Keresés

Részletes keresés

mézesmackó Creative Commons License 2010.06.10 0 0 826
gondolom terhes nem vagy..
Előzmény: index27 (824)
genyanya Creative Commons License 2010.06.10 0 0 825

részvétem, de ezt a képet igazán kihagyhattad volna.

és persze, nem a legegészségesebb a sok röntgen, de ettől még semmi bajod sem lesz. (én ennél lényegesen többön voltam életem egyes szakaszaiban, de káros hatását nem vettem észre.)

Előzmény: index27 (824)
index27 Creative Commons License 2010.06.09 0 0 824

Ma megszabadítottak a másik őrlőfogamtól is :(

Több fogorvosnál jártam de csak az egyik merte elvállalni, de az sem mert ígérni semmi biztatót, és annyit kért volna érte amiből már megvan a híd.

Viszont egy kicsit elgondolkodtam. Ebben az évben már volt:

-2db koponya CT

-1db mellkas röntgen

-3db panoráma röntgen a fogamról

-3db egy fogas felvétel,

-1db nyelés röntgen.

Jövő héten megint nyelés röntgen, majd ebben az évben min. még kettő. Vajon ekkora sugár dózis nem káros az egészségre?

 

mézesmackó Creative Commons License 2010.06.09 0 0 823
ja háromésféléve csak most egy hétig hadd egyek már :) annnnnyira éhes vagyok... de tényleg én még ennyire soha nem és egyfolytában..
gondolom az h utobbi félévben tényleg szinte alig ettem valamit.... és azt is kihánytam.
Előzmény: genyanya (822)
genyanya Creative Commons License 2010.06.08 0 0 822
önuralom?
Előzmény: mézesmackó (821)
mézesmackó Creative Commons License 2010.06.08 0 0 821
most h ki vagyok éhezve és állandóan éhes vagyok, de iszonyat szinten.
és sürübben eszem, háááát szrintem tágul... a fene a fejét.. minél jobban erőlteted annál többet enged le...
mézesmackó Creative Commons License 2010.06.07 0 0 820
le fog az ilyen fini sütik csúszni időnként.. az más h beakad...

kefir joghurt nekem se.. de még a gyümölcslevek is beakadnak

most egy hete éhen veszek annyira éhes agyok h legszivesebben folyamatosan zabálnék....
Előzmény: index27 (817)
Lezzetli Creative Commons License 2010.06.05 0 0 819
Az élesztős dolgok megakadnak,mert folyadékkal kis gombóccá dagadnak és eltömítik a lyukat.A kefir is érdekes,mert  ha olyan áll.ban van a gyűrű,,hogy ált.majdnem minden lemegy,a kefir akkor is megakad,ezt már sokan le is írták.
index27 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 818

Végre megy a hason alvás is, csak a szétnyílt sebem húzódott kezdetben ami miatt akaratlanul is inkább az oldal fekvést választottam.

Egyre többen szólnak meg (olyanok is akik nem tudják az okát ) jelezvén, hogy látványos a fogyásom:)

index27 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 817

Ma végre én is megtapasztaltam a "szilárd lemegy a folyékony megakad" érzést.

Igaz én azért mert tésztát ettem és utána ittam rá kefirt illetve IceT-t. Valószínűleg nem jól rágtam meg, meg persze nem lehet tésztát enni. Sajnos így a diéta után én sem bírtam ki, hogy megkóstoljam anyám pitéjét és az új üzemi étkezde frissen sült sajtos rúdját.

Még szerencse, hogy a jövő héten kihúzzák a fogam és így vissza kell szoknom egy időre a folyékony táplálékokra. 

Ennek ellenére szomorúan tapasztalom, hogy a gyűrű így szűkítés nélkül valóban nem gátolja az embert az evésben.

 

genyanya Creative Commons License 2010.06.04 0 0 816
no, végre egyensúly van a topicban. előnyökről és hátrányokról is írtok. örülök. 
Lezzetli Creative Commons License 2010.06.04 0 0 815
Én meg múlt héten beszéltem val.vel,akinek begyulladt a portja,ki kellett venni és mind az 50 leadott kilót visszahízta,nincs pénze ,hogy megvegye az új portot és el van keseredve,mert még a gyűrű árát is nyögi,nem tudta kifizetni-3 éve. Ez is,mint mindenszerencse kérdése,meg azt hiszemm kitartásé,csak ebből van a legkevesebb.Nekem semmi nem jön vissza,ez is a baj ,szerintem,megakad és iszom rá,iszonyú rossz érzéss.Meg annyira csak 1x volt behúzva,akor nyelőcső gyulladásom lett.
mézesmackó Creative Commons License 2010.06.03 0 0 814
most beszéltem azzal akivel egyszerre volt a műtétünk akkor 50 kiloval volt kevesebb mint én , most 10-zel több.. neki is visszajött jó sok...
nem is értem.
jó lehet nálam azért mert én szinte mindent kihányok.
Előzmény: Lezzetli (813)
Lezzetli Creative Commons License 2010.06.03 0 0 813
Hááát hozzám képest,2 év alatt 28 kiló.Aztán vissza 12,
mézesmackó Creative Commons License 2010.06.02 0 0 812
gyorsan? én meg azt hittem h le vagyok maradva.. mert h másfél évig nem tudtak beszűkíteni...
remélem már nem fordul el... igy is kellemetlen egy valami.
Előzmény: Lezzetli (811)
Lezzetli Creative Commons License 2010.06.02 0 0 811
Mézesmackó,ne izgulj,biztos a szerencsések közt vagy,meg,ha már ilyen gyorsan ennyit fogytál,val.színű már lett volna eddig valami.
mézesmackó Creative Commons License 2010.06.02 0 0 810
na most izgulhatok......
Előzmény: Lezzetli (808)
Lezzetli Creative Commons License 2010.06.02 0 0 809
www.naturwell.hu-n sok info,még több fórum is van.
Lezzetli Creative Commons License 2010.06.02 0 0 808
Index 27,ez nagyon szuper.Mézesmackó,nekem az ut.só szükiin történhetett val.mi.Utána lett egy mélyedés,iszonyúan fájt,bementem-,,megfordult,,  röntgen:,,jól áll,semmi baj,vele,,........Megint be,,leszakadt-visszavarrjuk érzéstelenítésse,,....1-2 hét...ki kell cserélni-nem bírja a szervezet,,......abbamaradt az iszonyú fájdalom....,,ne nyúljunk hozzá,,     most 3 napja megint rettenetesen fáj ,ahogy ennyit bejárogattam,szinte majdnem mindenkinek,vagy minden 2. kevésbé szerencsésnek van gond a porttal,van ,akinek még a harmadik-féflét sem bírja a szervezet.Elég sok tapasztalatot gyűjtöttemés még a szerencsésebbek közül való vagyok!!Nem akarok itt senkit rémisztgetni,ezétz nem is folyt.tom.!!!!Csak ez okokból kérd.tem,neked,jól van-e.
index27 Creative Commons License 2010.06.01 0 0 807

