Keresés

Részletes keresés

Basti Nado Creative Commons License 2015.02.28 0 0 10632

Nekem a bambusznád virágkaró vált be leginkább. Változatos vastagságban és hosszban kapható a barkácsboltokban. Olcsósága ellenére meglehetősen strapabíró.

Előzmény: nmfex (10623)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.28 0 0 10631

Jók a képek :)

Saját készítés ?

Előzmény: nmfex (10626)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.28 0 0 10630

Tömör vasat mi is prőbáltuk ,  300-as gömbölyű reszelö formájában , csomagolás nélkül :)

Egy ismerősömék  pedig rózsafa ágat használnak .

 

Úgy néz ki akadnak találékony emberek 

Ki mit hoz ki ezekből az eszközökből hát azon meg csak ámulni lehet  :D :D

Előzmény: Sir Canelot (10628)


robág70 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 10629

Kicsit brutál a 12mm de nagyon tartós és rugalmas.

 

http://www.mivesportekak.hu/peddignad-bot-12-mm-atmero-1m

Sir Canelot Creative Commons License 2015.02.28 0 0 10628

Szia!

A csehek kb. férfi hüvelykujj vastagságú tömör fa pálcával alkottak ilyesmit.

 

Kipróbált módszer: M6-os menetes szár. Kötelező műanyag csőbe húzni, célszerűen zsugorcsőbe, mert másként az éles menetek hamar véres sebet okoznak. Nagyon kemény eszköz, nagyon óvatosan!

Előzmény: nmfex (10624)
bandolesa Creative Commons License 2015.02.28 0 0 10627
Előzmény: nmfex (10623)
nmfex Creative Commons License 2015.02.28 0 0 10626

Köszönöm! Van az is, de ilyet még nem "rajzoltunk" vele :)

Kipróbáljuk.

Azért várok még ötleleteket.

Előzmény: Törölt nick (10625)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.28 0 0 10625

Mi a lovaglópálcát találtuk a leg tartósabbnak , ( csak a jó minőségűt).

A kép jobb felét nézd a bal paskolós.

 

 

 

Előzmény: nmfex (10624)
nmfex Creative Commons License 2015.02.28 0 0 10624

Lemaradt a kép, bocs.

nmfex Creative Commons License 2015.02.28 0 0 10623

Hello!

 

Milyen eszközt javasoltok kemény pálcázáshoz, ami lilás hurkákat hagy?

Barkácsboltban kapható csapléc nem igazán vált be, hiába az áztatás, hamarabb eltörik, minthogy elérjük a kívánt eredményt.  Vékony mogyoróvessző sem az igazi, bár nagyon élvezetes mindkettő.

Olyasmit szeretnénk elérné a verés végére, ami a mellékelt képeken látszik (inkább az 1-esen).

h_g Creative Commons License 2015.02.27 0 0 10622

Ez itt nem a mi történetünkből a pár véletlenül? :)

 

nótiboj Creative Commons License 2015.02.27 0 0 10621

"37éves Bp-i fiú vagyok..."

 

 

de azert mar pelyhesedsz odalent? 😁

Előzmény: Caned Feri (10619)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.27 0 0 10620

Az oktatás óradíjas, az abból következő nevelés ingyenes, az előbbitől üzletileg független. Az e-mailem publikus, csak kattints a nevemre. Ha a tanítást csak szerepjáték jelleggel képzeled, azért nem kell fizetni.

Előzmény: Caned Feri (10619)
Caned Feri Creative Commons License 2015.02.27 0 0 10619

Sziasztok 37éves Bp-i fiú vagyok 55éves vagy idősebb Bp-tanárt keresek aki német nyelvből korrepetálna esetleges hibáimért elfenekeléssel büntetne

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.26 0 0 10618

No igen , de ki fogja eldönteni , hogy  elég kemény-e a szerszám a felelősségre vonáshoz  :D

Előzmény: nótiboj (10617)
nótiboj Creative Commons License 2015.02.25 0 0 10617

ezt konnyen el lehet donteni:  egy onkent jelentkezo tesztalanyt kell elfenekeltetni a tanerovel, es amennyiben a muvelet alatt erekcioja van, akkor bizony erotikus szempontok fennforgasa allapithato meg...

