Keresés

Részletes keresés

doncike Creative Commons License 2022.03.09 0 0 1326

Ez lett a végeredmény is.

Előzmény: identifikátor (1325)
identifikátor Creative Commons License 2022.03.09 0 0 1325

Gól! 2-2 és emberelőny!

G666 Creative Commons License 2022.03.09 0 0 1324

Na, akkor hamarosan Buda Pest ellen.

Támadás!

Laposaföld Creative Commons License 2022.03.06 0 0 1323

Amit látni kell, az a játékban ês az eredményességben való fejlődés. Sokkal stabilabb a védelem, tudatosabb a játék és 3 meccse nem kaptunk  gólt sem. Mellesleg ebben a sűrű mezőnyben mindenki fog még bukni és nyerni is, de most az látszik, hogy valamerre ( jó irányba) indult el a csapat. Az első félév útkeresés volt, most már valami arculata is van a csapatnak. Ilyen szurkolás kell a Kerület pályán is, sokat számítana!

Előzmény: doncike (1322)
doncike Creative Commons License 2022.03.06 0 0 1322

Fasza!

 

Soroksár megverte a Békéscsabát, Tiszakécske a Budafokot.

 

Kellenek a győzelmek továbbra is, mert nemsokára jön a DVTK meg a Vasas, ott jó eséllyel 6 pontot bukunk.

Soroksárt verni kell itthon, Ajka ellen jó lenne egy iksz idegenben.

Aztán a Csákvárt is megverni a DVTK és a Vasas között.

 

Szóval az, hogy most 14. helyen van a Kerület az egyrészt remek ahhoz képest, ahol három fordulóval ezelőtt voltunk, másrészt még mindig nem sokat ér, mert csak 3 ponttal vagyunk a vonal felett...

Előzmény: ingersheim (1319)
ingersheim Creative Commons License 2022.03.06 0 1 1321

Szurkolás is ott volt!

Előzmény: Laposaföld (1320)
Laposaföld Creative Commons License 2022.03.06 0 1 1320

Megdolgoztak érte a fiúk! Le a kalappal!

Előzmény: ingersheim (1319)
ingersheim Creative Commons License 2022.03.06 0 1 1319

Nagyon frankó óbudai győzelem Budaörsön!

Laposaföld Creative Commons License 2022.02.27 0 0 1318

Valamivel több lehetőséget dolgoztunk ki. Az első félidőben kifejezetten jól játszottunk. Nyoma sincs az ideges kapkodásnak, ami korábban volt. Csapatként már jól működik a társaság. Az előre játékban van még hiány. Birtalan szerintem jó lesz. Jól szállt be, s ne feledjük, rég nem volt meccse... Kell neki egy kis idő. Meg fogja hálálni a bizalmat. Kulcsár is vacakul kezdett nálunk, ma pedig már kifejezetten jó volt. 

A védelem és a középpálya is rendben. Előre kell hatékonyabbnak lenni.

 

 

Előzmény: sergiototta (1316)
ingersheim Creative Commons License 2022.02.27 0 0 1317

Budaörs jó lesz, oda megyünk.

Előzmény: sergiototta (1316)
sergiototta Creative Commons License 2022.02.27 0 0 1316

Alapvetően ikszes meccs volt, a meccs egészét nézve a Szentlőrinc kicsit jobb volt, így szerintem nem lehetünk elégedetlenek a döntetlennel. Persze nekünk is volt 1-2 lehetőségünk, de az utolsó 1-2 percet leszámítva nem tudtunk dominálni.

Birtalan nekem egyelőre csalódás, oké 30 percet játszott csak, de ezen a szinten Ő elvileg "sztár" igazolás, én mégse látom benne az extrát. Semmi olyat nem tett, ami miatt a következő meccsen több időt kaphatna. Kulcsártól előre játékban várnék többet, a másik oldalon gyakrabban tudunk lehetőségeket kialakítani. Persze ez nem egy emberes történet.

Egerszegi sérülése remélem nem súlyos, nekem úgy tűnik ,hogy a Fejes-Egér belsővédő páros elég jól működik.

Schuszter kár, hogy nem állt be, lehet tudott volna frissíteni/ötletet vinni a középpályába.

Daró kezdett, ez Neki nyilván nagy dolog és biztosan lesz majd jobb is.

 

Jövő héten nagyon fontos meccs jön a Budaörs ellen, ősszel ikszeltünk ellenük. Kemény lesz, nyilván Ők is tudják, hogy igazi 6 pontos meccs lesz.

doncike Creative Commons License 2022.02.27 0 0 1315

Főleg, hogy a Soroksár és a Tiszakécske is nyert.

