Keresés

Részletes keresés

Vissai Creative Commons License 2000.07.27 0 0 353
Elárulom a Titkot: Perla Zokni Télen-Nyáron !!!

Becsszóra mondom, megvn mind az összes. Mind a két darab páronként. Van nyolc pár Perlazoknim !!
Ez itt nem a reklám helye, csak gondoltam örülök egy kicsit.

tünde Creative Commons License 2000.07.27 0 0 352
Így már érthető minden.
Azért néha vissza is szolgáltathatnád őket.
Előzmény: Dr. Lecter (351)
Dr. Lecter Creative Commons License 2000.07.27 0 0 351
Nálam nem tűnnek el, keletkeznek. Lehet, hogy ez a válasz?
tünde Creative Commons License 2000.07.27 0 0 350
Na persze mindig vannak kivételek.
De ŐK azok akiknak nem tűnik fel ha eltűnik a fél pár zoknijuk.
Előzmény: Ford Fairlane (349)
tünde Creative Commons License 2000.07.27 0 0 348
Nagyon egyszerű:

1, most nyár van, meleg van és nem kell zokni.
2, csak most találtam rátok

Előzmény: Ford Fairlane (347)
mulder_ Creative Commons License 2000.06.26 0 0 346
ezt mar megprobaltam...de akkor is eltunik biztos a fele,csak nem vaszem eszre...de varjunk csak..akkor mi a baj? ja igen...megmarad a fele...de azok akkor teljes par lesz mert egyformak..tehat akkor megint eltunik a fele..es ez igy megy tovabb addig amig egy zokni nem marad..annak meg csak nem tunik el a fele...ha a kutya meg nem talaja...

Ideges Creative Commons License 2000.06.26 0 0 345
Ideges vagyok, mert az én zoknijaim is eltunnek. Vegyetek egyformát, akkor aztán mindegy.
Horusz Creative Commons License 2000.06.26 0 0 344
Arra is gondoltam, hogy a zoknik nem tűnnek el, CSAK A MINTÁJUK MEGVÁLTOZIK a mosógépben, és így aztán nem ismerhetők fel. Egyszerűen deformálódnak. Szerintem a forgási sebességet és a súrlódást kell csökkenteni. Ezeket a problémákat megoldja a zoknimosógépem.

Más:
Erre a hétvégére nem lenne jó a zoknitali? Vasárnap esetleg? Szerintem ne legyen rajtunk zokni. Lehet, kedves Vissai, hogy valaki elment, csak amikor meglátott, úgy gondolta, hogy nagyon égő odamenni egy ilyen dilishez, aki prérifarkasos zoknit aggat magára, és úgy járkál forgalmas helyeken. :)

FreeC Creative Commons License 2000.06.22 0 0 343
Az enyém egyszer felszívódott egy logikai buborékban.
Ozon Creative Commons License 2000.06.21 0 0 342
folt
Ozon Creative Commons License 2000.06.21 0 0 341
Egyik lábamon kék van a másikon zöld...:)
morticia addams Creative Commons License 2000.06.20 0 0 340
szerintem a felpar zoknik valamelyik chat-linejan most eppen az a legporgosebb topic, hogy hova tuntunk mi.
zoknyi Creative Commons License 2000.06.14 0 0 339
Udv!

Itt vagyok:)))
Nem rég kezdtem itt forumkodni de tuttam hogy rám vártatok mer régota:))

Amugy osztom a témát.. nálunk minden héten el-eltűnik 3-4 pár valamerre.. Szerintem a mosógépben lehet valami mert néha man a pólóim sincsenek meg.. Valami életrekeltő erő vagy netán egy titkos zanussi fejlesztésű feketelyuk? Vagy teleport vissza az eladokhoz?
Mér nincs olyan az utcan hogy használt zoknyi gyujto? Visszaválthatnánk mint a sörösüveget.. aztan kapnak erte masikat..
na pá

morticia addams Creative Commons License 2000.06.13 0 0 338
ezt mar tudjuk:)
egyeb magyarazat?

egyebkent valami tenyleg van az ajerben, mivel a zember egynemely felpar zoknija visszamereszkedett tegnapelott a haztartasba.Ez ugyan nem jelenti azt, hogy a tobbi ne tunt volna el. Szerintem valtasban kirandulnak odaatra es vissza.

Meg jo, hogy en mar joideje egyaltalan nem hordok zoknit. Most kivancsian figyelem, hogy a nyari pihenore eltett darabok kozul melyik gondolja meg magat...

Előzmény: Gyertyános-Tölgyes (337)
Gyertyános-Tölgyes Creative Commons License 2000.06.13 0 0 337
Gyertyános-Tölgyes Creative Commons License 2000.06.13 0 0 336
Itt a válasz...
NLaci Creative Commons License 2000.06.05 0 0 334
Sziasztok!

