Keresés

Részletes keresés

Nikolett091 Creative Commons License 2012.12.07 0 0 1100

Kedves Andrea! Olvastam a hirdetését és ezúton szeretnék jelentkezni a takarítónői munkára. Én kedvező áron dolgozom és az eddigi visszajelzések alapján pozitív válaszokat kaptam. Szeretem a rendet,tisztaságot, egyszóval oda figyelek a magam körül lévő dolgokra. Könnyen,hamar feltalálom magam.

Ha felkeltettem érdeklődését kérem jelezze. Válaszát előre is köszönöm. Szép napot!

Előzmény: berletandi (1091)
Nikolett091 Creative Commons License 2012.12.06 0 0 1099

Tisztelt olvasók!

Pontos,precíz,megbízható,rugalmas fiatal lány vagyok. Vállalok Heti-Nagy takarításokat.Nagyon Kedvező Áron Budapesten.

A takarítás mellett örömmel vigyázok gyerekekre illetve kerti munkákat is csinálok,és vasalok is.A hét minden napján egész nap elérhető vagyok.

Ha felkeltettem érdeklődésüket Kérem Írjanak.

E-mail címem:nikodemia@freemail.hu

Előre is köszönöm!

Szép Napot!

Maryenn67 Creative Commons License 2012.12.05 0 0 1098

Nem dohányzó, önmagára és munkájára igényes 45 éves GYED-en lévő kismama vagyok. Szigetszentmiklós és környékén irodák, családi házak, lakások igényes, precíz takarítását vállalom. Referenciával rendelkezem. Ár megegyezés szerint.

Várom jelentkezését! T. Nóra: 06-20-324-74-64

annadr Creative Commons License 2012.12.04 0 0 1097

Takarítónőt - Bejárónőt keresek Budapestre a Corvin pláza mellé heti 1 vagy kéthetente 1 alkalommal.  Hétköznap délelőtt vagy délután.

 

Pici, 45 nm-es társasházi lakáskáról lenne szó, ahol se kert, se kutya, se macska, se gyerek, se idős.

 

A lent több hozzászólásban felsorolt előnyök mellett (amit mindenki és minden cég elmond magáról) egy órási kérésem lenne: találja fel magát! Kérem, ne nekem kelljen megmondani, hogy most, illetve a következő alkalommal mit csináljon, hanem csinálja úgy, mint otthon. Olyan házban nőttem fel, ahol bejárónő volt, ezért sosem kellett otthon takarítanom, ezért nem tudom megmondani, hogy most ezt és azt kellene megcsinálni. /Próbálkoztam, de miután elment a takarítónő, akkor láttam, hogy valami (amit nem mondtam külön) koszos maradt./ 

 

Akit érdekel kérem árajánlattal együtt írjon emailt: bejaronot_keresek@freemail.hu

Köszönöm!

eszter-sz Creative Commons License 2012.11.30 0 0 1096

Karácsonyi nagytakarítás!

 

Budapest egész területén, lakásokbn, családi házakban akár egész napos elfoglaltságban!

 

Tisztlet Háziasszonyok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén, lakásokban, csládi házakban, fél illetve egész napos elfoglaltságban is.

 

Vállalok:

 

 

-rendszeres takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-állatgondozást(kutyasétáltatás, alom/kalitka/ketrec rendbetétele, etetés, fürdetés, fésülés stb.)

-gyerekfelügyeletet/házi feladatban való segítséget

-bevásárlást/főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Magyarországon élő  külföldi családoknál is.(német, illetve angol nyelvtudással rendelkezem)

 

Igény szerint önéletrajzot és képet küldök.

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

mobil: 0620 801 36 27

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

almeja82 Creative Commons License 2012.11.27 0 0 1095

Üdvözlök mindenkit!

