Keresés

Részletes keresés

csandra4 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 552
Ezek szerint a belmagasság kisebb, mint a lakótelepi lakásokban. Általában 2,8o-2,9o-es belmagasságok a mérvadók. Ennél a belmagasságnál az ember úgy érzi magát, mintha egy dobozban élne. No és a csillárt hova lehet tenni? A magasabb ember mindig beleveri majd a fejét????
waces Creative Commons License 2007.11.28 0 0 551
Azzal eleg erdekesen jon ki a 10.5 m osszmagassag...
Előzmény: martindoc (549)
csandra4 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 550
Az az igazság a fórumot olvasva, hogy az ember igen elbizonytalanodik az egészben. Pedig olyan gyönyörüen indult az egész, és folyamatosan csak a problémák. Nekem egy kicsit az a gyanus, hogy az egész épület egy betontömeg, csak talán a belső elválasztók az ytong téglák. Hát azért ennyi négyzetméterárért elég kemény, hogy lakótelepet kapunk. Valameliyk nap kint voltam, dolgoznak mint güzü, csakhát a minőség. Ki tudja??  No és az építési engedély? Ki tud róla valamit?


martindoc Creative Commons License 2007.11.28 0 0 549
A belmagasság 265 cm.
Előzmény: bejgli2 (548)
bejgli2 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 548

Sziasztok!

 

Én ismeglepődve olvastam Csibe levelét és hát engem is nagyon érdekelne az ok,

amiért úgy döntöttek, hogy esetleg kiszállnak.

 

Csibe, vagy bárki aki már megkapta, megtenné, hogy elküldi nekem is az info@mediavendor.eu -s email címre?

 

Valaki próbált már bejutni az építkezésre? Tudom, hogy veszélyes üzem, stb., de esetleg rövidre lehetne zárni a belmagasságos kérdést..

 

Előre is köszi és további szép napot mindenkinek!

 

 

martindoc Creative Commons License 2007.11.28 0 0 547
Budaörsön egy 50 millió eurós beruházás keretében új, multifunkcionális kereskedelmi- és irodakomplexum épül, összesen 17 hektárnyi területen. A projekt részeként 50 ezer négyzetméternyi iroda, 10 ezer négyzetméternyi uszoda és sportközpont, valamint egy 400 lakásos lakópark is épül.

Születőben Budaörs új központja - látványtervekkelSolaris City
martindoc Creative Commons License 2007.11.28 0 0 546
martindoc Creative Commons License 2007.11.28 0 0 545
csibe74 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 544

Sziasztok!

 

Azért annyira nem kell bepánikolni.

Szerintem ez csak egyedi dolog, amit mi nem tudunk elfogadni.

Szóval semmi extra nincs, nyugi.

 

Majd este küldöm a levelet.

 

Nagyon tetszik a hely még mindig nekünk.

 

Hogy véglegesen kiszállunk-e? Úgy tűnik igen, de attól függ, hogy alakulnak a dolgok.

 

SZép napot Nektek!!!

 

 

Előzmény: Penton (543)
Penton Creative Commons License 2007.11.28 0 0 543

Szia Csibe !

 

SR I es vevő vagyok, eddíg nem szóltam bele a fórumba, bár az elejétől olvasom.

 

A vevő tájékoztatásig nem akartam véleményt alkotni, hogy hogy állnak hozzánk a kivitelezők. Elbizonytalanodtam azok után, hogy lett olyan aki kiszáll ebben a fázisban.

 

Kérlek, ha már megfogalamzatad azt a bizonyos levelet, küld el nekem a penton@gmail.hu -címre.

 

Nagyon érdekelne, mik történtek?

előre is köszi

 

Penton

 

 

flore Creative Commons License 2007.11.28 0 0 542

Sziasztok!

 

Csibe! Nagyon sajnálom, hogy ennyire kiakadtatok az egyeztetésen. És ez már tuti, hogy kiszálltok? Nagyon ledöbbentem a híren és el sem tudtam képzelni, hogy mi lehet ennek az oka. Viszont tuti nagy dolog lehet, mert ugye SRI-es révén nem lehet csak úgy kiszállni. Erre már rákérdeztetek? Akárhogy döntötök is, minden jót kívánok nektek.

 

Azért remélem, hogy a többiek folyamatosan beszámolnak az egyeztetésekről és esetleges hasznos infókról.

 

Mi most várjuk a módosítási árajánlatukat. Nagyon kiváncsi leszek rá.

 

Egyébként igazad van főnök, jó kis társaság alakult itt ki. Jó lenne, ha végül minden megoldódna és együtt költözhetne a csapat.

fonok12 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 541
Sziasztok, én is mindig Örömmel vártam a Csibe hozzászólásait, ez most engem is nagyon meglepett. Nagon örülnék ha Csibe nekem is elküldenét hogy mi is történt!
Nekem is komoly aggályaim vannak már, hátha segitesz a döntésben.


fonok12@freemail.hu

Üdv. mindenkinek

P.s .
Úgy érzem egy kis családdá (vagy akár barátokká) kovácsolt bennünk a sors. (amennyire ez így láthatatlanba lehetséges)
t-s Creative Commons License 2007.11.28 0 0 540

Sziasztok!