Idaig csak olvasoja voltam a rovatnak, mert hat oszinten szolva nem nagyon tunnek el a zoknijaim! Ma reggel azonban erdekes dolog tortent. Kiszedtem egy zoknigombocot a szekrenybol, szetszedtem, es a szokasos 2 db zokni helyett csak 1 volt sajat magaba csavarva ... most elmelkedesekre nem vagyok alkalmas, csak gondoltam szolok ...

A DakotaPress fele szappanoperak nagyon allatok, es a casting is jo!

nlaci

morticia addams Creative Commons License 2000.06.04 0 0 333
dear Dagotta,
reszemrol a helyszin tokeletesen megfelel, foleg, ami a zokniindulo lejatszasat illeti.
Naaa.
Előzmény: 81713 (332)
81713 Creative Commons License 2000.06.04 0 0 332
Kedves morticia!

Az összeesküvés helyszínét csak annyiban mertem favorizálni, hogy mindenféle üzleti hátsó szándék nélkül, egyedül itt van alkalmam azt csinálni amit akarok. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy bármely más helyszín ne lenne megfelelő. Ámbár kíváncsi lennék, hogy vendéglátó helyen melyik tulaj engedné meg, amit kigondoltam? (Már ami az árakat illeti.) Mindegy.

A lehetséges talira vonatkozólag már ötletet sem merek adni, döntsetek!

Hódolattal:
A Dagotta

Előzmény: morticia addams (329)
81713 Creative Commons License 2000.06.04 0 0 330
Kedves morticia!

Az összeesküvés helyszínét csak annyiban mertem favorizálni, hogy mindenféle üzleti hátsó szándék nélkül, egyedül itt van alkalmam azt csinálni amit akarok. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy bármely más helyszín ne lenne megfelelő. Ámbár kíváncsi lennék, hogy vendéglátó helyen melyik tulaj engedné meg, amit kigondoltam? (Már ami az árakat illeti.) Mindegy.

A lehetséges talira vonatkozólag már ötletet sem merek adni, döntsetek!

Hódolattal:
A DAgotta

Előzmény: morticia addams (329)
morticia addams Creative Commons License 2000.06.04 0 0 329
aajjjaj, szegeny!:(
Mivel azt mar elore is jeleztem, nem utolag mentegetozom: kerdeses idopontban zombi-allapotban leledztem, mert aludni ugyan meg nem tudtam, de mozdulni sem nagyon. Kb. du 1-re ertem haza, ugyhogy remelem, talan elnezed nekem a hianyzast. Szerintem ne add fel a szervezest, legfeljebb tarsuljatok a Dagottaval, es probaljatok nehany hettel korabban elkezdeni a szervezest.
Azert hidd el, nagyon sajnalom hogy elmulasztottam a latvanyt(ti. kifuggesztett prerifarkasos zokni)

elmeleted egyebkent helytallo, ami a gyalogkakukkot es az uldozest illeti.

Kedves Dagotta, legy szives, vallad at a szervezes egy reszet! Mondjuk Vissai(prerifarkasos zokni) legyen a contact-man vagy sock, aki elvezet az altalad favorizalt titkos felparzokni-osszeeskuves helyszinere.
Na ennyit a felpar zoknik es a szabadkomuvesseg relaciojarol.

Előzmény: Vissai (327)
81713 Creative Commons License 2000.06.04 0 0 328
Kedves Kartácsam!

Én speciel a korcsmában vártam a társaságot (az említett helyszínen) úgy este 9-ig. Még a zokniindulót is előkészítettem. Mellesleg a "Szolgálati közlemény" címet viselő indítványomra még válasz sem érkezett.

Hódolattal:
A Dagotta

Előzmény: Vissai (327)
Vissai Creative Commons License 2000.06.04 0 0 327
Megvan a velemenyem a tisztelt felparzokniszagtarsakrol.
Jelzem: EN ott voltam, ream kifuggesztve egy db prerifarkasos zokni. Es ha kerditek, hol voltam - mindenutt ott voltam ! Korbejartuk a placcot, utba ejtettunk minden lehetseges metrokijaratot (en egyebkent a felszinire gondoltam), de sehol senki, aki fel par zoknim lattan olelesre tart karokkal rohant volna hozzank.
Jellemzo, hogy az egyetlen szagtars, aki eljott, nem is hozaszoloja, hanem olvasoja a topicnak.