4 hete feküdtem be a kórházba, így ma véget ért a 4 hetes folyékony táplálékbevitel. Igaz még a mai napot ennek szellemében akartam teljesíteni, de a paradicsomos húsgombócnak nem tudtam ellenállni és egy felet bevittem:)

A négy hét alatt 16kg-ot fogytam, ennek nagy részét a műtétet követően, a hetek előre halad távval pedig egyre kevesebbet. Pedig valóban nem ettem. Oly annyira, hogy a hétvégi vendégség alkalmával, valószínűsíthető hogy leesett a vércukrom, mert elkezdett káprázni a szemem és elég gyengének éreztem magam. Ráadásul a pulzusom is leesett 40-48 között mozgott. Nem is mertem ezek után bevenni a vérnyomás csökkentő tablettákat.

Elvileg most két hétig pürésített táplálékot kellene fogyasztanom, de ez az üzemi étkezdében kivitelezhetetlen. Így valószínűleg a salátás pulttal fogok holnap megismerkedni. Igaz hogy van "fitnesz" menü (párolt zöldség, főzelék) de nem lenne szívem ott hagyni a húst a tányéron ha már kifizettem. Így marad a francia, tojás stb. saláta.

A hétvégén pedig végre felpattanhatok  biciklire és tekerhetek. Hiányzik a mozgás.

Nem jellemző rám ez a semmit tevés, így nem igazán élveztem. Szerencsére az esős időjárásnak köszönhetően most nem annyira elviselhetetlen. Meg hát a múlt héten is elmentünk kirándulni a Jeli arborétumba, mert azt sehol sem olvastam, hogy sétálni sem szabadna.

 

mézesmackó Creative Commons License 2010.06.01 0 0 806
fogsz hamarosan :)
Előzmény: index27 (805)
index27 Creative Commons License 2010.05.31 0 0 805
Gratula. Bár csak én is már ott tartanék.
Előzmény: mézesmackó (802)
mézesmackó Creative Commons License 2010.05.31 0 0 804
3 éve januárban.. mégnem.. (mondjuk nekem eleve ferdén tették be igy másfél évig nem tudtak szűkíteni igazán).. de olyan furcsa mostanában gondolkodtam h annyira kint van mintha teljesen el lenne fordulva...nem olyan laposnak érzem
Előzmény: Lezzetli (803)
Lezzetli Creative Commons License 2010.05.31 0 0 803
Mézesmackó nagyon,nagyon,nagyon ügyi vagy.A portoddal még nem volt gond?Mióta is van gyűrűd?
mézesmackó Creative Commons License 2010.05.31 0 0 802
ma reggel elértem a második álom súly határt :) 89 kg vagyok :) :) (170-ről indultam)
Lezzetli Creative Commons License 2010.05.30 0 0 801
Most 86 vagyok,de az a 10-20 nem megy le.De  persze gyűrűcske nélkül már jóóóval több lennék.
index27 Creative Commons License 2010.05.28 0 0 800

Végül is akkor sikerült 100kg alatt maradni az jó, vagy nem?

 

Előzmény: Lezzetli (799)
Lezzetli Creative Commons License 2010.05.28 0 0 799
115,demár előtte voltam 130 is,lefogytam 92-re,majd amikor sikerült visszatornázni erre a 115-re,láttam,hogy reménytelen és berakattam a gyűrűcskémet.Nem bántam meg,csak néha gondolom úgy.
index27 Creative Commons License 2010.05.28 0 0 798
És mi volt a kiinduló súlyod? Mert az sem mindegy.
Előzmény: Lezzetli (797)
Lezzetli Creative Commons License 2010.05.28 0 0 797
Egyébként 4 éve van gyűrűm,másfél év alatt fogytam 28 kg-ot,aztán visszajött kb.10 kg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!