Utóbbi így el is mozdult az utolsó helyről és közvetlen riválisunk lett.

Előzmény: ingersheim (1314)
ingersheim Creative Commons License 2022.02.27 0 0 1314

Ikszeltünk, már csak egy Siófok győzelem kéne.

doncike Creative Commons License 2022.02.21 0 0 1313

Szentlőrinc és talán még az Ajka elleni is belefér az iksz, ha a közvetlen riválisokat megverjük.

Ha őket nem, akkor hiába van pár bravúr eredmény, a végén a nagy tumultusban mindenkivel szemben a Kerület fog rosszabbul állni azonos pontszám esetén.

Előzmény: sergiototta (1311)
Laposaföld Creative Commons License 2022.02.21 0 0 1312

Nagyon nehéz lesz, pont amiatt, amit már írtatok. Rendkívül szoros a mezőny. 1-2 pont különbség van sok csapat között, így végzetes lehet 2-3 rossz meccs, ha közben a riválisok sorsa jól alakul. 

Ezt a fiúk is tudják, azt gondolom, mindent meg is fognak tenni a pontokért. A stábnak meg okosan kell összerakni a csapatot, stabilitásra törekedni . A támadókat én jobban forgatnám, Luka pl hetek óta nincs jó formában, van viszont lehetőség másokat betenni. (Tegnap is előbb lecseréltem volna)

Bizakodom benne, hogy a csapat kezd tényleg összeállni, sok biztató megmozdulás volt tegnap is. Nyilván egy ilyen meccs sokkal inkább a védekezésről szólt, szinte nem is volt helyzetünk. 

sergiototta Creative Commons License 2022.02.21 0 0 1311

"Nincs mese, a következő három meccset meg kell nyerni."

 

Én ezt azért nem tartom reálisnak. Persze külön-külön mindegyik meccs nyerhető, de, hogy mindhárom meccsen minden úgy alakuljon, hogy nekünk jó legyen, arra azért kicsi az esély.

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy következő 4 meccsből nagyon kellene legalább 7 pont.

 

A Szentlőrinc nincs rossz formában, bár tavasszal eddig vendégként mindig kikapott.

A Budaörs jól kezdte a tavaszt, kiesési rangadót nyert Szolnokon, utána pedig egy vereség mellett ikszelt két nb2-s szinten erősebb csapattal.

A Soroksár is hasonló, nyert egy kiesési rangadót a Szolnok ellen, illetve két iksz és egy vereség a mérlegük eddig tavasszal.

Az Ajka gyengén kezdte a tavaszt (3 vereség), de náluk elég komoly sérülés/betegség hullám volt, és a hétvégén már verték a Pécset, szóval sajnos ellenünk már valószínűleg teljes erőből fognak tudni menni.

 

Én azt gyanítom, hogy az egész tavasz izgalmas lesz, nem fog hátul senki leszakadni, végig sok csapat lesz közel egymáshoz.

 

A diósgyőri iksz szerintem is abszolút a bravúr kategória.

Előzmény: doncike (1310)
doncike Creative Commons License 2022.02.21 0 0 1310

Igazad van, a Pécset összekevertem Diósgyőrrel. Bár az utóbbi döntetlen is bravúr volt szerintem.

 

De pont az a lényeg, hogy hiába vagyunk egy hajszállal a vonal felett _most, ha a közvetlen riválisokkal (elvileg gyengébb ellenfelekkel) szemben sokszor alulmaradunk.

Csak két pontra vagyunk a kieső helytől (de már a sereghajtó előtt is csak néggyel vagyunk), egy rosszul sikerült forduló és megint kezdhetjük előröl a kapaszkodást.

Ha azt nézzük, hogy még a 12. helyezett Ajka is csak négy pontra van a kieséstől, akkor látszik igazán, hogy milyen szoros a mezőny.

Simán benne van a pakliban, hogy az utolsó fordulóra is még lesz 6-7 csapat, amelyik közül bármelyik három kieshet.

 

Nincs mese, a következő három meccset meg kell nyerni. Ráadásul a Szentlőrinc után megint két közvetlen rivális következik (Budaörs, Soroksár).

Ha ez utóbbi kettőt nem verjük meg, akkor ismét reménytelen-közeli helyzetben lesz a Kerület.