 

Előzmény: rafael5te (10609)
Zsazsa néni Creative Commons License 2015.02.25 0 0 10616

Gyermekeim, azt hiszem, nálam több tapasztalattal senki sem rendelkezik a tesi fenyítés területén. Már-már azt képzeltem, az utóbbi ötven év alatt az iskolás gyermekek verése szép lassan kiment a divatból, de örömmel látom, hogy a világ vezető hatalmának több élenjáró tagállamában nem csak a darwini evolúciót utasítják el az iskolai tantervekben, hanem azt az álliberális, pipogya felfogást is, mely szerint a tanár ne verjen tanulót!

Ellenben meg kell mondjam, a pedagógiai nevelőmunka részeként a gyermekeket sem lehet védtelenül hagyni! Ezért erről a szószékről szorgalmazom, hogy a tanulók iskolai felszereléséhez tartozzon hozzá egy-egy lőfegyver. Lehetőleg shotgun, avagy vadászpuska. Így kiegyenlítődnek az iskolai erőviszonyok, és még sokkal szórakoztatóbb híreket olvashatunk majd, napról napra!

Előzmény: rafael5te (10609)
Fenekelek Creative Commons License 2015.02.25 0 0 10615

szia breki!

Én elfenekellek,csak jelentkezz!

testifenyites@freemail.hu

B

Előzmény: Törölt nick (10595)
YesMadam Creative Commons License 2015.02.25 0 0 10614

Angolban a paddle jelentéstartalma nagyon bő, lehet evező, étel keverésre használt használt eszköz vagy akár az amerikai angolban ping-pong ütő is, ld Oxford Dictionary:

 

http://www.oxforddictionaries.com/definition/english/paddle

 

Az más kérdés, hogy mire fordítható, fordítandó magyarul, ezt sem lehet egy az egyben áttenni. A lapát hülyén hangzik és engem is zavarha ha ezt olvasom, jobban tetszik a paskoló, ami szintén nem igazi, mert a játékos hangzás nem adja vissza az eszköz igazi jellegét. Eddig még nem találtam olyan magyar nevet rá, ami igazán tetszik.

 

A legjobb az, amikor egy könyv fordítójának fogalma sincs arról a körröl amit fordít, de minimális jóérzése sincs és képes leírni, hogy a főhősnő a táskájában egy evezővel meglátogatja nagyembert a munkahelyén. És ezt egy kiadó megjelenteti és forgalmazza.

Előzmény: Törölt nick (10613)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.25 0 0 10613

Bravó, egyetértek, lapát az. Nálunk furatos lapát, röviden furatos néven ismerték.

Angolul a paddle nem az evező neve, hanem minden hasonló lapátféléé, többek között a mártogatós típusú evezőlapáté és a sulykolófáé.

Nem paddléval, hanem paddle-lel, mert a számunkra majdnem kimondhatatlan szó hozzávetőleges kiejtése pedl vagy pell (dunántúli á, mint álámér típusú e, félig vagy egészen elnyelt d, az oroszból vagy a lengyelből ismert „sötét” l).

Előzmény: rafael5te (10612)
rafael5te Creative Commons License 2015.02.25 0 0 10612

Azzal a különbséggel, hogy a "lapát" egyéb jelentései mellett éppen ennek a fenyítőeszköznek a klasszikus neve már a 17. század óta. Takács Sándor emlegeti egy tanulmányában; de Jókai is tud arról A lőcsei fehér asszonyban, hogy Lőcsén a 18. század legelején a cserfes asszonyoknak "meglapátolás"volt a büntetése. Az egri vármúzeumban  ma is ki van állítva egy "fenyítőlapát", történetesen kerek a feje, de modern "paddle"-ban is láttam már ilyet. Persze lehet, hogy Te meg az állólámpáról olvastál hasonlókat; akkor azt is megoszthatnád velünk.

 

Előzmény: h_g (10610)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.24 0 0 10611

Szerintem itt csak a tanár volt a hülye! :)

Én mondtam volna a lánynak, hogy vagy kapsz 20-at paddlével ami nagyon fog fájni napokig is, vagy pedig köztünk marad és kapsz 10-et tenyérrel, de ez esetben meztelen popsira, te döntesz.

Biztos vagyok benne hogy a tenyerest választotta volna.

Az ölembe fektetem volna lehúztam volna a kis bugyiját, és tenyérrel kapott volna a kis fehér feszes popsijára ami hamar piros színe váltott volna.

