein fantastisches Gefühl, wenn du nach einer starken Saison mit den Fans feiern kannst.

Kannst Du die Mannschaft weiterbringen, mit Deiner "Meister-Erfahrung"?
Das so darzustellen, wäre übertrieben. In unserem Team gibt es ja einige Spieler, die schon Landesmeisterschaften gewonnen haben: "Joe" hat schon in Frankreich gefeiert, Ümit in der Türkei, Andi Reinke und der Trainer in der Bundesliga. Wir verfügen über viel Erfahrung.

Ist das hilfreich, um mit dem Druck umgehen zu können, der auch in den letzten Spielen auf Euch lasten wird?
Der Druck ist so groß wie immer und er kann auch etwas Schönes sein. Wenn es immer heißt, dass wir uns auf die nächste interessante Herausforderung freuen, dann ist das keine Floskel, sondern die Wahrheit. Ich bin sicher, dass sich jeder Spieler auf die letzten fünf Spiele freut. Jeder freut sich, nach Bochum fahren zu können, dieses Spitzenspiel in einem wieder ausverkauften Stadion bestreiten zu können und unseren großen Ziel nachzujagen.

Für Dich könnten es die letzten Spiele für Werder Bremen werden. Gibt es schon Neuigkeiten zu berichten, wo Du in der kommenden Saison spielen wirst?
Nein, die gibt es noch nicht.

Notiert von Michael Rudolph

Előzmény: Kcsita (10749)
Kcsita Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10749
Ajjajjajj... ez nagyon rossz hír! Jobbulást Krisztiánnak!
Előzmény: h3o (10748)
h3o Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10748
Bal térdében keresztszalag-szakadást szenvedett Lisztes Krisztián, a labdarúgó Bundesligában éllovas Werder Bremen magyar játékosa a Bochummal vívott gól nélküli mérkőzésen. A dpa értesülése szerint a válogatott középpályás legalább fél évig nem szerepelhet.
Kcsita Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10747
Jó hír:
Magyar gólok Európában

Breda, április 25., 17.05 Győztes góllal tért vissza Fehér Csaba.

Bokasérülése után egy hónap pihenő után először lépett pályára Fehér Csaba, és a Breda válogatott védője rögtön győztes gólt szerzett a Den Haag elleni, 1-0-ra megnyert meccsen. A hazaiaknál Fehérhez hasonlóan Babos Gábor is végig a pályán volt.
A Bundesliga másodosztályában tovább menetel az élvonal felé az Energie Cottbus. A jelenleg a harmadik helyen álló együttes hazai pályán verte 4-2-re a Fürth együttesét, s az Energie 3. gólját Lőw Zsolt szerezte.

Rossz hír:
Bochu,-Bréma meccsen: 74. p Lisztes ütközött Eduval, a magyar játékos térde valószínűleg kifordult, helyette Lagerblom a pályán.

V.Smith Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10746
A szar zalai rendezők kitettek magukért!
Beszedették az Ng és az Uvb válogatott meccses drapiját is, hogy miért???????? passz....
The Evil Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10745
Miért, a Fradi jó formában van?
A Dvéri nem magaslott ki a mezőnyből (1-2 társával)?
Tóth Balázstól pedig mindenki világmegváltást vár, miközben ő egy fiatal védekező középpályás, aki elvégzi a piszkosmunkát, majd továbbadja a labdát, abszolút megbízhatóan.
Nem örülnék, ha Hercegfalvi benne lenne a 3 magyar csatár között (azaz ha nem lennének nála jobbak), de úgy ahogy Torghellét, Tóth Mihályt és Sebőköt ki lehetett próbálni, úgy őt is.

Ennyi. Nem attól lesz valaki jó játékos, hogy az alsó- vagy felsőházban focizik. Az egy egész csapatot minőst, nem egy-egy tagját.

Előzmény: nandris (10730)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10744
Szerintem akik számításba jöhetnek:
Szűcs(Babos)-Éger,Stark,Gyepes-Bodnár(Fehér),Dárdai,Lipcsei,Pető(Lőw v Huszti)-Dvéri v Lisztes-Szabics,Kovács Pé v ötletem sincs.

Azért ha ezek felszivják magukat akkor tudnának jó eredményeket elérni.

Előzmény: Kcsita (10742)
Alexander the Great Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10743
Még szép hogy kivisz minket a vébére,kapcsolatai megvannak,szerez az egész keretnek kéthetes bérletet a meccsekre:)
Előzmény: NÉRÓ89 (10741)
Kcsita Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10742
Nos értékeljünk!

A meccs összességében közepes volt, de a lényeg, hogy nyertünk! Értékeljünk részletesen a meccsről. Kezdjük a Kapus poszton. Szűcs Lajos, szerintem jól védett, amikor volt kapura lövést azt bravúrosan megvédte, de a második gólt megkell néznem újra. Szerintem Babos mellett ő a második számú kapusunk.

