Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2000.12.18 0 0 topiknyitó
Mivel egy másik topic fejleménye (ahol szintén csak vendég volt a téma) egy kissé más irányt vett, gondolom talán itt folytathatnák teisták és ateisták ottani gondolataikat, vagy újak felvetődhetnének.

Néhány vitaindító gondolat:
Csak az hihet, aki járatlan a tudományban, vagy nincs mersze végiggondolni az anyagi világ rejtelmeit?
Aki csak az anyagi világban hisz, annak a hite tudás?

oncogito

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!