 

Egy jó hangulatú, vidám, talpraesett, megbízható fiatal nő vagyok. A mai rohanó világban fontos, hogy kiben bízik meg az ember. Mindenki próbál az életben boldogulni, így én is. Olyan családok lakásának takarítását vállalnám, ahol nincs idő a takarításra. Hétvégenként mindig ráérek.....de megoldható hétköznap is. December 15-től szabadságon leszek- mivel van főállásom-, így minden nap ráérnék.

Ha szeretne, ha egy megbízható és leinformálható hölgy le vegye ezt a terhet a válláról kérem hívjon bizalommal.

 

A telefonszámom: 0630/4237180

 

Szép napot mindenkinek!

marcsi 1954 Creative Commons License 2012.11.24 0 0 1093

Tel:306038960

marcsi 1954 Creative Commons License 2012.11.24 0 0 1092

Lakástakarítást és vasalást vállalok a III.ker-ben!

berletandi Creative Commons License 2012.11.23 0 0 1091

Takarítónőt keresek!

Budapest, XII. kerületében egy 100 m2-es lakás rendszeres takarítására keresek megbízható, munkájára igényes, leinformálható hölgyet, heti egy alkalommal (4-6 orara), hosszú távra. Rövid bemutatkozó levelet varok az oraberigeny es esetleges idopontmegjelolessel a szalaiandi@yahoo.co.uk e-mail címre. 

 

zzzxz Creative Commons License 2012.11.23 0 0 1090

Kedves segítség keresők!

 

Ha segítséget és megoldásokat keres, hívjon bizalommal.

Szeretne az ünnepekre nyugodtan készülni? Sokat dolgozik és idejét inkább a családjával töltené? Leveszem válláról a lakás rendbentartásának, takarításának a feladatait, kívánsága szerint.

Alkalmi és rendszeres takarítást, vasalást, ablaktisztítást, felújítás utáni takarítást is vállalok.

Elsősorban Érden, Törökbálinton, Budaörsön, Budapest XI. XII. kerületében.

Elérhetőségeim: szepenjol@gmail.com 70/397-5027

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.20 0 0 1087

Ha segítséget keresel  házad ,lakásod takarítására,kerted rendbentartására hívj bizalommal !33 éves becsületes, tisztaság,és rendszerető vagyok. Szigetszentmiklós és vonzáskörzete,illetve Budapest ami számomra elérhető közelségben van. Referenciát tudok adni.Elérhetőségeim: tel : 06-30-98-25-279 vagy email:eniko.pahocsa@freemail.hu

Bizalmad előre is köszönöm.

elizette Creative Commons License 2012.11.19 0 0 1086

Köszönöm a jelentkezéseket, sikerült megtalálnom a megfelelő jelentkezőt!

(A hírdetést a bk.karpat@gmail.com e-mail címre kértem.)

bestofKatika Creative Commons License 2012.11.18 0 0 1085

Takarítást vállalok

1000 Ft/óra díjazásért. Közismert hölgy bejárónője voltam.

Ha megbízható és profi segítségre van szüksége hívjon bizalommal!

06 (20) 580-8645

elizette Creative Commons License 2012.11.13 0 0 1081

Takarítónőt keresek!

Budapest, XIII. kerületében (metrohoz közel), egy 81 m2-es panellakás rendszeres takarítására keresek megbízható, munkájára igényes, leinformálható hölgyet, heti egy alkalommal, hosszú távra.

Rövid bemutatkozó levelet kérek a bk.karpat@gmail.com e-mail címre.

eszter-sz Creative Commons License 2012.11.12 0 0 1080

Takarítást vállalok!

 

Tisztlet Háziasszonyok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén, lakásokban, csládi házakban, fél illetve egész napos elfoglaltságban is.

 

Vállalok:

 

 

-rendszeres takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-állatgondozást(kutyasétáltatás, alom/kalitka/ketrec rendbetétele, etetés, fürdetés, fésülés stb.)

-gyerekfelügyeletet/házi feladatban való segítséget

-bevásárlást/főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Magyarországon élő  külföldi családoknál is.(német, illetve angol nyelvtudással rendelkezem)

 

Igény szerint önéletrajzot és képet küldök.