Előzmény: sergiototta (1308)
sergiototta Creative Commons License 2022.02.21 0 0 1309

Én nem vagyok a "keménymag" része, de idegenben általában könnyebb jól szurkolni. Az utazás, a vendégszektorok hangulata pszichésen is olyan állapotba hozza az embert, hogy valahogy jobban megy ez.

A Kerület pálya ráadásul nem is igazán alkalmas szerintem szurkolásra. Eleve nyitott az egész, tegnap Szombathelyen 8-n voltunk a vendégszektorban, de mivel a Hali pálya zárt, ott 6-8 ember kiabálása is tudott valamennyire érvényesülni.

Illetve a hazai pályán sajnos a helye sincs meg szerintem. A világon szinte mindenhol állva megy a szurkolás, Óbudán sajnos nincs álló szektor, de még olyan rész se, ahol igazán normálisan meg lehetne állni és nézni a meccset. A részemről pl nagyon tudnám azt támogatni, hogy a lelátó egy részét átalakítanák állóhelyé. Ez valószínűleg nem is lenne túl nagy összegű beruházás. Persze ezt azért fel is kellene mérni a meccsre járó szurkoló társak közt, mert lehet a döntő többségnek ez nem tetszene.

Előzmény: Laposaföld (1305)
sergiototta Creative Commons License 2022.02.21 0 0 1308

Diósgyőrben iksz volt, de persze igazad van, jók ezek a bravúrok nagyon, de a közvetlen riválisok ellen is nyerni kellene.

Most jön a Szentlőrinc, nyilván ott is jó lenne pontokat szerezni, de utána két közvetlen riválissal játszunk (Budaörs, Soroksár) és igazából az Ajka is egy meccsen belül van jelenleg a tabellán.

Legutóbb a pécsi bravúrgyőzelem után, jött egy kiábrándító hazai meccs a Győr ellen, reméljük most nem ez lesz.

Az ősszel győzelem Kécskén, majd iksz a Halival, utána jött a Szentlőrinc, ahol kb. 10 perc alatt kaptunk 4 gólt az első félidőben.

 

Most ismét a vonal felett vagyunk, ami nagyon jó, és most olyan meccsek jönnek, ahol lehetne ezt stabilizálni is kicsit.

Előzmény: doncike (1304)
doncike Creative Commons License 2022.02.20 0 0 1307

Remélem, hogy igazatok lesz, mert ilyen bravúrok után kiesni nagyon frusztráló lenne.

Előzmény: ingersheim (1306)
ingersheim Creative Commons License 2022.02.20 0 0 1306

Szerintem megoldjuk a bentmaradást.

Előzmény: doncike (1304)
Laposaföld Creative Commons License 2022.02.20 0 0 1305

Reméljük nem... Az itthoni meccseken kicsit hiányolom azt a fajta szurkolást, amit idegenben produkál a kemény mag.. Talán akkor kevésbé lennének görcsösek. Valamiért eddig a hazai meccsek nehezebbek voltak sajnos. 

 

Előzmény: doncike (1304)
doncike Creative Commons License 2022.02.20 0 0 1304

Diósgyőrt, Haladást idegenben megverjük, de simán kieshetünk még ezzel is…

ingersheim Creative Commons License 2022.02.20 0 0 1303

Mert megérdemeltük!

Előzmény: Laposaföld (1302)
Laposaföld Creative Commons License 2022.02.20 0 0 1302

Ugye hogy ugye ? Jó kezdő, jó eredmény!

ingersheim Creative Commons License 2022.02.20 0 1 1300

Ott a 3 pont

Dekurvajób+😎

Előzmény: G666 (1298)
fidelio-Pyrandus Creative Commons License 2022.02.20 0 1 1299

Üdv. Végre együtt tapsolunk.

Előzmény: G666 (1298)
G666 Creative Commons License 2022.02.20 0 1 1298

Szep teljesitmeny a feljutasra eselye csapat otthonaban gyozni.

 

Gratula a sracoknak!

ingersheim Creative Commons License 2022.02.20 0 1 1297

Halinak oda kéne csapni, basszameg!

Laposaföld Creative Commons License 2022.02.13 0 0 1296

Rossz edzői döntés volt ez a kezdő. Az utolsó 20 percben is meg lehetett volna legalább az X, reményt keltett a szépítés. Sajnos a szélén nem tudnak beadni, elől érkezni. A fél csapatot lehoztam volna félidőben.

A Tiszakécske szerencsés volt, mi pedig ajándékoztunk egy büntetőt és nevetséges gólt. Kis kapusunk marha nagyot hibázott.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!