Persze nem lettem volna durva, sőt a végén meg is simogattam volna a kis popsiját.

Ahogyan haza ment az lett volna az első dolga, hogy masztizon egy hatalmasat és újra és újra elmenjen, addig míg lüktet a kis popsija.  

Senkinek nem mondod volna semmit, sőt ő jelenkezet volna újra, hogy újra és újra piros legyen neki.

Ebben biztos vagyok! http://www.foxnews.com/us/2012/09/25/texas-school-district-changes-corporal-punishment-policy-after-complaints/

 

h_g Creative Commons License 2015.02.24 0 0 10610

Ez a "lapát" hülyeség. Az egy másik létező tárgy, más méretű és alakú. Akkor már nevezhetnéd ezzel az erővel állólámpának is, mert azzal sem azonos :) Persze az angolszászok maguk is küzdenek ezzel a kétértelműséggel, hiszen a szó tkp. evezőt jelent.

 

Még a leghivatalosabb magyar fordítés a paskoló, mondjuk én azt sem érzem találónak. A bőrből készültekre még el tudom fogadni, a más hangú fára nem annyira.

 

"gyanítom, ilyen borzalmas eredmény ruhán keresztül nem érhető el még lapáttal sem."

 

Biztosíthatlak, hogy igen, még farmeren keresztül is. A bugyi pedig annyit számít, mintha ott se lenne.

 

 

 

Előzmény: rafael5te (10609)
rafael5te Creative Commons License 2015.02.24 0 0 10609

A fenyítő tanár férfi mivoltát az anya gyaníthatóan nem(csak) azért kifogásolta, mert feltételezte, hogy egy hölgy még lapáttal is kisebbeket tud csak ütni (a paddle magyar neve ugyanis lapát, rémes sznob szokás, hogy mindig angol szót használunk rá), hanem mert így egy férfi láthatta a kislány pucér popsiját. Bár a cikk, úgymond, nem számol be arról, hogy meztelen popóra kapta-e a büntetést, ám gyanítom, ilyen borzalmas eredmény ruhán keresztül nem érhető el még lapáttal sem.

Egyébként nem hülye itt senki. Az igazgatóhelyettes nem szegett meg semmi szabályt, hiszen a cikk szerint a "lányt csak tanárnő verhet" szabályt az iskola feloldotta, mivel a férfi- és nőtanárok aránya a tantestületben nem volt kiegyenlített. Az anya viszont erről nem tudott, amikor előzetesen hozzájárult leánya testi fenyítéséhez. Most tehát érthetően érzi úgy, hogy becsapták, ezért akar a törvényhez fordulni. No meg azért, mert arra sem számított, hogy a fenyítés ennyire súlyos lesz. Meglehet, a kislány sem volt ezzel tisztában, amikor az egynapi hazaküldés helyett (ha tényleg arról volt szó) a fenekelést választotta. Olvashattuk: kitűnő tanuló, nem az a fajta, akit akár egy ilyen régimódi iskolában is párnaponként kiporolnak. Valószínűleg most először kapott a fenekére. És mivel nem volt tisztában vele, mit vállal, azért hihette, hogy jobb ez, mint a hazaküldés. Kitűnő tanulóként ez utóbbit is bizonyára nem úgy fogta fel, hogy hurrá, lógok egyet, hanem szégyellte.

A probléma igazából ott van, hogy ez az igazgatóhelyettes tényleg csak fegyelmezni akart, vagy igazából gyönyörűsége tellett az ilyesmiben, s ezért direkt örült, hogy egy ilyen felettébb vonzó, de korábban semmilyen támadási felületet nem nyújtó lány végre a keze közé került. Lehet, hogy régóta vágyott erre a pillanatra, s ezért ragadtatta el magát jobban, mint amit a kislány vétke indokolt volna. És ez nem azért baj, mert a kislánynak most borogatnia kell a hátulját, kiheveri; hanem azért, mert a pedagógiai etika alapja, hogy a tanítvány erotikus szempontból nem létezik a tanár számára! (Iskolában legalábbis. Más egy magántanítvány, ha speciálisan úgy egyeznek meg, hogy belefér.)

 

Előzmény: h_g (10607)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.24 0 0 10608

A mondás szerint ha 100 évig nem születik hülye akkor is marad  :)

 

Akad magyar vonatkozású szál is , Pl: mood-pictures  , magyar lányok magyar beszéd , 2009 körül volt a egy TV  hír miszerint

 feljelentés történt kényszeríttik a lányokat , stb..... .