A védelem, egy szóval KATASZTRÓFA VOLT! Stark-Juhár-Molnár Balázs az első félidőben, a másodikban Kuttor-Lipcsei (a második félidőre hátra ment), Juhász Roland. Bevallom őszintén itt vagyok gondban, ha én hívnám össze a válogatottatt a védelemről, mert nehéz. Molnár balázst és Kuttor Attilát el kell felejteni, Lipcsei Peti meg nem védő, hanem védekező középpályás, aki az első félidőben jól megoldotta a feladatát. A meccs egyik kellemes üdeszintfoltja nekem Juhász Roland volt. Lehet, hogy megfogtok kövezni engem, de Dragóner még ebben a siralmas védelemben beférne... Stark Petivel jók lennének. De azért, én megnézném Éger Zolit a válogatottban hogy játszik.

A közzpépályán menjünk balról jobbra. Huszti Szabolcs a másik kellemes üdeszintfoltja a mecsen, -Csak hangosan mondom, hogy Szabolcs is hallja, hogy VÁRJUK VISSZA A FRADIBA! - Lőw Zsoltinak remek konkurenciája lett. A védekező közzéppályán, Lipcseiről már írtam, de Tóth Balázs, megbizhatóan játszott, amíg Peti mellette volt. Szerintem ide egy jó Dárdaira szűkség van! A jobboldalon nincs mese Bodnár Laci és Fehér Csabira vár! A támadó közzéppályás poszton 3 ember van itt lehetősége: Gera, Lisztes és Dvéri.

A csatár poszton hát mit mondjak? Szabics Imi, Én mondom, mint Fradista, hogy nem kedvelem a Torghellét, de a játéka erőszakossága, meghozta az ajándék 11-eset. Nem tudom milyen a Kenesei, de egy jó kovács Péterre, egy jó, sikerre éhes Tököli Attila kell a válogatottba!

Összességben ez a véleményem, de ezt a Matthäus és stábja, majd eldönti, hogy kik fogják, majd alkotni a Kínai és a Németországi meccsen. Sajnos ez van, amit megkell főzni. De abban igaza volt, hogy egy 2:0-s vezetésnél, miért kell visszaesnünk, ez egy tipikus MAGYAR betegség. Valóbana klubokban kellene erről sokat dolgozni. Egy biztos, nehéz lesz, de alakul.

Mindenestre, Hajrá Magyarok!

NÉRÓ89 Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10741
Remélem, Matthaus szavatartó ember, és tényleg kivisz minket a VB-re! Bár ez nem azon múlik, hogy mennyire szavatartó, jó játékosok kellenek ide! Remélem, már tudja, mi lesz az ütőképes keretünk a selejtezőkön.
SpongyaBob KockaNadrág Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10740
Szomorú, hogy szükség van rájuk!(de tényleg kellenek).
Az előkészületi meccseken szerintem lehet kísérletezni. Akár teljes sorcserével is.
Bár igaz, hogy így az egyébként is devalválódott címeres mez, olyanokra kerül, akik még a Baktalórántháza(bocs) mezére sem méltóak.
Előzmény: EdgE (10739)
EdgE Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10739
Igaz de azért nem kell a komplett kezdőtizenegyet lecserélni (szerintem).
Szükség van Dárdaira, meg Lisztesre is azért. Persze nem mindig mindenáron...

Ja és még egy jó hír a holland bajnokságból:

NAC Breda - Den Haag 1-0
Gólszerző: Csaba Feher '3

Remélem Fehér Csabi mielőbb visszakerül a válogatottba!!!

Előzmény: SpongyaBob KockaNadrág (10735)
SpongyaBob KockaNadrág Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10738
igaz
Előzmény: KIRCSI-SA (10737)
KIRCSI-SA Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10737
Nem hiszem el, hogy Lothar figyelmét még senki nem irányította a Szeged FC-ben focizó tehetségekre! A védelembe pedig bátran válogathatna a Hévíz csapatából is.
Siralmasan gyengék voltunk és egyszerűen képtelenek felfogni az itthon agyonsztárolt aranylábú gyerekek, hogy válogatott mezben nem pofázni kell hanem harcolni.
HAJRÁ MAGYAROK!!!!
FOCUS Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10736
Aszem a Csank próbált ki legutóbb ilyen sok játékost. (Pl Puglits...broáf)

Elég rosszul játszottunk. Mintha nem lett volna csatárunk. A Japcsik pedig még minket is alulmúltak.

SpongyaBob KockaNadrág Creative Commons License 2004.04.25 0 0 10735
Szerintem igaza van a kapitánynak, próbálkozni kell!
A Dárdai féle alakulat nem jutott tovább az utóbbi idők leggyengébb csoportjából a Gelleivel.
Fájdalom, akiket ma láttunk azok az alternatív megoldások.
Bár én úgy látom, hogy mostanában a légiósaink is kritikán alul teljesítenek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!