Amúgy ha Csibe bárkinek megírta már a történést, akkor megküldhetné nekem is, tehermentesítve Csibét! Nagyon érdekelne a dolog, hasonló érzések okán!

Köszi, t-s@freemail.hu

t-s Creative Commons License 2007.11.28 0 0 539

szia csibe!

Minket is nagyon érdekel a dolog.

Plíz: t-s@freemail.hu

köszi

Előzmény: csibe74 (526)
ebo1a Creative Commons License 2007.11.28 0 0 538

beszelj csibevel privatban es megtudod, hogy tudja megis lemondani most is:)

 

ti hogy alltok? ep. engedely? valami?

 

hali...

Előzmény: happnuda (537)
happnuda Creative Commons License 2007.11.28 0 0 537

Szia Csibe?

 

Te nem SRI-es vagy? Akkor hogy tudsz "kiszállni"? Ha elállsz, elbukod a pénzed, nem??? (Mi történhetett Veletek, hogy erre adjátok a fejeteket???) Akkor inkább add el a jogod! Te is jobban jársz, meg a GTC sem tudja magasabb áron eladni a lakásod...

Előzmény: csibe74 (526)
waces Creative Commons License 2007.11.28 0 0 536
Barmi is tortent nagyon sajnalom, hogy te is kiszalltal, hisz talan az egyik leglelkesebb forumozo voltal.
Fel a fejjel.

(Ha esetleg elkuldod mailben mi tortent, azt megkoszonnem)
Előzmény: csibe74 (526)
Jovanni Creative Commons License 2007.11.27 0 0 535

Szia Csibe!

 

Köszönöm az emilt, remélem megkaptad a válaszom!

Jó éjt!

szuszaka Creative Commons License 2007.11.27 0 0 534

Szia Csibe!

 

Én eddig csöndes olvasója voltam levelezéseteknek, de kifejezetten érdekelne, hogy mitől változott meg a pozitív hozzáállásod ennyire, főleg mert hogy én is a műszaki egyeztetés előtt állok még. Kérlek írd meg nekem is, hogy mire számíthatok. Címem: resort2008@gmail.com

 

Köszi!

Előzmény: csibe74 (529)
Jovanni Creative Commons License 2007.11.27 0 0 533

Sziasztok, szia Csibe!

 

Nagyon-nagyon sajnálom, ami veletek történt, ha kérhetem leírnád az emilemre pár szóban?

Előre is köszi...

 

Az már tuti, hogy végleg kiléptek?

Előzmény: csibe74 (529)
Rossing Creative Commons License 2007.11.27 0 0 532
Köszi.
ebo1a Creative Commons License 2007.11.27 0 0 531

szia Csibe, ha az oldalon nem talatad meg a cimem akkor konnyitek:

 

mail kukac ebola pont hu

 

nagyon koszi...

Előzmény: csibe74 (529)
Rossing Creative Commons License 2007.11.27 0 0 530
:(. Elküldenéd nekem is légyszi a tapasztalatot ami ennyire letört. Az SRIII-ban lesz elméletileg a lakásom, de nagyon gondolkodok:S. Holnap szerintem írok, nekik ha kilépek.
csibe74 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 529
Csak privátban írok erről. Sorry
Előzmény: martindoc (528)
martindoc Creative Commons License 2007.11.27 0 0 528
Hát ez kökemény amit Csibéékkel müveltek...
Előzmény: ebo1a (527)
ebo1a Creative Commons License 2007.11.27 0 0 527
na csibe, ne szívass, te voltál a leg optimistább, ha ennyire be zsibbadtál, annak kemény oka lehet, par szóban ird le ni volt, kérlek, legalább elképzelésünk legyen. Ha nem public, ird meg nekem mail-ben, adataimnál a web oldalon van cím. Nagyon köszi előre. Lassan minden nap sokkot kapok:(
Előzmény: csibe74 (526)
csibe74 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 526

Sziasztok!

 

Teljesen magunk alatt vagyunk, amit ma hallottunk, nem tudjuk kiheverni.

Sajnos másfél év várakozás után kiszállunk az egészből. Nem leszünk a lakótársaitok sajnos. Pedig minden nagyon tetszett, de egy valami betette a kulcsot.

Most szüneteltetem egy időre az egész lakásosdit.

 

Nagyon szomorú vagyok, nincs is kedvem írni  :(((((((

ki24 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 525
Vannak valakinek esetleg friss képei az építkezésről? A honlap nem túl nagyvonalú e téren.
martindoc Creative Commons License 2007.11.27 0 0 524
A 450 ezer forintos m2 árba azért néhány dugalj áthelyezése beleférhetne, nem?
Előzmény: Harley rules (522)
martindoc Creative Commons License 2007.11.27 0 0 523
Én biztos hogy közzéteszem majd, akár pozitív, akár negatív a tapasztalatom a müszaki egyeztetésröl.

Eddig nagyon kedvesek voltak velünk az értékesítö irodában. Inkább az a gond, hogy a kivitelezö öket is pont annyira tájékoztatja a módosításokról, mint minket, tehát semennyire.

Egyébként mi az elsök között szerzödtünk tavaly nyáron, és nagyon szertenénk itt lakni, szerintem Budapest egyik legjobb lakóparkja lesz.
Előzmény: Harley rules (522)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!