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

mobil: 0620 801 36 27

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

polo2004 Creative Commons License 2012.11.10 0 0 1079

Üdvözlöm!

 

Vállalom lakás, iroda, magán rendelő, stb. takarítását Budapesten. /dél-pesti vagyok/

 

Középkorú, nem dohányzó, szorgalmas nő vagyok.

 

Tisztelettel várom megkeresését!

 

Elérhetőségem:  tvida@citromail.hu

Erzso (zso) Creative Commons License 2012.11.09 0 0 1078

 

KEDVES OLVASOK!!!

  TAKARITÁST VÁLALLOK,CSALÁDOKNÁL,AKÁR BEJÁRO NŐ TENDÖKET IS!  MEGBISZHATO,RUGALMAS CSALODÁST NEM OKOZO 37 ÉVES  BUDAPESTI NŐ VAGYOK. EGYEDÜL ÉLEK,IGY MINDEN TOVÁBBI MEGBESZÉLHETÖ A MUNKÁVAL KAPCSOLATOSAN. LEIRNI MINDENT LE LEHET,IGY NEM IROK TÖBBET. GYÖZÖDJÖN MEG INKÁBB!!!

HIVJON BIZALOMAL!! 06-706345842 SZ. ELÖRE IS KÖSZÖNÖM!!!

ÜDV: ERZSO.

Digires Creative Commons License 2012.11.08 0 0 1077

Kiegészítő munkát kertesünk takarítás gyerekfelühyelet korrepetálás, egyéb ház körüli munkák. Csatlakozz munkakereső clubunkhoz.


www.hazitunder.net

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.08 0 0 1076

Ha segítséget keresel  házad ,lakásod takarítására,kerted rendbentartására hívj bizalommal !33 éves becsületes, tisztaság,és rendszerető vagyok. Szigetszentmiklós és vonzáskörzete,illetve Budapest ami számomra elérhető közelségben van. Referenciát tudok adni.Elérhetőségeim: tel : 06-30-98-25-279 vagy email:eniko.pahocsa@freemail.hu

Bizalmad előre is köszönöm.

eszter-sz Creative Commons License 2012.11.08 0 0 1075

Takarítást vállalok!

 

Tisztlet Háziasszonyok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén, lakásokban, csládi házakban, fél illetve egész napos elfoglaltságban is.

 

Vállalok:

 

 

-rendszeres takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-állatgondozást(kutyasétáltatás, alom/kalitka/ketrec rendbetétele, etetés, fürdetés, fésülés stb.)

-gyerekfelügyeletet/házi feladatban való segítséget

-bevásárlást/főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Magyarországon élő  külföldi családoknál is.(német, illetve angol nyelvtudással rendelkezem)

 

Igény szerint önéletrajzot és képet küldök.

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

mobil: 0620 801 36 27

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

Aszódi Beatrix Creative Commons License 2012.11.07 0 0 1074

Sziasztok!

 

Vállalna valaki számlaképesen Gödöllőn takarítást társaházban, járdatakarítást, lombseprést ősszel, télen csúszásmentesítést a ház körül?

zzzxz Creative Commons License 2012.11.07 0 0 1073

Kedves segítség keresők!

 

Ha segítséget és megoldásokat keres, hívjon bizalommal. Szeretne az ünnepekre nyugodtan készülni? Sokat dolgozik és idejét inkább a családjával töltené? Leveszem válláról a lakás rendbentartásának, takarításának a feladatait, kívánsága szerint.

Alkalmi és rendszeres takarítást, felújítás utáni takarítást is vállalok.

