Keresés

Részletes keresés

Sheme Creative Commons License 2003.11.28 0 0 9
Gondolom sokan láttátok már a BB rklámját, miszerint havi 1%-os kamatra adnak hitelt. Pompás.
Vajon ki az a pénzügyi zseni, aki hajlandó a 9%-os jegybanki alapkamathoz képest ilyen döbbenetesen alacsony hitelkamatot kérni?

A weblapjukról kiemelem ide a lényeget, a teljes szöveg itt olvasható: http://www.budapestbank.hu/2-lakos/2-hit-pk-akcio.html

Tehát:
Privát Kölcsön AKCIÓ
Idén 0Ft törlesztés, jövőre havi 1%kamat

...


Igényeljen 500 000 Ft-tól és fizessen havi 1%-os kamatot 48 vagy 60 vagy 72 hónapos futamidőre!


Ez a hirdetés nem
minősül ajánlattételnek! A bank a kölcsönt a hitelbírálat feltételei
alapján nyújtja. A telefonos előminosítés eredménye kizárólag
tájékoztató jellegű, nem helyettesíti a kölcsönigényléshez szükséges
feltételek teljesítését, és az azon alapuló hitelbírálatot.
Az ajánlat 500 000 - 6 000 000 Ft-ig 48, 60 vagy 72 hónapos
futamidőre vonatkozik. Az akció teljeshiteldíj-mutatója: 26,18%-29,58%.
Havi adminisztrációs díj: a hitelösszeg 0,749%-a. Az akcióban
nem szereplő konstrukciók teljeshiteldíj-mutatója 30,55%-61,25%.
A pontos törlesztőrészletet a bank a jóváhagyás napján határozza
meg. A hiteligénylés részletes feltételeiről és a pontos teljeshiteldíj-mutató
nagyságáról kérjük, érdeklődjön a Budapest Hitelvonalon.


Ha valakinek nem tűnt volna fel:

Az akció teljeshiteldíj-mutatója: 26,18%-29,58%.
Havi adminisztrációs díj: a hitelösszeg 0,749%-a.

Gratulálunk Önnek, hogy nem ugrott be!

Egyébként ki az a mocsok, aki így át akarja b@szni a fejünket?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

kicsicsillag Creative Commons License 2002.07.04 0 0 8
Nekem is akkor derült ki, hogy nincs aláirásom mikor véletlenül banban akartam pénzt felvenni (a kártyalimitnél többet) készségesen elismerték, hogy tényleg van annyi pénz a számlámon, de nem tudom SEHOGYAN sem felvenni amig nincs hitelesitett aláirásom. Ekkor bedühödtem, és megkérdeztem félig poénból, hogy ahhoz mi kell, hogy a számlámat megszüntessem? Ahhoz nem kellet semmi, igy a számlámat 10 perc alatt megszüntetve jutottam a pénzemhez. Most mondja meg nekem valaki, mi ebben a logika?
Grrrrr. És nem ez volt az első húzásuk:o)
Előzmény: divatlila (7)
divatlila Creative Commons License 2002.07.04 0 0 7
5 éve vagyok a Budapest Banknál,de komolyabb problem még nem volt velük,asszem.Vagyis..pont 1-2 héttel ezelőtt akadt egy kis gond.Átutaltam egy másik bankhoz vmi minimális összeget,persze pontosan "kicentiztem" az iőpontot,a határidő előtt közvetlenül...:)) Jött egy értesítés a B.banktól,hogy nincs hitelesített aláírásom (?) náluk,ezért érvénytelen az átutalás.Jó poén...5 éve vagyok náluk,és az ügyintézők tőlem kérdezgették,hogy miként lehetséges az,hogy nem töltöttem ki azt a bizonyos ívet anno? Mit lehet erre válaszolni?Nem tudtam,hogy ez az én dolgom lett volna.Ez volt az első átutalásom.
Tényleg nincs kamat 20 Eft alatt? Ez érzékenyen érint,mert pont ebben a hónapban csúsztam a bűvös szám alá. :))
Előzmény: kényszer (-)
Infomaker Creative Commons License 2002.07.04 0 0 6
Zsenge 22 évem alatt megtanultam, hogy inkább gyűjtök, és veszek mindent kp-re. Tartózkodom a hitelektől... Annyiban vagyok az OTP-vel, hogy az itt vezetett kártyámra jön a fizum, és punktum.

Max lakásra fogok hitelt felvenni, de szerintem ott fog "keletkezni" pár ősz hajszálam :)

De nem kell komolyan venni, én nem fogok gyomorfekélyt kapni, sem a magyar bürokráciától, sem senkitől.

Take it easy.