Nem ismerem a körülményeket  sem a sajtó hitelességét , de tény az oldal azóta is virágzik .

 

Ha találok videokat megnézem , és úgy látom sokan mennek el a casting-ra hogy fogalmuk sincs a verés mibenléttéről

és a saját képességeikről , no persze a pénz elég vonzó körülmény :)

Előzmény: h_g (10607)
h_g Creative Commons License 2015.02.23 0 0 10607

Ebben a történetben mindenki hülye :) A pedagógus is, mert miért nem tartotta be az iskolai szabályzatot (ki tartsa be, ha már ők sem?), valamennyire elmeszehette volna ezért a vezetőség.

 

Hülye az anya is, ha azt hiszi, hogy egy keményfa paddle nem okozott volna ugyanilyen látványos nyomokat ("hólyagokat", basszus...) akkor, ha egy női tanerő használja. Az egy ilyen eszköz, egyáltalán nem kell nagy erővel lengetni a mélypiros árnyalat és véraláfutások megjelenéséhez.

 

A kislány szintén hülye, ha van affinitása a dologhoz, de mégis nyilvánosan panaszkodik utána és ezzel elérte, hogy bármit mond vagy tesz még ebben a suliban, az összes iskolatársának legelsősorban ez az ügy fog beugrani róla a következő száz évben. (Mondjuk, az anyjának nyilván nem mert ellentmondani, amikor az fölháborodottan közölte, hogy kihívjuk a sajtót.) Ha nincs affinitása a fenekeléshez, akkor pláne hülye, hogy ezt bevállalta egyetlen napi hazaküldés (és nem elzárás!) helyett, azt azért a teljesen amatőrök is tudhatják, hogy a paddling nem vicc. Ilyen korú miatt miatt már nem kell a szülőnek is mulasztani a munkahelyről (ami az igazi kitolás egy ilyen amerikai iskolai felfüggesztésben), nyugodtan eltölthetett volna egy kellemes pihenőnapot otthon.

 

Leghülyébb pedig szokás szerint a magyar újságíró, akinek alapból fogalma sincs semmiről, valszeg az angol nyelvet is beleértve, de azért utána sem néz.

 

Előzmény: Törölt nick (10605)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.23 0 0 10606

Köszi!

Előzmény: Törölt nick (10605)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.23 0 0 10605
Előzmény: Törölt nick (10604)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.22 0 0 10604

Ne nem tudom hogy ki hallott róla, de még régebben volt egy cikk a neten.

Egy szép szőke tizenhat éves kislányról. :)

 Taylor Santos egy Texasban élő gimnazista lány, sajnos Texasba engedélyezve van a testi fenyítés. :)

 „   Kivörösödött és felhólyagosodott egy 16 éves texasi gimnazista bőre, miután az igazgatóhelyettes elfenekelte az iskolában – adta hírül a Huffington Post. A kitűnő tanuló Taylor Santos könyvéből egyik osztálytársa lemásolta a házi feladatot. A pedagógus észrevette, és kétnapos elzárással büntette mindkét diákot.’’’

Tehát mindkét lányt szigorúan elfenekelte.  :)

Arról nem szól a cikk, hogy mivel kapták, arról sem hogy meztelen popsira-e.  :)   

De a  8-as csatornának kedvesen mosolygott és vállalta  arccal névvel.  :)

Természetesen mindenkit megrázz ez a dolog, gondolom titeket is. :D :D :D

Szegény lány :D :D :D  Te is sajnáljátok  gondolom. :)

Azért érdekes hogy olyan cikket még sosem olvastam, ahol a tanárnő fenekelte el a kamasz fiút, azt hiszem hogy nincs olyan  fiú aki ezt felvállalná az egész világon. Érdekes hogy nő van. :)

 

forrás: http://eduline.hu/kozoktatas/2012/9/25/Video_durvan_elfenekelte_16_eves_tanitvanya_PKCGV8

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.22 0 0 10602

És hogy jött elő ?

A vágynak valahol belül eg kell.kellett lennie benned , de még a férjedben is , hisz aki irtózik tőle bajos lenne rávenni bármire is,

Pl én már gyerekkoromban is tudtam , pedig nem voltak szülői verések.

Előzmény: zitukaaaa (10601)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!