Szerintem ti nem is vagytok elkotelezett hivei az Ugynek.
A Zognitali ugyet/szervezeset atruhazom DakotaNyomas Tasztaltarsra.

u.i.
Tudom mar, hol van a masik fel par prerifarkasos zoknim !!!
Par honapja vegkepp tonrement a gyalogkakukkos, kidobtam, es szerintem a prerifarkas egyik fele azt uldozi, mig a masik orkodik, hatha visszajon az a madar.

morticia addams Creative Commons License 2000.06.02 0 0 326
en meg itten dolgozom, azazhogy szunetelek mert lassan talan befejezzuk a munkat. Azt nem tudom, mikor fogok aludni. Ha nem leszek ma ott, akkor alszom.:(((
81713 Creative Commons License 2000.06.02 0 0 325
Hát ez nem jött be. Ma (péntek) délig kellett volna bevásárolnom, mindegy. Ha ellátogattok a korcsmába azért remélem jó buli leszen.

10telettel
A Dagotta

81713 Creative Commons License 2000.05.31 0 0 323
Kedves Kartácsak!

Újabb önvizsgálatba kell bocsátkoznom. Hogy miért?
A 2000-ik év május havának 31-ik napján megjelent Blikk (független színes napilap) VII.évfolyam 148-ik számának, (budapesti kiadás) első oldalán az alábbi cikk szerepel:

"Zokniért repülőgép

Peking-Életfogytiglani bortönbüntetésre ítélték Kína egykoron második leggazdagabb emberét, Mu Csí-csungot, mert 25 millió dollár értékben 500 vasúti tehervagon zoknit 4 TU-154-es szovjet személyszállító repülőgépre cserélt."

1.) A hitelesség kedvéért -amint a scannerem közelébe kerülök- a cikket felrakom a honlapomra.
2.) Ezt az ominózus cikket szó szerint idéztem. (Lovagi becsületemre esküszöm!)
3.) Ekkora baromságot, ha megfeszítenek sem tudnék kitalálni.
4.) Már megint igaza van a Wágner úrnak, mert akkora marhaságot egyszerűen nem lehet kitalálni, ami be ne jönne.

Végem van, mint a botnak. Én hülye! Azt hittem, hogy itten a topicban valamelyest jópofáskodhatok, -meg ilyesmi- aztán minden átmenet nélkül le vagyok tiporva. Ez kérem szépen -akárhonnan is nézzük- méretes depresszióra okot adó körülmény. Hol egy cipológus?

Fentiek természetesen a zoknitali ügyére nem vonatkoznak. Csak az én egyéni szocproblémám.

10telettel:
A Dagotta

81713 Creative Commons License 2000.05.31 0 0 321
Lady Morticia!

A félpárzokni kitűzés megoldottnak tekinthető, végülis azt csinálunk amit akarunk, a tulaj úgysem mer belepofázni, mert különben hozzáírom az adóalapjához.

Az összefutás, találkozás helyszínét nem merészelem befolyásolni, ez csak egy 5let.

Hódolattal:

A Dagotta

Előzmény: morticia addams (320)
morticia addams Creative Commons License 2000.05.31 0 0 320
A hely mindenesetre tutti:)))Ismertetojelkent talan egy felpar zoknit kene kifuggeszteni, ambar kerdes, hogy a tulajnak mennyire tetszene az otlet...
De szerintem most maradjunk egyelore a Deak ternel,marcsak azert is mert szukseg eseten onnan konnyen tovabb lehet robogni a kerdeses helyre.

Apropo, Deak teri metrokijarat, de melyik?

Előzmény: 81713 (319)
81713 Creative Commons License 2000.05.31 0 0 319

Szolgálati közlemény


A zoknitali akár június 2-án, akár más időpontban megrendezhető Bpest., XIV. Dózsa Gy.út 42. KHAN étteremben.
Peremfeltételek:
1.) 10 fő alatti részvétel esetén nem exluzív kisterem, pia nagykereskedelmi áron, vacsi á la carte.
2.) 11-20 fő részvétele esetén exluzív kisterem, pia nagykereskedelmi áron, vacsi 1500.-Ft/fő. (Nagyadag húsok, köretek, vegetariánus tálak.)
3.) 21-80 fő között lásd 2.) pont és nem exluzív nagyterem.
4.) 80 főnél több nem fér be.

Nna, ennyit sikerült kivernem kedvenc ügyfelemből.
A helyszín pontosan: Dózsa György út, Sajó utca sarok, a Keleti PU. metrómegállótól gyalog kb.: 6 perc. Kezdet: 16 órától, vége: amikor akarjuk. Zenét mi csinálunk magunk, ha kell, meg bármi mást is.

Alázatosan sürgős reagálásokat kérnék szépen!!!

10telettel:
A Dagotta

freeze flash Creative Commons License 2000.05.30 0 0 318
Tegnapi kutatásaim eredménye tömör:
"El."
De hogy hová?! :-O

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!