Üdv.:
Infomaker

Mike73 Creative Commons License 2002.07.04 0 0 5
Jajj, de kis csacskák vagytok. Naívan azt képzelitek, hogy az összes többi banknál nem ugyanez van. Pedig de. Noha mindenhol egy kicsit más, de alapvetően ugyanez. Tudom, mert több banknak is ügyfele vagyok. Szóval nem kell annyira riogatni...
northman Creative Commons License 2002.01.29 0 0 4
Hi!
Érdekesek ezek a tapasztalatok. Gondolkodtam, hogy átevezek a Budapest Bankhoz, de ezek után jobban körbenézem őket.
By
Coolboybadboy Creative Commons License 2002.01.29 0 0 3
Megfogadom a tanácsodat! Kerülöm! :o)))
Előzmény: kényszer (-)
Firefly Creative Commons License 2002.01.18 0 0 2
Erdekes!

Nem tudok nektek ellent mondani, mert en a Budapest Bankot a cegem bankjakent hasznalom, es nem vagyok lakossagi elofizeto a szolgaltatasaikra.

Igy viszont meg nem volt kulonosebb gondom veluk. Voltak gyenge pillanataik, de eddig mindig helyrebillentettek a merleg nyelvet valamilyen jo huzassal. Szoval en nem ajnarozom, semmikeppen nem reklamozom oket, viszont az teny, hogy nem is utalom.

Udvozlettel:

Firefly

Előzmény: kényszer (-)
bocimobil Creative Commons License 2002.01.18 0 0 1
Nekem is csak a bajom volt velük. Ott is hagytam őket a francba!
szilvácska Creative Commons License 2002.01.18 0 0 0
Csak csatlakozni tudok.
Nekem csak áruhitelem van náluk, de már azt is megbántam.
Megkötöttük a szerződést, a csekkeket nem küldték ki időben. Egy hónap után már én kezdtem el aggódni, ezért felhívtam őket, hogy mi lesz már a csekkekkel, fizetni akarok.
2 hónap késéssel kiküldték, a kísérőlevél már úgy jött, hogy a behajtó csoporttól, amelyben figyelmeztettek, hogy 2 hónap késésben vagyok, és ha nem fizetek, akkor minimum a munkahelyemről is kirúgatnak. Ez a stílus ugyan felháborított, de nem csináltam semmit, azon kívül, hogy elkezdtem fizetni a részleteket.
Azóta hetente felhívnak a mobilomon, a legkülönbözőbb időkben (ezáltal legkülönbözőbb helyeken is:), a behajtási csoport, és rámförmednek, hogy miért vagyok 2 hónap késésben? Eleinte szelíden és türelmesen elmondtam, hogy miért, és szerintem nem az én hibám. Az aktuális ügyintézőjük sosem tudja, hogy előző héten a másikkal mit beszéltünk. Mostmár nagyon unom a dolgot, de nem fogok azért kétszer annyit befizetni, mert ők tévedtek.
kényszer Creative Commons License 2002.01.18 0 0 topiknyitó
Helóka mindenkinek!

A Budapest Bank valamikor 2000-ben azzal "örvendeztette" meg ügyfeleit, hogy a bankártyáért nem kell éves díjat fizetni. Ezzel párhuzamosan viszont bevezetett egy havi 100 Ft-os számlavezetési díjat. Jó kis ajándékot kaptunk anno :(

A helyzet azóta iszonyúan eldurvult:

Tavaly tavasszal a 100-ból 150 forint lett.
Novemberben még rátettek 20 forintott => 170Ft.
Az aktuális kamatlábak is szépen festenek, például ha a számlád 20e forint alatt van 0 azaz NULLA%!!!!
/Persze a hitel 21%-ról indul és még hozzájönnek kis turpisságok is. pl.: a hitelkeretnek a fel nem haznált része után is 3% rendelkezésre tartási jutalék!/
Ha pedig 5000 forint alá mersz csúszni és nincs rendszeres, csak alkalmi utalás a számlára, akkor jön 1000! forint bünti "minimum egyenleg alatti számla" címen.

Ilyen kondíciók alapján nevezhetjük egyáltalán a Budapest Bankot lakossági banknak!? /Félek, hogy a példa "ragadós" lesz!/
A szolgáltatás díjai másfél év alatt szép csendben 1000 Ft-ról 2040 Ft-ra mentek fel, ez mintegy 104%-os drágulás. /Infláció: évi mittudomén 10% körül./
A felettes szervek , hogy nyelik le mindezt, meg a bank is, hogy meri megtenni.
Persze, mondják még van vagy húsz bank, szabadság van. /De köztudott bankot váltani nem olyan egyszerű, mint közértet./

Én ezen a héten KÉNYSZERűségből vettem a fáradságot és megtettem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!