Elérhetőségeim: szepenjol@gmail.com 70/394-3032

 

Dan620726 Creative Commons License 2012.11.05 0 0 1070
Takarítást,vasalást,főzést,bevásárlást,
gyermekfelügyeletet vállalok Budapest
budai oldalán illetve Budaőrs,Törökbálint,
Budakeszi stb.vonzáskörzetében.
Saját autóval rendelkezem!
Minden munka érdekel,hívjon bizalommal!
Tel.sz.:06-30/565-7414
Szilvi65 Creative Commons License 2012.11.04 0 0 1069

Kedves Fórumozók! 

Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 
Referencia munkával, illvetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem, hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást, festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján. 

Elérhetőségeim: 06 30 446-0178 

illetve e-mail: b. szilvia65@freemail. hu 

Üdv. Szilvia

eszter-sz Creative Commons License 2012.11.03 0 0 1068

Takarítást vállalok!

 

Tisztlet Háziasszonyok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén, lakásokban, csládi házakban, fél illetve egész napos elfoglaltságban is.

 

Vállalok:

 

 

-rendszeres takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-állatgondozást(kutyasétáltatás, alom/kalitka/ketrec rendbetétele, etetés, fürdetés, fésülés stb.)

-gyerekfelügyeletet/házi feladatban való segítséget

-bevásárlást/főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Magyarországon élő  külföldi családoknál is.(német, illetve angol nyelvtudással rendelkezem)

 

Igény szerint önéletrajzot és képet küldök.

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

mobil: 0620 801 36 27

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

boldizsar2010 Creative Commons License 2012.11.02 0 0 1067

Nem vették fel a gyermekét a bölcsibe-oviba, vagy beteg, és nincs ki vigyázzon rá?

Késő estig dolgozik, nincs ki elhozza a bölcsiből-oviból?

Késő estig dolgozik, szívesen enne melegételt, de nincs ideje sütni-főzni? Hegyekben áll a mosni-vasalnivaló?

"... és még egy picit takarítani is kellene"?

 

Én szívesen segítek gondjai megoldásában, vállalok:

- gyermekfelügyeletet

- sütést-főzést

- mosást

- vasalást

- ablaktakarítást

- takarítást

- ügyintézést

- bevásárlást

 

Kérésre fényképes önéletrajzot küldök, amennyiben szükséges számlaképes vagyok.

 

Köszönöm bizalmát, várom jelentkezését.

 

 

 

 

arati Creative Commons License 2012.10.30 0 0 1066

Kedves Krisztina!

Köszönöm szépen az infót. A férjem keres az irodájába, én pedig a házunkba, nem folyamatos takarításra csak esetenként. Most éppen túlvagyunk egy "nagytakarításon", ami nem volt különösebben sikeres. Feljegyeztem az elérhetőségét, és amint újra aktuális lesz, keresni fogjuk!

 

Előzmény: Kriszten35 (1063)
eszter-sz Creative Commons License 2012.10.29 0 0 1064

Takarítást vállalok!

 

Tisztlet Háziasszonyok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén, lakásokban, csládi házakban, fél illetve egész napos elfoglaltságban is.

 

Vállalok:

 

 

-rendszeres takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-állatgondozást(kutyasétáltatás, alom/kalitka/ketrec rendbetétele, etetés, fürdetés, fésülés stb.)

-gyerekfelügyeletet/házi feladatban való segítséget

-bevásárlást/főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Magyarországon élő  külföldi családoknál is.(német, illetve angol nyelvtudással rendelkezem)

 

Igény szerint önéletrajzot és képet küldök.

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

mobil: 0620 801 36 27

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

 

eszter-sz Creative Commons License 2012.10.27 0 0 1060

Szép napot! Nekem az a tapasztalatom, hogy akik úgymond "feketén" dolgoznak családoknál, nem adnak számlát. Kézbe kapják a fizetésüket. A takarítócégeknél már van erre lehetőség, de szerződést kell kötni, egéb macerák. stb.

Előzmény: arati (1059)
arati Creative Commons License 2012.10.26 0 0 1059

Számlaképes takarítónőt keresek. Létezik ilyen vagy csak a nagyobb cégek adnak számlát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!